• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

17. januára 2017 
@hranoska aj ked teda viem,ze existuje vela vyzivovych doplnkou,ktore dokazu zlepsit spm,ale nevadila som sa,neviem odkial si,ale ja by som ti odporucila urologa,kde bol moj mm,podla toho co mm hovoril,tak odbornik na 100% a to tych urologov pochodil,lebo uz davnejsie prekonal varikokelu
18. mar 2016 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kakatulik no,je to bohuzial tak,ze vsetkych hned poslu do car,alebo teda drviva vacsina :( dokonca mam info,ze v bb sa ide otvorit este jedno car,ktore je zamerane cisto len na zisk,vobec tam vraj nebudu nejaki znalci a pod. :(
18. mar 2016 o 18:14  •  čaká bábätko, termín má v januári 2017 (39. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dnes som 10dni od iui a pociťujem jemne pichanie v podbrusku na ľavej strane....citim sa zvláštne a tiez na ľavej strane ma pichá akokeby v bradavke,neviem to celkom popísať ....msla niektorá nieco podobne?
18. mar 2016 o 18:15  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denidi ved prave,existuju,urcite sa to da zlepsit..nehovorim,ze vzdy,ale velakrat ano a preco neskusit..vsetko by som spravila len aby som nesla na IVF!!podla mna ma kazdy problem svoju pricinu a vacsina sa da liecit..aj ked niekedy je to beh na dlhu trat...ja som zo ZV..odporuc kludne,my sme ochotni ist do vsetkeho :slight_smile:
18. mar 2016 o 18:17  •  čaká bábätko, termín má v januári 2017 (39. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denidi a ten urolog mu co odporucil?Nieco specialne?Som iba zvedava. :slight_smile:
18. mar 2016 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hranoska te urolog je v Prievidzi,to mate nejakych 50km ak sa emylim,takze ani ie tak daleko :wink:
18. mar 2016 o 18:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kakatulik mm teraz neodporucil nic,ale keby nahodou (co teda dufam,ze nebude treba) tak odporucil profertil,ale sam povedal,ze je to dost drahe,takze zistit si jeho zlozenie a vyskladat podla toho vitaminy a doplnky :slight_smile:
18. mar 2016 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alexslovakia no termin 10.11. Akorat na frajerove narodky.
18. mar 2016 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@hranoska Vladimir Kittel,ja som ho nasla na nete,skus si pozriet :wink:
18. mar 2016 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denidi o tom profertile som uz citala...ved to je vyzivovy diolnok a existuje aj pre zeny vsak?
18. mar 2016 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kakatulik jj,aj pre muzov aj pre zeny,ako zlozenie je celkom fajn a cena je tiez fajnova :- :wink:
18. mar 2016 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denidi ja som z PD :slight_smile: a inak baby..mam uz dost nastudovane o spg a zlepsovani...profertil nekupujte,je tam sice vela zloziek,ale vo velmi malych davkach,treba to vyskladat zvlast..nekupujte profertil,malokomu zabral pri ozaj zlych vysledkoch..a je zbytocne drahy..@kakatulik
18. mar 2016 o 18:58  •  čaká bábätko, termín má v januári 2017 (39. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hranoska :wink: ....nie nejupujem a ani so to nemala v plane.len ze som pri mojich resezach taktiez natrafila na tento prípravok. :slight_smile:
18. mar 2016 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hranoska takze v podstate mal urolog prevdu,ze to treba vyskladat,diky za radu aj tebe,ak by nahodou bolo niekedy treba :slight_smile:
si z PD? aj ho poznas teda? tak to sme skoro susedy,ja kusok od PD :slight_smile:
18. mar 2016 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hranoska ale terazmi doplo,ty pochadzas z PD a byvas vo ZV,dobre chapem?
18. mar 2016 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kakatulik jasne nieje zle mat prehlad :wink:
18. mar 2016 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@denidi som si to kukala a az na jednu zlozku poznam vlastne vsetko.....
Nevedela som,ze aj muzi maju uzivat k.listovu :slight_smile:
Inak celkom chapem,ze preco sa na tom takto skvele zaraba....vopchat do chlapa jednu tabletku,alebo osem ci kolko som ich tam naratala je ffakt jednoduchsie.
Do kelu,ze som na to sama neprisla :slight_smile: :grinning: :grinning:...ale tomu Kittelovi sluzi na chvalu,ze to takto povedal a neodporucal hnes toto....
18. mar 2016 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@denidi ano,ano :blush: Som z PD,ale tri roky uz zijem vo ZV :slight_smile: @kakatulik no moj muz berie zatial 7ks,ale ma to rozdelene na rano a natie,co je pri jedle :wink: On si uz sam chysta tie lieky,strasne je zlaty :D a to som k nemu bola este milosrdna :D bola by som mu este pridala lieky,uvidime aky to bude mat vysledok :wink:
19. mar 2016 o 08:33  •  čaká bábätko, termín má v januári 2017 (39. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hranoska tak to je skutocne chvalyhodne.A co sa musi z toho veleho brat pri jedle?
19. mar 2016 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babule, chcem sa len spytat som 5 den po iui a semtam ma pichne v podbrusku ..neviete co to moze byt? Mate nejake skusenosti?
19. mar 2016 o 11:04  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaattkka je to normálne.
19. mar 2016 o 11:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kakatulik ahoj, zabudla som ti odpovedat :D pri jedle mm berie E,Q10,pycnogenol..C a zinkosel je rano a poobede este cmula D..
21. mar 2016 o 11:51  •  čaká bábätko, termín má v januári 2017 (39. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby mam otazku. v januari sme mali ist na 2. IUI ale nrboli sme. rozhodli sme sa ist teraz po mrche. lieky vsetky mam teda clostyl pregnyl aj utrogestan. mozem zacat so stimulaciou bez vedomia gyn fivu? zecteda ked tam z nicoho nic pridem na meranie folikul ci na mna nebudu pozerat akoze co tam chcem.....
22. mar 2016 o 21:07  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (34. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzsat myslim,ze ked im tam zavolas bude najlepsie ;) ale nemyslim si,ze s tym bude nejaky problem ;) drzim palce nech vam dalsie iui uz klapne :slight_smile:
23. mar 2016 o 06:59  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Baby mam otazocku,som 8 dni po iui a bola som na wc a ked som potlacila islo zomna malinko krvy tak 2 kvapky...stalo sa vam to niekomu? Asi nam to nevyslo pravda?
24. mar 2016 o 09:23  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaattkka 8 den po to kludne moze byt aj uhniezdovanie si myslim....
24. mar 2016 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@zuzsat ja by som im tiez zavolala,ci nebudu upravovat davku clostilu a urcite ich treba informovat,ze chcete dalsie IUI ;)
24. mar 2016 o 10:37  •  čaká bábätko, termín má v januári 2017 (39. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hranoska uz vybavene.sa cudovali ze im volam :grinning: ja som bola nastavena na 2.IUI len som sa do toho nepustila hned ten cyklus ani ten dalsi a tento chcem. yz mam dole 10kg tak ci to vyjde ci nie :grinning: takze uz len 1 4 cakat na mrchu a mozem zacat stimulovat :grinning:
24. mar 2016 o 10:45  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (34. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj zajtra by som mala ist na vklad a podla kalendára by som mala dostat menštruáciu štyri dni na to ma to tak byt ? Neni to skoro po vklade ? Obávam sa ze sa mi dieťatko nestihne uhniezdit a mrcha ho výplavy :disappointed:Máte niektorá s tímto skúsenosť ?
24. mar 2016 o 13:57  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak 2.iui opat negativne. Asi to bude zasa beh na dlhu trat zial
24. mar 2016 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok