IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
9. mar 2011

"šak" som nemohla odtrhnúť oči od príbehu dojemnééé fakt 😨 veru krásne si to napísala...zdravie je prvoradé,peniaze sú na nič ak ho nemáš...ozaj kolko bolesti v jednej rodine..no koho Pán Boh miluje toho krížom navštevuje...

tinasc
10. mar 2011

@katy33
@apolenka6 veru, však my ani nevieme ako sa máme dobre, koľkokrát vidím, ako zle sa majú niektorí ľudia na svete, hlad, choroby... ten príbeh ma tiež dojal... potom som vďačná za to čo mám a že mi nič nechýba... hlavné je naozaj zdravie, ostatné už nejako bude 🙂

tinasc
10. mar 2011

@petuska123 tak super, krásne dva folíky, tak nech sa to aj podarí 🙂 🙂

tinasc
10. mar 2011

@jalanecek tak aj tebe nech sa pekne uhniezdi tam kde má 🙂

tinasc
10. mar 2011

@katy33 nech ti rýchlo schvália žiadosť a nech môžeš začať pichať injekcie, potom to už bude určite úspešné 🙂

petuska123
10. mar 2011

@jalanecek no veru ze do iscare..tak sme sa mozno vcera aj stretli..ako si vyzerala??

petuska123
10. mar 2011

inak dobre rano...

jalanecek
10. mar 2011

@apolenka6 ahojky musi vari sa to podarilo mylime len pozitivne a verime,ze za 14 dni budu na testiku dve carocky len som sa chcela spitat dr.mi napisal ten ustrogesan tie gulicky dvakrat denne dve nieje to moc mne sa to tak zda poradte..

jalanecek
10. mar 2011

@petuska123 ja som mala hnedy pulover a cierne nohavice ale s mm jsme sa boli aj naobedovat takze jsme tam neboli stale a ty jsi ako vyzerala....

jalanecek
10. mar 2011

@tinasc no uz sa vari uhniezdilo verime,ze to dopadne skvelo a budeme sa tesit z nasej krasnej fazulky mooocinky sa tesime na pozitivny vysledok

jalanecek
10. mar 2011

@petuska123 aj ja prajem krasne ranko vsetkym...

tinasc
10. mar 2011

@jalanecek aj ja som brala dvakrát denne dve...

jalanecek
10. mar 2011

@tinasc jaj tak to ano a ako jste keksikovali??/mmm sa ma pital ako teraz ??No tak si idem dat dve krasne babulky mam z toho vsetkeho skvely pociot a verim,ze to vsetko dopadne skvelo...

petuska123
10. mar 2011

@jalanecek hnedu mikinu modre riflle tmavovlasa a mm cervena mikina 😉

jalanecek
10. mar 2011

@petuska123 a kde jste tam sedeli mi tam vzadu v rohu ked tam, vojdes tak priamo naproti v rohu pri tom bambusu

petuska123
10. mar 2011

ako vojdes hore schodmi do prava a hned na prvu dvojsedacku

tinasc
10. mar 2011

@jalanecek no normálne 😀 a to je dobre, že máš skvelý pocit, pozitívne myslenie je veľmi dôležité 🙂

jalanecek
10. mar 2011

v
@petuska123 viem,ze ked jsme dosli rano o pol deviatej tak vedla v horu ako pises tam sedel pan s okuliaarmi a ten tam bol sam ale vedla som nikoho nevidela asi potom ked jsme dosli z obeda tak tam sedeli dve baby teda jedna mladsia a jedna starsia jedna blondynka a ta druha bola asi jej mama ale inak sa mi to nevybavuje skoda al;e inaksie velakrat rozmyslam ci tam nieje niekto odtialto z konika a ake jsi mala vlasky??

petuska123
10. mar 2011

@jalanecek tak to sme tam mi uz asi neboli o tom case.. dlhe tmave vlasy rozpustene boli.

jalanecek
10. mar 2011

@tinasc ja som pozitivne naladena uz dlhsiu dobu venujem sa pozitivnemu mysleniu uz dlho niekedy sa to neda ale clovek si tak vytvori krasny zivot a nieje to take tazke...len moj mm on je taky neprecitatelny malo hovori lubim ta neprejavy svoje city a to je tazke sa v nom vyznam ale lubiommho taky aky je ved jsme spolu uz skoro 7 rokou vdaka nemu som sa naucilavela veci...

jalanecek
10. mar 2011

@petuska123 nie to asi nie ale neva ved ak pojdeme niekedy sa tam stretneme ja som silnejsia a mala som cirny kabat a mm vyssi akurat postava a hnede vlasy...

apolenka6
10. mar 2011

Dobré ráno dievčence!!! som tu ,len na skok už budem prchať do práce 😝 😎
@jalanecek Aj ja užívam 2x2 utrogestan vždy to tak bolo neboj nie je to moc ak si to myslíš budeme aj 3x2 ak by to malo pomôcť fazulke... 😵 jéé ti si ako pozitívne naladená to je super psychika je potvora 😒
@tinasc áno všeličo sa udeje v živote a my si myslíme aké máme my problémy ..a to je nič oproti niektorým ľudom ☹
@petuska123 inak som tak premýšlala ...ako ti super zaberie 1x1 užívania clostilu ..ja som musela užívať 3x1 aby som mala 2-3 vajka aj to nie vždy som mala, minule som mala ,len 1 a to pri vysokej dávke 😝

Tak dievčatá pekný deň prajem všetkým...aj ked je zamračené 😒 🙂

jalanecek
10. mar 2011

@apolenka6 to ano je psychika je dolezita ale musime to vediet ovladat ......by jsi mala odychovat a nie do pracicky a kde vlastne robkas??? a co???

petuska123
10. mar 2011

@apolenka6 no predtym som mala len 1 domin.folik a potom uz len 2 male. to teraz tak dobre zabralo...vcera pichnuty pregnyl..a smmer MT zajtra odovzdta material a potom sup na nakupy 😀 len ma sere ze vsetky obchody su otvorene az od 9 hod.len prior je skot otvoreny...skoda........... 😒

walta
10. mar 2011

@jalanecek ahoj, citala som si tvoj prispevok... chodis do iscare do ba k doc. valkymu? Aj ja k nemu chodim, mam za sebou jeden pokus IUI, neuspesne, ale nym uz ani dalsiu neodporucil, ideme na IVF... teraz mam oddych, ale niekedy o 2 tyzdne ideme do BA, a tam mi povedia dalsi postup, co so mnou p. doc. zamysla. Odkial si? 🙂

jalanecek
10. mar 2011

@walta ahojky ja chodim do iscare v martine k doc.Stanislavovi tomasovi je to vyborny lekar a maju tam skvely kolektiv v ktorom sa clovek citi bajecne ja mam za sebou jeden pokous iui vcera a verim,ze aj posledny a vysledok bude pozitivny...Ale nechapem preco vam dali iba jeden pokus iui nam pan doc.hovoril,ze ak tento nedopadne tak jeste druhy a potom ivf a aky mate problem???

katy33
10. mar 2011

Ahojte kočeny, sa nam pomaly zvikendieva, je to nenormalne, ako to leti, ako blaznive 🙄 😝

@tinasc Zlatičko, dakujem, no mam obavy, že si budu davat načas a vôbec s tym nebudu ponahlat, no ale od buduceho tyždna začinam obvolavat kade-tade....

katy33
10. mar 2011

@petuska123 Tak zajtra držime palce, aby to tam dr.nainštaloval na 100000% 😉 ....sa vytešuješ na nakupy, čoooo, žena sa nezaprie 😀 😎

katy33
10. mar 2011

@strelicia Srdiečko naše, ako sa nam maš, ako dalej pokračujete, oznamiš nam už čoskoro skvelu spravičku 😕 🙂
Myslim na teba a rada by som vedela, ako ste daleko 😉

fomarik
10. mar 2011

@apolenka6
@katy33 nno teda, vy ste sa mi ako krásne rozpísali včera večer. ja som celý večer preplakala pri Modrom z neba, normálne som si to zakázala pozerať. Celý čas som plakala a vobec mi to nerobí dobre! Jaj, babule moje krásne, tak na vás myslím.... tak vám z celého srdiečka prajem, aby sa vám ten vytúžený sen už stal skutočnosťou. No ale čo chvílka sa mi dočkáte. Ja idem zajtra do poradne, velmi sa teším, ale zaroven aj trošku bojím.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre