• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

23. mája 2017 
@apolenka6 v pondelok daj vediet :wink:
18. mar 2011 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ides na krv ci si ides robit aj test??
@petuska123 ty na pol ceste ja už pomaly na konci cesty :confused:
@petuska123 nia nemám kúpený a ani nebudem kupovať krv mi to najpresnejšie povie :fearful: a ty budeš testovať?
18. mar 2011 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 blizis sa do finale. :grinning:
18. mar 2011 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 jasne ja budes testovat na krv nejdem len v tom pripade ak bude test pozitivny
18. mar 2011 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 aj ja som rada, ešte nikdy som nebola tak rada, že som mrchu dostala :grinning: :grinning:
18. mar 2011 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 preklep to malo byt ja budem testovat :wink:
18. mar 2011 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 Tak sa tu majte krásne ja už sa zberám do práce :stuck_out_tongue_closed_eyes: zas do pol6 večera celý deň :confounded:
18. mar 2011 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
18. mar 2011 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 tak sa maj krásne a pekný deň :slight_smile:
18. mar 2011 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc takze ta caka laparka mna 2 krat poslali domou z nemocnice mala som tiez ist ale nejaka infekcia skomplikovala operaciu
@petuska123 a dakujem vsetkym dufam,ze je to na dobrej ceste velmi tomu verim myslim,ze dnes uz by to nemal byt pregnyl ale nieco ine :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
18. mar 2011 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalanecek takze uz testni len v pondelok.ok????a ten uz bude na 100% pravdivy...
18. mar 2011 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalanecek a ty si nakoniec bola na laparke? no mňa šlak trafí, ak ma pošlú domov :grinning:
18. mar 2011 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 testnem v pondelok a potom vstredu to mam volat do mt verim,ze bude pravdivy..
@tinasc moja nebola som mali mi robit laparku aj hysteroskopiu ale raz ma posali domou pre nejaky bacil a druhykrat uz som mala ist o desiatej som bola na rade a dr prisla o 2 minuty desat no je mi luto ale nemozeme vas operovat mate infekciu ja som to tak citila ze uz nemam ist a ani som nesla ked uz dvakrat ma poslali domou na treti krat som nesla....0obskakovala som kocky z izby lebo jedna bola polaparke a druej vyberali velku cystu z maternice tak som sa o nich starala.../ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. mar 2011 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalanecek a ako prišli tak tesne pred operáciou na to že máš infekciu a bacila? to ti robili predtým ešte nejaké vyšetrenia?
18. mar 2011 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak práve som dotelefonovala s anesteziologičkou, mám prísť v utorok na pohovor, takže sa to blíži :wink:
18. mar 2011 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc dobre, že tá mrcha dorazila. Aspon to budeš mať za sebou. Nič sa nebojkaj, všetko dobre dopadne. :wink:

@jalanecek jééj :sweat_smile: , takže už iba v pondelok testneš, však? No, to bude dllllhý víkend. Veľmi ale veľmi držím palce.Po tebe sa sem zaradí apolenocka a pekne sa to bude doplnať.
18. mar 2011 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže dnešné vyšetrenia dopadli na 1*. Tlak 120/80, moč čistý bez bielkoviny a krvi, výsledky tripple testov nášho zlatíčka sú negatívne, na váhe stále + 1kg a sestrička ma pochválila, aké mám pekné bruško a že mi to pristane. Manžel doma z práce, mäsko sa pečie, kapustička dusí...no, dúfam, že dnešný den mi nič nepokazí.
18. mar 2011 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ked som dosla do nemocnice jeste som trocha krvacala brali mi ster z krcka a krv a pichli mi injekciu na zastavenie kravacania kvoli tomu ze ked budu vstrekovat akysik plyn aby videli ci su priechodne vajecniky aby mi aj krv nevstrekli dalej napr...do vajecnikou....a samozrejmne klistir a 2 krat.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. mar 2011 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik ahojky moja ako sa dnes citis???Ja mam dobru naladu len ma akosik pobolieva brusko lebo dnes by som mala dostat ms ale verim,ze je daaaaaaaaaaleko odo mna ja si myslim,ze to uz nebol pregnyl vsak som 11 den od pichnutia :fearful: :fearful: :fearful:
18. mar 2011 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik a som rada,ze jsi dnes dopadla skvelo velmi sa stebou tesim. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. mar 2011 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalanecek to by už pregnyl nemal byť. Ja som pregnyl už nemala na 4 den po pichnutí. pfuj, pfuj, pfuj...nech je fazulienka tam!!!!! :grinning:
18. mar 2011 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik na 4 den ci nemala pregnyl...tak sa ti riadne rychlo vstrebal :astonished:
18. mar 2011 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jalanecek a nejake pocity priznaky mas,??
18. mar 2011 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 ja som si zo začiatku stále robila testy tak na 3-4 den po pichnutí a nikdy som ho už nemala. Upodozrievala som maainu, že mi ho zle pichá. Sťažovala som sa aj dokymu v centre, že či je to možné a povedal, že áno...je to individuálne u každej ženy ako rýchlo sa vstrebe.
18. mar 2011 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 milacku, aj by som napisala ale zial nemam nic nove....
18. mar 2011 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik verim,ze fazulka je tam citim to neviem preco ale citim ze sa to podarilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@petuska123 ja ani neviem len mam cudne prsia a zjem vsetko mozne a v noci nemozem spavat to je asi vsetko no neviem ci to k tomu patri ale verim,ze ano.. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
18. mar 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte! no tretí deň som PN a už neviem čo mam robiť. nenormálne sa nudím, stále len rozmýšľam, že ako sme dopadli... keby sa tak dal čas posunúť!!!!! :pensive:
18. mar 2011 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik...gratulujem k dobrym vysledkom :dizzy_face: :dizzy_face:
A vsetkym prajem skore //...tisko zavidim tym co doma oddychuju a hladkaju brusko,a nemusi sediet v praci :angry:
18. mar 2011 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok