IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

bedova
8. dec 2016

@ninula11 Ahoj urcite si tehotna,ja som mala tiez take ciarky a tiez som vobec sa necitila tehotna a uz som v 12 tyzdni,drzim palce.

zuzsat
8. dec 2016

@ninula11 absolutne neries cas kedy sa ciarky objavili... keby si nebola tehotna tak sa neobjavia... sama pises ze si mala negativne testy... ciarka sa objavi len ked stupne hcg. takze klud nahod usmev pohladkaj brusko a povedz fazulke aby sa drzala a zabojovala ze ty sa postaras o to aby bola v poriadku

zuzsat
8. dec 2016

@ninula11 sa pozri do mojho albumu ake ciarky som mala ja... 😀 😀 😀 a to som sa uz tesila od 10.dna po iui 😀 😀 😀 takze fajt nestresuj .. a ja okrem bolesti v podbrusku tiez som cele tehu nic nemala ziadne chute nevolnosti nic...kazde telo je ine...

ninula11
8. dec 2016

@zuzsat idem kuk tvoj album 🙂 dakujem za podporu 🙂

ninula11
8. dec 2016

@zuzsat som kukla albumik, super si si ich odkladala, ja hned sup do kosa 🙂 tak uz je mi lepsie 🙂 dakujem ... prvy krat som vobec pouzivala testy 🙂 hned mam lepsi den 🙂 uz som pohladkala fazulku a ak je to tak, tak zabojujeme spolocne 🙂

zuzsat
8. dec 2016

@ninula11 urcite to tak je... a to na 14.den som mala hch 126... keby si sa nevedela dockat zajtrajska tak si kup digitalny test clear blue stoji 8€ a tam ti ukaze ze si 1-2 tyzdne tehotna a ziadne ciarky riesit nemusis 😀 a predpovedam chlapca 😀 😀 😀 😀

ninula11
8. dec 2016

@zuzsat inak som ani nevedela ze taky existuje, tetusa v lekarni neporadila 🙂 zajtra idem na krv a na sono, boredka mi pisala ze ona ide iba na krv ... ty si bola aj aj?

zuzsat
8. dec 2016

@ninula11 kazde centrum to ma inak. v gyn fiv kam som chodila ja vzali len krv a ked bola pozitivna tak o 3 tyzdne som bola na sono. a kedze nam krasne bilo srdiecko tak vypisali spravu dali fotku a rozlucili sa so mnou 😀 a dali taky formular na vyplnenie gybekologom kde je take ako prebiehalo tehotenstvo vysledky screenengov a kedy bol porod pohlavie atd... to urcite chcem odniest a trosku zvysit statistiky IUI 🙂

ninula11
8. dec 2016

@zuzsat no zas som o trosku mudrejsia 🙂 lebo pride mi to sono ako take nezmyselne, vsak aj tak tam nic neuvidi asi 🙂 ak by sa to podarilo, tak je potrebne zvysit statistiku iui, 12% je fajn ale moze byt aj viac 🙂

boredka
8. dec 2016

@ninula11
@zuzsat veru dievcata zvyste statistiky nech sa do tych percent zmestime vsetky 🙂 tak ja mam zajtra vysledky ale moj test je biely cize nepredpokladam nejaky nahly zazrak... este dam sancu tretiemu IUI 🙂

zuzsat
8. dec 2016

@ninula11 neuvidi este babo ale moze vidiet ze sliznica je hrubsia co znaci tehotenstvo a mozno uvidi gestacny vak mozno aj s ciernou bodkou.... oni vedia co robia 😀 a hned po sone budes vediet ze mas cakat pozitivne vysledky 😀

zuzsat
8. dec 2016

@boredka do tretice vsetko dobre.... pozri na mna 😉

ninula11
8. dec 2016

@bedova tak uz o chvilku zacinas 2.trimester 🙂 krasne, drzkajte sa a dakujem 🙂

pravdoluba
8. dec 2016

@boredka určite sa aj my dočkáme, aj keď sme čakali, že druhýkrát to vyjde. Musíme bojovať ďalej.
@zuzsat ty nás len pekne podporuj 😊 tešíme sa s tebou, že sa to dá. Aj keď po zajtrajšej krvi mi bude asi doplaču. 😔

@ninula11 zlatíčko úsmev na tvár a tešíme sa s tebou. Cmukeees 💗

boredka
8. dec 2016

@pravdoluba pekne si to napisala 🙂 pravdaze sa dockame, len keby som mala ja svatu trpezlivost 🙂))

bedova
8. dec 2016

@ninula11 dakujem 🙂

alexslovakia
8. dec 2016

@ninula11 ak si tehu tak na sone uvidi gestacny vak.

alexslovakia
8. dec 2016

@ninula11 a inak pozerám na tvoj test a môžem ti zagratulovat.... Je to tam vitaj v klube pozitívneho iui!!!!!!teším sa s tebou

ninula11
9. dec 2016

@alexslovakia @boredka @pravdoluba @zuzsat @bedova ahojte bambule, tak bola som na tej krvi, a neviem sa dockat vysledku 🙂 co sa tyka sona, tak gestacny vak tam nevidel, pytala som sa na to. Iba povedal ze je pekne zlte teliesko na lavom ovariu a aj pravom ovariu 🙂 a dohodli sme sa, ze ak to nevyslo, tak pojdeme do 3.iui a ak to vyslo, tak o 7 dni kontrola.... dam vediet ked zavolaju vysledok ... priznam sa, ze uz verim a dufam ze bude pozitivny 🙂 dnes rano som mala na teste silnejsi ruzovy pruzok oproti vcerajsku 🙂 tak zacinam byt o tom viac presvedcena, ze to vyslo 🙂 v noci som nevedela ani spat, velmi som zvedava 🙂

ninula11
9. dec 2016

@boredka @pravdoluba myslim na vas a este verim v maly zazrak 🙂 drzim paluchy bambule nech nam to vyjde

boredka
9. dec 2016

@ninula11 tak ja verim ze tebe to tentokrat vyslo 🙂 gratulujem lebo si myslim ze je k comu..a pekne si to uzivaj a setri sa ;)

pravdoluba
9. dec 2016

@ninula11 zlatíčko, ja negatívndd a to už aj oficiálne 😢😢😢 , ale verím, že u teba to bude pozitívne a napíšeš, že príde na svet ďalší drobček.

zuzsat
9. dec 2016

@ninula11 urcite je to pozitivne...netreba pochybovat...zlte teliesko je super...

ninula11
9. dec 2016

@zuzsat nic ine na sone nevidel len tie telieska ... povedal ze ten gestacny vak by mohol hladat ale s istotou by to nepotvrdil, ze je este skoro, ze najprv vysledok z krvi ... tak uz sa blizi 14ta hodina tak hadam coskoro zavolaju 🙂

ninula11
9. dec 2016

@pravdoluba dakujem za podproru, ste super aj s @boredka 🙂 bambulky vyjde to, ako sa vravi do tretice vsetko dobre 🙂 ale vase gratulacie este neunahlime, pockajme na ten vysledok z krvi nech to potvrdi ... ale je pravda, v duchu sa vytesujem a vobec by mi nevadilo, keby boli aj dvojicky :D to bol iba zart 🙂))

boredka
9. dec 2016

@ninula11
@pravdoluba tak dievcata uz mam oficialny vysledok - bohuzial negativne :(.. co uz musime verit ze raz to vyjde 🙂

ninula11
9. dec 2016

@boredka boredka raz to vyjde ! hlavu hore 🙂

ninula11
9. dec 2016

dievcata, tak volali mi z heliosu, skvele, pozitivne 🙂 cakame miminko 🙂 kontrola o 7 dni, tj v piatok 16.12. 🙂 dakujem vam za vsetko, aj ako ste ma krasne presvedcili, ze tie testy su pozitivne aj ked ja som im moc neverila, takym slabuckym ciarkam 🙂 este raz dakujem krasne, ste super 🙂

salonecka6
9. dec 2016

@ninula11 jeeeej gratulujeeeeem, myslela som dnes na teba tak sa teším s tebou 🙂)) Keby sme aj my ostatné mali také dobré správy. Aj si pila ten ananasový džús???

zuzsat
9. dec 2016

@ninula11 gratulujem ale mna ten vysledok neprekvapil 😀 😀 😀 tfuj tfuj tfuj krasne tehulkovanie prajem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre