IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

kaattkka
26. aug 2017

@martina7905 vazne neboli, ved ta hadicka s ktorou zavedu spermie je tensia ako slamka . A nieco co robime doma s manzelom je omnoho hrubsie a neboli to 😂😂😂😂

kaattkka
26. aug 2017

@martina7905 nam sa tiez podarilo na 1x. A princezna uz ma 8m.😍 drzim vam palce a hlavne ziaden stes

martina7905
26. aug 2017

@kaattkka tak teraz si ma pobavila 😀 no caka ma to najblizsiu dobu a verim ze sa nam to podari na 1x dakujem si zlata😘

waleri17
26. aug 2017

No babeny tak mna napr iui bolelo dost.. neslo o hadicku ale ked mi zachytili krcok do tych americkych kliesti tak ma az pot zalialbale chvalabohu len na chvilku

aleskandra
26. aug 2017

Pre mna to tiež nebolo nieco extra prijemne...a ako piše waleri, to s tými kliešťami zabolelo dosť, až slzy na krajíčku som mala...takze u mna to porovnávať s milovanim je sto a jedno.... Za mna nepríjemne, miestami bolestive

martina7905
26. aug 2017

@aleskandra a podarilo sa vam to na 1x

lavender21
26. aug 2017

U mňa žiadne kliešte nepoužili, takže to nebolelo... Bolo to len troška nepríjemné...

zuzana_mc
26. aug 2017

U mňa to bolo tiež s kliešťami a bolo to dosť nepríjemné a bolestivé a potom som ešte aj kvôli tomu sa rozkrvácala, lebo sa podrazdil krcok tými kliešťami. Ale všetko stalo za to a teraz čakáme dvoch drobcov

aleskandra
26. aug 2017

@martina7905 nie, až tretie😉

smejko18
26. aug 2017

@zuzana_mc to čakáte po iui?no wau,GRATULUJEM 😉😍

zuzana_mc
27. aug 2017

@smejko18 áno po IUI 😉 ďakujeme 😘

crazy_girl1
4. sep 2017

Dievčatá, podarilo sa vám otehu niektorej už po 1x IUI? 😍😍😍 Ďakujem za odpoveď.

zuzana_mc
4. sep 2017

@crazy_girl1 áno my čakáme naše dvojičky po 1 IUI 🙂

crazy_girl1
4. sep 2017

@zuzana_mc skvelá správa, gratulujem 🙂 Boli 2 folikuly, či sú jednovaječné? Aj si mala tehu príznaky, alebo až hcg z krvi ukázalo tehu?

zuzana_mc
4. sep 2017

@crazy_girl1 ďakujeme áno boli dva folikuly na pravom 16 a 18 a zadarilo sa u obidvoch, sú dvojvajecne, ja som si už robila test v nedeľu tak som vedela že už vyšlo kým som šla na krv , príznak len to chodenie na wc cez víkend čo u mňa bol nezvyk

janie7
4. sep 2017

@zuzana_mc srdecna gratulacia aj z mojej strany. My sme chceli zacat stimulku v auguste, ze darcek na moje narodeniny, ale som ochorela, tak musim pockat kym vyzdraviem. Krasne tehulkovanie zelam.

zuzana_mc
4. sep 2017

@janie7 ďakujeme skoré uzdravenie. A veľa šťastia nech čakáte aj vy takéto poklady🤰

lavender21
4. sep 2017

@crazy_girl1 nám sa podarilo na prvý krát, malá má už 8 týždňov 😉

crazy_girl1
4. sep 2017

@lavender21 blahoželám 😍 a ďakujem, mám nádej.

annouchka
4. sep 2017

@crazy_girl1 ahoj, aj nám sa podarilo prvé iui 🙂 po 3ch rokoch snaženia

adulka1989
4. sep 2017

@annouchka to vazne gratulujem a co ste mali aky problem

annouchka
4. sep 2017

@adulka1989 dakujeme 🙂
polycysticke ovaria

adulka1989
4. sep 2017

@annouchka prepac ja ani neviem tak doktorsky vyraz co to vlastne znamena

annouchka
4. sep 2017

@adulka1989 prepac 🙂 nepravidelná menštruácia, žiadna ovulácia, nadmerné mužské hormóny ...

adulka1989
4. sep 2017

@annouchka aha a priechodnost bola ok?

simik411
5. sep 2017

ahojte ,nas caka druhe iui asi buduci tyzden.. ma niekto podobny problem ? ja som vraj ok manzel ma trosku pomalsie ale vraj nic hrozne spermie..pri prvom iui mi vkladali 22mil.,30%A ,70%B. Bola by som rada keby sa mi niekto ozve kto mal tiez trosku problem so spermiami a predsa sa podarilo to iui dakujem.. 🙂

sisa217
5. sep 2017

@simik411 u nas tak bolo..priatel mal pomale a este aj kruzili dokola..a aj pocet nebol taky ako u vas,mali sme menej...A teraz lezim pri 3 tyzdnovom cloviecikovi,krasnej princezne 😉 podarilo sa nam na druhe iui 😉 takze vela stastia a nech cim skor mate aj vy pri sebe taku radost malu ako my 🙏❤

waleri17
5. sep 2017

@sisa217 jeej to je super moc moc gratulujem a ja som druhe iui odmietla nestastna ze ked sa to nepodarilo raz preco by sa malo druhy raz a ono sa to predsa len da to je super ... nech ste zdravucke babeny porozmyslam teda o dalsom iui 😂

veron68
5. sep 2017

Ahojte kocky...my sme boli na IUI v MT v Heliose a tiez sa podarilo na 1x. Teraz som v 9tt a velmi sa tesime. Zakrok bol neprijemny, ale nic co by sa nedalo vydrzat. Trvalo to cele asi 5min, a to len preto, lebo sa mi pohol krcok a klieste museli 1x premiestnit. Inak by to bolo o polovicu rychlejsie. Cena bola 100€ a dali sme si predbezne urobit aj halosperm (podrobnejsi spermiogram), ktory vysiel tiez na 100€. Drzim palce aj ostatnym

sisa217
5. sep 2017

@waleri17 dakujeme pekne,treba skusit i ked ja som uz rozmyslala nad ivf a tento druhy pokus a pripadny treti som podstupila kvoli preplateniu ivf..a cuduj sa svet nebolo treba...prajem vela stastia aj vam 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre