IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

adulka1989
16. máj 2017

@zuzik1927 to mi je luto drzim palce nadalej

manana_po
16. máj 2017

@alilka tak to určite verím s tebou 😉 aj ja si myslím že IUI ide aj bez stimulácie, aj bez clostyl to mám podľa lekárov ukážkové, ako všetky výsledky... ale bola som pracovne mimo bydliska - na druhej strane SR a brala som dovo kvôli kontrole, takže som rada, že hneď v ten deň sme mohli aj IUI. Dnes je 11 deň po IUI a čím sa blížia testy hcg (štvrtok), resp. mrcha (nedeľa) som nervóznejšia, hlavne ak sme videli "ducha" na teste a začali sme sa tešiť a dnes aj z ducha sa stal duch.. 😔

alilka
16. máj 2017

@manana_po neskúšala si testovať napr.vecer?ja som ráno mala slabšie testy ako poobede alebo večer 😁 a hcg je nízke ešte tak,e to tu nemusí extra tmavnut .závisí aj od toho kedy sa uhniezdilo 😉

manana_po
16. máj 2017

@alilka práveže ráno mam krajšie ako dnes večer...ale hovoria, že ten duch môže byť aj od tej injekcie pri IUI, takže... veď štvrtok sa dozviem.. asi už odolám testom, lebo sa len tým stresujem a špekulujem 🙄🙂

alilka
16. máj 2017

@manana_po tak od pregnylu môže byť ale neviem do koľkých dní..😁

waleri17
16. máj 2017

@mina1834 ahoj ja tam nechodim sice lebo chodime do heliosu takze z vlastnej skusenosti neviem ale chodili tam dve moje kolegyne a podla toho co hovorili boli obe dost nahnevane a sklamane s pristupu a s velmi maleho zaujmu vraj..ale osobnu skusenost nemam cize tazko povedat my sme spokojny v heliose 🙂

zuzsat
17. máj 2017

@alilka pregnyl sa moze drzat v tele aj 12dni.... u mna sa drzal do 7.dna....8a9 snehobielo a 10.den sa objavila Lili..

@manana_po ak netestujes kazdy den tak nema vyznam sa vobec testovat... treba vidiet kedy sa z tela ta injekcia uplne vyplavi a potom ked to je tehu cakat ze sa objavi ciarka a bude silniet...

alilka
17. máj 2017

@manana_po ahoj..tak ako,testovala si dnes?😊

manana_po
17. máj 2017

@alilka netestovala, povedala som si ze vydržím do zajtra, idem na krv... ak by bola biela palička bola by som sklamaná 🙁... ty zajtra ides, ze? dj potom vedieť ako ste dopadli 😊

alilka
17. máj 2017

@manana_po áno áno ideme 😉 jasné dám aj ty sa ozvy ako dopadli testy 😁 držím prsty. 😉

alilka
18. máj 2017

@manana_po ahoj ahooj ako si dopadla?😁

manana_po
19. máj 2017

@alilka ahoooj,... nic 1,8 🙁... a vy ste ako dopadli?

peta1223
19. máj 2017

@manana_po tak to mi je ľúto 😢 nám sa podarilo na prvý šup ale v utorok mi oznámil že som potratila 😢 ale to nevadí ideme bojovať ďalej

alilka
19. máj 2017

@manana_po ojoooj...to je skoda..:( my v celku dobre..polovicka ma vyborne vysledky,ja ze lahko otehotnievam,tak ze nam vobec IUI neodporucaju..ze len mam zachytit kedy bude ovulovat vajecnik ktory ma este vajcovod a nevidia problem..🙂 na mna pozerala ako na salenu ked som jej povedala,ze sa snazime od decembra a vo februari som uz bola tehu..:D a vy teraz aky postup dalej?

zuzulka501
20. máj 2017

Baby tak sa ozyvam opat posledny test dole je dnes 13 den od pregnylu a 12 od iui. Prosim poradte je to este stale pregnyl???????????neviem ci sa mozme tesit

montblanc
20. máj 2017

@zuzulka501 inu foto nemas? Nejako tam nic mic neni vidno.

zuzulka501
20. máj 2017

@montblanc mam ten osamote je hned po ocikani pred hodinou.

montblanc
20. máj 2017

@zuzulka501 tak nieco slabunke tam vidim. Pregnyl by to uz nemal byt. Skus zajtra alebo v pondelok dalsi test. To uz by malo byt lepsie vidiet ☺

zuzulka501
20. máj 2017

@montblanc no ved urcite aj skusim ci bude silniet...vdaka za odpoved

peta1223
20. máj 2017

@zuzulka501 ja si myslím že to pregnyl tak sa raduj z dušičkou🙂❤🤰👶

zuzsat
20. máj 2017

@zuzulka501 12d po iui by to uz nal byt pregnyl ale mamatest a gravitest robievaju duchov... takze tazko povedat.... najlepsie je kupit tycinkovy test alebo testy od dr.maxa

manana_po
22. máj 2017

@alilka tak to su super správy, teším sa s vami 😊 ja som dnes dostala, takže zajtra volám co ďalej...

manana_po
22. máj 2017

@peta1223 ďakujem za podporu a aj mne je ľúto... mrzi ma aj za vas... no verím ze budeme mat dosť sil ísť ďalej, lebo niekedy mam pocit ze to uz nedám...

peta1223
23. máj 2017

@manana_po viem ako ti je🙂 ale musíme sa cez to dáko preniesť a snažiť sa ďalej ja napríklad je mi hrozne keď si spomeniem na ten deň keď mi volali že som potratila 😢 jastne že aj slzy vibehnu ale 4.6 máme na ďalšiu iui tak verím v to že sa to podarí ako keď sme boli na pravej iui 🙂

manana_po
23. máj 2017

@peta1223 a do akého centra chodis?... v nedeľu? 😊

zuzsat
23. máj 2017

@manana_po napr. gyn fiv funguju vzdy jeden den cez vikend a to ze ci sobotu ci nedelu povedia v piatok podla toho kolko parov sa nazbera na IUI... lebo folikuly nepockaju 😀

quiduska
23. máj 2017

Kocky, len tak som na Vas narazila nahodne...nam sa iui podarilo hned na prvy krat...

peta1223
23. máj 2017

@manana_po tak v sobotu asi počítal som to podľa prvého iui

janie7
23. máj 2017

@manana_po Ahoj, mozem otazocku, ze ci si mala pri brani clostylu aj vedlajsie ucinky. Ja sa desim jedine toho mimomaternicoveho tehotenstva, ale radsej tie letaky nebudem citat😉

zuzsat
23. máj 2017

@janie7 ak mozem poradit necitaj a rob to co povedia lekari.ja som bola max precitlivena vrd su to hormony...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre