IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

megan777
14. feb 2019

@katkaba1 inak aj ja som mala nafúknuté brucho

lavender21
14. feb 2019

@katkaba1 ja som nemala žiadne iné pocity, bola som si takmer istá že nevyšlo... Tehotenskému testu som nechcela veriť 😁

katkaba1
14. feb 2019

@megan777 wow, to je úžasné, dobre sa čitaju takéto šťastné konce 😊 a môžem sa spýtať v čom bol u vás problém? Neviem čo je v tomto pripade "lepšie" - či problem u ženy alebo muža. Ja som Ok, drahý ma problem s potvorkami.

katkaba1
14. feb 2019

@lavender21 Snáď to bude aj u nás pozitivne 😊 lebo ked čitam tak jednu pichalo tu, druhú tam, tretia citilo hento a tamto..tak že či nie som nejaka pokazená keď nejak nič extra necitim 😁

lavender21
14. feb 2019

@katkaba1 určite nie si pokazená 😀 držím palce aby to vyšlo 😉

katkaba1
14. feb 2019

@lavender21 ďakujem krasne, 28.2. bude deň D 😊

megan777
15. feb 2019

@katkaba1 u mna nebol problem moj drahy tiez slabsie potvorky ale papal koenzym Q10,fertilman a vitamin E,selen a zinok a fakt to pomohlo

megan777
22. feb 2019

@katkaba1 budem držať palce nech to vide prajem zo srdca lebo viem ake je to tazke cakat ja som sa dockala az po 4 rokoch

katkaba1
22. feb 2019

@megan777 Ahojček, ďakujem velmi pekne. Môj drahý mal azoospermiu, ziadne "zazrazcne" vitaminy za 3 roky nezabrali. Pred Mesa/Tesa nas zachranila endokrinologicka, ktora mu ako pokusnemu kraliku nasadila Clostil pre zeny. A hla - zabralo, posledne sme mali normospermiu, takze hura na nase 1.IUI.
Dnes som 10. Deň, ak počitam vrátane iui tak 11.den. Cca 28.2. +/- mam dostat Ms ale podbruško mam nafuknute jak sviňa, prsia uz bolia, dojde MS..pocitam s tým. 2.den mam aj zimnicu tak som asi aj nachladla. Nevadi... sme pripraveni aj na 2.IUI.

baldovska22
22. feb 2019

@katkaba1 a ako dlho sa caka na dalsie IUI? nabieha sa na liecbu hormonmi hned ked zacne MS?

katkaba1
22. feb 2019

@baldovska22 Ja som išla bez stimulácie, našťastie u mňa zatiaľ nebol preukázaný žiadny problém. Ani Pregnyl mi nepichali. jediné čo mi dal bol Utrogestan ale ten som na 5.deň na vlastné riziko vysadila lebo mi absolútne nerobil dobre.
Na 2. IUI by sme mohli v marci ak to pôjde dobre, ovulujem akurát musím na merania lebo ovulujem vždy iný DC.

katkaba1
24. feb 2019

Ahojte žienky. Dnes som 12.deň od 1.IUI (13.deň vratane), včera mi bolo velmi zvlaštne tak mi drahy nanutil kupiť a spraviť test. Som neskusena a doma som zistila, že je ten menej citlivi 25mIU. Každopadne, rano som spravila, nič som nevidela ale drahý ho študoval a presviedčal ma, že tam slabulinku čiarku vidi. Ak som sa sustredila videla som aj ja..ale uplneho ducha či ako sa tomu povie. Mam teraz testovať do MS každy deň? Či sa čiarka nejak zmeni? Ďakujem

megan777
24. feb 2019

@katkaba1 treba dalej testovat aj ja som tak mala a silnelo potom najprv som musela hladat

katkaba1
24. feb 2019

@megan777 Ďakujem, budem teda testovať kym nepride MS. Zatial sa netešim, moc tomu neverim. Ale bodaj by.. ❤

megan777
24. feb 2019

@katkaba1 drzim palce potom daj vediet

mamcotka
24. feb 2019

@vanesska doporučujem ti ak máš problémy s ovulaciou či nízku ovarialnu rezervu namiesto clostylbegytu letrozol. Je šetrnejši..

baldovska22
26. feb 2019

@megan777 mozem sa opytat, ci je to nejaky konkretny vyzivovy doplnok? nieco podobne ma brat aj moj manzel, tak ci neviete nieco konkretne poradit. vdaka 🙂

megan777
26. feb 2019

@baldovska22 ahoj neviem konkretne ktore mas na mysli pre muza ten fertilman?

prskavka2223
26. feb 2019

Ahojte zienky. Mam na vas otazocku,kedze sa v tom postupe nevyznam absolutne. 4 roky sa snazime o mimco, pred 2rokmi sa nam podarilo, ale bohuzial prisli sme o to v 5tt :(. Uz zase presli 2 roky a stale nic. Boli sme minuly rok na spermiograme a vysiel nam vysledok "Astenozoospermie" s doborucenim na IUI. s vysledkom som isla k svojmu gyndovi a ten povedal aby sme dali este tomu sancu tym, ze nasadime partnerovi vitaminky (profertil),ale bohuzial po pol rocnom uzivani nezabral ani ten. Ja som podla gyndosa v poriadku. Tak sme sa rozhodli,zeby sme skusili to IUI v BA Gyn-Five (boli sme tam aj na spermiograme). aky je postup? trebe predtym zopakovat zase spermiogram alebo mu ho urobia rovno tam pri zakroku? alebo nevedeli by ste mi doporucit ine muzske vitaminky na zlepsienie spermiogramu? Dakujem vam velmi pekne ❤

kacorsita
26. feb 2019

@prskavka2223 ahoj.my sme pred par rokmi zacali riesit iui,absolvovali sme genetsa.vysetrrnie v unb,spermiogram na gynfive...a tam to skoncilo...po asi roku sme sa rozhodli sa toho opat chytit,,musel partner opat absolvovat spermiogram, a ja vys.gynekologicke a aj kontorlu priechod.vajcovodov.nasledne na to nam dali termin na iui-predpisane lieky a predtym kontrola vajicok dozretych,...dalsi den prebehlo iui,partner odovzdal spermie,po par hodinach (po ocisteni spermii,) som sla na zakrok ja....ale to by vas malo inforovat v gynfive,ze aky je postup...
Prajem hlavne uspesne iui, 🙂 nam to vyslo na 1x a uz sa tesime zose 4tyzdnovejo uzasneho chlapceka, 🙂 drzim palce

prskavka2223
26. feb 2019

@kacorsita Dakujem pekne za info 🙂...tak ja tam napisem mail, nech mi sestricka napise nejake kroky co vsetko predtym treba. Zajdem aj ku gyndosovi nech on sa vyjadri co vsetko treba mi urobit za vysetrenia pred zakrokom. 🙂 dakujeeeem este raz

baldovska22
26. feb 2019

@kacorsita ja som mala podobny postup ako ti uz pisala prskavka2223, akurat uz som po IUI a cakame, v stredu mam ist na krv

skvarocka
26. feb 2019

@butterfly333 ahoj volala som do Nitry a že mna to bude stat 900eur keďže nemám poisťovňu. No neviem už kde chodia na tie čísla, skoro má vystrelo keď som tam volala. Potom som volala do Dublinu a odporučili mi najskor urobiť Dna spermií a nás oboch. Ide má doslova j*bnut lebo pred ivf a rok po nom som tieto testy pýtala a povedali nám že nám to netreba. Som úplne nasrata. Takze vlastne tu reprodukciu mi neodporučili ako prvú ale až po týchto testoch.

skvarocka
26. feb 2019

Dievcata. Všetky ste dostali progesteron po iui či uz so stimulantami alebo bez nich? Myslite si že práve to môže dopomôcť k oplodneniu?

lmaca
27. feb 2019

@skvarocka ahoj ja som po 2 iui momentalne a 1 bolo spontánny cyklus pichala som si iba ovitrelle a po zákroku vkladať progesteron teraz na 2 iui som sa mala stimulovať lenže som bola tesne pred chorá zabudla som a u lekara som v strese zo seba vyplula ze ano stimulovala som sa a kázali pichnúť ovitrelle nedeľu a utorok som bola na iui tak teraz len čakáme snad tam uz bude nas miláčik ;) takze dostaneš ho vzdy ale skor si myslim ze podporuje udržať sa v tele a nepodporuje oplodnenie

katkaba1
27. feb 2019

@megan777 Tak dnes 15.deň po IUI, 32DC, ráno Mamatest negatívny, 1.iui nám teda nevyšlo.. dnes/zajtra očakávam MS. V marci ak to pôjde ideme na 2.pokus.

butterfly333
27. feb 2019

@skvarocka nechápem ty nemáš zdravotne poistenie?

baldovska22
27. feb 2019

@katkaba1 teda uz ani krv nie je protrebna? ci uz to vidis tak ze uz asi nic z toho?

katkaba1
27. feb 2019

@baldovska22 Keďže som dnes už 15.deň po a ráno robeny test bol negativny tak krv na krv ani nejdem.

megan777
27. feb 2019

@katkaba1 boze to mi je velmi luto,neboj ono to vide nadalsi pokus,ale treba si davat duphaston na 3 den po iui .

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre