IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

jalanecek
9. mar 2011

@petuska123 ahojky nie mojko do iscare...a ty??/asi do heliosu vsak???

jalanecek
9. mar 2011

@fomarik no vids ak0o je ti teraz fajne ale snad nejdem nic take robit len troska povysavat a umyt zem musim sa nannosi toho smeti

katy33
9. mar 2011

@apolenka6 no, mojenko, prave mi dnes volala ta kočka, čo mi to mala posunut-schvalenie tej žiadosti a volal mi, že nemôže s tym nič robit, lebo to vôbec nejde cez nich, ale že to posielaju do Ziliny a odtial na gen.riaditelstvo, jedine, čo sa jej podarilo zistit je, že žiadost tam už je - eviduju ju, ale zatial neschvalenu 😠 ...keby si švihli, tak som už mohla mat recept a stihala by som aj tento cyklus, lebo ms mi zatial ešte stale neprišla 😠
veru, len sa ty pekne šetri.....Bola som v meste o 12.15 - v orange mali pauzu - ani som nebola u vas v robotke, len som nakukala, lebo som bola s mm, tak ma pohanal 🙄 😝 , museli sme zasa utekat do metra, brrrr 🙄

katy33
9. mar 2011

@aby Zlatinko, to by bolo fajn, no mne už dr.dal inštrukcie, že začinam pichat hned 1.DC 😠
Ozaj, si ešte na tej pn, nie????...dufam, že ti ju ta tvoja dr. predlži...

katy33
9. mar 2011

@jalanecek Zlatičko moje, tak teraz klidek-tabaček, nohy čo najvyššie, aby to mali malí chlapci lahšie a rychlejšie sa došmykali k cielu 😀

fomarik
9. mar 2011

@jalanecek zlatko, no, vysávanie by bolo to posledné čo by som robila v den IUI. To nie je dobrý nápad. No ale ak sa uchyťňtiť má, tak sa nalepí aj tak 😉

fomarik
9. mar 2011

@katy33 srdienko, ako dlho je to už od vtedy ako ste si vypísali žiadosť na IVF? Prečo im to trvá tak dlho? Mohla si už začať tento cyklus 😠

katy33
9. mar 2011

@fomarik No, Lucinka moja, aj mna to už hneva - budu to tri tyždne, buduci volam do MT, že prečo to tam ešte nie je ? v tej poistovni ja neviem, čo robia, určite to tam leži na stole a ,,ma to čas,,...ved keby vedeli, čo my si kvôli tomu zaživame 😠

katy33
9. mar 2011

@aby Mojenko a to by už buduci tyžden vkladali, či 😕 ...neviem, či som to dobre pochopila 😎 Na 1000000% bude čo vkladat, len sa ty neboj , bude ešte aj na rozdavanie, verim tomu 😉 ....aj ti dali z centra nejaky papier pre tvoju dr., aby nerobila problemy s predlženim pn-ky?

aby
9. mar 2011

@katy33 a čo budeš pichať? no bude mi musieť predĺžiť inak uvidí ak nie pôjdem k svojej obvoďáčke ja ju môžem 😉
Počítam že budúci týžden len odber vajek no uvidíme čo povie v piatok embriologička mám strach normálne 😖
Vieš keď čítam koľko babám odobrali a potom s toho niekedy nič nebolo jedna písala, že ich mala 22 a nakoniec s toho nič nebolo 😒 bojí bojí, viem že kvantita nieje kvalita ale aj tak 😒
JJ poprosila som nech mi dajú papier , lebo že mala akési námietky tak som zvedavá čo bude v piatok.

katy33
9. mar 2011

@aby Budem štuchat merional...sa tešim 😀
zlatko, nesmieš mysliet na to zle - to nebude tvoj pripad, uvidiš to 😉 A ako to vlastne prebieha, oni ich hned po odbere oplodnia? A to použiju čerstvu davku bojovnikov, či? 😕 😀

jalanecek
9. mar 2011

@katy33 veru ale odych je az teraz vecer uz som upretala a je to ok ak sa uchytit ma tak sa uchyti a ja verim,ze sa uchyti takze tak zajtra si konecne [pspism apon do desiatej dufam...

jalanecek
9. mar 2011

@fomarik no ved ale musela som to urobil mm robi s drevom tazke musim vysavat skoro kazdy den vzdy sa nejdu nejake pilinky a cakam nevstevu takze som musela ale je to ok len som nejaka unavena ale to je asi normalne...

aby
9. mar 2011

@katy33 joj tak to sa máš ja už som taká opichaná 😀
ruky mám s krvi samé modriny a na brušku kopec dier a nejaké tie modrinky fuuu ale prežujem to 😉
JJ oplotia ich a zistiA koľko ich prežuje a potom vložia no dám vedieť ako presne čo mi v piatok povedia 😉
A tebe to ako povedali ???

katy33
9. mar 2011

@aby Mne nevravelinič, my ideme ešte len na IUI, to ja sa len informujem vopred, ak nas IVF neminie, aby sme vedeli, ako to chodi, tak ty si môj IVF sprievodca 😀

aby
9. mar 2011

@katy33 acha tak tak. Mno heh sprievodca cez IVF heh to sa mi lúbi, ale tiež som mala v tom guláš no teraz už čosi viem heh 😉 😀

apolenka6
9. mar 2011

@katy33 To nevadí ,že si nedobehla ..musela som ísť o 12h.na obed aby sme sa vystriedali tak by si ma tam nenašla 😕
Joo to poznám ked som s mm v meste tiež ma poháňa 😠 no ked budeš v meste sama tak dobehni ak budeš mať čas 😉
V robote som sa nenadrapovala všetko pekne piánko ......

apolenka6
9. mar 2011

@petuska123 Jééé dve vajka krásne ....tak nech sa všetko podarí ,,ale sme sa rozbehli s IUI tri v jednom týždni...ja budem vedieť prvá či sa zadarilo 😨 😕 😵

@jalanecek Nie je to také strašné to IUI tá bolesť ako pri MS je normálna,pekne ste to vystihli tak sa to musí podariť! 😉

apolenka6
9. mar 2011

@fomarik Veru nejak sa IUI rozbieha ešte aby boli aj výsledky...?? musia byť 😝

katy33
9. mar 2011

@apolenka6 Tak aj dobre, že som tam nenabehla 😎 😝
Minuly tyžden mi kamaratka pisala, že ma plodne dni , a že sa rozhodli s mm, že budu skušat babatko a dnes mi už pisala, že im to asi vyšlo 😔 🙄 ..nie že by som sa netešila, ale mi to prišlo luto, že prečo my tu to musime mat tak stažene 😕 😔

apolenka6
9. mar 2011

@katy33 To poznám 😔 ja viem ako to padne ked my sa snažíme dlho..a potom niekto to ma bez problémov...ale im to prajeme,len nám je ľúto že nám to nejde raz-dva ☹

katy33
9. mar 2011

@apolenka6 Presne tak, mojenko.....inak my sme dnes doma 😀 ...tak si vegetim na gaučiku 😀 😝

apolenka6
9. mar 2011

@katy33 Toto nie je možné!!! 😠 sedím tu a mi vôbec neukázalo,že mi píšeš to je strašnéé 😒 Tak vegetíte?! to ste dnes vôbec neboli v práci? 😕

katy33
9. mar 2011

@apolenka6 Aj mne to nikdy neukaže, musim stale klikat na,,kto ma spomina,, a až potom viem 😠
Prišli sme do roboty, nachystali veci, potom nam cvaklo, že ved je škareda streda - sviatok najväčšieho pôstu, tak sme všetko zbalili a šli domov - i tak by nebolo ludi, na dedine sa pôst poctivo dodržiava, tak aspon oddychujeme 😀 😎
A ty, mojenko, chodiš na obedik dakde do mesta?

apolenka6
9. mar 2011

@katy33 No ja som prišla dnes po 19hod. bola som v kostole hned z práce ...áno je pôst tak som bola aj na popolec a aj som sa vyspovedala 😵 ja cez prestávku zväčša chodím na kávu Petke a tam si sedím,alebo si idem niečo kúpiť čo potrebujem...asi tak prestávkujem šmotkám sa kade tade 😅

katy33
9. mar 2011

@apolenka6 Božinku, pozeram modre z neba, zas bulikam 😔 .....bolo tam malinke krasnunke dievčatko, dr. vraveli, že je zdravučka, ked bola ešte v brušku a narodila sa bez ručičiek a nožičiek, kvietok nadherny...
Tak ty si takto cez obed žbrilaš po meste, herečka naša 😀 😀 😝 ...a ozaj už je tam mlada šefova 😕

apolenka6
9. mar 2011

@katy33 aj ja pozerám 🙄 ☹ chúda smutný príbeh ...som tu pod dekou zaguglená nejak mi je zima 😖 Tak mladá šéfka nebude zatial s nami robiť ,rozhodla sa si ponechať obchod v NR ale to je dočasné 😒 tak budeme mať ešte veget ,ale do kedy??? sa uvidí 😝

katy33
9. mar 2011

@apolenka6 Asi sa vas boji 😀 ....ale za par dni bude musiet ist do TO, lebo ty už budeš na pn-ke, zlatko mojeeeee 😉
Vidiš tam tie ugebrene tavy 😀 ...to je cely môj mm, ked sa chysta obed, načisto 😀 😀 😀

apolenka6
9. mar 2011

@katy33 Aj ja tak vyzerám...ked si zuby umývam 😀 😀 samá pena 😠 Tak to nemôže prísť šéfova,lebo ona si sama predáva v obchode...aj tento príbeh je krásny 😵 že?

katy33
9. mar 2011

@apolenka6 Aj môj stary tiež pozera - sa mu očka ligocu 😝 🤐 Si zober, mojenko, že naozaj , čo si ludia všetko prežiju...a ja si vtedy vravim, že čo vlastne chceme, sme v podstate zdravi, mame strechu nad hlavou, mame , čo dat do ust....a ked je nejaky maly problem, urobime z toho bublinu ako svet a v podstate je to banalita...ako je vôbec možne, že sa na jedneho človeka zosype tolko zleho - vravi sa, že je to karmou 😕 😒

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre