IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

gretka85
5. júl 2017

dnes som aj ja bola na transfere tak teraz nastava cas cakania

lula2728
7. júl 2017

ahojte baby, vsetkym co tento mesiac otehotneli gratulujem🙂 aspon niekto, ja som po vcerajsku po tretej inseminacii, avsak nedavam tomu uz velku nadej, predsalen keby sa malo stat, stalo by sa uz prve dva razy predsa. potom uz pojdem na umele po lete, nebudem chodit na 10 percentne uspesne inseminacie, a vy ako? 🙂 je tu nejaka baba co sa podarila tretia inseminacia?

aleskandra
7. júl 2017

@lula2728 áááááno, nám sa zadarilo 😉 dnes som bola na sone a bolo vidieť náznak bijúceho srdiečka

zuzsat
8. júl 2017

@lula2728 nam sa podarilo 3.IUI a uz ma Lili takmer 5mesiacov 😍

gretka85
18. júl 2017

ajojte baby drzte mi palce zatial som krami nedostala tak som zvedava zajtra

smejko18
18. júl 2017

@gretka85 držím palce😉 ,a kde si bola na iui? Aj máš nejaké pocity,ci?a tebe sa neukázali o 14dní nezavisle ci ms príde alebo nie objednať na krv?

smejko18
18. júl 2017

@aleskandra GRATULUJEM;) a ako s sa cítila po iii?Aj si mala nejaké tušenie?

hana330
18. júl 2017

Shoj mozem sa spytat co je to hyfosy? ja mam za sebou 2 iui ale obe neuspesne chodim do kosic do splnu ale chcela bi som skusit inde poradte kde dakujem

gretka85
18. júl 2017

no ziadne pocity nemam preto sa obavam a ked som si na 6 den robila test vysiel negativne ak neviem preto sa bojim

aleskandra
18. júl 2017

@smejko18 úplne normálne...a tušenie? žiadne...nechala som to na hviezdy.. 🙂 ale už som bola vysporiadaná s tým, že ak toto tretie nevýjde, ide sa do IVF

aleskandra
18. júl 2017

@hana330 hyfosy je zistenie priechodnosti vajíčkovodov kontrastnou látkou. Všetko pri plnom vedomí, bezbolestivé 🙂

smejko18
18. júl 2017

@aleskandra takže nakoniec sa podarilo;) to musela byť radosť 2čiarky na teste;) alebo si bola v CAR na krvi a odtiaľ ti zavolali tu super spravicku?-;)🤰

adulka1989
18. júl 2017

@aleskandra supeeer prajem vela zdravicka

gretka85
19. júl 2017

a ja sa pridavam dnes mi mi brali krv a som tehotna

smejko18
19. júl 2017

@gretka85 GRATULUJEM🤰😉😍👏 a teším sa s tebou;) a mala si aj nejaké pocity,alebo niečo?;)

gretka85
19. júl 2017

nie len ked som bola minule na jarmoku tak mi bolo zle a svrbeli ma prsia

waleri17
20. júl 2017

@gretka85 a ktore iui vam vyslo? 🙂Mna prehovaraju na druhe ale uz tomu moc neverim 😕

gretka85
21. júl 2017

mne na prvy krat to vyslo

sheilla23
23. júl 2017

Ahojte,tak aj my sme sa chystali v auguste na nase druhe iui a dnes som si nasla na tehu teste dve ciarky..🙂)a to som si myslela ze sa nam prirodzene nepodari otehotniet,tak drzim palce vsetkym snazilkam🙂)

smejko18
23. júl 2017

@sheilla23 gratulujem👏🤰❤ a v ktorom centre ai bola,teda ak sa.mozem opýtať;)a testovala si pred krvnými trestami?teda pred tými 14dňami...

sheilla23
23. júl 2017

@smejko18 myslis ten prvy krat?to som bola v martine v heliose a teraz sme mali ist do crm v bb..netestovala,zatial som si robila len dnes prvykrat tehu test kedze mi menstr. Meskala treti den.. takze z krvi to este nemam potvrdene..

sheilla23
23. júl 2017

@smejko18
A priznaky som mala len som to nepripisovala tehotenstvu..mykozu,unavu a caste chod na wc..uplne ine ako v prvom tehu..

smejko18
23. júl 2017

@sheilla23 to musela byť radosť pri pohľade na 2čiarky;) a prvé tvoje malé ma koľko rôčkov?ja som bola teraz tiež v heliose,ale predpísali mi duphaston na 14dní a potom mám prísť na krv aj ed ms.pride(niektoré mi spominali,že ms.dostanem.až keď ho douzivam)ja idem na druhé znova do martina,pretože teraz to určite nevyšlo.málo som len jeden folikul a to tiež nie nejak veľký,tak sme sa amli ešte raz rozhodnúťale keď som už jedla clostylb. A ajto pracovné to vychadzalo.tak sme to skúsili.uvidím čo da august .ešte raz ti gratulujem a potom napíš ako u lekára keď pôjdeš;)

sheilla23
23. júl 2017

@smejko18 dakujem🙂ano,normalne som tomu neverila..ale jeden folikul uplne staci,a ja som ostala obidva razy tehotna ked som si bola 100 % ista ze to nevyslo..takze stale je sanca🙂a prva dcerka ma 2 rocky a 8 mesiacov..drzim palce este raz a daj vediet aj ty🙂

zuzkass
23. júl 2017

@sheilla23 ahoj chcem sa spytat preco ste mali ist na iui u vas ty mas problem ci partner?moj muz ma zly sperm tak sa chcem spytat ci sa oplati ist...

sheilla23
23. júl 2017

@zuzkass dlhsie sa nam nedarilo otehotniet a muz mal len 1% uplne dobrych spermii a ja zevraj alergiu na spermie...

zuzkass
23. júl 2017

@sheilla23 a podarilo sa vam prirodzene?a hormony si brala ja dnes som pychala preglyn ci jak sa vola a v utorok idem na iui prvy krt muz ma tiez asi 99% zle spermie ..vitaminy bere na operacii bol s varikokelou a furt nic...ja som mesiac a pol po prefukoch...

zuzkass
23. júl 2017

Dievcata to dzus annanasovy treba pit kedy poiui hned?a kolko ho pit tyzden dva?liter za den ci?dakujem

sheilla23
24. júl 2017

@zuzkass ano,prirodzene..ziadne lieky som nebrala..tak drzim palce na iui, nam sa vtedy podarilo na 1.x. takze si myslim,ze je sanca, ze sa aj u vas podari..🙂

zuzkass
24. júl 2017

@sheilla23 a muz mal aj vtedy zly sperm?ta mi mame 5 rocneho hned sa nam prirodzene podaril teraz uz try a pol roka a nic a uz dva roky riesime muzov sperm.som zvedava zajtra idem na prve iui...a nevies ako je to s tymi dzusmi sa piju vraj nejaky ananasovi po iui ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre