IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

petuska123
19. mar 2011

@jalanecek aj tebe bre rano...celkom fajn som sa vyspala musela som vstavt na WC 😀 a ty ako???test ???robila ci nerobila??ale pravdu 😝

tinasc
19. mar 2011

@fomarik ďakujem, verím, že všetko bude v poriadku, že pôjde len o diagnostiku, len pozrú a bude všetko ok 🙂

tinasc
19. mar 2011

@jalanecek mne mrcha skončí akurát deň pred zákrokom, takže to mám dosť na tesno 😉 a ten klystír dúfam, že nie všade majú taký zvyk 😒

tinasc
19. mar 2011

@fomarik a teším sa z tvojich super výsledkov, takže pekne si už len užívaj, dúfam, že všetko už bude ok 🙂

aby
19. mar 2011

Ahojte babulky,
dík moc za skúsenosti no ja som bola teda na odber vajok v stredu v noci som dostala hyperstimulák, voda v brušku ale bolelo to ako sviňa no a doktor mi tak doblížil ešte mi aj nadali, že čo sme tam prišli že nech si to niešia v Helíku no na hlavu som ich zobudila svine no na oddelení sestričky ako vždy mrchy teda česť výnimkám no a doktorkovia teda zlatučký ma chceli pustiť až v pondelok, ale som hovorila, že no ja mám ísť na embriotransfer najprv prišla jedna mladá že nech si to zruším a potom prišiel známi doky a povedal, že v sobotu pôjdem dom ak nenastanú komplikácie až som si tak odfúkla no a Krajkovič zlatý, že v pohode sa to bude robiť, hyperbla bla odznie tak maxi do piatich dní 😀 Dostala som infúzka a niečo od bolesti no musela som si písať kolko vypijem a kolko vyčúrkam 😀 no ohromná zábava hlavne keĎ sa mi chcelo čúrať a mala som infúzku 😀 No a zas som sa prevedčila, že platy by sa mali zvýšiť len doktorom a nie neschopným, protivným, nepríjemným atď. sestričkám,, stále česť výnimkám a tých bolo málo. Neviem či nemám zapálenú žilu ale mi aj stvrdla, rozpichané ruky nevedeli mi 3sestry pichnúť kanilu na nasrali som plakala od bolesti, aj ako ma ten blb mačkal ako kus mäsa 😖 😖 😖
a teraz som prišla z nemocnice ohromná no musím mať všetko heh 😀 😀 😀

Vo štvrtok som volala podarilo sa oplodniť 6 dneska som volala a je ich pekných 5 no v pondelok budem volať a bud v pondelok embriotransfer, alebo v utorok sa teším no a rozhodla teda rozhodli sme sa že si dáme dve
😀 😀 😀
A nebojím sa ničoho naštartovalo ma to ešte viac no, zažila som tam baby čo na tom boli horšie.
Dúfam, že sa máte fajn a hádam aj nejaké nove tehulky pribudli, teraz sa mi nechce čítať lebo ste zas toho popísali a ja si pôjdem ľahnúť 😉 , aleeee už dneska čakám na notebook tak budem môcť aj v postieľke surfovať 😀 😀 😀

renka1801
19. mar 2011

@aby ahoj a to kde si šla do nemocky do CA? Lebo ja tam len velmi dobréééé skúsenosti na gyn. oddelení?

renka1801
19. mar 2011

@aby chúďatko tak si si užila. Ale čo mi nevydržíme pre naše ciele? Drž a odpočívaj.

yasminne
19. mar 2011

ahojky tak som dnes bola v car a mam jeden folikul na 8DC ma 20mm cakam az mi po 14h zavolaju a upresnia kedy bude IUI ale podla sona mi povedali, ze je mozne ze uz zajtra alebo v pondelok. Co ma stve je sliznica maternice je len 3,8 😒 blby Clomid ale nic s tym nenarobim...teraz este uzivam estrogen tak vraj to ma este cas dorast...uvidime 😉
chem sa vas spytat ci pijete alchemylku a ci ona na to pomaha.

aby
19. mar 2011

@renka1801 presne to vieš čo keď som videla aké baby tam boli joj jednej zomrelo v brušku v 5tom mesiaci, že bola v strese a chlap na nu tlačil joj strašné a ďalšej umrelo v nej v 7týždni ale nevedela , že je tehotnÁ a mala strašné stresy a pohreb a týždeň nejedla no ale to nevedela, že je tehotná a keď už vedela išla k dokymu a všetko bolo v poriadku a o týždeň hop a bolo po tom no, že má dcérku 4ročnú aj to s problémami no každá máme niečo však sme baby všatk mi to vydržíme 😖

Nie nie do Za teda mm ma tam odviezol, lebo na 112mu povedali to viete my by sme jej dali len od bolesti, je to normálne???

aby
19. mar 2011

Jaj a som zabudla v stredu som mala sliznicu 7mm a dali mi ešte estrimax a utroš 😀 😀 😀

yasminne
19. mar 2011

este mam na vas otazocku kolky den pred IUI ste si pichali pregnyl? ja som trosku zmatena, toto je moje 2 iui a prvy krat som si mala pichnut pregnyl vecer pred IUI a teraz si ho mam dat toez vecer ale iui bude az obden 😨 ...dakujem 🙂

jalanecek
19. mar 2011

@petuska123 ahojky aj ja som sa budila na wc nie nerobila ved nemam doma v pondelok pojdem kupit a testnem a ty kedy budes testovat??
@tinasc no moja ale ked ti poviem mne sa ten klistir videl asi som divna alebo jedna z mala ale bolo to fajne citila som sa prazdna som silnejsej postavy takze sa mi ulavilo a robili mi to dvakrat a myslim,ze ti to asi budu robit lebo musis mat prazdne creva pred zakrokom aby bolo vsetko dobre vidno ael zasa mozno pri laparke ani nie mne mali robit aj hysteroskopiu takze mozno preto...

andy175
19. mar 2011

@yasminne ja som pichala pregnyl 36 hodín pred IUI...

apolenka6
19. mar 2011

@yasminne Ahoj! no mne pregnyl pichali v sobotu večer o 21hod. a IUI v pondelok ráno ja som mala tiež nižšiu sliznicu na 10DC 7mm a dali mi užívať estrimax ,ale ked mi robili IUI sliznica už bola 9mm na 13DC .Ja som pila alchemilkový čaj a moc mi teraz naposledy nezabral 😒 no viem ,že som užívala clostil 4mesiac za sebou a ten mi znížil tú sliznicu 😖

apolenka6
19. mar 2011

@aby Zlatinko naše tak ty si nám takto dopadla?! 😨 😨 v nemocnici chúda naše,ale už je dobre ked si domka 😉 ved som sa čudovala ,že nepíšeš 😕 a ty si mala tento "zážitok" 😒 ten estrimax som aj ja užívala 🙂 a to v tento pondelok ideš na vklad?ja idem v pondelok na krv 😎

aby
19. mar 2011

@apolenka6 to vieš no musím mať všetko 😀 😀 😀
no v pondelok o 7.30 budem volať a budú mi volať či sadám do auta a idem alebo až v utorok 😉 😀

andy175
19. mar 2011

@apolenka6 a ty si užívala extrimax aj po inseminácii? lebo ja keď som bola prvý krát na IUI, tak som sa zabudla spýtať, či ho mam ďalej užívať, a tak som volala do Heliosu a tam mi povedali že nie. Keď som však bola na druhom IUI, tak mi doktor povedal, že to môžem užívať. No v letáku som sa dočítala, že extrimax nesmú užívať tehotné ženy a ženy s podozrením na tehotenstvo, tak som ho radšej vyssadila. Tak ja neviem čo je dobre, tiež som mala nižšiu sliznicu, ale neviem koľko mala mm.

apolenka6
19. mar 2011

@aby to ja už budem asi odchádzať chcela by som ,lebo musím ponáhlať naspäť do práce 😖
A čo si taká chamtivá ked chceš mať všetko?! 😕 😀 😀

aby
19. mar 2011

@apolenka6 to vieš mamonár heh bud všetko alebo ništ heh 😀 😀 😀
tak to držím pršteky 😉 😉 😉
mne keby chceli zobrať krv tak neviem neviem odkiaľ 😖

apolenka6
19. mar 2011

@andy175 Ahoj! no ja som začala užívať estrimax od 9DC na 13DC IUI doktor mi ho kázal doužívať 2x1 teraz vo štvrtok som ho doužívala keby sa to nemohlo tak by mi ho dr určite nedal užívať 😕 áno aj po inseminácii som ho brala

apolenka6
19. mar 2011

@aby ja problém nemám ...keby dačo mám aj krčove žily 😀 😀 dík no už mam tušáka ako som dopadla ☹

aby
19. mar 2011

@apolenka6 jeee kukám, že aj ty máš veľké ambície heh 😀 😀 😀
neboj sa cibuľka treba dúfať a neboj nikdy nieje tak zle aby nemohlo byť horšie 😉
aj tak budeme mať fazuľky tak nerob závery je tam šanca 😉 😉 😉 😀

apolenka6
19. mar 2011

@aby no neviem prsia ma začali riadne bolieť ako pred mrchou to mávam 😒 tak pre to tak usudzujem..no ešte nemám krv a tá nás neoklame 🙄

aby
19. mar 2011

@apolenka6 ty kokos mňa bolia prsa už asi 2týždne , vieš ale prsa ťa môžu bolieť aj keby fazuľka bola 😉
presne to krv neoklame 😉 neboj

apolenka6
19. mar 2011

@aby a teba prečo bolia?? 😕 asi od hormónov si myslím ...no neviem uvidíme 😒 😕

fomarik
19. mar 2011

@aby no mojenko milované, tak ty si si teda užila!!! Bože, .... ten výrok " Ved my by sme jej dali len niečo proti bolesti"....na zaplakanie. Ešteže to všetko dobre dopadlo a si už pekne doma! No a tie vaše embryjká... teším sa...... len nech sú pekne zo dna na den životaschopnejšie. A správne, vkladať hned ved... ved istota je guľomet!!!!! Takže v pondelok alebo v utorok...no kočka...držím palce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@yasminne ... takže IUI sa blíži. Vajko má nádhernu veľkosť! Ten estrimax som brala aj ja na rast sliznice. Teda bud estrimax alebo Estrofen, podľa toho, čo práve mali v lekárni.
Ja tejto téme zostanem verná až ked všetky nebudete tehulky a potom budeme všetky v téme mamičky po IUI alebo IVF. Do inej témy ani neprispievam, neviem sa akosi zapojiť a nemám ani záujem. Tu som začala bojovať a tu medzi vami ostanem.

@apolenka kuk IP 😉 Inak tá tvoja šefka, je fakt poriadna harpya... ved nárok na lekára máš zo zákona! A v pondelok z Helíka budeš fárať do práce?

fomarik
19. mar 2011

@aby preklep...dve embryjká 😉

fomarik
19. mar 2011

@apolenka6 zlatko, mna tiež boleli prsia. Teda mna nikdy pred tým neboleli, ani pred mrchou- nikdy, len ked som zistila, že som tehu a trvá to doteraz. tie bolesti si doslova užívam....kiežby to bol aj tvoj prípad 😉
A naozaj to môže byť aj z tých hormonov, tie dokážu porobiť kadečo.

jalanecek
19. mar 2011

@apolenka6 mojko nezufaj jeste nic nevies neboj vsetko dobre dopadne ja sa teraz osprchovala a nudim sa ale viete co som sa chcela spitat moze mrcha dojst aj ked uzivame utros??? 😒 😒 😒

yasminne
19. mar 2011

@fomarik to jepekne...ja som este v jednej temicke kde som skusala tie sojove isoflavony ale tak ako vravis tiez sa neviem tak lahko niekde "uhniezdit" 🙂 takze asi tu tiez ostanem hihi. No ja beriem este ten Ethinyl Oestradiol je to Estrogen a tiez mi povedali ze sliznica urcite nieco este podrastie ale kolko to je otazne... 😒 snad dost na to aby sa to uchytilo 🙂

@apolenka6 tak som uz kludna, s tym pregnylom 🙂 o chvilu dostanem do manzela "vcelcku" do brucha...chudak ma z toho strach naposledy pichal pred troma mesiacmi 😀 no ja sa bojim bo posledne to dost stipalo a kricala som na cely dom. 😅 a idem si navarit este tu alchemylku pre istotu aj ked ja moc na bylinkove caje nie som 😖

tak vam tu zelam pekny vecer 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre