IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

alexa1983
25. júl 2017

@zuzkass ajoj, ja som pila hneď po vklade cca 5 dní, jednu krabičku džúsu denne cca, predtým som nikdy po vklade nepila a nič, teraz som to vyskúškala a bejbi sa uhniezdilo - ale či to bolo vďaka ananásu netuším :D , no dlho tam nevydržalo :(

smejko18
25. júl 2017

Ahojte.ja už som 8den po IUI a .... a nič;) myslela som ze si budem nahovárať nejaké príznaky trhu ako to bola doteraz 1,5roka každý mesiac keď som bola presvedčená ze čakám bábätko...ale bolo to len v mojej hlave a asi som si privolavala priznaky.ale teraz vôbec nič.asi tým,že som mala len jeden folikul a ten tiež nie dosť veľký,zneistenie od doktorky ci to vôbec chcem skusit,tak preto som uz možno pripravena na druhé iui.aj keď si myslim ze to na mna znova príde keď príde ms...

gretka85
26. júl 2017

ahojte baby nakoniec dnes zistili ze sa to nepodrilo a embrio odislo

zuzkass
26. júl 2017

@gretka85 je mi to luto u vas kde je problem ty alebo partner?ja som vcera tiez bola na prvom iui som zvedava ako to dopadlo...aj teba bolelo pod bruskom mna sem tam boli dole brucho..
Dievcata aj vam nasadili po iui dufaston neviete ako sa to berie bo nepamatam kazal mi dr.ze od 20 dna cyklu 2 krat denne 5 dni moze byt?ci nenasadili vam niektorej?

waleri17
26. júl 2017

@zuzkass ahojky a vy ste mali nejaky problem?? Po akom case ste sli na iui?? Ja som bola raz ale neuspesne 😕... mna velmi bolelo podbrusko od zakroku az skoro po ms... a davala som si utrogestan nie duphaston ale pokial viem uzivaju baby jednu tabletku rano jednu vecer 🙂

smejko18
26. júl 2017

@zuzkass mne po iui dali duphaston.hneď na ďalší deň som začala užívať 2denne a predpisali mi to na 14dní..

zuzkass
26. júl 2017

@waleri17 my sa snazime vyse try a pol roka o druhe mimco muz ma zly sperm.ma sedavu pracu za pc...ja som vraj v poriadku mne kazal brat od 20 dna dufaston...ta uvidime folikuly som mala pekne uistil sa ze prebieha ovu taze uz len cakat...

zuzkass
26. júl 2017

@waleri17. U vas je kde problem to je nase prve iui...som mesiac a pol po laparke prefuky mi robil dr..

xlindus
26. júl 2017

Pre povzbudenie nám sa podarilo až 3 IUI🙂Držím vám palce baby😘

waleri17
26. júl 2017

@zuzkass u nas sa na nic zatial neprislo pritom sa dva roky nedari 😕😕..
@xlindus jeej super dakujem za nadej ja som po prvom dalsie zavrhla ale teraz rozmyslam ze co ak by druhe vyslo... tak si ma potesila 🙂🙂

smejko18
26. júl 2017

@waleri17 a kedy sa chystas na druhé?a a uz máš aj laparo?nam sa nedarí pomaly uz druhý rok.doktor nam odporučil 2z iui,potom laparo a potom sa uvidí.dúfam že sa vsetkym iui zienkam podarí;) vidíš,keď sa podarilo niektorým tak musíme patriť do skupiny ze to vyjde aj nám;) a nie su to slová od nejakej osoby,,vonku,,ktorá mala deti ani nevie ako.ale od osoby,ktorá presne vie čo prezivas....

xlindus
26. júl 2017

@waleri17 určite choď do toho, my sme tak isli na 3 ze no ved aj tak to nevyde a budeme musiet ist asi na umele( a to sme obaja uplne oukej)a pozri sa uz som v 15tt😘Netreba vešať hlavu🙂Držim veeeelmi palce👍

waleri17
26. júl 2017

@smejko18 nemala som laparku robili mi hycosy takze priechodnost zo spodu konttastnou latkou ta mi vysla uplne v poriadku.. vlastne vsetko tak neviem preco to nejde 😕...a dala som si pauzu a druhe ak sa odhodlam by vychadzalo v druhej polovici augusta.. ano ja uz verim ze raz sa to musi podarit ved to uz neni normalne 😢.. drziim moc palceee 🙏

waleri17
26. júl 2017

@xlindus super mooc gratulujem a prajem krasne tehulkovanie 😘A v ktorom centre vam to robili ak smiem vediet??

xlindus
26. júl 2017

@waleri17 my sme chodili do ISCARE BA🙂Ďakujeeem

sheilla23
27. júl 2017

Ano aj vtedy mal taky spermiogram..a s tym dzusom neviem ako to je..

skovarik
28. júl 2017

@aleskandra ahoj no je to úžasne ..🙏🏻😀 tak nech pekne rastu fazuľky ..vidíš všetko sa na dobre obratilo😇.my mame pauzu užívame leto a ešte som aj trocha ochorela na dovolenke močové cesty tak sa pauza stala aj nutnou povinnosťou.a do septembra by som mala mat výsledok aj s Repro imonologie..

aleskandra
28. júl 2017

@skovarik našťastie to bol iba plány poplach a fazuľka je len jedna 😉 uzivajte leto dosytosti, my taktiež a v jeseni hor sa do toho!!! Držím palceky veľmi 🙏

skovarik
28. júl 2017

@aleskandra No aj tak dobre hlavne že je tam😉..a Diky aj Vám ešte pekne leto.

adulka1989
28. júl 2017

@waleri17 vyskusaj vsetky sance pokial sa to da ja by som skusila no momentalne nemozem vyuzit ani jednu sancu a keby som mohla tak aj cas vratim spet a riesila by som to skor drzim prsteky

gretka85
29. júl 2017

baby poviem co sa mi stalo v piatok som mala ist na kontrolu po tom ako mi vstredu povedala koordinatorka ze pravde podobne embrio odislo pretoze mam nizke hcg v krvi a ze je asi pravdepodne embrio mrtve a budem musiet asi na vyskrab ak sa
sam nespusti spontani potrat tak ma tak vystrasila a j je ho vorim ale ja som si urobila 7 kazdy den a na tom som videla ako mi pekne stupa hcg a ona mi na to ze testy su nespolahlive tak ma vystrasila ze som si na sto percent bola ista ze som mala na 100% odumretie embria tak aj s stzm som sla v piatok na ontrolu ale strasne ma boleli a horeli mi prsie tak mi to neslo do hlavy a doktora som sa chcela opýtat ze co na to a on mi hovori zeved som tehotna ze hcg mi krasne stuplo a ze len musime najst plodovy vak ale nakonie ho nasiel a koordinatorka ma zbytocne doplasila😂

adulka1989
29. júl 2017

@gretka85 gratulujem a prajem vela zdravicka este ze to tak dopadlo

zuzkass
30. júl 2017

@gretka85 super drzte sa nech to dotiahnete do upleho konca 😘
Dievcata este len 5 den po iui mna dnes krize bolia ako pred menzesom takze velke sance tomu nedavam prve iui asi nevyslo mna stale tyzden pred menzesom bolia krize a uz dnes zacali boliet smutna som z toho neviem ci to nikdy uz na mna rad nepride😢😢😢

smejko18
31. júl 2017

Ahojte.tak nam iui nevyšlo😢 tak veľmi som dúfala:(a pritom sliznica bola 12mm ....

adulka1989
31. júl 2017

@smejko18 to mi je luto nevadi skus dalsie prajem vela uspechu

lula2728
1. aug 2017

ahojte baby, mne nevysli tri inseminacie zaradom a vcera som vypisala ziadost na umele do poistovne a idem na to v septembri. drzim vsetkym palce

adulka1989
1. aug 2017

@lula2728 to je skoda a z akeho dovodu si bola na iui ak sa smiem opitat

smejko18
1. aug 2017

@lula2728 to je mi ľúto;( ... úplne chápem ako sa cítiš....a po iui už nieje nijaký ďalší postup?...

gretka85
2. aug 2017

zeny potrebujem radu tie co boli uspesne po umelom ze ci niektorej doktori hovorili ze embrioo je mensie ako ma byt na týžden v ktorom ste boli

ladymel8
2. aug 2017

xlindus čo si užívala na stimulku? Ja mám ísť tento mesiac na 3 IUI a bojím sa že to bude zbytočne.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre