IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

alibabaa
29. mar 2011

@tinasc ked nadtym tak rozmyslam.. iba ma to tahalo stale chodit ohnuta a velmi pomaly, kvoli bolesti .. aj pri kaslani a som si chytala brucho... ale krce?tie myslim nie. inak ta nieco ine neboli?? ako sa inak citis??

tinasc
29. mar 2011

@alibabaa inak sa cítim dobre, rany ma už skoro nebolia, iba tá na pupku, ale to už je v pohode, ale na ľavej strane ma niekedy riadne bolí v podbrušku, ale nie vždy, musím si ľahnúť a potom to prejde... možno to je z nejakého prudšieho pohybu, alebo som sa len viac ohýbala...

alibabaa
29. mar 2011

@tinasc moze to byt aj vnutorna svalovica.. si predsa len po zakroku .. a to ta tam moze pichat aj ten plyn ktorym ta napustali .. na to pomaha neskutocne espumisan. vyskusaj. fakt sa ti podla mna ulavi. mne to odporucila jedna detska lekarka, ktora to ma uz na sebe vyskusane.. a teda uz aj na mne.. a aj kamoske bolo lepsie ked si dala espumisan.. do 3 dni by ti malo byt dobre.. nemalo by ta nic pichat...

tinasc
29. mar 2011

@alibabaa aha, no espumisan ma vôbec nenapadol a máme ho doma 🙂 vyskúšam... no ten plyn som cítila, boleli ma plecia a to riadne... no veď vo štvrtok idem k dokimu na stehy, tak sa spýtam, či je to v norme 🙂

hope2011
29. mar 2011

@jalanecek no a to si predstav ako si budes pomaly strikovat pre svoje babatko..to bude krasne....ty nepracujes???? teda myslim tym ze nechodis asi do prace, vsak???

alibabaa
29. mar 2011

@tinasc skoda ze som nevedela o tych plynoch skor.. to by som ti hned poradila espumisan.. skodaaaaaaaaaa...

jalanecek
29. mar 2011

@tinasc myslim,ze ano lebo baby tam boli aj 3 4 dni po laparke ked krvacala ale bo im tam daco nasli a mali bolesti takze asi je to normalne mne sa mrcha uz rozbieha dufamz,e uz konecne...drzim pesticky v uzdravenbi mojko...

jalanecek
29. mar 2011

@hope2011 nie nechodim do prace mojko som prepustena teraz tyzden takze nie strikujem pomalinky ponozky pre setricku takze apson mam co robkat a idem pokracovat...

petuska123
29. mar 2011

cavte baby celi den som bola bez netu strasne ..mrcha nic len to spinenie a dnes som volala do MT nedalo sa mi tam dovolat 😠 to co??tak uz len zajtra zavolam

zuzancek22
29. mar 2011

Babulky, takže oddnes som konečne krsná, včera som bola este hladkat bruško v nemocnici, aby sa to riadne na mna nalepilo a dnes je už moje krsnatko na svete. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , juj babenky normálne sa mi tisnu slzičky do očí, aká som na jednej strane neskutočne sťastná a na druhej strane strašne tužim po svojom

zuzancek22
29. mar 2011

Inak zabudla som vola sa Davidko a má 50 cm a 3550 g 😀

tinasc
29. mar 2011

@alibabaa už ho mám v sebe, uvidíme ako zaberie 🙂 vďaka za radu 🙂

tinasc
29. mar 2011

@jalanecek tak nech sa poriadne rozbehne, aby ste mohli hneď do ďalšieho kola 🙂

tinasc
29. mar 2011

@zuzancek22 no tak gratulujeme, si krstná, to je krásne 🙂 neboj príde chvíľa, keď aj ty budeš držať svoj uzlíček v náručí 🙂

zuzancek22
29. mar 2011

@tinasc silno v to verím 😀

tinasc
29. mar 2011

@zuzancek22 🙂 🙂 🙂

hope2011
29. mar 2011

@jalanecek a co si robkala predtym????

jalanecek
29. mar 2011

@tinasc uz sa rozbieha je to moc silne asi to zacinam dohanat no co narobime hura sa do druheho a uspesneho kola a konca 😉 😉 😉

jalanecek
29. mar 2011

@hope2011 mojko varila som upretala som postala perinky zavesila pradielko a dorobila ponozky a idem na dlasie teraz som dorobila jeden par a uz idem na dalsie aspon som zamestnana takymto sposobom a nemyslim na blbosti..

alibabaa
29. mar 2011

@tinasc rado sa stalo 😉

hope2011
29. mar 2011

@jalanecek to je presne to najpsie, zamestnavat myslienky...a ako sa dnes citis???? uz to prislo????

petuska123
29. mar 2011

@hope2011 ty budes kedy vediet vysledok???

apolenka6
29. mar 2011

@hope2011 Včera si sa ma pýtala ako som na tom 😕 ..no mám za sebou 3 IUI ,prvé neúspešné,druhé úspešné na 14 deň od IUI krvný test pozitívny -žial po týždni mi hcg kleslo ☹ a koniec...a teraz v marci som mala tretie IUI do ktorého som vkladala nádej po predošlej skúsenosti a žial Bohu sa nepodarilo a teraz neviem čo bude dalej 🙄 musím mať pauzu a potom sa uvidí 😕

apolenka6
29. mar 2011

@adikasala dík za info pozriem to na nete,lebo je aj viacej autorov na tento názov knihy 😕 a ty ako čakáš mrchu a ideš znovu na to? už kolké IUI ?

hope2011
29. mar 2011

@petuska123 ahooj, no ja si mam testovat az 6.4...to je este dalekoooo.....no uvidimeeee

apolenka6
29. mar 2011

@jalanecek tá depka je nevítaný hosť 😠 no je super ked ta má kto podržať mm 😉 ten môj je tiež zlatíčko ,len nevie dať na javo pocity a to by dobre bolo aj pre neho i pre mňa ...čo už ja to vynahradím za oboch 😀 😀
Ja som mala po IUI silnú mrchu ale bolesti žiadne 😝

apolenka6
29. mar 2011

@alibabaa ja mám labky skoro stále studené a upotené 😝 asi sa mi dobre neprekrvujú či čo

hope2011
29. mar 2011

@apolenka6 ach, jaaaaj, to som nevedela, ze vam vyslo to druhe IUI a ze skoncilo...to mi je neskutocne moc luto....naozaj....urcite asi to musela strasne zle prezivat....a dokedy chcete mat prestavku???? a mozem sa opytat, do akeho centra chodis??? moc, moc drzim palce....hlavne nech uz je vsetko len pozitivne🙂🙂🙂

hope2011
29. mar 2011

@zuzancek22 srdečne a moc blahozelaaaaaam.....to musi byt krasny pocit...tak uz len prajem aby sa to naozaj nalepilo a aby si bola co naskor tehu🙂🙂🙂

apolenka6
29. mar 2011

@hope2011 Ja chodím do Martina Helios ..ja neviem do kedy ešte trošíčku uvažujem,že by som išla v máji no nie som si istá už nevládzem po 4 rokoch snaženia už by mi dobre padlo vypnúť aj na rok a na všetko sa vykašlať... 😕 a ty kam chodíš ? si teraz po IUI či ako?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre