IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

nikoleta_rapko
23. mar 2017

@nikushka8 vies co hej praskovy taka velka 225 gramova pixla to bola predtym som kupovala ten inofolic ale ked som si mala kupovat aj ine vitaminy a este aj platit IUI tak to islo dost do penazi...velmi drzim palce urcite sa zadari verim tomu 😉

nikushka8
23. mar 2017

@nikoleta_rapko ďakujem.. koľko gramov denne treba? a na čom si si to prosím ťa vážila? lebo toto je jediné, čo ma odrádza..

nikoleta_rapko
23. mar 2017

@nikushka8 ako vseobecne som sa riadila mnoznstvom ktory sa nachadzal v inofolicu kde sa uvadza denna davka 2 sacky denne su 4gramy... a prvykrat som si odvazila mnozstvo na takej digitalnej vahe dala to na lyzicku aby som vedela ako to vyzera a uz davala len od oka priblizne tolko ale potom nezabudni aj na kyselinu listovu 😉 to som mala klasicky obycko z lekarne tabletky za 3 ecka...

nikushka8
23. mar 2017

@nikoleta_rapko ďakujem za radu 🙂 kys. listovú, inositol a chllorelu užívam už niekoľko mesiacov.. a teiž to mám také obyčko z lekárne.. inofolic je zbytočne drahý..

zuzik1985
23. mar 2017

Tak dievky,u nás tento mesiac asi pauza lebo dnes na sone ujo doktor povedal,že už som ďaleko s vajkom a pondelok isto už bude niekde v maternici :/ takže len tak šalamúnsky sme to poriešili,že zajtra pichnem pregnyl a v sobotu keď dôjde mužík sa budeme pokúšať prirodzene a uvidíme čo to spraví...

cherrinka11
23. mar 2017

@zuzik1985 tak hor sa do pace v sobotu ,nech sa zadari 😀😉

zuzik1985
23. mar 2017

@cherrinka11 Už som pána manžela inštruovala dnes po telefóne,že sa musí ponáhľať lebo má véééééľa práce! :D :D

cherrinka11
23. mar 2017

@zuzik1985 hahaha no ved totok👍😀
My tiez domace iui stale skusame 😀

zuzik1985
23. mar 2017

@cherrinka11 Presne toto som doktorisovi dnes povedala,že teda tento mesiac máme domáce IUI :D dúfam,že postíhame,lebo tento mesiac som nejaká rýchla :D

miska11115
24. mar 2017

@nikushka8 dakujem pekne tak sup nakupovat🙂))

nikushka8
24. mar 2017

@miska11115 za čo ďakuješ? 🙂

srdiecko35
24. mar 2017

@zuzsat ahoj, vdaka za odpoved....no nebrali mi krv, robili mi sono....
a dnes 12 dc bola inseminácia a dominantný folikul tam už nebol..., len tie dve malé....tak neviem...vraj ten velký sa už uvolnil...len ktovie, že kedy...ach jaj...

a nedali mi žiadny utrogestan ...že netreba...väčšina z vás mala aj po inseminácii...nielen po embryotransfere...

montblanc
24. mar 2017

@srdiecko35 no vsak to je presne to co som spominala. Mne robili inseminaciu 21hodin po pregnyle a tiez tam uz folik nebol. Takze praskol rychlo. Ak by mi ju robili az 36 hodin po pregnyle, tak by to bolo uplne zbytocne kedze vajko zije MAX 24 hodin. A mne teraz v brne po iui tiez nedali utrogestan, ze to neni nutne.

srdiecko35
24. mar 2017

@montblanc škoda, že som si tvoju spravu neprečítala skôr...takže, mne robili insemináciu 36 h po pregnyle...myslela som si, že folik žije len 12 h...asi z toho nebude nič...ale vdaka a držím Ti palce...vela šťastia.

montblanc
24. mar 2017

@srdiecko35 vsak nezufaj este, mozno praskol len par hodin predtym, takze sanca tam je. Vajko zije 12-24 hodin. Mne v brne kazali pichnut pregnyl cca 24 hodin pred a ja som pichla 16 pred. Tak uvidim o tyzden ci sa zadarilo 🙂

zuzsat
24. mar 2017

a vy nesexujete v plodne dni?
my sme tiez vsetko nechali na iui ale posledny raz som povedala ze chcem urobit maximum. takze po pichnuti pregnylu bol sex(streda) v piatok bolo iui a v sobotu rano bol sex a v nedelu... cize nech bola ovulacia kedykolvek vystihli sme ju ci uz prirodzene alebo iui to uz nik na 100%nevie

zuzsat
24. mar 2017

@zuzik1985 nerozumiem tomu naco mas pichat pregnyl ked sluzi na to aby folikuly praskli a uvolnili sa z nich vajicka ked pises ze u teba uz prasknute su

zuzik1985
24. mar 2017

@zuzsat Asi si si pomýlila adresátku otázky ;) Čítam po sebe správy,ale nejak som nenašla,že by som niekde písala,že mi folikul praskol ;)

zuzsat
24. mar 2017

@zuzik1985 no pises ze vajko je v maternici...

zuzik1985
24. mar 2017

@zuzsat Písala som,že v pondelok keď som mala naplánovanú insemináciu by už bolo pravdepodobne v maternici 🙂 ale to bola len moja a doktorova úvaha podľa veľkosti včerajšieho folikulu a výšky sliznice ;)

zuzsat
24. mar 2017

@zuzik1985 jaaaaaaj... no ved vidis ze som nechapala preco pregnyl ked je po.... tak takto hej 🙂 🙂 🙂 🙂 a cez vikend iui nerobia u vas?

zuzik1985
24. mar 2017

@zuzsat Nerobia :/ aj mňa to štve,ale kým skúšame IUIčka tak nechceme chodiť ďaleko lebo ledva stíhame zladiť mužovu robotu a môj cyklus do centra 30 kilákov od nás :/ ak by sme museli na IVFko tak to už by sme šli aj ďalej.Včera som bola na sone na 11ty deň a sliznica už bola 9mm a folikul 22 mm :/ ja už som to aj uzavrela na koze,že tak z tohto mesiaca teda nič,ale doktor ma asi nechcel sklamať,tak mi vraví, že si mám predsa pichnúť pregnyl a skúsiť zajtra s mužom prirodzene,že možno ešte stihneme vajko vo vajíčkovode.Ale skôr tomu neverím ako verím 🙂

cherrinka11
24. mar 2017

@zuzik1985 je jedno akym sposobm@),ale v roku 2018 riesime tehulkovske veci zuzik jasan?😎😀

zuzik1985
24. mar 2017

@cherrinka11 Rozkaz! :D :P

bosorka32
25. mar 2017

Ja sa k uspesnym tento mesiac nezaradim. Dominantne folikuly mam dva, ale na strane, kde nemam vajickovod ☹ Dufam, ze v dalsom cykle uz budu folikuly na spravnej strane 😉 Inak mi velmi pomohol Inofolic. Vyrazne mi skratil cyklus.

skovarik
27. mar 2017

Caute dievcata dnes som bola v centre a pan dr ma milo prekvapil ,ze vecer pychnut a stredu rano iui..tak tento krat to bude na 12den cyklu🙂..ani sme to necakali..a ultrazvuk mi urobi predtym ,ze nerobi to standardne ale moze sa kuknut..tak drzte palce aby to sa to podarilo🙏..

montblanc
27. mar 2017

Baby, podarilo sa niekomu otehotniet aj ked bol chory? Som 8 dni po IUI vklade a od piatka ma bolelo hrdlo a dnes v noci ma to uplne polozilo. Sopel, hrdlo, usi ma bolia jak svina, ladviny ma pobolievaju tiez a este ma par krat tak tahavo pichlo vo vajecnikoch ze som mala pocit ze mi praskli pozdlzne. Myslite ze sa teraz telo nebrani chorobe a vsetkemu cudziemu a je sanca ze sa to uchyti? ☹

zuzsat
27. mar 2017

@montblanc mozno sa brani voci oplodnenemu vajicku.je to pre telo cudzue teleso...skus co najviac oddychovat prave teraz kedy mozno prebieha to uhniezdeniw...

montblanc
27. mar 2017

@zuzsat vsak to aj mna napadlo ze ci sa nejak nebrani telo voci plodu. Lebo ja mam dost silnu imunitu. Ked som bola mala, tak som napriklad prekonala ovcie kiahne bez priznakov. Ziadne vyrazky som nemala a teraz zistili ze mam na ne vysoke protilatky, takze boli prekonane bez priznakov. Ved budem vegetit ako sa bude dat. Ale bojim sa dat si nejake lieky tak pijem len caj s medom a citronom. Tak to potrva celu vecnost nez to prejde.

zuzsat
27. mar 2017

@montblanc ak je to ono tak behom 2-3dni by malo byt po tom
aspon u mna to tak trvalo....
a kazde telo sa brani voci plodu a niekedy sa to prejavuje ako chripka. nuektore maju iba zimnicu a niektore nic... kazde telo je ine ale je to normalne. tak drzim palce.hadam to v tom Brne vyslo

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre