IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

holbin
13. okt 2016

@sisa217 dakujem 🙂
Tiez drzim palceky. Tiez si bola v NR?

sisa217
13. okt 2016

@holbin ano v NR v Gyn five, vcera som tam volala a povedali ze mali 2x uspesne vcera

sisa217
13. okt 2016

@holbin a ak sa mozem spytat tak preco ste vy boli na IUI? u nas je zatial problem len smermijky, vraj ich mame na dvojku ale ze to nie je nic strasne...a kedy idete na dalsie?ake tabletky si brala?

holbin
14. okt 2016

@sisa217 ja mam zatial vsetky vysledky o.k., takze som ziadne lieky brat nemusela, iba po, som si musela davat progesteron. tiez mame zle spermijky, ale akosi sa prebudzaju, manzel zacal brat folandrol. tak uvidime 😀

sisa217
14. okt 2016

@holbin moj priatel bere forandrol,zinok a vitamin E od 1.augusta a takisto ja inofolic...v auguste sme boli na prvy spermiogram teraz pred iui robili druhy a zvysil sa mu pocet oproti augustu o 5 milionov...tak to celkom pomaha a povedali nam ze mame pokracovat dalej v uzivani.. .

holbin
14. okt 2016

@sisa217 Tiez mame pokracovat 🙂. Na konzultacie ideme 21., tak by sme mali stihnut aj druhy pokus.

bedova
14. okt 2016

Ahojte dievcata,akurat mi volali s Iscare,hcg 120 😊o tyzden kontrola.

zuzsat
14. okt 2016

@bedova gratulujeeeeeeeem skoro take ako som mala ja 😀 😀 ka so. mala 125 a az o 3 tyzdne bola kontrola a bilo srdiecko.... tesim sa a teraz davaj na vas veeelky pozor....

bedova
14. okt 2016

@zuzsat dakujem 😊

bedova
14. okt 2016

@zuzsat este sa ta chcem opytat,ked si bola po tych 14 dnoch na sono,videl nieco doktor?Mne hned povedal ze to vypada nadejne a ze tam vidi 2 zlte telieska a sa ma pytal ci som mala viac vajiciek.

zuzsat
14. okt 2016

@bedova ja som bola az 3tyzdne po pozitivnej krvi a uz sme mali 4.5mm a srdiecko tlklo. napisali mi prepustaciu spravu dali fotku a povedali cau 😀 😀 😀 ale ja som bola v gyn fiv BA. urcite bude vsetko okey 😀 ja som mala 3 folikuly rovnako velike chcalabohu aj za to jedno 😉

zuzsat
14. okt 2016

@bedova ty si kedy stihla aj sono?

bedova
14. okt 2016

@zuzsat oni v Iscare na 14 den po inseminacii robia sono a beru krv

zuzsat
14. okt 2016

@bedova ahaaaa v gyn fiv na 14.den vezmu len krv a utz az o 3 tyzdne kde sa ma potvrdit srdiecko a koncia s tebou 😀 😀 😀 tak potom je super vyzera to nadvojky u teba 😀 😀 😀 podavaj info priebezne

bedova
14. okt 2016

@zuzsat jasne dam vediet,v piatok idem na kontrolne sono a krv

sisa217
14. okt 2016

baby takze dnes som oficialne 7 dni po iui a 9 den po injekcii pregnyl, zajtra skusam prvy krat testnut, mozno ak sa mi bude chcet tak aj dnes...chcem vedet ci mam v sebe este ten pregnyl alebo nie...

veroniq85
14. okt 2016

@bedova jeej gratulujem😘 tak nakoniec to budu dva fazuľky a dvojnasobna radost😊 drzim palce

bedova
14. okt 2016

@veroniq85 to sa este nevie ci budu dve,bala som sa aj opytat

veroniq85
14. okt 2016

@bedova tak hlavne ze to vyslo a si tehotna a zvysok sa uvidí😊

veroniq85
14. okt 2016

@sisa217 ja asi budem testovat na 10 den ale to si este musim pockat tyzden. Tak pevne nervy pri testovaní prajem😉

zuzsat
14. okt 2016

@sisa217 ja som 7den mala este pregnyl

sisa217
14. okt 2016

@veroniq85 ja som testla uz teraz...test cisty ako lalia...musim zistit od @zuzsat ako to mala ona

sisa217
14. okt 2016

@zuzsat ahoj moja...ty si tu davnejsie opisovala ako to bolo ked sis i robila tehu testy...prosim ta kolko dni po injekcii pregnylu si mala test cisty? a kolky den po iui si vtedy bola? ja som dnes 7 den po iui a 9 den po pregnyle...test uplne cisty...viem ze na 10. den od iui uz si mala dusikov...dufam v to aj ja...od dnes budem testovat kazdy den

veroniq85
14. okt 2016

@sisa217 tehotensky test ukaze asi najskor okolo 10 dna od odplodnenia. Takze pregnyl uz asi nemas v tele a treba skúsiť o par dni neskor ci nabehne druha uz tehotenska ciarocka

sisa217
14. okt 2016

@zuzsat 7 den od iui alebo od pregnylu?

sisa217
14. okt 2016

@veroniq85 jaj no bodaj by tam bola ked aj slaba priesvitna len aby tam bola...no dnes sa mi snivalo ze som krvacala ☹ neviem co to ma znamenat ☹

veroniq85
14. okt 2016

@sisa217 tak mne odkedy som vedela ze idem na iui sa mi snivaju take divne veci a neviem poriadne spavat. Asi stres

sisa217
14. okt 2016

@veroniq85 teraz som kukla snar..vraj ked vidis krv v sne tak mas dovod sa tesit...no tak ja neviem ci sa mam dovod tesit.. neni preco a zatial ani na co...

veroniq85
14. okt 2016

@sisa217 vsak uvidis uz coskoro ci vam to vyslo. Maximalne tyzden to uz budes mat aj vysledky z krvi takze treba verit. 7 den je este asi fakt skoro aby tehu test zachytil tehotenstvo

sisa217
14. okt 2016

@veroniq85 to je jasne, to s tym som ani neratala ze by mi uz dnes nieco vyslo..islo mi hlavne o ten pregnyl ci ho este mam v sebe alebo uz nie...zajtra budem robit hned z ranneho (vstavam okolo 10:00) takze to by mohol byt aj kvalitnejsi moc, nezriedeny...lebo ja strasne vela pijem denne aj 2-3 litre

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre