IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sammira
2. mar 2011

@pici aj mna bolelo 1IUI a aj som hned cely den krvacala a aj to na figu dopadlo 😠

pici
2. mar 2011

@sammira ja som to zazila dvakrat tu bolest a treti krat by som asi ani nesla do toho...dufam ze IVF nebude taky masaker

jalanecek
2. mar 2011

@fomarik jj to dufam,aj to cakam zajtra pisnem ako som dopadla ale dufam,ze uz budu veeelkeee...

apolenka6
2. mar 2011

@fomarik Ahoj Luci!Dakujem za modlidbu... 😵 ani si netrúfam odhadnúť čo bude...nechcem nič zarieknuť, všetko pekne postupne najskôr vajká ako dopadnú a potom sa uvidí .. 😕 😕
Teraz som sa dostala ,len k PC doma bolo dobre pekne som si navarila v klude a teraz ked prídem domov po piatej tak som sa musela pustiť do varenia,zajtra príde mm domov a príde skôr ako ja tak musí už byť navarené.

sammira
2. mar 2011

@pici myslim si ze nie.tam je to asi len o injekciach a inych financiach.aj ja som odhodlana ist hned na IVF ked nam to teraz nevyjde.ale sakra musi uz vyjst 😒 😉 to su nervy 😉

walta
2. mar 2011

@mirus11 no, my sme mali iba jednu IUI, neuspesnu, ale dalsiu nam p. doc.neodporucil, tak teraz sa pomaly priblizujeme k IVF... hysteroskopiu som zvladla, uvidim, ake dojdu vysledky z histologie, lebo som mala polyp v maternici, ale verim, ze budu negativne. A potom asi budeme vypisovat ziadost do poistovne. Tak uvidiiiiiim... najblizsie ideme s manzelom do CARu po mrche. A z teba sa tesim, ze ti IUI vysla... ja nedokazem zavidiet, ja naozaj doprajem... ked to je cloveku sudene stat sa matkou, tak sa nou stane a ked nie je, tak nie. Ja to beriem tak. Pekny vecer zelam 🙂 😉 🙂

tinasc
2. mar 2011

@petuska123 ja som vždy brala dva za deň, nikdy som si nezvyšovala a raz som mala dva, inokedy len jeden, naposledy 5 folikulov 😀

tinasc
2. mar 2011

@andy175 ja som vždy dostala menzes dva dni po vysadení, tento mesiac to bolo tri dni... a zaujímavé, mala som ho tri dni, štvrtý som špinila a potom už ani ťuk 😉 mne vždy trvá intenzívne 5 dní 😀

kaaaty
2. mar 2011

ahojte baby dnes bol den...a este k tomu aj ta zasrata mrcha neprisla 😠 ...dufam ze zajtra pride aby som mohla ist v piatok na krvicku a nasadit si clostil..
idem si vas precitat

pici
2. mar 2011

@sammira kolko IUI si podstupila? prepac ak som sa pytala ale nemam prehlad :D

sammira
2. mar 2011

@pici 😀 nie nepytala si sa .toto bude nase druhe a tak chcem tomu verit,ze aj posledne 😉

apolenka6
2. mar 2011

@katy33 práve som čítala čo som ráno písala posledná veta nedáva súvis no ,ale čo ráno môžem vykúzliť?! 😀 🙄 oči na pol zalepené..Ked píšeš večer na MK už je dosť neskoro asi máte práce viacej 😕 ja už o desiatej mám malinké očinká teraz ako chodím do roboty ...no ale ked som bola doma ?! 😕 tak som ho valila aj do pol dvanástej ...
Na čokoládku určite skočíme,len čakám aké budú zmeny v práci ked tam bude šéfovej dcéra a apotom sa dohodneme a prídeš cez moju prestávku a si mlsneme 😝 ja ti ju ešte dlžím... 😉 no a ked budem niekedy PN prídeš aj na koláčik ku mne domov..už aby to bolo 😀

pici
2. mar 2011

@sammira jasne ze bude :D

apolenka6
2. mar 2011

@aby ty ideš v piatok do heliosu? aj ja ráno na sono tak možno sa budeme vidieť 😕

zuzanka7834
2. mar 2011

Ahojte babulky, som tu na skok, citam co pisete, este som len na strane 204, nejako sa to tu nakopilo 😀

@pici a chcete rovno IVF? Ci medzitym ako schvalia ziadost skusite este IUI? My este pojdeme na IUI, snad buduci mesiac... Teraz len doma, v postielke, ak sa mi podari draheho odlakat od kniziek v spravny cas 😀 😀 (doterajsie nacviky boli priskore, predpokladam - teda bez folikulometrie 😀 ale podla mojich poslednych cyklov ma zase nacasovanu skusku presne na cas ovulky, tak budem musiet zapojit fantaziu aby som ho dostala do postele pred polnocou, kym este budeme vladat 😉 . Alebo sa nejak dostat na stol, medzi neho a knizky s rozkrocenou narucou 😀 😀 😀

@jalanecek 🙂 🙂 🙂 absolutne s Tebou suhlasim 🙂 🙂 🙂

pici
2. mar 2011

@zuzanka7834 ty si koza, teraz som sa fakt pobavila. nie. pojdeme rovno na IVF, ja uz dalsie IUI nechcem, verim ze to schvalia skor ako o mesiac a veci sa pohnu...

zuzanka7834
2. mar 2011

@pici jaaaj, teraz citam dalej a nesuhlasim s tvrdenim toho, kto povedal, ze ak nevyjde druhy pokus nevyjde ani treti... vid nasho fomarika, ze, @fomarik? 😉 Nam nas doktor praveze povedal, ze niekedy ma vyznam spravit aj 5-6IUI a vyjde to... Je to predsa len jednoduchsia, menej invazivnejsia, menej riskantnejsia a v neposlednom rade i lacnejsia cesta (pre nas i poistovne) ako prist k dietatku...

pici
2. mar 2011

@zuzanka7834 no to bolo moje tvrdenie. nehovorim ze je spravne. ale ja proste tomu uz neverim a dokto sam mi navrhol dva cykly a ze potom budeme bilancovat ahovorit co dalej, moj doky povedal, ze mysli ze babo bude az cez IVF podla mojho stavu

zuzanka7834
2. mar 2011

@apolenka6 v den, ked som dostala tie vysledky, ze hcg je iba 164 - a vedela som, ze je definitivny koniec, prisla k nam do prace moja spoluziacka zo ZS, dva tyzdne pred porodom, krasne brusko, krasna tehulka. Vysmiata. Medzi recou sa ma, resp. nas, lebo sme tam boli aj s kolegynou, spytala, ci my este nechceme... No mala som dost, skoro som sa rozplakala, uz sa mi zacala triast brada. Nastastie v ten den som kolegyni povedala, co sa deje a ta celu situaciu zachranila, lebo ja keby som musela odpovedat, tak by ma asi zbierali zo zeme... Ale to si tehulky ktore otehotneju bez problemov nikdy neuvedomia a my im to nemozeme zazlievat... Nemozu za to, ze sa im podarilo ked chceli a chvalabohu, ze este ziju zeny, ktorym sa to takto podari, inak by sa svet premenil asi na psychiatriu 😉 My tu aspon vieme, ze nikdy nic take z ust nevypustime, hlavne nie pred nejakou bezdetnou babou, ktorej by sa podla nas uz "patrilo" 😀 😀 😀

Ale inak, na druhej strane, musim sa priznat, ze ked sme boli po prvej IUI, tak ma napadla myslienka, ze to nemoze byt az take beznadejne a s takou straaasne malou uspesnostou, ked tak inseminuju kravy 😀 Ved inak by to asi nerobili, keby kazdu kravu museli inseminovat 10x aby sa nakoniec podarilo, ci? 😵 😵 😵 Apropo, kravam nerobia ani folikulometriu, ani pregnyl im nepichaju 😉

@katy33 bolo by to nadherne, keby to obom vyslo v takyto mesiac, ked sa to nesili, neriesi cez lekarov... Juj, len nech to UZ vyjde 🙂 Tak uz si vysadila duphik mojko?

zuzanka7834
2. mar 2011

@andy175 ja som posledne tbl instalovala v piatok rano, potom maganie v termalnej vode a sauny a ms prisla v sobotu poobede v plnej krase a sile 😨 ziadne pociatocne spinenie, ako inokedy. Skus si spravit teply kupel, ak neposuri mrchu, aspon sa zrelaxujes 😉

@adikasala hlavu hore mio cuore, dalsi cyklus plodime 🙂 🙂 🙂 Co je prstikova metoda? 😕 Som nevzdelana... 😅

@fomarik aj za mna sa pomodlis 😅 Prosim, prosim... Svieti Ti krasny 15tt 😵

@walta srdienko kedy budes mat vysledky z histologie?

zuzanka7834
2. mar 2011

@pici a aky je vlastne Tvoj stav? 😕 Jasne, ze sa rozhodujes podla niecoho, nie len mirnix-dirnix, nechcela som byt mudra... 😔

pici
2. mar 2011

@zuzanka7834 ja som po endometriozy malej panvy... ta zanechala stopy... a zdevastovala trosku maternicu :D

tinasc
2. mar 2011

@zuzanka7834 ja z teba nemôžem, sa tu rehlím 🙂 😀 😀 😀 a to je dobre, že takto rozmýšľaš 🙂 🙂

zuzanka7834
2. mar 2011

@pici 😒 Nastastie mame lekarov, lieky a moznosti, ktore pred par rokmi neboli 🙂 Nech je to iui, ivf hoci aj icsi, len nech sa to podari a cim skor 😉 😉 😉 Budem Vam drzat palce, nech na tej konzultacii vyriesite vsetko, co chcete, hlavne nech na ziadost nemusite dlho cakat. Aaaaj ked... pocula som uz o tolkych paroch, ktore cakali na schvalenie ziadosti na ivf, lebo inu nadej nemali a prave vtedy sa im podarilo, doma, necakane 😵 😵 😵

pici
2. mar 2011

@zuzanka7834 no... aj ja som pocula.. to ale isto nie je nas pripad... :D tolko stastia by som ja nemohla mat :D

zuzanka7834
2. mar 2011

@tinasc 😀 😀 😀 mam dobre obdobie teraz, neboj sa, su dni, ked sa mi ozaj chce plakat... a nahlas 😉 Este ze Vas tu mam, moje konikarky 😉

pici
2. mar 2011

@zuzanka7834 ale to nie som skepticka ani nepozitivne naladena... proste tak to asi je... dufam ze v piatok vsetko vybavim a potom mi ta mila pani sestricka povie len dobre spravy, jej poviem, ze nech sa nehneva ale dvakrat tak pokazit den.... 😀 ze to sa nepatri

zuzanka7834
2. mar 2011

@pici nikdy nevies, poznas to s tou motykou 😉 😉 😉

Babulky, moj muz ide spat, to musim vyuzit 😉 Paaaa a dobru nocku 😉

pici
2. mar 2011

@zuzanka7834 poznam... len ta motyka ne a ne ... no sups za nim :D

tinasc
2. mar 2011

@zuzanka7834 vidíš a ja že prečo mi je koľkokrát tak na nič... to preto, že som sa ešte ani raz po neúspechu poriadne nevyrevala 😒 😒 ale aj ja verím v úspešný koniec, akoukoľvek metódou...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre