IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

aby
31. okt 2010

@fomarik 4a pol roka.

fomarik
31. okt 2010

@aby presne tak isto my. To je sranda 😉 Aby, ja som si spätne čítala to, čo ste včera napísali. Dobre som tomu pochopila, že Aj zuzanček22 si našla slabu čiarku?

aby
31. okt 2010

@fomarik a viete prečo sa vám nezadarilo?
no sa mi zdá ,že ano našla 😀 hádam jej to je pravda 😀

fomarik
31. okt 2010

@aby lebo som nemával ovulku, teda ja som bez duphastonu nemávala ni menzes. Takže už 4 roky frčím na duphastone. manžel je v poriadku.
Tak to tu bude nejaký baby - bum!!! Super!
Inak ja som si minulý cyklus skúšala len- tak, zo srandy urobiť test, či tam nájdem // po pregnyle asi na 6 DPO.. a nič! je možné, že by som už pregnyl na 6 den nemala vsebe?

aby
31. okt 2010

@fomarik to je sila. Ja zas mrchu pravidelnú, ale od operácie také bolesti, že som není schopná fungovať 😲
JJ však musíme zvyšovať pôrodnosť 😀
Tak to ti neporadím či je to možné aby si ho nemala v krvy, až taká mudra eštenie som 😀
Ja ked ti mám pravdu povedať, ja sa bojím testovať 😒

fomarik
31. okt 2010

@aby Aj ja sa bojím, ale teraz na začiatku by som to testla. Mne pregnyl pichá mamina a minule som jej povedala, že asi pichla zle, ked som nemala po nom //. Ale to sú len moje paranoje! Ja sa bojím všetkého.

aby
31. okt 2010

@fomarik ja sa bojím toho sklamania zasbudem bučať 😖 no nič muselo to vísť verím tomu 😀 krv ukáže
heh mamina musela byť nadšená,hmmm ja chodím na pohotovosť. A neboj, fazuľky sa podaria 😀

betina1984
31. okt 2010

@fomarik, ešte neviem, čo nám odporúčia. V utorok alebo stredu by mi mal dať termín na konzultáciu do CEGYSu v TN a hádam urobia nejaké vyšetrenia a potom sa uvidí. Ale brala by som to. Načo sa zbytočne pol roka snažiť, keď z toho nič nebude. Radšej si zaplatím tú IUI.

strelicia
31. okt 2010

@zuzancek22 no vysla mi len po tomto IUI, prirodzene nikdy. a ked uz 3 testy mi ukazali // tak potajomky dufam a verim...v pondelok sa uvidi.

strelicia
31. okt 2010

@zuzancek22 waaaaw gratulujem. je to urcite tam. juchuuuuuu strasne sa tesiiiim. 🙂 ja si idem spravit este ten posledny zajtra-to bude 14.den po IUI. inak....MS stale nedorazila....dufame, verime. tak verim ze sme to nastartovali, ze to vyjde tak ako ukazuje test a ze sme nakazili tehu virusmi aj ostatne kocky v tejto teme.

zuzancek22
31. okt 2010

@strelicia ja test dnes nerobím, včera ma pobolievalo brucho,ale je to tuším taká iná bolesť, tak uvidím, zajtra ráno skusim zase ale dúfam že tá druhá čiarka bude silnejšia. od včera večera ma boli hlava ako blázon ani spánok nepomohol, asi dnes budem trpieť celý deň,
@fomarik ahojček , včera som na teba myslela, verím že to vyšlo, veď vlastne aj musí 🙂 , ideme pekne jedna za druhou.Keď mi doki potvrdí tehotenstvo tak ti pošlem náramok aj s tehu vírusikmi. 😀

katy33
31. okt 2010

@fomarik Joooj, moja, ☹ bolelo, ale to musi značit, že z toho bude dobry vysledok, al. nasledok 😅 takže dr.Galo - velký feši, ale drastak - tak parada, sa teším 😖 Zlatino, hlavne teraz mysliet optimisticky a verit, že je to tam 😉 Musíš byt v pohodičke, oddychuj a na zle ani len neskus mysliet 😠 Vyjde to tfuj, tfuj,tfuj - musiiiiiii 😵 A keksikovat určite mooooooožeš, musiš, netrap draheho 😀 Určite to nemôže uškodit, len pomoct, ak ešte vajka nepraskli, môžete šupnut tretiu davku 😀 😝 😎

katy33
31. okt 2010

@strelicia Ty máš 3 testiky // ? Tak to je potom jasna vec, nie je o čom...baby, ozaj sa tu spušta baby-booom, verim, že fakticky do Vianoc sme vtom všetky 😝

katy33
31. okt 2010

@fomarik A ono to ako dlho trva, cely ten zakrok?

jerryjanka
31. okt 2010

@fomarik verim ti - ja som si to odtrpela rovnako
inak sexovať kludne môžete - dokonca si to tym len poistíte 😀

zuzancek22
31. okt 2010

@strelicia ty ideš v pondelok na test? ved je sviatok, ja si budem musieť počkať až do utorka ☹

fomarik
31. okt 2010

@katy33 Netrvá to dlho. všeho-všudy 10minut a potom 10 minút ležím s labkami hore.

apolenka6
31. okt 2010

@fomarik rada by som sa stretla ,ale ako rátam tak rátam nevychádza nám to 😒 ja čakám menšt.21.novem. a ptom začínam s clostylom to ty už budeš dááávno tehu 😵 😵 opýtam sa ta: to sa musím objednat na 10den MC na sono po clostyle,alebo môžem tam príst aj bez objednania?(asi nie )to ked chodím ku dr. Krajkovičovi to akože k nemu patrím?,alebo môžem íst aj dr.Gatovej možno ma jej náladička viacej naladí 😕 dúfam že bude všetko OK tú bolest ochotne podstúpim a IUI sa bude konat 😉 ten dr Galo má ale okále 😵 noo aspom si oči popasieme 😀

apolenka6
31. okt 2010

@strelicia
@zuzancek22
@aby kočeny!!!!prosíme si tehu vírusy 🙂 🙂 🙂 ozaj aj od teba fomarik🙂

elienocka
31. okt 2010

bolo to v sobotu.tak ale o 11.00.BOLA SI TO TI

elienocka
31. okt 2010

JA SOM TU NA TEJTO STRANKE TIEZ PO PRVY KRAT.JA SOM BOLA V SOBOTU V HELIOSE NA IUI S DARCOVSKYMI SPERMIAMI A VIDELA SOM TAM ASI TEBA FOMARIK MY SME AKURAT PRISLI A VY STE ASI PLATILI OKOLO 11.00.bola si to ty s manzelom

apolenka6
31. okt 2010

@elienocka ahoj to je vaše prvé IUI?

elienocka
31. okt 2010

ahoj bola som v augusta na ivf ale nevislo.na iui som bola v heliose dva krat druhi krat akurat v sobotu.tak musime cakat 16 dni a potom na krvne testy.bolo to z darcovskymi .my mame tak 1% sancu na prirodzene otehotnenie moj partner ma oligospermiu a hyperspermiu a strasne malo spermii.tak dufame

apolenka6
31. okt 2010

@elienocka oligospermiu a hyperspermiu o tom nič neviem ale asi je to vážne ked máte darcovské spermie ☹ 😕 druhé iui aj ja plánujem neviem či si si čítala spätne príspevky aj ja chodím do Heliosu. Tak vám držím palce tfuj,tfuj,tfuj!!!!! 😉

zuzancek22
31. okt 2010

babenky ak ráno naberiem odvahu tak robím test.

zuzu100
31. okt 2010

Ahojte, máte skúsenosti s CAR v KE - Gyncare?

fomarik
1. nov 2010

@elienocka ja som bola tá strááášne nervozna! kde sedeli? V chodbičke alebo v čakárni pred kabínkami? Áno mohlo to byť okolo tej 11.00. mala som ísť o 9.30, preto som vystrájala že čo ak zmeškám ovulku!
A to si ma spoznala podľa foto? Tak si budeme držať palce. IUI v jeden den........ tehulky v jeden deň 😉

fomarik
1. nov 2010

@apolenka6 že tehu vírusy...a odo mňa Zlatko, ja mám dnes náladu pod psa. Moj optimizmus akoby sa vyparil. Ja sa bojím sklamania a to sme len 2 den po. No ja patrím asi na psychinu 😝
Áno, musíš sa telefonicky objednať. ja to robím hned v ten deň, ako dostanem mrchu. ja som zvykla chodiť ale až 13 - 14 DC, pretože ked som došla na 10a lebo 11, to bolo ešte skoro a o dva dni nám kázali prísť na kontrolné sono..... a veru cestovať sa nám veľmi nechcelo. Manžela nechcú uvolniť z práce, ja vodičák nemám a autobusy do MT z tejto Krtíšskej diery ani nechodia. Krajkovičovi patrím aj ja, ale viem, že túto dobu bol vo Švajčiarsku, takže robil feši Galo( s tým jeho neskutočným hlasom 😵) a cez týžden len Dr. Gaťová. Ale poviem ti, že aj Krajkovič v civile je feši 😉 ( tak narýchlo sa mihol na recepcii, ked sme čakali na 3 IUI) Inak mne je to už jedno, kto ma vyšetruje, či ten alebo onen. Všetci sú neskutočne zlatí a sú skvelí odborníci.

fomarik
1. nov 2010

@fomarik že na 3 IUI...... hovorím, patrím na psychinu. Ale to bude tými dlhými nechtami 😝

fomarik
1. nov 2010

@elienocka mala som rozpustené vlasy, biele tričko. Manžel je taký väčší ( hovorí si, že kulturista 😀 ) a ja taká bacuľka.

Mojka a na IVF si bola s partnerovými spermoškami? treba dúfať, že sa to podarí. Toto je veľmi plodná téma, máme tu 2 potencionálne tehulky po 1 IUI, Jerryjanke to vyšlo na 2IUI... takže dobrá bilancia 😉 Aj ja si samam sebe musím hovoriť, že to bude OK, inak by som s asi zbláznila! Eli, si blondína alebo čiernovláska? lebo čiernovláska sedela pri nás a bkondínečka v uličke...asi 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre