IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

jalanecek
29. mar 2011

@apolenka6 jjj mojko aj ja pojdem spinkat drzkaj sa mi ide na mna chripka a dobre sa rozhodni budem drzat pesticky a urcite ta vezme aj cez viked verim tomu majte sa krasne babulky ahojte...a krasne sniky a dam si riadnu vlozku len sa idem hodit pod sprsku paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😅 😅 😅

tinasc
29. mar 2011

kočky, ja len na skok, tiež prajem dobrú nocku, brucho mi už povolilo, dala som si ten espumisan, tak možno od toho sa mi uľavilo 🙂 inak bolo celý deň tak krásne vonku a ja som ho celý preležala... no čo už, zajtra sa pôjdem aj vyvetrať 🙂

hope2011
30. mar 2011

@jalanecek moja, ty si take zlaticko....mne sa moooc paci, aky mate krasny vztah s muzickom tvojim..to ako keby som aj nas s mojim videla...to je naozaj obrovsky dar mat takehoto partnera...no fazulke sa prihovarame, vsak manzel akurat odchadza do prace, sme sa lucili, pohladkal brusko a povedal, ze ahoj babatko ja na to...mozno su tam dve 🙂 no to by bolo nieco, ze po prvom IUI este aj dvojcatka.....no verim, moc, moc, moc, dnes som si ratala, kedy presne budem testovat, ale to ma caka presne takto o tyzden...takze to je este dalekooooooo......tak dufam, ze nam neochories.....prajem krasny dniiik🙂

hope2011
30. mar 2011

@apolenka6 klop, klop, klop, aby si mala pravdu......🙂 to by som asi aj vyskocila z koze, keby sa to podarilo...naozaj tato vasa podpora je tu uzasna...moc dakujem

jalanecek
30. mar 2011

@hope2011 ahojky zlaticko,zelam Krasne ranko u nas krasne svieti slniecko a mam z toho velku radost lebo zasa ked uvarim bude strikovat ponozky na hojdacke,,ak ma svokra niecim nezamestna,,je nejaka naramna a niekedy to lezie na nervy...Spala som dobre obcas som sa budila chripka ma chyta cim dalej tym viac a jeste tie sny..Hovorim si ked nemozem stastie prezivat v skutocnosti prezivam to aspon vo sne..Porodila som krasnu dcerku volala sa natalka len nechcela moc mliecko kojit...Bolito ked mam take sny lebo to nieje skutocnost ale urcite to nieco naznacuje....ked som isla minuly mesiac na folikulometriu tiez som mala taky sen ale s chlapcom a povedala som to dr...a on hovori to tam bude urcite krasny folikul a ja na to no uvidime a mal pravdu aj tam bol mrska sa mi spustila zajtra zaninam brat clostik ..Ach keby to konecne vyslo..A varit budem asi kyslu polievku to je za chvilku dneska nemam moc naladu vyvarat...a co ty mojko??Som sa ale rzopisala idem na wc a umut sa zubky vycistit a sup do varenia...tak pa zatial...... 😉 😉 😉 😉

petuska123
30. mar 2011

bre rano baby tak mam termin na ziadost ivf nabuduci piatok ..tak prvy krok sa blizi .

jalanecek
30. mar 2011

@petuska123 no vidis a prajem nech vam to vsetko dopadne a dopracujete sa do konca a stastneho a inak krasne ranko zelam.... 😉 😉 😉

zuzancek22
30. mar 2011

@petuska123 ako dlho ti trvalo kým ti schválili žiadosť? a v akej si poisťovni

petuska123
30. mar 2011

@zuzancek22 joj este len ideme si dat vypisat ziadost tak ratam ten mesiac ja som v unione

tinasc
30. mar 2011

@jalanecek no ako sa hovorí, sny sa zvyknú splniť.... tak Ti želám, nech sa ti tento nádherný sen aj splní, či to bude chlapček alebo dievčatko, to je jedno, najlepšie obe nie? za to čakanie 🙂 a neochorej, ja som do toho všetkého chytila ešte aj angínu, tak mám antibiotiká, prišla som akurát od lekára tak sa idem zakutrať do perín, túžim len po vodorovnej polohe, všetko ma bolí 😉

tinasc
30. mar 2011

@petuska123 takže sa to konečne pohne správnym smerom... tak držím palce, aby si dlho nečakala na schválenie 🙂

petuska123
30. mar 2011

@tinasc no dufam ze to ubehne rychlo

zuzancek22
30. mar 2011

@petuska123 jaj tak som ťa zle pochopila, bo ja ju už mam vypísanu žiadosť od decembra, len som mala prísť este na hormonálny profil kôli tomu či budem mať krátky alebo dlhý cyklus, a nebola som tak mi teraz volali, tak asi buduci týžden pojdem.

petuska123
30. mar 2011

@zuzancek22 tak to zas na HP chodit??? 😠 vsak nestaci im prve HP??naco opakovat 😖 co sa prestahujem do MT??cico??

zuzancek22
30. mar 2011

@petuska123 no aj ja som sa divila lebo HP mi robili v novembri, lebo ja som 2 IUI absolvovala v inom centre a tam som dobehla tak narýchlo bo som bola nastimulovaná na 3 IUI a centrum zrušili, tak som musela ist inam, a tam mi hned robili HP.

tinasc
30. mar 2011

@petuska123 no to dochádzanie je často na kočku však? nie každý má možnosť urobiť si voľno keď treba zrovna odbehnúť na vyšetrenie 😒

jalanecek
30. mar 2011

@tinasc verim mojko ze ta boli aj mne je raz zima raz teplo aj s chorobami..nebyvam chora ale to mm ma nakazil tu je vidno ta liecbatelo na telo..a uz som aj chora....kiez by sa splnily tieto moje sny verim,ze sa splnia ale povedz kedy..ved sa to raz dozvieme preco je to takk ja jeste varim a p;otom chcem povysavat a dalej strikovat ponzosticky maj sa krasne lezkaj vo vodorovnej polohe a liec sa paaa

tinasc
30. mar 2011

no idem ja odtiaľto, začína ma bolieť hlava, tak pa, majte sa pekne a pekný deň 🙂

tinasc
30. mar 2011

@jalanecek ďakujem Ti veľmi pekne, no ale už naozaj idem 🙂

petuska123
30. mar 2011

@tinasc aj mna ale hlava nie a krize a nohy......neznasam mrchu uz som mala mat po nej keby prisla na cas!!!wauuuuuu 😠 😠 😠 😠 😠

katy33
30. mar 2011

@jalanecek Zlatinko, musim ti hned napisat, hladala som po nete ...tu knihu a film,,tajomstvo,,...našla som tu film a aj s mm sme si ho pozreli....božinku, mne z toho až chlpy vstavali....normalne ma to tak neuveritelne nabilo energiou, ved ono tam rozpravali čistu pravdu, je to tak, že na čo mysliš, to si aj privedieš...treba zmenit naše myslenie a dosiahneme všetkeho....ja so sa ti chcela , slniečko moje podakovat, že si tu tuto knihu spomenula a ja som mala možnost sa niečo dozvediet, beriem si to k srdiečku a určite sa budem snažit tym riadit....a začnem tym, že budem mysliet na to , ako už držim v naruči ten naš krasny uzliček, a ono sa to určite čoskoro vyplni....vidiš, i ty maš , ake sničky a oni sa stanu skutočnostou, ja to viem 😲 ...božinku, no chlpy mi stojaaaaa.... 🙂

katy33
30. mar 2011

@petuska123 Zlatko, to j e fajn, dalši krok vopred 😉 ...nebojkaj, sa to posunie a ty už budeš čoskoro pichat včeličky pred IVF 😉

katy33
30. mar 2011

@zuzancek22 Zlatino, tak to je ine znamenie, to s tou žiadostou, ja by som ani len nevahala a hned odsuhlasila, aby mi ju odoslal..tak ako ste sa rozhodli 🤐

petuska123
30. mar 2011

@katy33 😝 tesim sa ako da dokatujem 😀

katy33
30. mar 2011

@petuska123 😀 ....aaaale, nič nedokatuješ, akurat tak seba, ked tak 😀 😀 😝 ...budeš sa sama pichavat, však mm sa už dost napichal 😎 😀

jalanecek
30. mar 2011

@katy33 moojko je to tak ten film nadchne aj ked v skutocnosati to nieje take lahke ale vsetko sa toci okolo myslenia a nasej mysli ja ked osm to kukala prvykrat mala som az strach z toho ako som si vytvorila buducnost lebo vlastne v com zijeme teraz jsme si vytvorili v minulosti a v tom v com budeme zit v buducnosti ssi vytvarame teraz takze pozor na kazdu svoju myslienku je to pravda.jeste ti odporucim film celestinske proroctvo je tak tiez nadherny ale je tam pisane o energiach ludi ako si ich vymiename ale bo uberame je tot tiez ozaj nadherny film odporucam ja jeste varim a le uz to skoro mam tak pa zatial a zelam vela krasnych a pozitivnych myslienok...a vela uspechou... 😉 😉 😉

zuzancek22
30. mar 2011

@katy33 len čo príde mrcha idem na 3 DC tam , zajtra idem za svojím gynekologom a porozprávame sa o tom

katy33
30. mar 2011

@zuzancek22 Aj si bola na nejakej kontrole, kde ti pozeral krčok, či sa to už krasne hoji?....ale verim, že ano a možno i sam tvoj dr. ti povie, že je to možne skušat i skôr 😉

ludinka
30. mar 2011

ahojte tak ja som dnes testla 12 dno IUI a test negativny....

jalanecek
30. mar 2011

@ludinka mojinko jeste pockaj na 14 dpo mpozno bude pozitivny nestracaj jeste hlavu 12 den je skoro by som povedala....drzim pesticky... 😉 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre