• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

18. októbra 2017 
@jalanecek dnes s acítim tak všelijako. Tie blbé pocity sa objavili aj dnes. Bola som aj u dokyho mojho, a zajtra znovu so sterilným močom. Budem sa modliť aby ma nemuseli cievkovať... je to nepríjemné, už mi to raz robili po operácii.
No ale ak si testovala dva dni po sebe, snád by to už mohlo vyjsť. Ak máš, testni, zajtra hned ráno a potom víkendík odrelaxuj od testovania.
17. mar 2011 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalanecek a rano podaj hned info ako si dopadla s cikanim
17. mar 2011 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 no nič zvláštne možno trošku prsia cítim ale máličko fakt jemne zatiaľ :confused: :confused:
17. mar 2011 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik Budem ti držať palčeky nech ťa netrápia :frowning2: :slight_smile:
17. mar 2011 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 no vieš, boli výplaty... tak nech sa vám tie tržby pekne držia, aby šefová bola na vás pyšná! Na nefrologii som dnes nebola, pretože u nás nefrologia funguje len 1x do týždna... je to na zaplakanie. Idem zajtra hned ráno. ešte som dnes bola a j u zubárky, kvalitne som si tam postála a potom ked som si vyčkala rad mi povedala, že mi dá termín na 23-teho, pretože jej idú prerábať ordináciu.
Nebojkaj, všetko je v Božích rukách. Veľmi na teba myslím. Si tak dobre naladená, taká vyrovnaná. Dúfam, že sa 4. apríla stretneme na spoločnom sone...samozrejme na tehotenskom :wink:
17. mar 2011 o 19:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik to je mi luto,ze sa pocity vratili ale neboj verim,ze za chvilku bude lepsie hlavne nech je babetko v poriadku a maminka sa skoro vylieci a bude fajne
@petuska123 j rano podam info aj mna akoze bolia prsia ale nie ako inokedy svrbia ma bradavky a bolia ale troska to tak asi 2 dni ale jinak pred ms si nemozem ani na nich lahnut ani nic a teraz normalne...
17. mar 2011 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Idem si žehliť vlásky..bude mi to trvať celú Šeherezádu, tak sa na dnes s vami lúčim. Bola som tu len na krátko. ja vám to vynahradím :wink:
17. mar 2011 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik áno po výplete je to vždy lepšie tržba...no to si,len myslíš že som vyrovnaná...neboj prežívam to určite po minulej skúsenosti :rolling_eyes: ale snažím sa určite! :wink: Veľmi rada by som sa opäť stretla :sweat_smile:
No nič odovzdávam PC mm a ja idem zahustiť segedín ..tak sa tu majte krááásne...
@jalanecek Ráno budem čakať čo ti vyšlo ??? :confused: :confused:
17. mar 2011 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 tak sa drzkajte aj ja pojdem sa osprchnut a s do postele spala som cez den ale zasa sa mi chce spinkat zajtra rano sa ozvem drzte pesticky a velkeeeeeeeeeeeeeee :wink: :wink: :wink: :wink:
17. mar 2011 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky prajem krasne ranko je tu nikto?? :wink: :wink: :wink: :wink:
18. mar 2011 o 06:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj! bréé ránko som tu ako??
18. mar 2011 o 06:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ahojy takze test na 11 den po pregnyle a 9 dpo je pozitivny slabulilinka ciarka ale zda sa mi,ze silnejsia ako vcera ...snad uz to nebude pregnyl>>> :wink: :wink: :wink: :wink:
18. mar 2011 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalanecek ako sa cítiš si tuším 10 deň po IUI :confused:
18. mar 2011 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalanecek ooooo???!!! :slight_smile: :slight_smile: tak to je fakt super nech ,len pekne silnie!!
18. mar 2011 o 06:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 iui mi robili v stredu 9 marca no citim sa tak ze prsia ma nebolia len su akesik tvrdsie a zda sa mi ze mi byva zle od zaludku a mavam zvlastne chute a hlavne nemozem v noci spavat a predtym som spala ako miminko...
18. mar 2011 o 06:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalanecek No ja som dnes ráno začala viacej cítiť prsia a spánok som ja mala dnes tiež horší,ale to pre to ,že mm chrápal :grinning: ja som dnes 12deň po IUI :confused: a teraz kedy budeš testovať asi až v pondelok nie? :fearful:
18. mar 2011 o 06:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 jj asi v pondelok a ty by jsi uz take mohla testnut uz jsi dost po oplodneni ci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. mar 2011 o 07:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalanecek No ja nebudem testovať som aj rada,že nemám test doma inak by som ho už použila a takto ma nič neláka :dizzy_face:
18. mar 2011 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 veed mo moja robis spravnu vec drzim pesticky ja len dufam,ze u mna je to tehu a nie pregnylll :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
18. mar 2011 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalanecek neboj zvedavá som určite ako každá žena :slight_smile: uvidíš v pondelok už by pregnyl nemal účinkovať možno už ani teraz neúčinkuje :dizzy_face: no nič o hodinku vypadnem z domu a musím sa ísť upraviť..tak pekný deň vám všetkým prajem!!!
18. mar 2011 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 aj ja tebe krasny dnik prajem maj sa krasne paa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. mar 2011 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalanecek silno držím palce, nech je to to, čo má byť a v pondelok nech je krásna druhá čiarka :slight_smile: :slight_smile:
mne sa mrcha dostavila v plnej sile, takže termín laparky mi zostáva :slight_smile:
18. mar 2011 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 pekný deň aj tebe, aj od Teba čakám v pondelok pozitívne správy :slight_smile:
18. mar 2011 o 07:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik dúfam, že tie blbé pocity už nemáš, tá vaša nefrológia je fakt na zaplakanie... dúfam, že všetko bude už len v poriadku :slight_smile:
18. mar 2011 o 07:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ty by si tiez uz mohla testnut.
18. mar 2011 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalanecek no tak sa zda ze je to na dobrej ceste
18. mar 2011 o 07:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabudla som sa vam pozdravit tak ahooooooojteeeeeeeeeeee aku ste mali noc???mne sa mobil sam od seba vypol este ze mel mm nastaveny budik inak by sme zaspali
18. mar 2011 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 ja spím v noci dobre, už večer pred telkou zaspávam, tak sa snažím chodiť skôr spať, ale aj tak sa ráno cítim stále nevyspatá :slight_smile:
18. mar 2011 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak u mna je dnesnym dnom polka casu od IUI :wink:
18. mar 2011 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc Dakujem!no necháme sa prekvapiť v pondelok :confused: :confused: to som rada,že ti mrcha prišla na čas a ti neskomplikovala laparku :wink:
18. mar 2011 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok