IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dzuli08
21. mar 2011

@petuska123 To poznáme asi všetky a hlavne v takých chvíľach ako je teraz apolenočka 😝

apolenka6
21. mar 2011

No teraz budem mať pauzu 1 mesiac ešte možno skúsim v máji a potom neviem dnes sme s mm prvý krát sa rozprávali o umelom ak nič tak možno na jeseň IVF ,ale išli by sme do Brna tam je to lacnejšie a viacej úspešné 😕
@petuska123 veru moja 3 vajká a ani jedno ?! 😨 😨 tak akú mám šancu prirodzene??? 🙄 🙄

jalanecek
21. mar 2011

@petuska123 nepotesila ale vary zajtra potesim moja nemohla som kvoli svokre vies ze by som rada no zajtra uz budem 13 dpo tak uvidime...

dzuli08
21. mar 2011

@apolenka6 No ja som zase mala vždy veľa vajok. 3, 4, raz aj 5 a tiež to ani raz nevyšlo. Nemyslím si, že to je o vajkách

dzuli08
21. mar 2011

@jalanecek A ty chodíš do Heliku v MT?

jalanecek
21. mar 2011

@apolenka6 takze nech tvoje dalsie pokusy su uspesne budem na teba vela mysliet aa ak sa mozem spitat vies ze je to hlupe ale ako dlho jsi cakala na vysledok z krvicky??/

apolenka6
21. mar 2011

@jalanecek no do pol tretej poobedia ,ale som vedela podľa sliznice,že sa nezadarilo minule ked som bola po IUI tehotná tak som mala sliznicu 17mm a teraz ,len 10mm a už hned som vedela,že je zle to je nízka na tehotenstvo 😒

petuska123
21. mar 2011

@apolenka6 v brne je to lacnejsie a to preco???tam plati nasa poistovna napr.union??

jalanecek
21. mar 2011

@apolenka6 je mi to velmi luto tak by som ta obalpilaa utesila mozno by ti bolo lepsie ja zajtra budem testovat dnes mam nejake krce v podrusku a ty uz jsi vysadila lieky???

petuska123
21. mar 2011

@apolenka6 a povedali ti preco nevyslo??dovod nejaky??

apolenka6
21. mar 2011

@dzuli08 myslíš,že to nie je o vajkách?? 😕 ja viem,že aj psychika je sviňa 😖

petuska123
21. mar 2011

@jalanecek ja krce nemam len ma to tam tlaci je to pocit ako keby si mala strasne plny mechur

apolenka6
21. mar 2011

@petuska123 nie nepovedali dr mi hned nevedel povedať ,že sa to nepodarilo čakali sme na krv na sone je vidieť až na 18-19 deň po IUI a ja som dnes bola 14deň po IUI

apolenka6
21. mar 2011

@petuska123
@jalanecek babulky verím,že vy nás nesklamete držím vám palce !!!

jalanecek
21. mar 2011

@petuska123 to ja nie cikat chodim kazdfu chvilu prsiamam riadne tvrde a bolave bradavky a krce v podbrusku moja sestra je v 17 tyzdni tehot;.. a ona hovori ze ona ma tie krce vzdy ked ma ako tie dny menzesu xze ich ma vzdy v tedy takze je to asi normalne no ved uvidim zajtra ked testnem ale vies co ked som dneska citala tu spravu lekarsku z mt tak tam mam pisane ze ak bude test pozitiv,tak mam volat az o tyzden a objedna t sa na krv a sono....takze neviem...

jalanecek
21. mar 2011

@apolenka6 dakujem moja cely den som na teba myslela a je mi luto ze to takto dopadlo ael treba verit,.ze sa to raz podari a budes konecne stastna moooc ti to zelam...

dzuli08
21. mar 2011

@apolenka6 Presne tak. Keď som išla na 3 IUI, tak dr. Galo keď ich videl, tak si odfúkol a pustil sa do počítania. Bolo ich tam 7 a to len na jednom. Dominantné asi 3, ale však aj tie ostatné potom určite dorástli. No a nič z toho. No a keď sme čakali na schválenie žiadosť, bola som ešte na sone na folikulometriu a vtedy tam boli asi len 2 alebo 1 vpravo, veľmi si to nepamätám. Ešte som si povedala, že "skvelé" už mi ani vajká nerastú. Nahnevaná som bola riadne . No a predsa je to tu. A presne som aj z pravého vaječníka otehotnela.
Tak si len nezúfaj, veľmi ťa obdivujem, že IVF chcete až na jeseň. Mne dr. Krajkovič nechcel ani žiadosť na IVF vypísať, lebo keď sme boli na pohovore, tak hovoril, že on to nechápe, že veľmi ma do ivf nechce tlačiť, lebo žiadne problémy nemáme a verí, že raz sa to podarí. Ja som ale hovorila, že nechcem čakať, že psychicky ma to položí. Preto nám ju ani nevypísal, len dal čistý papier, aby sme si to ešte rozmysleli a ak sa rozhodneme, že áno, tak ho mám potom doniesť na spomínanú folikulometriu :D
Moja viem, že to nebudeš rada počuť, ale ja si fakt myslím, že väčšina z nás má problém v psychike. Ale najhoršie na tom je, že neviem dať recept ako ju ovplyvniť. Ja som už aj rozmýšľala, že pôjdem za psychologičkou, ale potom sme sa rozhodli, že to nebudem naťahovať a tak rovno sme chceli do ivf, čo našťastie nebolo treba.

tinasc
21. mar 2011

@apolenka6 je mi veľmi ľúto, že to ani tentoraz nevyšlo... no vidíš ako to je, mne ani 4 iui nevyšli a to som mala naposledy 5 vajok... preto som veľmi zvedavá, čo bude na laparke, čo zistia, prečo sa stále nedarí... ak mi povedia, že v pohode, tak ma asi švihne 😠 tak hlavičku hore, raz sa to určite podarí, trošku si oddýchneš a potom šup na ivf to bude určite úspešné 🙂

tinasc
21. mar 2011

@jalanecek tak zajtra chceme počuť dobré správy, držím palce 🙂

tinasc
21. mar 2011

@apolenka6 a ty čo, nebudeš testovať? 🙂

tinasc
21. mar 2011

@yasminne tiež držím palce a nech sa zadarí 🙂

tinasc
21. mar 2011

@dzuli08 teším sa, že je všetko v poriadku, len tak ďalej 🙂 a nech je všetko v poriadku po zbytok tehu 🙂

jalanecek
21. mar 2011

@tinasc dakujem moja verim,ze ich donesiem len tie dobre... 😉 😉 😉

tinasc
21. mar 2011

mňa dnes ujo doktor internista uschopnil k operácii 😀 takže zajtra k anesteziologičke a vo štvrtok frčím 🙂

dzuli08
21. mar 2011

@tinasc Ďakujem všeeeetucko dobre prajem

fomarik
21. mar 2011

@dzuli08 áno, je to normálne sono. Ak sa bude dať tak zti ho už urobia cez bruško. Aha...takže nervy, stres, chaos v práci... noa my pekne doma na pokoji :0)

pici
21. mar 2011

ahojte, tak ziadost sice schvalena este nie je ale dostala som uz prve injekcie...

fomarik
21. mar 2011

@apolenka6 mojenko lubezné, poviemti pravdu, ja som dufala, že to vyšlo, len som ti nechcela dávať plané nádeje. ked som si prečítala tvoju sms, akoby mi sa mi na chvilku zastavil svet. Nechcem ťa ľutovaž, pretože ty si silná babulka a všetko zvládneš. A to Brno schvaľujem, maju veľmi vysoku -%uálnu uspešnosť.Posielam silné objatie.

tinasc
21. mar 2011

@pici a to už takto?? a koľko si ich dostala? a máš aj protokol?

apolenka6
21. mar 2011

@petuska123 ty si sa ma tuším pýtala že ako je to v Brne neviem ale som to niekde počula že je to tam lacnejšie,len neviem či sa tam prepláca ked je to v zahraničí poisťovňa ja mám dôveru mm kolega že ide tam a možno vyzistí kolko sa tam platí

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre