IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
19. mar 2011

@fomarik Júúj zlatinko naše krásne tehuľkovské 😵 bodaj by si mala pravdu no je to neurčité,lebo ked mi 1 IUI nevyšlo tak ma vtedy prsia neboleli 😕 no nič nechám to na Pána Boha 😨 ..už ma aj podbruško začína pobolievať

fomarik
19. mar 2011

@jalanecek no niekomu mrcha dojde aj napriek utrošu. No ja pokiaľ som nevysadila bud duphaston alebo utroš,ja som mrchu nemala.

@yasminne mne pregnyl vždy pichali dva dni pred IUI. teda napr. v pondelok večer pregnyl a v stredu IUI.

apolenka6
19. mar 2011

@jalanecek No ja som pri utroši nemala krvácanie,ale sa mi zdá že môže byť špinenie 😕 aj ja som okupkaná a budem pozerať superstar 🙂

jalanecek
19. mar 2011

@fomarik ved som zvedava sa pitam ale kocky neviem co to znamena ale kked som sa teraz bola sprchnut a umuvala som sa ja mam akesik cudne prsia su tvrdsie a okolo bradaviek mam akesik cervene co to znamena??? 😢 😢

apolenka6
19. mar 2011

@fomarik Veru budem fárať do práce budeme mať tovar,šéfovú v obchode 😖 ani nebudem mať čas myslieť na krv ,len dúfam,že budem mať čas si zdvihnúť telefón 😠 a dík za IP 😉 😉 😉

jalanecek
19. mar 2011

@apolenka6 aj ja mojko budem kukat superstar moj mm sa az hrozy ked to ide nema to rad ale pritom jednym ockom kuka.. 😀 😀 😀 😀

fomarik
19. mar 2011

@adikasala jééj, aj ty si konečne medzi nas zavítala 😉 .Áno, aj napriek maličkým problémikom si užívam každú chvíľočku tehu...ved to ide ako voda a ani sa nenazdám, budeme traja ( teda už sme). A čo ty? Ako si na tom?

apolenka6
19. mar 2011

@jalanecek presne ako môj mm 😀 😀 😀 tiež pokukuje

fomarik
19. mar 2011

@apolenka6 nie je za čo. Pre teba všetko na svete! Fúú, tak to budeš mať v pondelok veselé.

jalanecek
19. mar 2011

@apolenka6 ved sa robia aky su dol;ezity a nahnevany ale pritom si to radi kuknu 😀 😀 😀 😀 😀

apolenka6
19. mar 2011

@fomarik no to bude "veselý"deň 😖 a ako si dnes trávila deň nebola si tu až večer 🙂

apolenka6
19. mar 2011

@jalanecek mne nakúka aj na MK čo si píšeme 😀 😀 zvedavec 😕

jalanecek
19. mar 2011

@apolenka6 😀 😀 ved to a ako sa citis mojko dneska???? 😎 😎 😎 😎

apolenka6
19. mar 2011

@jalanecek No ved začali ma bolieť prsia a trošku spodok bruška...

apolenka6
19. mar 2011

@jalanecek No nič opúšťam PC idem sa pekne usadiť a pozerať Tv tak pekný večer !!!

jalanecek
19. mar 2011

@apolenka6 no kez by to bolo z fazulky velmi by som ti to zelala ako vsetkym samozrejme mooocinky ti to zelam 😀 😀 😀 😀 😀

katy33
20. mar 2011

@aby No zlatko moje, čo sa ti to zasa porobilo, ale už je zasa dobre a vytešuj sa z prekrasnych embrijek 😉 ...dve sa vložia a dve aj budu, ja to viem 😉 Inak toto som už počula, že baba prišla do nemocnice s hyperstimulakom a oni jej povedali, že nech si to rišia ti, čo to spôsobili...oni si asi presne ani neuvedomuju, čim si prechadza žena, tužiaca po dietatku a robi pre to všecičko na svete....no ja by som im tam teda asi povedala a od srdca, ale až keby som už odchadzala 😝 😀 😎 ...nech by ma dovtedy nedopichali injekciami 😕 😀
Takže v pondelok držime obrovske palčiska 😉 ...a davaj si už na seba pozor, jasaaan 😉 😲

katy33
20. mar 2011

@apolenka6 Zlatinko, ja to vidim ako dobry naznak - bolave prska a bruško, juuuj, kiež by to tak bolo, teda ono to tak je, že pod srdiečkom už určite maš fazulku 😉 😲 😲 ....už nech je pondelok, aby som sa mohla s tebou tešit 😵 😉 ...a v pondelok to teda budete mat ,, o hubu,, 🙄 ....tfuj,tfuj,tfuj....aby si robotu videla až za tri rôčky a devät mesiacov 😀 😀 😎

apolenka6
20. mar 2011

@katy33 Jéééé konečne si späť bolo tu smutno bez teba 😵 😵 😵 slniečko naše 😉 ako sa nám mávaš mrchu už máš asi za sebou 😕 a v robotke je všetko už upratané,prerobené?? 😕 😕 No veru už aby bol pondelok a vedela som na čom som nech už výsledok dopadne akokoľvek

jalanecek
20. mar 2011

ahojte zelam Vam krasne nedelne ranko..PLne len a len usmevom 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Vyspinkane ja celkom ano mm oslavoval vcera jozefa a ja lezkala v posteli apolenka neboj urcite to bude fazulka ja mam dnes uz 32 dc no a uvidime zajtra kupim testik a potom sa uvidi....

apolenka6
20. mar 2011

@jalanecek ja som sa budila v noci ,ale som vyspatá, no tak zajtra máme okamih pravdy 😨som tiež zvedavá na tvoj //testík 😵

petuska123
20. mar 2011

ahojte
@jalanecek ja som este netestovala pockam si este troska.

jalanecek
20. mar 2011

@apolenka6 aj ja som sa v noci zobudila presne o terej a jednej minute ved okamih pravdy ty ides zajtra na krvicku vsak??Ak ano drzim velke pesticky nech ti prinesu stastie ja zajtra budem testovat a vstredu volat do mt dochadza mi utros a ked mi vyjde pozitivny test mala by som sa az o tyzden objednat na ultrazvuk a krv ale dochadzaju lieky takze tam asi budem volat...No uvvidime aky bude testik verimmm ze silno pozitivny 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jalanecek
20. mar 2011

@petuska123 ahoj moja pockaj pockaj a kedy budes testovat???

petuska123
20. mar 2011

@jalanecek tak dnes som len 9 den po iui.takze mozno v stredu ty si kedy prvy krta testla po iui??

jalanecek
20. mar 2011

@petuska123 tak testuj uz ani neviem pisala som to tu ale neviem kedy to bolo zda sa mi ze vo ctvrtok to bolo 8 den po iui a 10 dden po pichnuti pregnylu????asi neviem ti povedat presne ja som dneska11 dpo a 13 den od pichnutia pregnylu..

petuska123
20. mar 2011

@jalanecek ovulacne testy nemas??

jalanecek
20. mar 2011

@petuska123 nie preco???ja som ich nikdy nepouzivala preco sa pitas???

petuska123
20. mar 2011

@jalanecek len ci nahodou nemas aj tymi by si mohla testnut ale ked nemas tak nic. inak ako sa citis ???ja fajn

jalanecek
20. mar 2011

@petuska123 hej a aj tie testy ti ukazu no ako unavena bolave bradavky ale prsia ani nie ale inak celkom fajne... 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre