IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

waleri17
23. máj 2017

@janie7 ahojky ja som vcera dobrala clostil a v piatok ma caka sono a mozem povedat som milo prekvapena ani som nevedela ze nieco uzivam nebolo mi z toho absolutne nic a to som tiez predtym stresovala ze to ma milion neziaducich ucinkov ze preboha co mi zas z toho bude ..a voobec nic ziadny problem 😉

janie7
24. máj 2017

🙂Ved toto mi presne vravi aj manzel, len moje telo si so mnou robi co chce a pri niektorych tabletkach sa u mna prejavia aj take vedlajsie ucinky, ktore v letaku nie su napisane😠

montblanc
24. máj 2017

@zuzulka501 ahoj. Robila si dalsie testiky? Ako to vyzera? Mne v nedelu tiez ukazal tehu test slabu ciarocku a gyneklog videl uz aj malu dutinku na sone ale test mi netmavne. Obavam sa ze sa to nevyvija dobre. 14dpo bolo hcg len 50,4 😕

zuzulka501
24. máj 2017

@montblanc ahoj tak ja som mala pozitivne testy az do kontroly na sone nebolo nic a hcg 3 takze nic z toho.bolo to nase prve iui aj posledne mali sme mat pripravu na ivf ale nieco vnutorne mi hovori ze NIE !!! Takze na to nejdeme a buduci tyzden ideme liecitelke pani Annke Kopacovej - lieci bylinkami.kaslem na doktorov len liekmi na davit...

montblanc
24. máj 2017

@zuzulka501 aj u mna to asi nedopadne dobre. Tak drzim pakce ☺

zuzulka501
24. máj 2017

@montblanc aj ja ti drzim palce skus sa spytat peta1223 ci ako to ma ona mala tusim tiez nizke ale mic moc moc ti to prajen.a myslim ze ti len pomalinky stupa hcg to je vse.

montblanc
24. máj 2017

@zuzulka501 dakujem bodaj by si mala pravdu

montblanc
24. máj 2017

@peta1223 ahoj. Mozrm sa ta spytat. Zevraj aj ty si mala nizke hcg. Ja som bola 14dpo na sone a uz bolo vidno dutinku ale hcg len 50. Doktor sa tvari ze je to ok. Ale mne sa to nezda ze tak nizke ked uz aj na sone bolo vidno. U teba to bolo ako ak sa mozem spytat? Dakujem.

peta1223
24. máj 2017

@montblanc napíšem ti správu

manana_po
24. máj 2017

@janie7 ahoj, nemala, aspon nic nebadam ☺️

cyklamena
29. máj 2017

Ahojte 8 deň od iui, tehu nedokážem urobiť zo strachu, ale ovu je takýto,... Je to blbosť či?

klara333
29. máj 2017

Ahojte. Mali ste po IUI bolesti? Nemyslim tlak v podbrusku po zakroku, ale som tyzden po a vcera bolesti chvilami neznesitelne. Bolel ma akoby vajecnik. Nebola som stimulovana, ani pregnyl som nemala. Navyse je mi zle, chvilami na odpadnutie, co by teoreticky mohlo byt z progesteronu, ten si ale davam vaginalne, vtedy by nemali byt taketo vedlajsie ucinky. Ale citim sa teda cudne. Nie tehotne. Ale nedobre.

nikushka8
29. máj 2017

@klara333 mne tak podobne tiez bolo..stimulovala som,no problemy boli az po iui,pichanie,pri 2iui ma 3. Den po.zakroku dokonca tak palila maternica,ze som.sla umriet,plus nafuknute brucho..z progesteronu som.mala zavraty..dokonca horsie po jeho vysadeni,upokojilo sa to az po ms

klara333
29. máj 2017

@nikushka8 pri prvom iui som vedela, ze nie som tehotna a nevedela som sa dockat, kedy mi to potvrdia krvne testy, brucho som mala na prasknutie, akonahle som si vecer nedala progesteron, do troch hodin sa mi spustil menzes a nenormalna ulava prisla. ale nebolo mi zle. ani som nemala bolesti. no len ja mam nedostatok progesteronu a bez neho neotehotniem (nieze by sa mi teda s nim darilo zatial). amen tma.

nikushka8
29. máj 2017

@klara333 budem drzat palce,aby to teraz bolo tehu!!! Mne po progesterone dosla ms az na 5den, u niekoho su hormony silnejsie ako tabletky..som.zvedava ake bude nase 3iui..drz sa!!!

klara333
29. máj 2017

@nikushka8 dakujem, podobne, drzim palce, nech to vyjde 🙂

waleri17
29. máj 2017

Babeny tak aj ja sa pridavam dnes som absolvovala svoje prve iui ...mna zakrok dost bolel a stale ma vsetko tam dole boli aj vajecniky aj krize aj vsetko aj vy ste to tak mali?? 😕

bosorka32
29. máj 2017

Mna vo stvrtok caka prve IUI. Zajtra si pichnem Ovitrelle. Progesteron ste si vkladali alebo jedli?

sisa217
29. máj 2017

@bosorka32 ja som jedla pri uspesnom iui,pri neuspesnom vkladala..pri vkladani mi vadilo ze dost vela mi neskor vyslo von..

zuzsat
29. máj 2017

@bosorka32 vkladala. ma to vacsi ucinok

klara333
29. máj 2017

@bosorka32 mne vraveli ze lepsie vkladat. Ze ked sa prehlta, byvaju casto vedlajsie ucinky, malatnost a tocenie hlavy.

adulka1989
29. máj 2017

Prosim vas mate niekto skusenosti s tabletkami doxyhexal?

bosorka32
30. máj 2017

Dakujem. Este mam jednu otazocku 🙂 IUI mi budu robit 1.juna, na krv sa asi chodi 14 dni po, cize 15. juna. Nemozu mi urobit odber o den skor, t.j. 14. juna, lebo vtedy odchadzam na 3 dni prec sluzobne a nemozem to uz presunut. A predsa este jedna otazka. Ten Ovitrelle si budem pichat dnes. Ako hlboko mam zapichnut ihlu do brucha? Vdaka

zuzsat
30. máj 2017

@bosorka32 xhod radsej neskor na krv

klara333
30. máj 2017

@bosorka32 mozes ist aj skor, tiez som tak bola, volala som im predtym a ze kludne mam prist, ze vysledok uz bude spolahlivy.

bosorka32
30. máj 2017

@zuzsat Ahoj. Zuzka, myslis, ze ma zmysel poistit sexom aj par hodin pred pichnutim Pregnylu? V case pichnutia budem uz totiz sama 🙂 A partner ma horsi spermiogram vo vsetkych parametroch. Vdaka

bosorka32
30. máj 2017

@zuzsat Neskor viem prist az 18. den po IUI, to nie je uz dlho?

waleri17
30. máj 2017

Ahojte babeny prosim vas vy co si pamatate ako u vas prebiehala insemka ...tiez vam po vstreknuti muzovych spermii hned vsetko vytieklo?? Lebo mne ano a neni som z toho moc nadsena 😕Dakujem za kazdu odpoved

zuzsat
30. máj 2017

@waleri17 neumyvali ti pred tym rodidla? mne prvy krat a mala som tiez taky pocit.... druhy a treti krat som citila ako to vstrekli a nic nevyslo

zuzsat
30. máj 2017

@bosorka32 sexuj aj pred jasne ked nemoes potom.... a sexuj stale 4dni v kuse

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre