IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

mouse14
17. jún 2020

@kecalkova ďakujem pekne za info😊.Chystám sa na druhé IUI,. Cca na za dva tyzdne

kecalkova
17. jún 2020

@mouse14 kde ideš na IUI? Aj my máme v pláne, ale najprv ideme pre výsledky, lebo Korona nám všetko prekazila.

mouse14
18. jún 2020

@kecalkova začiatkom júla by som mala

jana515
18. jún 2020

@mouse14 v heliose v Martine

kecalkova
29. jún 2020

@mouse14
Držím Ti palce!Naše výsledky boli na prd, takže ideme na IVF a nie na IUI, šanca by bola nulová pri IUI.

mouse14
30. jún 2020

@kecalkova nič z toho tento mesiac.Folikul nemám 😔.Prečo zlé výsledky?

kecalkova
30. jún 2020

@mouse14 Zhoršený spermiogram. Už keď sme boli 2 roky dozadu v Gyncare bol pod priemerom, neriešili to ale IUI spravili. Folandrol pomáha, no "akční bojovníci" v počte klesajú... takže čím skôr IVF.

sjuzik15
9. júl 2020

Žienky 👋👋👋
Idem si pre názor.... Minuly mesiac mi nasadili nejake tabletky, ktore mi mali pomoct pri dozrievani vajicka. A nasledne urobime iui.
Dnes som bola na ultravzuk, iui sa nekona, pretoze tabletky boli asi prilis silne a mne dozrelo 7 vajicok. 😁🙈
Doktorka prikázala chránený styk.
Riskli by ste to? 😁

mouse14
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
erika434
19. júl 2020

Ahojte. Som po druhom IUI 5 dní, prvé biochemické tehotenstvo som mala prirodzene, druhé som mala po prvom IUI a teraz sa už neviem dočkať výsledku. Brala som aj clostylbegyt, krásne 3 folikuly som mala tak dúfam ze sa niečo podarí... Po prvom IUI som veľmi spinila, až do odberu hcg6a potom prišiel menzes. Teraz však vôbec nespinim, cítim sa dobre, beriem progesteron a z toho má pobolieva brucho, az také ťahanie pociťujem. Aké ste mali, alebo máte pocity po IUI?

prskavka2223
27. júl 2020

Ahojte žienky 🙂... Mam na vas par otazociek 🙂. Momentalne sme s muzom v programe na nase prve IUI, takze mame za sebou konzultaciu, odber na hormonalny profil, teraz v piatok mame spermiogram naplanovany a pani doktorka mi spomenula, ze ja pojdem na "priechodnosť vajíčkovodov". Len otazocka, mozem mat nepriechodne vajickovody aj napriek tomu, ze mavam MS presne na den a robim si aj ovulacne testy a mam ich krasne pozitivne na 15DC-17DC? Dokonca ovulaciu citim strasne moc kazdy mesiac, od bolesti sa mi ani chodit neda. Dakujem vam za odpoved a krasny den

annnnie19
27. júl 2020

@prskavka2223 samozrejme...vajcko dozrieva vo vaječníkoch ak sú vajcovody nepriechodné tak sa vajcko nedostane dole a spermie hore

prskavka2223
27. júl 2020

@annnnie19 dakujem, lebo nikde som sa nevedala docitat,ze ked ma zena pravidelnu MS a potvrdenu ovulaciu z testov tak je moznost, ze aj tak ma nepriechodne vajcovody. Som trosku novacik v tomto 🙂...

domig1
12. aug 2020

Ahojte, som tu nováčik, malo by podľa vás IUI zmysel s takýmto spermiogramom? Ja by som mala byť viac menej v poriadku. Ďakujem ☺️

kika9981
14. aug 2020

Ahoj ano,prve ivf a prvy vklad, centrum Za

linda279
14. aug 2020

@kika9981 ahoj ja som po včerajšom vklade, ale 3 IVF v Ziline... čakám teraz 14 dní či sa potvrdí či nie ... ty si mala aký problém ak sa smiem spýtať? 😉

kika9981
14. aug 2020

@linda279 ak chces mozme ip 🙂 v gyn five Za?

majka_3
16. sep 2020

Ahoj, absolvuje niekto tento mesiac iui?
Chystám sa do NR tak ze by sme sa navzájom podporili a vymenili skúsenosti 😊

sjuzik15
16. sep 2020

@majka_3 ja som bola 7.9 v BA. Prvý krát.

majka_3
16. sep 2020

@sjuzik15 a mala si aj clostyl? A ovitrell?
Kedy si pichla a koľko mal folik keď si išla na iui?
Veľmi držím palce 😊 🍀🤞

sjuzik15
17. sep 2020

@majka_3 vies co, dostala som injekciu ktoru som si mala pichnut v sobotu o 22.00 a v pondelok o 10.00 bolo iui. Uz si nepamatam, ako sa volala a kolko mal folikul v den zakroku netusim, kedze sa to nemeria.Je dost mozne, ze tam uz ani nebol. To je na tom blbe, a na to sa aj vela dievcat stazuje ze sa pred zakrokom nevysetruje.
A kedze nemam ziadne priznaky a uz ma zacina boliet brucho mrchu cakam kazdy den.
Prajem vela stastia 🤞🍀

majka_3
17. sep 2020

@sjuzik15 ďakujeme ti za tvoju odpoveď... No dnes som bola na kontrole, a foliky nerastú 😔 takže asi nič s toho 🥺

sjuzik15
22. sep 2020

@majka_3 nebud smutná, rast folikulov sa dá upravit liekmi, tiez som to tak mala, lebo som nemala ovu pravidelne. Ale mali namna tak silny ucinok ze mi nedozrel jeden folikul ale rovno sedem. Takze iui nebola mozna pretoze by to bolo velke riziko.

majka_3
22. sep 2020

@sjuzik15 dakujem, už sedím a práve čakám na zákrok 😊 telo má prekvapilo 🍀

kika9981
22. sep 2020

My sme išli hneď na ivf...chceli sme íst na iui no dr tk zamietol

sjuzik15
23. sep 2020

@majka_3 🙏🤞🍀 potom napíš 😘

andrea_r016
13. okt 2020

Ahojte žienky, ako ste sa citili po IUI? Vyšlo Vám to? Ja som 3den po IUI 🙂 Kedy Vám ukázal test // či ste šli na krv?

sjuzik15
14. okt 2020

@andrea_r016 ja som 5 dni po iui.
Prve nevyslo, uvidime, co to druhe. Po prvom mi vobec nic nebolo a citila som sa uplne fit, pri tomto mam nejake divne bolesti 🤷‍♀️ mala som velmi silnu ovu a uz na zakrok som isla so strasnymi bolestami.

andrea_r016
15. okt 2020

@sjuzik15 dnes som aj 5den 🙂 ale ma boli raz prava a lava strana a sem tam zaboli brucho ale nic hrozne 🙂 ale neviem co si o tom mysliet 🙂 mam take zmiesane pocity ci sa to podari alebo nie 🙂

majka_3
15. okt 2020

@andrea_r016 držím palce 😊 obom @sjuzik15 🍀
Ja idem zajtra na Sono a uvidíme ake budu vajka a snad budúci týždeň budem aj ja mat za tym 😊
Užívali ste clostyl baby? Koľko a na aky dc prišla ovu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre