IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

hope2011
29. mar 2011

@apolenka6 ano som teraz po prvom IUI.....nevzdavaj to...nechcete vyskusat IVF? je to sice strasne narocne...ale urcite to treba skusit.....je mi naozaj luto, ze vam to zatial nevyslo...ale treba verit, ze sa to konecne podari....u liecitelka/ky ste neboli????

hope2011
29. mar 2011

@apolenka6 zabudla som napisat ze ja chodim do ISCARE-MT...

apolenka6
29. mar 2011

@hope2011 nie u žiadnej liečitelky sme neboli nie je toľko času a ani ma to tam neťahá ..už u nás padla otázka o IVF,ale nie som rozhodnutá a ani sa na to teraz necítim musím na to vyzrieť ...možno na jeseň,ale to ,len možno...ozaj potrebujem vypnúť 😒 a ozaj držím palce nech sa ti IUI podarí !!!! ved už by sem mohla pribudnúť tehulka 😉

hope2011
29. mar 2011

@apolenka6 si zlata, dakujem, ze by si mi to priala, aby nam to vyslo....ja to tiez vsetkym moc prajem a samozrejme tebe, nech to vyjde co najkor a najlepsie prirodzene....a bojis sa ist na IVF? noo, je to sice strasne...ale kvoli babatku....no neviem...chapem ta, nie som v tvojej situacii, kazda mame ine pocity...a mozno je teraz prave ten cas, ze sa vam to podari uplneeeeeeee prirodzeneeee 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

jalanecek
29. mar 2011

@hope2011
@apolenka6 takze babulky tie pletene ponozky som si dala do albumu ak chcete kuknut kuknite a k tej modrej mi treba jeste jednu a;le uz sa mi mooc nechce takze asi az zajtra

hope2011
29. mar 2011

@jalanecek jasneeee, idem hned pozriet🙂

jalanecek
29. mar 2011

@apolenka6 mojko niekedy je lespie vyonut aby ta bolet presla apotom budes pripravena budem ti drzat palceky nech vam vsetko dobre dopadne a stymi pocitmy je to to iste u mojo mm tiez ich nedava moc najavo ale asi vie kedy to je treba 😉 😉 😉

jalanecek
29. mar 2011

@hope2011 jj mojko len to tam nije dobre vidno mam tmu v izbicke tak preto..

hope2011
29. mar 2011

@jalanecek to vobec nevadi...su velmi chutnucke...aj ja take chceeeeem. mne to nema kto take upliest ☹

apolenka6
29. mar 2011

@hope2011 že prirodzene?! 😵 tomu by som sa zasmiala ak by to tak bolo 😕
IVF sa veru bojím všetkého toho oklolo 😖 no ked iná možnosť nebude tak pôjdem na to ..bojim,bojim 🙄 no ale je to ešte daleko

hope2011
29. mar 2011

@apolenka6 ale to nikdy nevieeees....tak pockaj...mozno uz onedlho napises...ze jupiii, stalo sa to prirodzene a ja ti to naozaj z celeho srdca prajem.....🙂
🙂🙂

jalanecek
29. mar 2011

@hope2011 a ty nevies pliest ja tak aj pletava, ked niekto chce tak ak chces upletiem ti mojko... 😀 😀 😀

apolenka6
29. mar 2011

@jalanecek to máš úplnú pravdu mm vie kedy už prihára a vie ma podržať 😀 😉 tak ty takto štrikuješ ...a aké je počasie na Orave?tam tuším bývaš ak sa nemýlim

jalanecek
29. mar 2011

@apolenka6 mojko aj ja som dneska tak uvazovala som bez pace mm tak tak ma robotku a ak by jsme mali ist na ivf asi nepojdeme nebudu na to financie takze o tom silno pochybujem ahej chcela som sa spitat bola som teraz na wc a je mi to take hloupe ale vypadlo zo mna nieco ako gulicka tak centimetrova bola to zrazena krv uz sa mi ms rozbieha ale toto som jeste nezazila ale asi to musi ist von ten utros to zabrzdil...

jalanecek
29. mar 2011

@apolenka6 hej hej byvam..dnes tu bolo nadherne cely den teda poobede som presedela na hojdacke a strikovala som na slniecku bolo mi uzasne pohrala som sa s mojijou laskou psikom ale na prechadzku som neskas mozno bola sklamana lebo mi stale nosila voditko ale ved pojdem zajtra asi.... 😅 😅 😅

apolenka6
29. mar 2011

@hope2011 to jupííí mi pripomenulo .....ked som bola tehotná po 2 IUI tak som sem napísala že jupíííí som tehotnáááá..aka maličkosť mi to pripomenula !??no hádam bude aj repete 😉

apolenka6
29. mar 2011

@jalanecek to som aj ja mala také kúsky v krvi to sa sliznica odlupuje preč a potom narastie druhá...a ked je vysoká tak býva aj silnejší menzes ..júúj to ti závidím vyhrievať sa na slniečku a na húpačke 😵 😵 a teraz ked je tak krásne ja som stále zatvorená v obchode 🙄 a cez okno sledujem ako je vonku krááásne
Veru IVF je finančne náročné treba naň našetriť korunky 😝 ale neboj nebudeš ho potrebovať 😉 😉 😉

hope2011
29. mar 2011

@jalanecek no ty si neskutocne zlata...tak vies co, dohodneme sa takto....ked konecne budem cakat babatko...tak prve ponozticky, ak budes teda taka ochotna a zlata bude mat od teba, dobre?????
inak ja nie som na rucne prace....hm, co uz......

hope2011
29. mar 2011

@apolenka6 no vidiiiis. tak prave toto slovo urcite predznamenava jupiiii, dalsie tehu...a co najskor!!!!!

jalanecek
29. mar 2011

@apolenka6 dakujem mojko verim to u,ze druhe iui bude uspesne no zacinam mat riadne silnu mrchu ale uz asi dnes budem pocitat ako 1 dc lebo uz je dost silna taku nemavam a ty co vlastne predavas v obchudku a odkial jsi???

jalanecek
29. mar 2011

@hope2011 ved ale zlata netaraj ved ked ti bude treba urobim nebojkaj sa jasne prevas bambulky vsetko urobim hlavne nech mate radost a pozor hovor jsi ze uz jsi tehotna ved sa fazulke prihovaras tak asi jsi ci ako???ale nie treba verit ono to bude ok ale ten cas ale leti uz je skoro osem a zasa do postele za chvilu a ja chytam chripku od mm ale co uz on povie telo na telo bude lepsie ale ja som taka nevladna ze sa mi nechce ani telo na telo 😉 😉 😉

apolenka6
29. mar 2011

@hope2011 budeme sa snažiť 🙂 a aj ty nám čo nevidieť napíšeš jupííí 😀

apolenka6
29. mar 2011

@jalanecek no predávam topánky,kabelky ,oblečenie...pozri si na môj profil kde bývam 😉 mám to tam napísané

jalanecek
29. mar 2011

ono sa to skor ci neskor urcite podari raz mi niekto povedal ,,Vsetko ma svoj cas aj ked sa nam niekedy zda,ze cakame velmi pridlho,ked to pride pochopime preco je to tak,,ale asi je to pravda ja si to myslim..

jalanecek
29. mar 2011

@apolenka6 uz viem mojko topolcany viem viem a jaj uz jste poculi o tej liecitelke kopacovej verite tomu????ona je tusim z vrboveho od piestan alebo o dr jonasovi???

apolenka6
29. mar 2011

@jalanecek no ja som od jonáša mala vyrátané na rok a vôbec mi to nesedelo a ani sa nezadarilo 😠 ale za to moja kamoška! otehotnela podľa toho a aj pohlavie jej povedal a aj tak bolo! 😕 chlapček a o tej Kopačovej či ako sa volá som to moc neštudovala a kedy by som tak išla mm na týždňovke ja v práci celý deň .. 😒

jalanecek
29. mar 2011

@apolenka6 ved o jonasovi som pocula kamoska otehotnela po pietich potratoch a maju chlapceka a k tej kopacovej som uz volala len ze mi to mame velmi daleko tazke len keby bola cesta ale bola velmi mila a velmi vela ludom pomohla keby jsi to chcela skusit skus toaj tak to ja myslim,ze ona vam poimoze je velmi mila a ustretova ved mozno by sa aj o vikendu dalo co ty vies ale ze by to islo prirodzene ved treba stale skusat aj ked to boli moja..... 😉 😉 😉

apolenka6
29. mar 2011

@jalanecek no neviem,neviem či by som mm nahovorila a ked je v týždni preč...jedine keby tam niekto išiel možno by som sa zviezla ak by sa to v práci dalo teraz je jedna kolegyňa PN a je nás málo na voľno 😕 a ked si s ňou volala čo si jej hovorila ona ti radila po telefone??

jalanecek
29. mar 2011

@apolenka6 ked som jej volala bolo to uz davno len mi povedala ze v nedelu cez leto nemoze lebo chodi zbierat bylinky ale inak ano a povedala mi ze mam kludne dojst ona ze rada pomaha bola fakt velmi mila a ked som sa jej pitala ze kolko korun si berie tak mi povedala ze nech zoberiem tolko kolko mam doma...samozrejme sa zasmiala ona ze peniaze neberie ale to co jej das.....zdala sa mi mila a cgvaliaa ju no ale mi to mame nejakych 200 km takze je to daleko to len keby bola cesta tak sa z niekym zvezies ked bude mat cestu alebo surodencou nemas treba skusat a verim,ze prirodzene otehotnies aky problem vam vlastne urciliv centre????????

apolenka6
29. mar 2011

@jalanecek no to je to žiaden problém...všetko som mala v poriadku 😕 😕 ale vajíčka mi vždy nedorastali a zrovna ked som bola v MT a pozerali ovuláciu tak na potvoru tam vajko bolo krásne velké čo inokedy nebolo 😕 súrodencov mám no tiež pracujú no keby ma zobrala cez víkend tak by to hádam aj šlo ...to je fajn,že je milá a vie poradiť ..ja to nemám až tak daleko ešte som to nezistovala ...mojko budem končiť tak sa mi maj krásne a nech ťa bruško nebolí a na noc si daj vééélku vložku aby si nepretiekla! tak dobrú nôcku!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre