IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

Podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.
hranoska
24. mar 2016
@lucusik33 ach, to ma mrzi 😞 nam vcera v brne povedali, ze IUI nema zmysel robit s morfológiou pod 4%..my sme veru asi pripady pre IVF 😞 ale tak hlavu hore a bojujeme dalej 😉
zuzsat
24. mar 2016
@hranoska co je to morfilogia a ako zistili ze nie je dobra? lebo mne okrem priechodnosti nerobili nic 😞
hranoska
24. mar 2016
@zuzsat morfologia je jednym z parametrov spermiogramu..ten vam urcite robili..niekde to mas napisane ako patologia..
zuzsat
24. mar 2016
jaaj ten robili a bol v poriadku preto hned bolo prve iui po vysetreni priechodnosti.... tak si ma ukludnila lebo co tu citam o tom co kazdej robili zacinan mat pocit ze mne nerobili vsetko 😞 lebo fakt neviem v com je problem
lucusik33
24. mar 2016
@hranoska vies to je relativne ci ma ci nema zmysel kazde centrum ti inak povie. Ale aspon si nebudem vycitat ze som iui neskusila. Ja som uz zmierena s ivf a na dalsom sone pred 3.iui uz vypisujeme aj ziadost na ivf...drzkaj sa
zuzsat
24. mar 2016
@lucusik33 a ten soft nemozete vyskusat? este pred ivf
lucusik33
24. mar 2016
@zuzsat rozmyslala som aj nad brnom a reprofitom soft prv ale nakoniec som sa rozhodla pre riadne ivf v MT. Nakolko u nich som uz ivf absolvovala, viem ako to chodi a aj na dochadzanie je to blizsie. Brno a soft budem skusat ked vycerpam vsetky 3hradene ivf poistovnou
zuzsat
24. mar 2016
@lucusik33 drzim palce
zuzsat
24. mar 2016
zeny inak vam zelam krasne sviatky a dajte chlapom po vajicku a verim ze o chvilu kazda budeme pisat ake sme stastne.... ja tomuto roku proste verim ze to dame
lenna71
25. mar 2016
Dievcence tak ani do tretice vsetko dobre sa nekonalo 😢 Po sviatkoch davame ziadost na ivf. Pekne sviatky vsetkym.
denidi
25. mar 2016
@lenna71 och 😞 to ma mrzi... ale tak ivf urcite vyjde,asi ani nas to neminie
zuzsat
25. mar 2016
@lenna71 a vy mate zle vysledky niecoho? mrzi ma to 😞
lenna71
25. mar 2016
@zuzsat nie vobec nic nam nezistili v sme zdravi obaja...
lenna71
25. mar 2016
@denidi dakujem, snad uz to vyjde takto! Musi
viki186
26. mar 2016
Ahojte prosim vas dnes som si spravila tehotensky test som po 1. Pokuse na IVF a bola tam slabucka ciarka.vidite ju prosim aj vy???
denidi
26. mar 2016
@viki186 ano je tam slabucka druha ciarka 🙂 drzim palceky,aby silnela 😉 kolko dni si po vklade?
butterfly333
26. mar 2016
@viki186 ano je tam pekna ružová
viki186
26. mar 2016
@denidi dnes som 7 den po vklade ale trochu spinim tak trosku som aj nervozna
zuzsat
26. mar 2016
@viki186 super nech silneje kazdy den
zuzsat
26. mar 2016
baby dnes dosla mrcha tak druhe iui bude okolo 8.4 😃 kupila som si inofolic mozem zacat hned s nim? bude to mat znysel???
denidi
26. mar 2016
@zuzsat verim,ze to bude mat zmysel,aj ja som ho zacala uzivat teraz od poslednej ms,tiez mame ist na druhe iui 😉
alexslovakia
26. mar 2016
@zuzsat jasne len si ho pekne daj.aj ja som ho začala brať až pred druhým pokusom a vyšiel
zuzsat
26. mar 2016
davali ste 1 ci 2 vrecuska denne. jedna baba mi pisala ze 2 vrecuska na upravu cyklu a 1 na oplodnenie.... ake mate vy skusenosti.
denidi
26. mar 2016
@viki186 hlavne bud v klude,spinit mozes,ved sa tam teraz deju velke veci 🙂
denidi
26. mar 2016
@zuzsat ja davam jeden denne 🙂
viki186
26. mar 2016
@denidi ja viem. Vyskusam spravit este za 2 dni sak az v piatom mam ist do martina
alexslovakia
26. mar 2016
@zuzsat ja tiež iba jedno ale ja som nemala problém ani s ovulkou ani nic iné.brala som ho len ako doplnok aby bolo lepšie
zuzsat
26. mar 2016
@alexslovakia ja tiez nemam ziaden problem a chcem ho len kvoli akoby poistke - vylepseniu pred druhym IUI
alexslovakia
26. mar 2016
@zuzsat tak som to brala aj ja a vidíš ostala som aj keď neviem ci konkrétne toto malo na tom dáky podiel ale zato nič nedáš neuškodí ale pomôže
zuzsat
26. mar 2016
@alexslovakia presne taketo zmyslanie mam ja teraz 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli