IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

apolenka6
21. mar 2011

@fomarik Dakujem pekne!! no keby si ma teraz videla tak by si si nemyslela,že som silná ☹ urevaná,ale potrebovala som to dostať zo seba 😢 volala som s maminkou a som jej chúdati spustila takú sirénu..plaču ...ja viem že som očakávala viacej od toho po minulej skúsenosti tak pre to 🙄 ja som si už ráno ani utroš nedala už som to cítila,že to nevyšlo ☹ príznaky som mala ako pred MS nočné potenie,bolesť prs a zimomravosť to mám vždy 100% príznaky

apolenka6
21. mar 2011

@dzuli08 keby ta psychika sa dala vypnúť ... 😒 možno ked sa mi to raz podarí tak dopadnem ako ty ..dakujem !!!no ja bez hormonov vajká nemám ako ty tak to je horšie 😖

tinasc
21. mar 2011

@apolenka6 neplač, bude lepšie 🙂 všetko bude len trochu neskôr ako by sme chceli 🙂

apolenka6
21. mar 2011

@tinasc plač niekedy lieči a pomôže odstrániť tú bolesť ..no ked si predstavím toto čo zažívam nie je problém ako ked je v rodine choroba rakovina a pod. musím to tak brať toto je ,len moja nesplnená ,hlboká túžba ☹

katy33
21. mar 2011

@apolenka6 ZLATINKOOOOOOOO, len sa vyplakaj ako sa ti len bude dat - pomôže to, polavi sa, ja viem, že srdiečko maš ubolene, milačik môj, musiš mysliet na to, že ono sa to naozaj podari...ja si to začinam tiež už brat tak, že asi to nema byt hned teraz a zaraz, ako by sme chceli, ale, že nam to bude dopriate presne v ten spravny čas, i ked my si myslime, že ten čas už bol veeeeeelmi davno...
Inak, mojenko, my tiež s mm velmi často preberame to Brno, len myslim, že lacne to asi nebude, viem, že tam nam to poist.nepreplati, doporučuje nam to tam znamy - ma pribuznych, čo tam chodili, ale o tej uspešnosti je to pravda, naozaj je tam velka uspešnost....slniečko moje, my to dobojujeme, to ti slubujem 😠 😉

tinasc
21. mar 2011

@apolenka6 áno určite sú na svete aj horšie problémy, ako tie naše... lenže čo, keď pre nás sú tieto problémy na prvom mieste... a áno, plač lieči, aspoň zo seba dostaneš ten tlak... ja som si tiež už naposledy porevala...

apolenka6
21. mar 2011

@katy33 Práve som na teba myslela zlatinko 😉 telepatia dakujem za krásnu sms ja viem,že ty to máš oveľa,oveľa ťažšie ☹ no sedím tu odhodlávam sa ísť osprchovať odmalovať sa mám dve čierne machule na tvári 😀 špirála celá roztečená poradím plakať len odmalovaná 😉 Som rada že som ťa stretla a aj mm vypadá celkom ako na fotke 😀 zlatý
No mm kolega vraj ide do Brna tak mu nakážem zistit čo a ako ..ale vraj v čechách je to ovela lacnejšie 😕 😕

jalanecek
21. mar 2011

@apolenka6 mojko vyplac s aisto sa ti ulavi budem drzat pestickya verit,ze raz sa ti to podari ono sa hovori ze vsetko ma svoj cas a ked to pride pochopime preco to tak bolo aj ked nam sa zda ze cakame prilis dlho ale mozno isto jeste nieje ten spravny cas budes drzat palceky amooooc na teba mysliet...

katy33
21. mar 2011

@apolenka6 My už do Brna nebudeme musiet chodit 😉 Len hlavne teraz nevykukaj von z dveri, lebo hned babky - susedky z teba urobia ,,každu piatu,, 😀 tyranu - foklovu 😀
Ach jaj, ty koky, idem si zažat lampičku a zapinatko mi zostalo v ruke - som ho urvala 😕 😎 ....no čo ma napadlo, hodila som ho za sedačku , ked bude chciet mm vypnut lampu, musim sa zasa robit blba a čučat na neho, že čo to zas urobil 🤐 😀 ...božinku, mne sa všetko v rukach rozpada 😎 😝
Zlatinko, ja sa tiež budem snažit čo-to vyzistit o tom Brne 😉

tinasc
21. mar 2011

@apolenka6 ja som už tiež plakala namalovaná 😀 a nič moc... dúfam, že sa ti už troška uľavilo, nebojkaj, všetko raz vyjde, každej...

apolenka6
21. mar 2011

@katy33 No bola som sa poumývať a zmyla som dúfam aj smútok ...dnes som si poplakala až večer ked som volala s maminkou dusila som to v sebe celý deň ...No ja sa IVF bojím ako čert kríža ,no u nás je to pokrok ked už aj mm premýšlal nad umelým oplod.Dobre vyzisťuj to Brno a ja poviem mm aj ked by som bola rada aby sme ho nepotrebovali 😉 😉
Tak ty si kazisvet 😀 😀 no musíš sa tváriť pred mm akože nič 😕 😕 aj mne všetko horí pod rukami ...idem kukať superstar ked nemôžem vykúkať z dverí 😎 😎

pici
21. mar 2011

@tinasc mam 4 druhy tusim , zacinam dipherelinom, to som dostala 4 balenia po 7 injekcii, dalej gonal, pergoneviem co a este pregnyl 3 ampule a este nieco.. protokol mam

apolenka6
21. mar 2011

@jalanecek ja ,len dúfam,že sa to tebe aj Peťke podarí ty tomu tak veríš ,že si tehotná aj ja by som chcela mať toľko presvedčenia a viery ako ty!!! tak veľa štastíčka 😉

katy33
21. mar 2011

@pici Fuuuuu, je toho až-až....a kedy začinaš?

apolenka6
21. mar 2011

@aby Zlatko naše tak t si nám už tehotná 😕 😵 😵 len sa pekne opatruj a hladkaj bruško viem že už si tehulka a máš všetko za sebou a o pár mesiacov bruško pred sebou 😉 😉 😉

pici
21. mar 2011

@apolenka6 zlatko to mi je moc luto... ziadne slova nezmiernia urcite zial.... musis tym prejst sama.. podstatne je nevzdavat sa... ani po tolkych padoch... raz to pride... aj ked ja sama tieto slova neznasam... ale stale verim tomu

pici
21. mar 2011

@katy33 zacinam 24 dc cize v sobotu, trosku sme to s doktorom doplietli ze v pondelok zacinam, ale zle som si pozrela kedy som mala posledny menzes to som sa sekla o den... cize zacinam v sobotu kazdy den az do menstruacie , vtedy mam kontrolu a v tedy sa pridavaju asi dalsie injekcie... tychto mam 28 do svalu co sa tesim :D

katy33
21. mar 2011

@apolenka6 Ty moja superstar 😀 😀 😀 ....ja sa vždy len vytešujem z hviezdnej roty 😀 😎 ....ale nespievaš???? 😕 😀

aby
21. mar 2011

@renka1801 jj sa docela dosť vytešujem a ty ako sa máš???
@yasminne neboj možno práve ten jeden stačil a ty sa budeš vytešovať na začiatok aspoň s jedného 😉
Povinne hladkáme našu jednu kvapku teda 2v1 heh 😀 😀 😀
Inak ja som si obľúbila medovkový a materinô dôšku čajík a dneska som dostala medík s materskou kašičkou 😀 😀 😀
Dneska bolo veľa energie vo vzduch heh kopec 😀 vtáčikov sa si stavia hnieza a aj my 😀 😀 😀 😉

@apolenka6 to ma mrzí srdiečko, neboj mne sa nebodarilo IUI ani pri 6tich folikoloch 😉 raz sa to podariť musí my sme silné my to zvládneme 😉 No nevrav hom kým nepreskočím, lebo ja nejak tomu neuverím až keď to neuvidím 😉

katy33
21. mar 2011

@pici Tak pekne pestuj teraz vajka , aby boli prekrasne embrijka a už ste sa aj rozhodli, kolko date vložit?

pici
21. mar 2011

@katy33 u nas standardne vkladaju dve, ja som chcela jedno, lebo sa bojim trochu dvojiciek.... ale dam si vlozit urcite dve... a nech su aj dvojicky.... takze od soboty zacinam pichat... celkom sa tesim.... uz nech je to za mnou... nech sa na mna ziadne utrapy tychto pripav nenalepia a nech ide vsetko pekne po poriadku

apolenka6
21. mar 2011

@pici dakujem ! a nech sa ti podarí IVF

@katy33 nie nespievam,lebo bývam v paneláku ,ale doma u našich na dome som si vyspevovala celú mladosť už som si to tam odkrútila

pici
21. mar 2011

@apolenka6 uvidime :D snad to vide...

apolenka6
21. mar 2011

Dievčatá idem ja hajať skoro som vstávala o štvrtej a k tomu teraz oči opuchnuté najvhodnejšie ísť spať (a ani som v noci dobre nespala)tak dobrú noc 😉

katy33
21. mar 2011

@apolenka6 A ako bolo v robotke? Stale robotka? Ludia sa motkaju teraz po meste, lebo bolo krasne...Zajtra konečne aj ja nakuknem 😎 😉 ...mm už aj šiel znova do prace?

@pici Mojenko, neboj sa ničoho, žiadne komplikacie určite nebudu, bude vela vajok a nasledne embrijok 😉 Moc držim, palčeky, aby ste sa už konečne i vy dopracovali ku krasnej fazulke.... 😉 ....od vas tu budeme mat skusenosti a potom sa i my do toho pustime, pretože mam pocit, že i nas to neminie..

pici
21. mar 2011

@katy33 ja sa na to strasne tesim... uz sme tomu tak blizko...

pici
21. mar 2011

@apolenka6 dobru noc... a drz sa

yasminne
21. mar 2011

@apolenka6 ahojky je uz trosku lepsie? dobre sa vyspi a oddychni a trosku zvolni tempo 😉 ono to pojde! ver tomu!

@aby skus do cajika s materinou dusko dat lyzicu malinolveho dzemu 😝 hm mnam

@pici fuuuha tak uz zacinas 🙂 tie injekcie vobec nezavidim 😕 inak vobec nerozumiem tomu vsetkemu co budes brat a ako to budes brat 😀 to uz nie je maturita ale diplomovka!

pici
21. mar 2011

@yasminne ano tak ako si napisala. ale doky mi povedal ze nemusim byt v krciku ze kym nedostanem menzes tak mam mat na pamati iba ten jeden druh... a potom na kontrole pocas kramov, /uff/ mi povie co a kolko k tomu pridame

yasminne
21. mar 2011

@pici a teraz to mas pichat kam do brucha? a na co to bude? na stimulaciu vajok? ....som len zvedava ako to prebieha 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre