IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zuzsat
9. dec 2016

@boredka vyjde to... nabuduce...

pravdoluba
9. dec 2016

Baby nejaký smútok na mňa dopadol. 😢 Snáď do tretice to vyjde.

zuzsat
9. dec 2016

@pravdoluba toto poznam... neboj prejde to.... ja som bola taka tiez po 2.iu a asi tyzden som bola nepouzitelna.smutna zdeptana nechapala som ze preco ked vsetko vyzeralo tak super a ja som tomu tak verila..chodila som aj do roboty ako telo bez duse....potom sme sa s muzom porozoravali ze ak 3.iui nevyjde ze pojdeme do yoho ivf a ta myslienka ma zachranila. lebo predtym o tom nechcel ani pocut kedze je to take drahe...

ninula11
9. dec 2016

@salonecka6 kupila som si cele cerstve ananasy 🙂 kazdy den polovicu jedneho az do vcera 🙂 nejako som sa s dzusom nestotoznila, je tam vela cukru a presladene, tak som to zamenila za ovocie 🙂 dakujem za typ, ci pomohol neviem, ale snazila som sa preto robit vsetko 🙂

ninula11
9. dec 2016

@pravdoluba @boredka baby, pozrite, iui funguje 🙂 nevzdavat sa a do tretice to vyjde, 3x tuj 🙂 budem tu s vami podporovat vas a drzat paluch s ostatnymi, nech to vyjde aj vam 🙂 prajem vam krasny vikendik 🙂

dianka33
9. dec 2016

Ahojte baby. My ideme v januari prvykrat na iui. Prve babatko bol velky-maly zazrak po neuspesnom ivf, tak uvidime. Prajem vam, celej tento vytvorenej skupine, nech sa dockame vytuzenuch // na teste🙂

alexslovakia
9. dec 2016

@ninula11 tak z celého srdiečka vám gratulujem. Krásne tehulkovanie

pravdoluba
10. dec 2016

@zuzsat my už tiež chystáme v lete IVF ak to nevyjde ☺ jednoducho sa nevzdávame. 😘

zuzsat
10. dec 2016

@pravdoluba vzdavaju sa len zbabelci... tak rak. tfuj tfuj tfuj

wanda52
11. dec 2016

Baby, netreba sa vzdávať. My sme boli tiež dvakrát na IUI - nevyšlo nám to. Teraz máme pár mesiacov pauzu od toho kolotoča.. a už sme tak na 80 % rozhodnutí pre IVF. Inak možno by som ešte skúsila jedno IUI, uvidím, čo na to manžel.

zuzsat
11. dec 2016

@wanda52 wandi ak to nie su iui za sebou trochu to straca efekt. teraz ked pojdete ty to sice budes ratat ze je to tretie iui ale telo bude zmagorene lebo pre telo to bude zasa 1. iui

wanda52
12. dec 2016

@zuzsat Zuzi, len ja som tie dve IUI absolvovala práve za sebou, ako si mi vtedy radila, len bohužiaľ nevyšlo to. Ja neviem, či kvôli tým spermiám, máme dosť malé percento tvarovo správnych..

zuzsat
12. dec 2016

@wanda52 no tak uvidis... nic ine neostava len verit kym clovek nevyskusa vsetky moznosti...mozno vyjde az IVF mozno dalsie IUI...kazdopadne drzim palce aj na nozickach

wanda52
12. dec 2016

@zuzsat ďakujem si zlatá 🙂

bedova
12. dec 2016

@wanda52 ahoj Wanda,nam vyslo 3 iui a tiez moj priatel ma patologiu nad 96 %,tak to urcite nevzdavajte.Ak smiem poradit,ja som priatelovi naordinovala tribulus a vitamin D,tak vyskusajte.

sisa217
12. dec 2016

@pravdoluba urcite to vyjde, len treba verit...ja som dnes 8. den od iui a nemam ziadne ,,priznaky" len ma trosku pobolieva podbrusko...ale urcite to netreba vzdavat, ak sa nepodari teraz tak 3. iui sa uz podari 😉 klop klop klop na drevo, treba verit ❤

wanda52
12. dec 2016

@bedova ďakujem, aj môj užíva Tribulus a tiež Folandrol tak na striedačku.. Ja chcem ešte absolvovať HyFoSy a podľa toho uvidíme, že či ešte jedno IUI alebo IVF.

pravdoluba
13. dec 2016

@sisa217 joj moja, tak držím palce aby všetko dobre dopadlo. My ideme na 3IUI hneď v januári. Teraz nám to totiž vychádza na sviatky. 😊😍😘

sisa217
13. dec 2016

@pravdoluba my sme na tom rovnako,ak to teraz nevyjde tak tiez jeden cyklus musime vynechat lebo nam to vychadza na sviatky...a ked nevyjde ani 3. pokus tak ideme na umele...urobim pre svoje dietatko vsetko co je mozne ❤ ❤

veroniq85
13. dec 2016

Ahojte dievcata dlhsie som tu nebola. Koncom novembra som spominala ze nam nevyslo 2iui a vcera som bola na konzultacii v gynfiv Ba. Dohodli sme 3 iui na januar tiez kvoli sviatkom ale co som bola v soku tak mi dali uz vypisat ziadost na ivf do poistovne. Nejako som to neocakavala nakolko sa tu pisala ze az po 3 neúspešných iui a stale mi to vrta v hlave a musim na to mysliet. Na jednej strane som rada ze to ma aspon rychly priebeh a vraj hned po neuspenom iui v januari mozem nabehnut na ivf lebo ziadost uz bude vtedy urcite schvalena. A tak snad bude tento boj aspon o nieco kratší. Vsetkym vam drzim palce a gratulujem dievcatam ktorym to medzitym vyslo😊

zuzsat
13. dec 2016

@veroniq85 drzim riti palce. a super ze ziadost je vypisana ale mohla si im kludne povedat ze pockas na vysledok 3.iui. ved oni nikoho nenutia len navrhuju... a ked sa ti ziadost schvali tak plati 6mesiacov od schvalenia takze na to ivf mozes ist napr. v marci ci aprili maji....

zuzsat
13. dec 2016

@veroniq85 pardoooon to riti tam nema byt 😀 😀 😀 😀

drzim ti palce.... dufam ze to kazda pochopi... prsteky na mobile neposluchaju furt preklepy ☹

veroniq85
13. dec 2016

@zuzsat aha jasne dakujem to som nevedela ze plati 6 mesiacov. Uvidim ako sa budem psychicky citit po tom 3 iui a podla toho sa rozhodnem ci pojdem hned alebo pockam este nejaky mesiac. Inac oni to tam na mna tak vyblafli s tou žiadosť a sestrička ma hned tahala to vypisat ze som ani nestihala premyslat. Ale mas pravdu hlavne ze je podana a kedy presne pojde sa este rozhodnem lebo urcite to mam v plane absolvovat v pripade ze nevyjde 3 iui. Jaaj a tie preklepy.... no aspon mame veselo😉

zuzsat
13. dec 2016

@veroniq85 ja som zasa chcela vypisat ziadost po 2.iui a nechceli o tom ani pocut ze az ked by nevyslo 3.iui ale kedze ja som chudla aby som mohla otehotniet tak som sa pytala na to ivf a chcela som podat ziadost s tym ze este schudnem co najviac a o cca 3mesiace by sme na to sli s muzom.... chvalabohu nam vyslo 3.iui.... nech je to aj tvoj pripad

veroniq85
13. dec 2016

@zuzsat tak v tvojom pripade stalo šťastie na vašej strane a super ze si nakoniec do ivf nemusela ist. V mojom prípade uvidim ako to dopadne ale je fakt ze som z toho dost psychicky vycerpana a trochu ma aj opúšťa pozitivne myslenie. No musim sa nejako pozbierat snad vianocne sviatky pomozu a pridem aj na ine myslienky

zuzsat
13. dec 2016

@veroniq85 je to velky napor na psychiku... kazda to zazila.... este raz drzim palce

lavender21
13. dec 2016

@wanda52 ja som bola na HyFoSy a o tri dni na to som šla na IUI a u mňa bolo úspešné... čítala som že práve keď to prefúknu tou tekutinou, potom je vačšia šanca, skús si to tak naplánovať ak by sa dalo... Držím palce aby sa podarilo ;)

sisa217
14. dec 2016

ahojte dievcata, nechcela som sem pisat az kym sa nedozviem ci nam nase 2. iui vyslo alebo nie ale musim...neda mi pokoja ze necitim na sebe ani jeden jediny naznacik toho ze by sa to mohlo vydarit ☹ hoci som len 9. den po iui...bojim sa toho ze to znova nevyjde...mam strasne vela roboty v praci, ktora je narocna na psychiku a dost casto sa rozculim az do nepricetnosti co urcite pre pozitivny vysledok nie je dobre ☹ sem tam ma pichne raz v jedno raz v druhom vajecniku a v 6. den od iui som mala take mensie bolesti akoked by mala dojst menstruacia ale pripisujem to vsetko tomu progesteronu ktory si davam...ani neviem co chcem tymto tu povedat, mozno sa len vyrozpravat...v pondelok idem na krv no som velmi nedockava a naozaj sa velmi bojim dalsieho sklamania..nehovoriac o tom ze ak to nevyjde tam jeden cyklus budeme muset vynechat kvoli sviatkom ☹ boli by to krasne vianoce keby sa to podari no necitim v sebe nic co by ma v tom utvrdilo...tak teda zelam kazdej co caka na vysledok pevne nervy a samozrejme len pozitivne vysledky, pekny vecer prajem vsetkym

zuzsat
14. dec 2016

@sisa217 nechcem ti davat falosne nadeje ale to co popisujes som mala presne aj ja 😀 a presne na 6d po iui brutalny krc.... a vyslo to... mohla by si sa zacat testovat.... kazdy den vyzera to nadejne.... a teda ak to je ine ako to bolo po 1.iui tak to asi vyslo.... proste ak citis ze je nieco ine vacsinou vtedy to je tehu 😀

pravdoluba
15. dec 2016

@sisa217 nevzdávaj sa. Ver tomu, že to vyjde. Chápem tieto pocity a prešla som nimi. To, že si v strese tiež poznám, ale nemôžeš všetko pripisovať ako negatívum. Neboj ak bude bábätko pripravené prísť na svet. Tak príde. Držím palčeky. 😘😘😘

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre