IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

majka_3
22. okt 2020

@andrea_r016 ach... Koľko si dpi?

andrea_r016
22. okt 2020

@majka_3 12 po IUI a zajtra na 13 den krv....ma uz bli brucho ako keby som mala dostat kramy...a to berem lieky Utrogestan

majka_3
22. okt 2020

@andrea_r016 aj z utrošu ta môže bolieť podbruško, noo ale podla mňa stále šanca je 😉🍀 ukáž test, možno nejakého ducha nájdeme 😊

andrea_r016
22. okt 2020

@majka_3 podla mna zas nie....normalne som z toho mimo ....davala som tomu velku sancu kedze kamaratke sa takto podarili 2 deti na prvu supu kvoli tomu, že manžel mal pomalé spermie

majka_3
22. okt 2020

@andrea_r016 kamarátka patrí medzi tie šťastné 😊 no ty stále šancu ešte máš... Ja keď som volala 13dpi že testy biele, tak sestrička len ze nech pekne idem na krv že testy ešte ukázať nemusia... Aj keď ja už som vedela ze to je stratené... Necítila som sa nijak zvláštne...a potom to krv len potvrdila...
Podľa mňa iui je o šťastí... 🍀
Neboj, šťastie sa raz unaví a sadne aj na nás ♥️

andrea_r016
22. okt 2020

@majka_3 no ved som zvedava co mi vyjde z krvi ale nedavam tomu sancu 🙂 ano tiez si to myslim ze je to fakt o stasti 🙂 ved to ano len je to sklamanie ale ide sa dalej 🙂

cuttina
22. okt 2020

@prskavka2223 to je velka chyba. Aj muzi, ktori maju ukazkovy spermiogram, mozu mat vysoku DNA fragmentaciu a tym padom sa nedari otehotniet a ak aj, tak hrozia potraty, ci poskodeny plod. Toto je jedno zo zakladnych vysetreni, ktore by malo byt urobene pred akymkolvek dalsim hlbsim genetickym vysetrenim, ci IVF. V dobrych centrach to robia. A velmi vysoke percento muzov ma zlu DNA fragmentaciu, ci

prskavka2223
22. okt 2020

@sjuzik15 no tak ja mam 30 rokov a muz ma 36....takze neviem ci to je vekom, zivotny styl si myslim, ze mame v pohodke, obaja chodime pravidelne do fitka (no dokym nam ich nezavreli zase :(), jedina ta psychika u mna, ze moc nad tym rozmyslam? ale da sa to ovplyvnit, ked to je jediny nesplneny sen? :(((( noo ovulaciu mam ukazkovu kazdy mesiac, nakolko si robim ovulacne testy a tie mam 3 dni pozitivne tak, ze nevladzem ani chodit od bolestivej ovulacie...buduci mesiac ma caka folikulometria v Car, takze uvidim ako mi dozrievaju vajicka a podla toho nam naplanuju iui.

prskavka2223
22. okt 2020

@sjuzik15 a hej tie protilatky nam robili aj v car aj boli sme v Nitre speci na reproimunite a tam nam nezistili ziadne protilatky :(....takze budeme sa modlit aby sa nam podarilo to iui aj ked nie na prvy krat tak urcite skusime aj 2x

majka_3
22. okt 2020

@prskavka2223 ahoj. Chcem ti len povedať ze ovulačne testy a bolesti nezaručuje že ovulácia prebehla, vajíčko sa môže vstrebať alebo spraviť cysta... 100% to budeš mať na tej folikulometrii alebo meranie bt...

prskavka2223
22. okt 2020

@majka_3 dakujem, uvidim buduci mesiac co teda zistia 🙂...dakujem

1natalka123
22. okt 2020

Baby dnes siesty den po IUI a zacalo mi špinenie. Včera pri utretí som mala na papieri slabucky ružovkasty výtok a dnes je do hneda.
Je to normálne?

majka_3
22. okt 2020

@1natalka123 noo normálne to nieje, možno uhniezdenie 😊
Máš aj nejaké bolesti?

1natalka123
22. okt 2020

@majka_3 práveže bolesti žiadne 🤷‍♀️

majka_3
22. okt 2020

@1natalka123 tak nemusia sprevádzat uhniezdenie aj bolesti...mala si aj ovitrell?
Ak nie o 3dni by som skúsila test 😉

1natalka123
22. okt 2020

@majka_3 mala som aj ovitrell. Po ňom by sa ako dlho nemalo testovať? 14 dni?

majka_3
22. okt 2020

@1natalka123 no to je ťažko povedať... Niekto už po 7dnoch ma test biely a niekto ešte na 13dpi ešte dušik.... Ja plánujem asi skúsiť nejak 8-10-12 nech viem coto porovnať 😀

andrea_r016
22. okt 2020

@1natalka123 mozes si urobit kontrolny napr 8 - 10 deň...ja som testovala na 6den a nemala som už čiarku

1natalka123
22. okt 2020

@majka_3
@andrea_r016 aha ďakujem, tak skúsim 🙂 aj keď som zmierená s tým že to nevyšlo

andrea_r016
22. okt 2020

@1natalka123 podla mna ti to vyslo ak mas spinenie tak to je dobry znak 🙂 ved inak by si pre nic za nic nespinila 🙂 dnes na 12 den a tiez nic na teste tak uz aj ja 🙂

1natalka123
22. okt 2020

@andrea_r016 ale necítila som ani ovulku, ani zákrok, vôbec nič 😀 cítim sa úplne super, no určite počkám ešte nejaký týždeň do testovania

1natalka123
22. okt 2020

Zas na druhej strane, ja nemávam ani pred mrchou žiadne príznaky, netuším kedy ma prísť, len zrazu pride a potom ma až zabolí brucho a to si dam sem tam tabletku a potom uz o nej neviem az dokonca 😀 v živote ma ani prsia neboleli, ovulku tiež cítim raz za uhorský rok. Asi som divná 🤷‍♀️😀

andrea_r016
22. okt 2020

@1natalka123 tak ovulku niekedy necitim ani ja :D ale vzdy mam pms :D ze krize bolave prsia :D a teraz ako berem lieky nemam nic :D a je mi z toho doplacu 🙂 no ja uz tak ci onak zmierena a zajtra mi to len krv potvrdi 🙂

1natalka123
22. okt 2020

@andrea_r016 ešte stále nie je všetko stratené 🙂

sjuzik15
22. okt 2020

@majka_3 pytala som sa na to, kludovy rezim vraj pri ivf. Iui je ako prirodzene pocatie, kde tiez nevies, kedy si otehotnela a robis vsetko normalne.
Pri prvom som len lezala 4 dni doma na gauci, pri dalsom som si to uz nemohla dovolit.
Nemozem byt mesiac doma PN a cakat, ci sa podarilo iui....chapes. Aj ked najradsej by som.
Teplotu nemeriam, zacala som s tym asi pred rokom, pravidelne po otvoreni oci bez toho aby som sa pohla z postele, a kedze skakala ako diva vyprdla som sa na to.

sjuzik15
22. okt 2020

@andrea_r016
@1natalka123
Caute zeny, tak ja som 2 tyzdne po iui, netestovala som sa este, aj ked mi meska mrcha 3 dni...co je pri mojich pravidelnych cykloch pre mna velmi prekvapive. Ale dnes som zacala slabučko špiniť, takže si myslim, že to nieje dobre znamenie.
Volala som do car, vraj musim cakat, ako to dopadne, ci sa rozkrvacam, alebo nie.
Zajtra som mala ist ma krv, nemozem tak to odkladam na buduci tyzden. Ak sa rozkrvacam, volam tam, čo ďalej. 😔
Ta meskajuca mrcha bola pre mna velka nadej. A zas facka od zivota. Ci to je len sen? 😀

sjuzik15
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
sjuzik15
22. okt 2020

@prskavka2223 Verim, ze v car vam pomozu 😊 mysli pozitivne a neviaz sa tak na to. Uzivaj si muzicka a vsetok cas straveny s nim a ono to pride uvidis...🍀

majka_3
23. okt 2020

@andrea_r016 držím palce dnes ♥️🍀
@sjuzik15 jasne ja chápem.... 😊

andrea_r016
23. okt 2020

@majka_3 dakujem pekne.... okolo 10tej by som mala mat vysledok tak som zvedava :D budu mi volat z GF :D

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre