IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

prskavka2223
19. nov 2020

@1natalka123 presne radsej uz ten mesiac hore dole pockat ako tam ist a nebolo by to poriadne naplanovane a odsledovane, ale len tak narychlo urobene a bolo by z toho nic :(

michaela2301
20. nov 2020

@1natalka123 ahoj no ako kedy ste mali iui? Už viete výsledky ?

michaela2301
20. nov 2020

@majka_3 ahoj Vám sa ako darí? Nám to nevyšlo ale to si asi postrehla:/ snáď niekedy sa nám podarí bohužiaľ mame zlý spg:( Vám vyšlo koľké iui?

1natalka123
21. nov 2020

@michaela2301 ahoj. No minulú stredu sme mali druhé IUI ale mam pocit ze ani toto druhé nevyšlo ☹️ nemám žiadne pcity, v stredu idem na krv ....aj idete na druhé?

michaela2301
22. nov 2020

@1natalka123 no my zatápal nejdeme, uvidíme časom. Ja keď som reálne bola jeden krát tehotná necítila som vôbec nič iné ani zvláštne tak určite to nie je stratené. Držím Vám palce nech sa to podarí tentokrát ❤️

aleskandra
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aleskandra
7. dec 2020

Tak baby...IUI máme za sebou...pevne verím, že opäť úspešne 🙏✊✊
Dr.sa ma pýtal, čo si prosíme spraviť ...tak som mu povedala, že dcérku 😄

1natalka123
7. dec 2020

@aleskandra držím palce 🙂 uz mate jedno z IUI?

aleskandra
8. dec 2020

@1natalka123 áno, synček bude mať v marci 3 roky 🙂

xenyja
9. dec 2020

Ahojte. Mám takú otázku prosím vás...dávali vám nejakú injekciu pred samotným vkladom embrya na podporu?

prskavka2223
16. dec 2020

ahojte nas caka IUI v sobotu rano 🙂...vcera som bola na odberoch a ultrazvuku, mala som 16,5mm folikul, volala som potom za vysledky a povedala mi, ze vo stvrtok o 22:00 si mam pichnut ovitrelle a v sobotu o 7mej rano mame prist... Ja mam takeho zleho tusaka, ze to uz bude aj neskoro, kedze ja mavam ovulku na 12-13dc a toto uz bude 14dc :(...mate niektora skusenosti s tym? je to nase prve iui

andrea_r016
16. dec 2020

@prskavka2223 ahoj ja som mala na 10 den s clostilom folikuly 19 a 21 mm vecer ovitrelle a to bolo stvrtok a v piatok boli bolesti a v sobotu IUI a nevyslo to ....podla mna to bolo neskoro

prskavka2223
16. dec 2020

@andrea_r016 no vsak praaave toho sa bojiiim, ze ja budem mat svoje bolesti ovulacne zajtra alebo v piatok a az na sobotu mi dali iui :(

andrea_r016
16. dec 2020

@prskavka2223 no chapem ta...ale tak podla mna cakaju ze narastie este 🙂 len ci to uz nebude neskoro tazko povedat...ja uz budem mudrejsia ako sa hovori....tiez to bolo nase prve IUI v oktobri a keby som vedela tak idem v piatok ako mi kazali prist len kvoli robote som sla az v sobotu bo som dufala ze to nebude neskoro a bolo 🙂 ale tak peniaze nebanujem aspn som to vyskusala a uz budem vediet ako co a hlavne kedy 🙂 a ty do akeho centra chodis?

prskavka2223
16. dec 2020

@andrea_r016 chodim do gyn fivu do bratislavy, ale nedalo mi to a zavolala som tam, ze pocitujem uz ako keby mala prist ovulacia uz a povedala mi, ze zajtra mam prist este na kontrolny ultrazvuk. Tak som spokojnesia, ze zajtra mi to teda este pozru este raz.

aleskandra
18. dec 2020

Baby, normálne sa klepem💖...dnes som 11dpo...skúšala som robiť test aj v utorok, či mám v tele ešte ovitrelle, ale bol čisto biely
Dnes toto 😍😍😍

prskavka2223
18. dec 2020

@aleskandra jeeeej tichulinko gratulujeeem 🥰.... Si bola na iui? Nas to caka zajtra rankooo 🙏🙏🙏🙏

aleskandra
18. dec 2020

@prskavka2223 áno áno 🥰 ďakujem a vám drzim palce 🍀🙏

prskavka2223
18. dec 2020

@aleskandra a prve iui? Dakujeeeeem nic na svete si neprajem viac 🍀🍀🍀🍀🍀🙏🙏🙏

aleskandra
18. dec 2020

@prskavka2223 teraz prvé 😍 pred 3,5 rokom nám vyšlo tretie ;)

prskavka2223
19. dec 2020

Ahojte zienky akurat mam po iui a chcem sa spytat, spinili ste po zakroku?

luckamjar
19. dec 2020

@prskavka2223 len trosku, to máš podráždený krčok , nevadí že špiníš.

prskavka2223
19. dec 2020

@luckamjar dakujeeem 😘😘😘

aleskandra
22. dec 2020

@prskavka2223 mne testy nezosilneli :( dnes som.bola na krvi...mierne pozitívna...v pondelok idem na odber opäť
Ale nemám z.toho moc dobrý pocit 😔

prskavka2223
22. dec 2020

@aleskandra treba verit 🙏🙏🙏 aj ja veriiiim a duuuf, ze sa nam podarilo prve iui a uspesne 🙏🙏🙏🍀.... Verim, ze vsetko bude v poriadku aj u teba 🍀🍀🍀

prskavka2223
24. dec 2020

@aleskandra ahoooj no ako si dopadla? Robila si testiky dalsie? Inak prosim ta dnes som 7den po pichnuti ovitrelle, tebe ako dlho ukazoval test 2 ciarky?

aleskandra
24. dec 2020

@prskavka2223 ahoj, robila som včera, ale inou značkou ako predtým. Mne to príde stále rovnaké 🤷
Uvidím, ešte zajtra spravím jeden , či je tam nejaký progres a potom sa uvidí podľa krvi...
Po týždni som čiarku ešte mala. Keď som bola 9dpo, čiarka už nebola žiadna

prskavka2223
24. dec 2020

@aleskandra no podla mna je teda tmavsia urciteeeeee 🙏👍🙏👍🙏🍀🍀🍀... Podla mna ti tmavne pekne takze mysli pozitiiivne 👍😊

aleskandra
24. dec 2020

@prskavka2223 ďakujem kraaasne 🥰🍀🍀💝
Držím palčeky, nech to vyjde aj vám ! 🙏

aleskandra
Autor odpoveď zmazal
Zobraz

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre