• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

2. decembra 2016 
@sisa217 dakujem :slight_smile:
Tiez drzim palceky. Tiez si bola v NR?
13. okt o 19:49  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@holbin ano v NR v Gyn five, vcera som tam volala a povedali ze mali 2x uspesne vcera
13. okt o 19:59  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@holbin a ak sa mozem spytat tak preco ste vy boli na IUI? u nas je zatial problem len smermijky, vraj ich mame na dvojku ale ze to nie je nic strasne...a kedy idete na dalsie?ake tabletky si brala?
13. okt o 20:10  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sisa217 ja mam zatial vsetky vysledky o.k., takze som ziadne lieky brat nemusela, iba po, som si musela davat progesteron. tiez mame zle spermijky, ale akosi sa prebudzaju, manzel zacal brat folandrol. tak uvidime :grinning:
14. okt o 07:58  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@holbin moj priatel bere forandrol,zinok a vitamin E od 1.augusta a takisto ja inofolic...v auguste sme boli na prvy spermiogram teraz pred iui robili druhy a zvysil sa mu pocet oproti augustu o 5 milionov...tak to celkom pomaha a povedali nam ze mame pokracovat dalej v uzivani.. .
14. okt o 10:25  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sisa217 Tiez mame pokracovat :slight_smile:. Na konzultacie ideme 21., tak by sme mali stihnut aj druhy pokus.
14. okt o 11:28  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte dievcata,akurat mi volali s Iscare,hcg 120 :blush:o tyzden kontrola.
14. okt o 14:27  •  čaká bábätko, termín má v júni 2017 (11. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to (3)
@bedova gratulujeeeeeeeem skoro take ako som mala ja :grinning: :grinning: ka so. mala 125 a az o 3 tyzdne bola kontrola a bilo srdiecko.... tesim sa a teraz davaj na vas veeelky pozor....
14. okt o 14:31  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (28. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@zuzsat dakujem :blush:
14. okt o 14:42  •  čaká bábätko, termín má v júni 2017 (11. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzsat este sa ta chcem opytat,ked si bola po tych 14 dnoch na sono,videl nieco doktor?Mne hned povedal ze to vypada nadejne a ze tam vidi 2 zlte telieska a sa ma pytal ci som mala viac vajiciek.
14. okt o 14:46  •  čaká bábätko, termín má v júni 2017 (11. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bedova ja som bola az 3tyzdne po pozitivnej krvi a uz sme mali 4.5mm a srdiecko tlklo. napisali mi prepustaciu spravu dali fotku a povedali cau :grinning: :grinning: :grinning: ale ja som bola v gyn fiv BA. urcite bude vsetko okey :grinning: ja som mala 3 folikuly rovnako velike chcalabohu aj za to jedno :wink:
14. okt o 15:01  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (28. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bedova ty si kedy stihla aj sono?
14. okt o 15:02  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (28. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zuzsat oni v Iscare na 14 den po inseminacii robia sono a beru krv
14. okt o 15:07  •  čaká bábätko, termín má v júni 2017 (11. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@bedova ahaaaa v gyn fiv na 14.den vezmu len krv a utz az o 3 tyzdne kde sa ma potvrdit srdiecko a koncia s tebou :grinning: :grinning: :grinning: tak potom je super vyzera to nadvojky u teba :grinning: :grinning: :grinning: podavaj info priebezne
14. okt o 15:12  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (28. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@zuzsat jasne dam vediet,v piatok idem na kontrolne sono a krv
14. okt o 15:14  •  čaká bábätko, termín má v júni 2017 (11. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
baby takze dnes som oficialne 7 dni po iui a 9 den po injekcii pregnyl, zajtra skusam prvy krat testnut, mozno ak sa mi bude chcet tak aj dnes...chcem vedet ci mam v sebe este ten pregnyl alebo nie...
14. okt o 15:14  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bedova jeej gratulujem:kissing_heart: tak nakoniec to budu dva fazuľky a dvojnasobna radost:blush: drzim palce
14. okt o 15:34  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@veroniq85 to sa este nevie ci budu dve,bala som sa aj opytat
14. okt o 15:36  •  čaká bábätko, termín má v júni 2017 (11. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@bedova tak hlavne ze to vyslo a si tehotna a zvysok sa uvidí:blush:
14. okt o 15:45  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@sisa217 ja asi budem testovat na 10 den ale to si este musim pockat tyzden. Tak pevne nervy pri testovaní prajem:wink:
14. okt o 15:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sisa217 ja som 7den mala este pregnyl
14. okt o 15:52  •  čaká bábätko, termín má v marci 2017 (28. tt)  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@veroniq85 ja som testla uz teraz...test cisty ako lalia...musim zistit od @zuzsat ako to mala ona
14. okt o 15:53  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@zuzsat ahoj moja...ty si tu davnejsie opisovala ako to bolo ked sis i robila tehu testy...prosim ta kolko dni po injekcii pregnylu si mala test cisty? a kolky den po iui si vtedy bola? ja som dnes 7 den po iui a 9 den po pregnyle...test uplne cisty...viem ze na 10. den od iui uz si mala dusikov...dufam v to aj ja...od dnes budem testovat kazdy den
14. okt o 15:54  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@sisa217 tehotensky test ukaze asi najskor okolo 10 dna od odplodnenia. Takze pregnyl uz asi nemas v tele a treba skúsiť o par dni neskor ci nabehne druha uz tehotenska ciarocka
14. okt o 15:56  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
@zuzsat 7 den od iui alebo od pregnylu?
14. okt o 15:59  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@veroniq85 jaj no bodaj by tam bola ked aj slaba priesvitna len aby tam bola...no dnes sa mi snivalo ze som krvacala :frowning2: neviem co to ma znamenat :frowning2:
14. okt o 16:02  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sisa217 tak mne odkedy som vedela ze idem na iui sa mi snivaju take divne veci a neviem poriadne spavat. Asi stres
14. okt o 16:08  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@veroniq85 teraz som kukla snar..vraj ked vidis krv v sne tak mas dovod sa tesit...no tak ja neviem ci sa mam dovod tesit.. neni preco a zatial ani na co...
14. okt o 16:23  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sisa217 vsak uvidis uz coskoro ci vam to vyslo. Maximalne tyzden to uz budes mat aj vysledky z krvi takze treba verit. 7 den je este asi fakt skoro aby tehu test zachytil tehotenstvo
14. okt o 16:37  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
@veroniq85 to je jasne, to s tym som ani neratala ze by mi uz dnes nieco vyslo..islo mi hlavne o ten pregnyl ci ho este mam v sebe alebo uz nie...zajtra budem robit hned z ranneho (vstavam okolo 10:00) takze to by mohol byt aj kvalitnejsi moc, nezriedeny...lebo ja strasne vela pijem denne aj 2-3 litre
14. okt o 16:50  •  snaží sa  • Odpovedz  • Páči sa mi to (2)
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok