IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

petuska123
30. mar 2011

@jalanecek uz mrchujes???ja uz ano

hope2011
30. mar 2011

@jalanecek no to ma mrzi, ze ta ta chripka takto berie...vy byvate so svokrou??? ako to zvladas???? ja mam skvelu svokru, ale byvat s nou....nie, nie....my staviame domcek, zatial byvame u mojich rodicov, teda uz 6 rokov, ale je nam tu spolu uplne skvele...dnes je naozaj tak krasne....az mam hned lepsiu naladu..dnes ma tak pichalo v brusku, ale to tak byva, ale uz som si tak v duchu nahovaral, co ked????? no a tie tvoje sny...no mne sa casto snivavalo s detmi, aj uz som rodila, niekolko krat,,,aj som bola tehotna, aj brusko som si citila, kadeco uz veru.....uz len aby sa to na skutocnost premenilo...a deticky v snoch je len nejaky pozitivny znak,,,,tak dufam, ze tento tvoj snicek predznamenal len nieco krasne.......🙂🙂🙂

katy33
30. mar 2011

@hope2011
@jalanecek ....no babulky moje, mne sa tiež snivava o dietatku , kt. mam v naruči a ono ma neskutočne, ale naozaj neskutočne modre očka.....my s mm mame obaja tmavo-hnede, tak teda neviem, ale už som mm povedala, že ak bude mat nač uzliček modre kukadla, nech sa nelaka, že i môj otec a babička maju modre, tak je to v rodine 😀 😎

katy33
30. mar 2011

@hope2011 ....juuuujha, zlatičko moje, kiežby to pichanie bolo uhniezdovanie sa fazulky, moooooocinky ti to prajem, musiš tomu verit, že teraz sa tam červiček malinky zahniezdi 😉

tinasc
30. mar 2011

no vidím kočky, že sa viacerým z nás už snívalo o dieťatku, ktoré máme v náručí 🙂 ale príde čas a sen sa stane skutočnosťou 🙂 🙂 🙂
ja som si dosť pospala ale aj tak ma všetko bolí 😉 zajtra na gyndu na kontrolu, uvidíme ako ďalej 🙂

katy33
30. mar 2011

@tinasc Mojenko, dlho si krvacala po laparke? Vy ešte čakate na schvalenie žiadosti, ak sa nemylilm 😕

jalanecek
30. mar 2011

@petuska123 jj od vcerajska mrchujem a dnes este vieac ako vcera...a ty???

jalanecek
30. mar 2011

@hope2011 mojko kiez by znamenal nieco krasne ako napr.nasu fazulku v brusku ja som ustrikovala dalsie ponozky a robim zasa dalsi zeleno hnede no co ked nemam co robkat jestejsme tahali z bazena vodu ktora bola zo zimi na plachte atak aspon nieco ano byvam zo svokrou no nie je zla len je starsia a ma uz tiez svoje muchy ale to sa da prehryznut a ked nie prezeram to a ked ani to tak jej poviem svoje....a co ty jsi dneska porabala a to picha nie je urcite pozitivna vec nech sa fazulka pekne uhniezduje a bude to ok....a pitala jsi sa dor v martine aka je tam uspesnost priu tom iui lebo ja sa nespitala tak neviem ☹ ☹

tinasc
30. mar 2011

@katy33 no vo štvrtok bola laparka, krvácala som asi do soboty 🙂 hej čakáme na schválenie, som zvedavá, čo mi zajtra doki povie 😉

jalanecek
30. mar 2011

@katy33 no modre ocka moze mat ozaj jeste po predkoch a ja mam jedno oko hnede a jedno zelene a ked som bola mala mala som hnede a modre ale sa mi sfarbilo mm ma hnede tak som zvedava ake budu mat nase deticky ocka...

tinasc
30. mar 2011

@jalanecek tvoje bábo bude mať raz také krásne ponožtičky 🙂

jalanecek
30. mar 2011

@tinasc hej hej mojko ale teraz strikujem sestricke a potom mozno ked budem tehu tak budem pocas tehu strikovat sebe a kocky pocuvajte ma myslite ze obezita zabranuje pocatiu?????

tinasc
30. mar 2011

@jalanecek ja neviem, ale vraj áno, niečo to má do činenia s hormónmi... vraj nedochádza k ovulácii, ale keď berieš clostil, tak by to nemalo vadiť nie?

katy33
30. mar 2011

@tinasc Určite budu len dobre spravy, budem na teba mysliet 😉

tinasc
30. mar 2011

@katy33 ďakujem 🙂

timona
30. mar 2011

dnes som bola v CAR-e...som 11.deň cyklu a s clostylom mam dva folikuly 18mm, Dr. chce robit v piatok IUI, dnes si mam pichnut pregnyl...neviem, nie su tie folikuly este male?minule som mala 24mm a až potom bola ovu aj bez pregnylu..

katy33
30. mar 2011

@timona Ahoj moja, no pregnyl sa picha, ked maju folikuly 17mm a viac, takže si myslim, že je to vporiadku, oni už okolo 23-25mm praskaju....ked pichneš pregnyl, ten by ti mal zabezpečit, aby ovulacia nastala do 36 hodin 😉

adikasala
30. mar 2011

@katy33 ahojky super ze si si pozrela ten film tajomstvo,aj mna to zo zaciatku prekvapilo,vemi som o tom rozmyslala ale nieco to ma do seba,ked sa spatne vratim do mojej minulosti,si uvedomym ze veci ktore sa mi udiali som si predtym velmi priala a myslela som na to stale!!! 😀 😀 😀 snazim sa tym riadit aj ked to neni lahke!!!no dufam ze nam to donesie vytuzene ovocie 😲 😲

adikasala
30. mar 2011

@jalanecek ahoj aj ja cakam mrchu mala prist dneska ale asi to bude zajtra mam uz spinenie,a viem ze som mala ovulaciu stvrtok pred dvoma tyzdnami!!!ide sa na 3 iui!!!

adikasala
30. mar 2011

@apolenka6 ahoj no zacinam mrskovat a ideme na tretiu iui tento mesiac po 2 mesacnej pauze,verim v uspesnu iui tentokrat 😲 😲 😲

petuska123
30. mar 2011

@jalanecek ja tiez uz mrchujem

katy33
30. mar 2011

@fomarik ...maminka naša nastavajuca, ako sa nam maš, kdeže si? 😕 ....dufam, že nie su dalšie komplikacie a ste nam zdravučkavi aj s fazulkou?

katy33
30. mar 2011

@adikasala ...ono, ked si to človek pozrie, musi sa nad tym zamysliet...ono je na tom určite niečo, presne tak....tak teraz mysliet na naše fazulky o sto-dvesto 😀 😝

adikasala
30. mar 2011

@katy33 fomarik uz ma babetko ako sa patri ved uz bude vedet pohlavie!!!!!

adikasala
30. mar 2011

@katy33 snaz sa mysliet pozityvne vo vsetkom!!!!nic negatyvne lebo tym si privolas vsetko zle!!!!

katy33
30. mar 2011

@adikasala Snažim, mojenko, snažiiiiiiim.....teraz myslim na to, ako mam už schvaleni žiadost na inj., lebo už to je fakt dost dlho, tak pevne budem verit, že mi tento tyžden zavolaju, že inj. su schvalene 😉

katy33
30. mar 2011

@adikasala A ty budeš teraz stimulovat injekciami a od ktoreho dna?

adikasala
30. mar 2011

@katy33 na stvrty den by som mala ist na sono a od toho dna vcer budem pichat a potom asi po 3-4 dnoch znovu na sono podla toho ako rastu vajka

adikasala
30. mar 2011

@katy33 pocitam ze zajtra sa mi pusti mrcha tak asi az pondelok budem pichat

katy33
30. mar 2011

@adikasala A ako sa tam volaju tie injekcie? Ja mam začat pichat hned od 1.DC, až mi je to divne 😕 ...dufam, že som to zle nepočula, ale aj mm pritakal, že je to tak 😕

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre