IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

denidi
18. mar 2016

@hranoska aj ked teda viem,ze existuje vela vyzivovych doplnkou,ktore dokazu zlepsit spm,ale nevadila som sa,neviem odkial si,ale ja by som ti odporucila urologa,kde bol moj mm,podla toho co mm hovoril,tak odbornik na 100% a to tych urologov pochodil,lebo uz davnejsie prekonal varikokelu

hranoska
18. mar 2016

@kakatulik no,je to bohuzial tak,ze vsetkych hned poslu do car,alebo teda drviva vacsina :( dokonca mam info,ze v bb sa ide otvorit este jedno car,ktore je zamerane cisto len na zisk,vobec tam vraj nebudu nejaki znalci a pod. :(

martina08061985
18. mar 2016

Dnes som 10dni od iui a pociťujem jemne pichanie v podbrusku na ľavej strane....citim sa zvláštne a tiez na ľavej strane ma pichá akokeby v bradavke,neviem to celkom popísať ....msla niektorá nieco podobne?

hranoska
18. mar 2016

@denidi ved prave,existuju,urcite sa to da zlepsit..nehovorim,ze vzdy,ale velakrat ano a preco neskusit..vsetko by som spravila len aby som nesla na IVF!!podla mna ma kazdy problem svoju pricinu a vacsina sa da liecit..aj ked niekedy je to beh na dlhu trat...ja som zo ZV..odporuc kludne,my sme ochotni ist do vsetkeho 🙂

kakatulik
18. mar 2016

@denidi a ten urolog mu co odporucil?Nieco specialne?Som iba zvedava. 🙂

denidi
18. mar 2016

@hranoska te urolog je v Prievidzi,to mate nejakych 50km ak sa emylim,takze ani ie tak daleko 😉

denidi
18. mar 2016

@kakatulik mm teraz neodporucil nic,ale keby nahodou (co teda dufam,ze nebude treba) tak odporucil profertil,ale sam povedal,ze je to dost drahe,takze zistit si jeho zlozenie a vyskladat podla toho vitaminy a doplnky 🙂

krpeccukru
18. mar 2016

@alexslovakia no termin 10.11. Akorat na frajerove narodky.

denidi
18. mar 2016

@hranoska Vladimir Kittel,ja som ho nasla na nete,skus si pozriet 😉

kakatulik
18. mar 2016

@denidi o tom profertile som uz citala...ved to je vyzivovy diolnok a existuje aj pre zeny vsak?

denidi
18. mar 2016

@kakatulik jj,aj pre muzov aj pre zeny,ako zlozenie je celkom fajn a cena je tiez fajnova :- 😉

hranoska
18. mar 2016

@denidi ja som z PD 🙂 a inak baby..mam uz dost nastudovane o spg a zlepsovani...profertil nekupujte,je tam sice vela zloziek,ale vo velmi malych davkach,treba to vyskladat zvlast..nekupujte profertil,malokomu zabral pri ozaj zlych vysledkoch..a je zbytocne drahy..@kakatulik

kakatulik
18. mar 2016

@hranoska 😉 ....nie nejupujem a ani so to nemala v plane.len ze som pri mojich resezach taktiez natrafila na tento prípravok. 🙂

denidi
18. mar 2016

@hranoska takze v podstate mal urolog prevdu,ze to treba vyskladat,diky za radu aj tebe,ak by nahodou bolo niekedy treba 🙂
si z PD? aj ho poznas teda? tak to sme skoro susedy,ja kusok od PD 🙂

denidi
18. mar 2016

@hranoska ale terazmi doplo,ty pochadzas z PD a byvas vo ZV,dobre chapem?

denidi
18. mar 2016

@kakatulik jasne nieje zle mat prehlad 😉

kakatulik
18. mar 2016

@denidi som si to kukala a az na jednu zlozku poznam vlastne vsetko.....
Nevedela som,ze aj muzi maju uzivat k.listovu 🙂
Inak celkom chapem,ze preco sa na tom takto skvele zaraba....vopchat do chlapa jednu tabletku,alebo osem ci kolko som ich tam naratala je ffakt jednoduchsie.
Do kelu,ze som na to sama neprisla 🙂 😀 😀...ale tomu Kittelovi sluzi na chvalu,ze to takto povedal a neodporucal hnes toto....

hranoska
19. mar 2016

@denidi ano,ano 😊 Som z PD,ale tri roky uz zijem vo ZV 🙂 @kakatulik no moj muz berie zatial 7ks,ale ma to rozdelene na rano a natie,co je pri jedle 😉 On si uz sam chysta tie lieky,strasne je zlaty :D a to som k nemu bola este milosrdna :D bola by som mu este pridala lieky,uvidime aky to bude mat vysledok 😉

kakatulik
19. mar 2016

@hranoska tak to je skutocne chvalyhodne.A co sa musi z toho veleho brat pri jedle?

kaattkka
19. mar 2016

Ahojte babule, chcem sa len spytat som 5 den po iui a semtam ma pichne v podbrusku ..neviete co to moze byt? Mate nejake skusenosti?

alexslovakia
19. mar 2016

@kaattkka je to normálne.

hranoska
21. mar 2016

@kakatulik ahoj, zabudla som ti odpovedat :D pri jedle mm berie E,Q10,pycnogenol..C a zinkosel je rano a poobede este cmula D..

zuzsat
22. mar 2016

baby mam otazku. v januari sme mali ist na 2. IUI ale nrboli sme. rozhodli sme sa ist teraz po mrche. lieky vsetky mam teda clostyl pregnyl aj utrogestan. mozem zacat so stimulaciou bez vedomia gyn fivu? zecteda ked tam z nicoho nic pridem na meranie folikul ci na mna nebudu pozerat akoze co tam chcem.....

zus_ke
23. mar 2016

@zuzsat myslim,ze ked im tam zavolas bude najlepsie ;) ale nemyslim si,ze s tym bude nejaky problem ;) drzim palce nech vam dalsie iui uz klapne 🙂

kaattkka
24. mar 2016

Baby mam otazocku,som 8 dni po iui a bola som na wc a ked som potlacila islo zomna malinko krvy tak 2 kvapky...stalo sa vam to niekomu? Asi nam to nevyslo pravda?

lenna71
24. mar 2016

@kaattkka 8 den po to kludne moze byt aj uhniezdovanie si myslim....

hranoska
24. mar 2016

@zuzsat ja by som im tiez zavolala,ci nebudu upravovat davku clostilu a urcite ich treba informovat,ze chcete dalsie IUI ;)

zuzsat
24. mar 2016

@hranoska uz vybavene.sa cudovali ze im volam 😀 ja som bola nastavena na 2.IUI len som sa do toho nepustila hned ten cyklus ani ten dalsi a tento chcem. yz mam dole 10kg tak ci to vyjde ci nie 😀 takze uz len 1 4 cakat na mrchu a mozem zacat stimulovat 😀

22erik
24. mar 2016

Ahoj zajtra by som mala ist na vklad a podla kalendára by som mala dostat menštruáciu štyri dni na to ma to tak byt ? Neni to skoro po vklade ? Obávam sa ze sa mi dieťatko nestihne uhniezdit a mrcha ho výplavy 😞Máte niektorá s tímto skúsenosť ?

lucusik33
24. mar 2016

Tak 2.iui opat negativne. Asi to bude zasa beh na dlhu trat zial

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre