• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

5. decembra 2016 
@bobulazelena a to je co???? neviem
12. okt o 17:22  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (28. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzsat akoze nezistena pricinq neplodnosti
12. okt o 17:35  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bobulazelena a ty si teraz po 2 iui ci este len ides? Ja som tiez pocula vraj ze 3 neuspesne pokusy by mali byt.
12. okt o 18:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@bobulazelena nikdy mi nic nepovedali tak neviem :grinning: ale moze byt... svoju zlozku som nevidela a vlastne ani uz neuvidim :wink:
12. okt o 18:51  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (28. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@veroniq85 uz som po...v nedelu testujem :scream::scream::scream:
12. okt o 22:09  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzsat jasne, hlavne ze sa podarilo :wink:
12. okt o 22:09  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@bobulazelena a kolko dni po iui budes v nedelu?
13. okt o 08:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@veroniq85 strnast...testovat bidem v soboty alebo v nedelu.
13. okt o 08:18  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bobulazelena tak to uz by ti malo pekne ukazat výsledok. Budem teda drzat palce aby to vyslo:kissing_heart:
13. okt o 08:25  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@veroniq85 no hej chcela som radsej pockat...lebo inak aj tak clovek ked testuje potom viackrat, takto to uz bude jednoznacne. Dakujem.
13. okt o 08:32  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@bobulazelena a mas nejaké pocity,alebo pocitujes niečo iné.Ja som 2dní po iii a necítim nič,občas má pichať v bruchu,ale to len slabo.
13. okt o 09:16  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@22maj2007 absolutne nic...ziadne ,,zarucene" priznaky :slight_smile:
Dom nafuknuta a mam vyrazky na tvari ale to je z utrogestanu ktory beriem, to som pri jeho uzivani mala aj minule. :slight_smile:
13. okt o 09:39  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@22maj2007 aj ja som presne dva dni po iui:wink:
13. okt o 10:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@veroniq85 a kam chodis?Ty mas nejaké iné pocity
13. okt o 10:36  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@22maj2007 ja som bola v utorok v gynfive v BA. A nemam zatial ziadne symptómy ani brucho ma neboli tak neviem. A ty ako? Kde si bola?
13. okt o 11:57  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@veroniq85 Ja som bola v heliose,nám dal 7%úspešnosť,budem verit,že to vyšlo,no nechcem sa na to moc upinat,lebo potom budem veľmi sklamaná.Ak to nevide,išli by sme hneď na druhé,ale už bez liekov,keďže clostilbegyt som brala už 4mesiace.Po zákroku mi predpísal ešte duphaston.Ty si brala lieky,alebo beries?
13. okt o 12:08  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@22maj2007 ano tiez ten clostil 5 dni potom pregnyl mi pichli a teraz progesteron. A preco vam dali len 7% uspenost? Vsak normalne je 10 az 15%. Mate nejaku diagnozu. My mame problem s pohyblivostou spermii.
13. okt o 12:44  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@veroniq85 No neviem, odmietli sme umelé,a ja mám 35,tak možno preto,manželovi povedal,že on moze mať deti aj v šesťdesiatich,ja mám pravdepodobne malo vajíčok.
13. okt o 13:18  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzsat a na kolky krát ti to vyslo?
13. okt o 13:21  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@22maj2007 nam vyslo 3. IUI
13. okt o 14:14  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (28. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzsat gratulujem,a ešte sa chcem spýtať,brala si počas 3iii aj clostilbegyt
13. okt o 14:21  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
13. okt o 14:21  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@22maj2007 ano pocas vsetkych
13. okt o 14:23  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (28. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute baby, takze dnes som 6 den po iui a citim taku malu bolest v podbrusku jak v prvy den menstruacie a troska aj pravy vajecnik...neviem co to je, nechcem myslet na najhorie ale ani na to ze sa dari..len ak s tym ma nejaka z vas skusenosti ci uz pocitivne alebo negativne napiste, hoci naozaj kazda mame iny organizmus a telo reaguje u kazdej inak...dik :slight_smile:
13. okt o 18:15  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sisa217 ahoj, my máme s IUI takú zvláštnu skúsenosť. Podarilo sa nám na prvý pokus, čomu sme nechceli veriť, no nakoniec sa tehotenstvo skončilo missed abortion v 9tt...Takže je to veľmi individuálne, a asi netreba mať príliš veľké očakávania. Napriek všetkému zlému budeme o IUI určite uvažovať aj pri ďalšom plánovaní rodinky :slight_smile: Veľa šťastia prajem <3
13. okt o 18:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@sisa217 ja som 7d po iui mala britalny krc asi 10minutovy a bolo to asi uhniezdenie.. takze sanca ze to vyslo aj u teba tu je :grinning: na 10d po iui som uz mala dusika tehu
13. okt o 18:22  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (28. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@zuzsat
@mini238 baby nechcem sa tesit dopredu, ja len dufam ze to nieje prave nic zle...kazdopadne budem dalej informovat ako pokracujeme dalej a dufam ze buduci tyzden v piatok vam sem budem moct napisat ze maly spendlicek v brusku uz je zabyvany :wink:
13. okt o 18:57  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte, nám sa podarilo iui na prvý pokus :slight_smile: sama som tomu neverila, lebo to bolo až na 28 DC. Tiež som brala clostil, ale na folikul som si musela dlho počkať :grinning: potom pregnyl a duphason berem ešte stále (som v 14 tt.). Celý čas som necítila žiadne príznaky a na krv po 14 dňoch som išla s tým, že sa to isto nepodarilo a aha :slight_smile:
Tak Vám teda držím palce :slight_smile:
13. okt o 19:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to (4)
@sisa217 my sme mali negativne iui prvy krat vcera :(
13. okt o 19:16  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@holbin to mi je luto, uvidis podari sa dalsie :wink: verim tomu ze kazdej zene je sudene mat dieta..zelam ti vela sil a uvidis ono to pride :wink:
13. okt o 19:26  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok