IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

katy33
6. apr 2011

@andy175 Ano, trva to nekonečne dlho, ale u teba to určite tolko trvat nebude 😉 ...ja som dieta štasteny 😀 😀 😎

fomarik
6. apr 2011

@adikasala nakoniec Leuška nebude, pretože je to meno, na ktoré umrel manželov otec a nechceme si n ameniny našej babulky pripomínať smrť otca. Došlo nám to až včera. Takže druhý variant je Lívia alebo veronika.

fomarik
6. apr 2011

@yasminne ja viem zlatko, že sa vám asi ťažko citaju moje príspevky. Zo srdca želám aj tebe prenádhernú bábiku!!!!!!!!!!!!!! TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT vírusíky pre teba.

hope2011
6. apr 2011

@katy33 ach, jaaaj, preco to takto natahuju,ved to nie je uz ani normalne!!!!!!! mrzi ma to aj za teba, vsak naozaj na teba stale myslim, ze kedy konecne ti to schvalia.....to ked uzivas duphaston,to nedostanes MS? vobec???? to je jaasne, ze ho neuzivaj, aby si mala MS normalne, ved to sa znova moze natahovat cas a poriadne.....no a co sa mna tyka...ano zajtra testujem, nechcem veru ani na to teraz mysliet, tak jasne ze zajtra napisem...inak ci sa bojim???? no mam obavy, ale aj stale dufam....hm, tak to veru je 🙂

hope2011
6. apr 2011

@andy175 ahoj, tak IUI vam nevyslo???? ja som po prvom a zajtra mam testovat....tak veru je to tak....ze si tu len precitam, ze to nevyjde...tak mi je to luto, aj kvoli vsetkym tu, aj mne potom klesa nadej.....prosim ta, ty si ako dlhopo uzivani utrogestanu dostala MS? drzim palce nech IVF vyjde.....kedy by to tak asi mohlo byt???, co myslis ako dlho sa caka????

petuska123
6. apr 2011

@andy175 ahoj to sa este cakaju na schvalenie inekcii??ja som myslela ze ked sa ide podpisovat zmluva na ivf tak uz tam su spisane lieky ktore budem uzivat??ci ako to vlastne je?? v piatok idem podpisovat ziadost na ivf tak o com sa budeme bavit s lekarom,?

alibabaa
6. apr 2011

@fomarik nooo mne sa to necita tazko .. ja sa vzdy tesim co noveho napises 🙂

katy33
6. apr 2011

@hope2011 ..veru tak moja, pokial sa berie duph., tak by ms nemala prist, je to vlastne , ako utrogestan 😉 ...no teraz naposledy mi ani po nom ms neprišla, a ked som bola u dr., tak ta mi oznamila, že tam je cysta, tak dufam, že už tam nie je 🙄 ...nebojkaj sa zajtrajšku, dobre bude 😉

hope2011
6. apr 2011

@katy33 no keby si mala pravdu.....ale naozaj sa snazim mysliet pozitivne...vsak od zaciatku to tak beriem, pozitivne...teda sa snazim.....hmm, len ja som dnes 36 den cyklu a to mi ten utrogestan riadne cen cyklus narusi.....

alibabaa
6. apr 2011

@hope2011 mne ho najstastie tak nenarusi,... ja idem na krv v pondelok, a to je priblizne den kedy by som ich mala aj dostat.. takze sa omeska iba o par dni... dneska sa citim nejak divno.. na odpadnutie... a vcera som uz od 19,00 spala az do dnes rana do 8,00 ...

hope2011
6. apr 2011

@alibabaa no tak to mne juz teraz riadne narusilo cyklus.....aj mne nie je dobre dnes..ale to asi z toho pocasia....tento tlak mi nerobi dobre....a ani obed mi nejako nezapasoval....no co uz.....takze ty uz v pondelok budes presne vediet...no a ako sa inak citis, okrem dneska???? pocitujes nieco nove????

alibabaa
6. apr 2011

@hope2011 nove asi nic. vsetko ostava..vcera ma zacali boliet prsia.. ale nesnazim sa to pripisovat k tomu... lebo tie ma vzdy bolia ked je na rade lavy vajecnik... a vcera a dnes som si merala BT a klesa.. vcera 37,1 dnes uz len 37.. takze asi pre tento krat nic.. ale dufat stale dufam .. v kutiku duse 😀

hope2011
6. apr 2011

@alibabaa jasne, treba dufat, ved to este nic neznamena.....ja si BZ nemeriam...to by som bola na to strasne fixovana....a ako znasas utros??? v pohode???

alibabaa
6. apr 2011

@hope2011 utros nastastie v pohode... ale podla mna ma na svedomi tie vykyvy tepla a zimy..a som trosku podrazdena.. ale inak co sa tyka svrbenia alebo podobne nastastie toto ma obislo velkym okruhom..

aluska1973
6. apr 2011

ahojte 1.4 sme boli na IUI a dnes som si robila test, viem že relatívne skoro no bola som stasne zvedava a vysli mi tam dve ciarky no ta testovacia bola veelmi slbucka co si o tom myslite?

katy33
6. apr 2011

@aluska1973 Mojenko, je to asi priiiiliš skoro na testovanie....ak ti bol pichnuty pregnyl, tak ten môže skreslovat tehu test až 10-11 dni po jeho pichnuti....ale verim, že ked si urobiš test neskôr, tak isto bude pozitivny, no ale už silno pozitivny 😉

sammira
6. apr 2011

kocky ktore ste podstupovali IUI robili vam den zakroku kontrolny ultrazvuk?

pici
6. apr 2011

@sammira nie

pici
6. apr 2011

@aluska1973 tak ako ti napisala katy. pregnyl ostava 10 dni v krvi, tak vysledok moze byt zial tymto skresleny

fomarik
6. apr 2011

@sammira nie, ani mne nerobili.

pici
6. apr 2011

@fomarik ako rastiete s krasavicou?

sammira
6. apr 2011

@pici
@fomarik ja som sa myslela,ze to iba mne 😒 ked som podstupovala IUI v PN tak mi tesne pred zakrokom robili aj sono aby sa uistili....kazde centrum ma svoje metody.a dakujem.

pici
6. apr 2011

@sammira hej presne ako si napisalal kazde centrum ma svoje postupy

pici
6. apr 2011

@hope2011 drzim palce na zajtrajsi test

pici
6. apr 2011

@katy33
@andy175 baby mne schvalili dneska ziadost, teda 30 teho a dneska mi to doslo postou, a to som to podavala 4teho a ze o tri tyzdne to bude... neviem kam chodite do centra, ale ja som mala velku vyhodu ze mi vsetky injekcie zapozicali

katy33
6. apr 2011

@pici Supeeeer, paradička - takže je to oficialne 😉 ..no tak teraz by už konečne mohli aj mne oznamit, že žiadost je schvalena, no nič zajtra tam volam - 6 tyždnov preč a oni sa stale ešte nezobudili, asi budem zajtra zla 😠 😎

pici
6. apr 2011

@katy33 mna sa tiez pytala jedna doktorka ze ci mam schvalenu ziadost? kukam na nu, ze odkial to mam vediet? a ze ci som sa pytala. tak povedali mne ze oni mi zavolaju a domov mi dojde len papier. tak a jasne ze mi nikto nevolal... mam rada taketo zmatky fakt...

pici
6. apr 2011

@katy33 aspon mas uz naplanovane pichanie? ci?

katy33
6. apr 2011

@pici No ja začinam pichat hned od 1.DC, dnes som mala nasadit duph., aby mi ms potom prišla načas, ale ja som si ho zatial nedala, dokial nebude žiadost schvalena, nechcem zasa prešvihnut dalši cyklus 😉 ....no nič zajtra tam hned rano volam, som zvedava, čo mi zasa mudre povedia, ked mi zasa zahlasi, aby som bola trpezliva, tak bude kongo 🙄

hope2011
6. apr 2011

@alibabaa no inak presne....aj ja mam take navaly teplo a zima...inak vacsinou mi je zima....tak to je naozaj mozno z toho utrosu.....🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre