IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

bedova
27. mar 2017

@montblanc Ahoj,ja som ochorela cca 4 dni po iui a podarilo sa,ale pre istotu som si vtedy lieky nedavala.

magdushhh
27. mar 2017

baby prosim vas? to mam iba ja ten pocit, ze po kazdom pregnyle priberiem 2kg alebo to mate aj vy niektora? som z toho dost nestastna....a to ani nestimulujem, nechcem vediet kolko by som pribrala pri stimulacii.

zuzik1985
27. mar 2017

@magdushhh Na mňa takto skôr účinkuje duphaston :/

montblanc
27. mar 2017

@zuzsat dakujem. Ale ja som brutal k.o.ledva zijem. Nepamatam sa kedy som bola takto chora. Ani liek si nemozem dat. O caji to potrva aj tyzden ☹

montblanc
27. mar 2017

@bedova no supis. Si ma potesila. Tak nadej tam je. Dakujem ☺

magdushhh
27. mar 2017

Dievcata este jedna otazka. Stalo sa niektorej (pretoze mne je to mega divne), ze vam rano - kedy sa ma tehotensky test robit (ze vraj najvyssia citlivost HCG v moci) vysiel negativny a vecer pozitivny??? druha ciarka bola slabsia, ale viditelna, menstruacia ma prist v stredu.

sisa217
27. mar 2017

@magdushhh ano mne sa to stalo...vysvetlit si to neviem..modry robeny rano cca o 9 a ruzovy cca o 16 v ten isty den..

sisa217
27. mar 2017

@magdushhh ale teda oba boli pozitivne len ranajsi bol slaby duch uplne a vecer to stmavlo trochu

magdushhh
27. mar 2017

@sisa217 no mne sa dnes stalo presne toto iste...rano nic nevidim a vecer uz s tym, ze ok, tak nevyslo presne druha ciarka....a to som si vzdy myslela, ze rano ma vyjst silnejsi :D

sisa217
27. mar 2017

@magdushhh treba vyskusat zajtra...mne to uz potom len silnelo a silnelo..drzim palce 😉

skovarik
27. mar 2017

@montblanc..bude to o.k uvidis a prajem skore uzdravenie..nech sa to tam poriadne usalasi🙏..

nikushka8
27. mar 2017

@magdushhh ja sa po pregnyle citim zase ľahšie..s duphastonom to bolo zle..a z progesteronu sa mi toci hlava..

kvietok035
27. mar 2017

Ahojte. Dnes pondelok som podstupila IUI, sobotu mi bola pichnuta inekcia ovitrele na spustenie ovulacie. Dnes po iui som si robila ovulacny test , no negativny, ma to tak byť? a stale citim pravy vajecnik riadne tlaky v nom, ako keby ovulka aj tak neprebehla dufam ze sa mi neurobi cysta a ajo he to s tym testom ovulacnym, ukaze este pozitivny výsledok? Ďakujem

skovarik
28. mar 2017

@kvietok035..moja rada neries to netestuj sa nesleduj sa..a hlavne sa nestresuj..hlavne doplnajte zasoby 🙂..a mna boleli tiez vajecniky par dni po ,take tlaky som presne citila ale vraj to tak ma bit..😉

maricenka
28. mar 2017

Vsetkym snazilkam,nestresovat a netestovat.testy len zhorsuju psychiku.mne sa v den IUI nic nedarilo,vsetko ma dolu bolelo asi z progesteronu a mala som 100%istotu je je iui dnes zbytocna ze sa nezdari.do odchode z ambulancie vsetko "vlozene vyliezlo".poplakala som si a za 2 tyzdne po bolestiach v krizoch som testovala a dnes mam 2 rocnu dceru

monka112
28. mar 2017

Ahojte.dnes prva kontrola pred iui.10 den po clostile 1 tableta 5 dni a foliky 15 a 14 mm.myslite ze je to ok?

bosorka32
28. mar 2017

@monka112 Ano, je to OK. Ja som mala na 10.den cyklu - tiez po Clostile len 11mm folikuly a vykluli sa nakoniec 2 dominantne.

kvietok035
28. mar 2017

@maricenka usmev na tvari po precitani toho prispevku parada

aleskandra
28. mar 2017

@monka112 ja som mala na 11 deň 18 mm a na 12 deň 20 mm..Uzivala som Letrozol 1 tbl...Treba už len dúfať, že ešte pekne porastu...Držím palce 🙏

cherrinka11
28. mar 2017

@aleskandra kocky ja na 10den 20mma 22mm..v ten den pregnyl o dva dni IUI a nic...asi uz bolo neskoro..,ktovie..ideme dalej..

aleskandra
28. mar 2017

@cherrinka11 keď som mala folik 20mm, vtedy som mala aj pozitívny test..Krv však negatívna. Ako mi povedala sestrička, asi sa to nevyvíjali tak,ako malo 😢 Vcera som bola na druhom IUI, tak uvidíme, ako dopadne toto

cherrinka11
28. mar 2017

@aleskandra juuj tak to ti budem drzat silno palceky,snad sa to teraz podari a o dva tyzdne nam das dobru spravu 😉😍

montblanc
28. mar 2017

@cherrinka11 iui bolo prilis neskoro po pregnyle. Mne praskol folikul po pregnyle rychlo. Cca 15 hodin. A vajicko ma zivotnost 12max 24 hodin. Tak ked si mala iui o dva dni, uz bolo fuc. Nabuduce pichni 24 hodin pred, aj menej.

skovarik
28. mar 2017

@aleskandra tak drzim palce..verim ,ze nam to vide tentokrat..ja sa snazim bit teraz v uplnej pohode kedze viem uz do coho idem..😇🙏

aleskandra
29. mar 2017

@skovarik verim tomu, že tento pokus bude úspešný do úplného konca ! 😉 na iné predsa nemyslíme ... Ja po prvej skúsenosti už nejde ani testy kupovať, rovno sa objednám na krv, nech sa neradujem zbytočne 👍 tfuj tfuj, nech nám to vyjde 🙏

cherrinka11
29. mar 2017

@montblanc moja zlatá,ja už na Iui nejdem,mali by sme podstúpiť IVF..uvidíme 🙂
Ale som strašne zvedavá či si to teraz trafila po hlavičke 😉
Myslím na teba a držím ti palce.. Už sa to blíži..vôbec si netestovala? Dúfam,že sa už cítiš lepšie..

montblanc
29. mar 2017

@cherrinka11 ahoj. chorobou lepsie ale pred hodinou som zdvihala maleho a presilila som si nejak brucho a 10 minut potom ma zacalo boliet podbrusko. Slabo pichat a teraz citim take teplo vo vnutri. Takze ak sa aj zadarilo, tak som si to posrala ☹ ak nam to nevyslo aj my ideme dalsi cyklus ivf asi soft v reprofite. Uz nebudem cakat. ☺

bosorka32
29. mar 2017

Prosim vas, aj vy ste mali po Clostile bolestivu ovulaciu? Citim sa ako pred menzesom, krce a tlaky v podbrusku...

skovarik
29. mar 2017

@aleskandra vide musime verit..ja uz tiez nebudem testovat..nema to zmysel..mne prisli dnes testy z genetiky mame ich dobre takze ani tam to neviazne..manzel mal vyborny spermiogram dnes a ja krasnu ovulaciu dala som si aj ultrazvuk urobit pre iui..dr vravel ,ze to vyzera nadejne ze mam na oboch vajecnikoch krasne folikuli..tak myslim pozitivne..
@bosorka32 ja som brala 2x clostil ale uz velmi davno dr skusal co to spravi a mala som bolestivejsiu ovulku bolelo ma podbrusko hlavne tlaky a pychanie vo vajecnikoch..myslim ,ze to k tomu patri..ja aj bez toho mam bolestivu ovulku niekedy 🙂..

cherrinka11
29. mar 2017

@montblanc
@skovarik baby,to čo nás poháňa ďalej je to,že stále veríme,a to je dobre,je jedno ci to bude Iui alebo I V F najdôležitejšie na tom všetkom je držať toho malého miláčika v rukách a to sa podarí pravevtym,že tomu veríme..A určite budeme onedlho riešiť kočíky a podobne,verím tomu za nás všetky,držte sa,čakám len dobre spravy..zle sú len ďalšou výzvou 😍

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre