IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

alexslovakia
20. dec 2015

Babulky prosím o radu.... Mám piaty deň po iui a boli ma v podbrušku,začínajú aj prsia a mam pocit ako keby som mala dostať. Tá bolesť je od druhého dňa po zákroku. Mám aj pocit ze mi prišla MS. Môžete mi poradiť čo to je. MS mi ma prísť keby sa nezadarilo až 1.1.ďakujem vám

kudusko
20. dec 2015

@alexslovakia to je dobre je to tam roztahuje sa ti maternica aj prsia dobre znamenie zachvilu budu // na teste viem to na 100% a pomalicky gratulujem budes mat pekny novy rok💝💞💕💜💙

alexslovakia
20. dec 2015

@kudusko ďakujem to dúfame aj my. To by bol pre mňa ten najkrajší darček na svete. Máš to taktiež za sebou?

kudusko
20. dec 2015

@alexslovakia nie ja mam 2 prirodzene ale čo tu sledujem baby máš take iste priznaky takze som si istá že ti tk vyšlo 🙂

zuzsat
20. dec 2015

@alexslovakia ja som mala tiez taketo priznaky. kedy ides na krv? ja som nevydrzala a na 13 den po iui som si robila test.negativny. takze krv ze bola negativna ma neprekvapilo. a menzes som dostala 3 dni po vysadeni utrogestanu. myslim ze pocas jeho brania ti nepride ale ktovie... drzim palceky aby to vyslo...

alexslovakia
20. dec 2015

@zuzsat na krv nemám ísť... Mám si počkať na MS. Tak uvidíme. Vy máte s mužom dáky problém aby ste mali prirodzenou cestou?

zuzsat
20. dec 2015

@alexslovakia vysledky mame v poriadku teda spermiogram vyborny priechodnost vajickovodov vyborna ine nam nerobili. len ja mam cukrovku a som obezna tak asi v tom to je. v januari alebo februari (neviem kedy pride mrcha) pojdeme na druhe iui a potom ked to nevyjde si mame dat pauzu 3 mesiace od umeleho. mam zhodit 13kg tak uvidime ci sa to podari a ci e
je to v tom

zuzsat
20. dec 2015

a beries utrogestan?

alexslovakia
20. dec 2015

@zuzsat tak vám držím palce aj na nohách.... My sme tiež zdraví obaja, nič vážne nemáme.

alexslovakia
20. dec 2015

@zuzsat áno 2-0-2

xxxena
20. dec 2015

@janca2262 ahoj chcem sa opytať kde si bola na IUI? čitala som že test si mala negativny ale krv pozitivnu. gratulujem Vám 🙂

zuzsat
20. dec 2015

@alexslovakia presne tak som brala aj ja. ale mna objednali 14 den po iui na krv kedze bola negativna tak mi kazali vysadit utrogestan a o 3 dni prisla mrcha. do ktoreho centra chodis ked ta nevolali na krv?

alexslovakia
20. dec 2015

@zuzsat ja som bola u svojho gynekológa v TN doktor Jankovsky. Robí aj zákroky čo sa týka operácii priamo u neho. Má operacku. Som s ním veľmi spokojná

alexslovakia
20. dec 2015

@zuzsat presný názov.... Gyneka,s.r.o doktor Tibor Jankovsky. Môžeš si pozrieť na nete

zuzsat
20. dec 2015

aha. test sa chystas robit kedy? pregnyl ti bol pichnuty?

alexslovakia
20. dec 2015

@zuzsat pichli mi ho deň pred zákrokom. Skúsim si urobiť test 25 to mam 10 deň po zákroku

illinka
20. dec 2015

@kvetinka125 ahoj a robili vam aj vysetrenia v heliose? Alebo tam idete s vysledkami od urologa? Vies kvalita spermii sa môže aj zmenit a možno len manzel nemal svoj den ked ich daroval. My sme tiez isli do Heliosu smutní, že aky ma manzel spermiogram a tam ked mu ho spravili tak bol v poriadku..

zuzsat
20. dec 2015

@alexslovakia 10 den este moze robit neplechu pregnyl...skus ten 13 ty den

kvetinka125
21. dec 2015

@illinka manžel má za 9 rokov opakovanie potvrdenú azoospermiu , máme aj genetické vyšetrenie (niečo s chrmomozomom XY - Y má niečo s ramenom...) Mesa tese nechceme ani skušať, je tam mala uspešnosť že niečo najdu, potom mala šanca že sa to podarí.... tak chceme skusiť takto cez IUI - darcovské...

bad_delight
21. dec 2015

ahojte. velmi nutne zhanam utrogestan:/

zuzsat
21. dec 2015

@bad_delight odkial si? mam 1 krabicku volnu

bad_delight
21. dec 2015

@zuzsat BA. posem spravu

alica311
22. dec 2015

Ahojte, je tu niekto kto absolvoval iui so zvýšeným fsh?

alica311
23. dec 2015

Ahojte dievčence, dnes som bola na IUI v ISCARE, hneď po zákroku keď som ešte ležala a doktorka odišla mi sestrička povedala, že dnes večer ešte jeden povinný pohlavný styk. Keď som bola v Heliose v MT nič nám nekázali... neviete prečo teraz áno?

bad_delight
23. dec 2015

@alica311 aj mne povedali po iui ze sex treba. Nomkazdipadne neuskodi aj sa tam spermie este dostanu, a orgazmus sposobuje stahi maternice, pekne ich posulva tam kam treba. Aj hlien kt. produkujes ori sexe je pre spermie 🙂

bad_delight
23. dec 2015

@bad_delight oh boze. Stahy ! pisem na telefone tak sa ospravelnujem za tie preklepy

alica311
23. dec 2015

@bad_delight to je v pohode, ďakujem za info. 🙂 🙂 🙂

bad_delight
23. dec 2015

@alica311 este mi povedali ze mam vela pit aby sa chytilo. Drzim palce ja som bola v sobotu

alica311
23. dec 2015

@bad_delight tak budeme spolu čakať 🙂

alexslovakia
27. dec 2015

Dnes 12deň po iui a test negatívny..... Veľmi som sklamaná a smutná

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre