IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

petuska123
10. apr 2011

ahojte baby tak piatkova navsteva v centre dopadla tak ze ziadost mame podpisanu a ide sa nam robit ICSI.predpokladana cena bude 34 000 sk. uz len cakat kedy sa nam ozvu ze ziadost je shvalena a ide sa do toho

aby
10. apr 2011

@petuska123 držím prsty aby to bolo čím skôr 😉

petuska123
10. apr 2011

@aby veru veru cim skor 😉 diky uz to musi dopadnut skvelo

fomarik
10. apr 2011

@petuska123 wauu, takže blahoželám ku kroku vpred 😀 . Fajn, že idete na ICSI. I ked finančne je to dosť náročné. Len nech sa vám ozvú čím skôr.

hope2011
10. apr 2011

@oknosmas no, tak to si si uz riadne presla...ale treba si povedat, ze sa nieco deje a to je dolezite...u nas je to s spg presne to iste...ja mam este aj PCO ale nie v nejakej vaznej forme, len mam nepravidelnu OVU aj MS....ale stale verim, ze sa nam to tu vsetkym podari....takze tebe chytali ten krcok, co aj mne hrozilo??? boze dufam, ze pri tomto druhom IUI mi to robit nebudu, lebo toho sa strasne bojim. ale jasne ze by som vydrzala. a teraz ak som to spravne pochopila menite centrum? my chodime do iscare-mt, naozaj tam maju uzasny pristup, to sa neda porovnat s tym centrom kde sme boli predtym...takze co sa teraz u vas bude diat???? naozaj moc, moc drzim palce...a ako dlho sa vlastne snazite?

hope2011
10. apr 2011

@petuska123 ahoj, takze ISCI? tak to je naozaj dobre, ze sa ide nieco diat, ako dlho si myslis, ze budete cakat? a to ste vypisovali ziadost prvy krat?

hope2011
10. apr 2011

kocky a chcem sa vas tiez opytat jednu vec...mali ste po IUI a vysadenom utrogestane tiez take bolesti pri MS? ja mam celkovo bolestivu MS, ale toto je uz privela....vcera som si pol dna odtrpela a to som len spinila, aj to sa mi spustilo az po tych prisernych bolestiach a dnes rano, len co som vstala, som myslela, ze mi rozdrapi lavy vajecnik...teda ta bolest bola neznesitelna hlavne na lavej strane...krvicku mam jasne cervenu ale nie nejako vela...tak som ako omracena uz druhy den☹

petuska123
10. apr 2011

@hope2011 hej 1krat som podpisovala ziaost

hope2011
10. apr 2011

@petuska123 my ju mame vypisanu uz od februara...ze pre istotu, nam dr povedal...ale to ma zaujima ked by sa to malo uskutocnit, povedali ti?

pici
10. apr 2011

@hope2011 ja som mala bolestivu ale taku odveci ... rano vela krvi a do vecera som mohla chodit bez vlozky,takisto cez noc.. a krv bola tmava...

oknosmas
10. apr 2011

@hope2011 no, snazime sa uz skoro dva roky...intenzivnejsie...a centrum nemenime...predtym sme proste chodili len k primarovi tu u nas...ziadne centrum...potom som sa rozhodla ist do centra, aj kvoli roznym vysetreniam, ktore ti tam automaticky robia a nemusis sa doprosovat...

zuzanka7834
10. apr 2011

@dzuli08 a kedy si mala uhniezdovanie? Kolky DPO to asi mohlo byt? Ja som bola vcera len treti den po iui a to sa mi zda este skoro 😕 Potom uz bolo vsetko v poriadku, uz nekrvacam, tak netusim, co to mohlo byt. Volala som dnes do Heliosu, doky tiez netusi ale povedal, ze to mohlo byt z krcka 😕 Ale z coho kurnik? Aspon sa netvaril nejako vystrasene, tak ma trochu upokojil... Ved inak by mi hadam kazal prist na kontrolu, ci? 😕

@fomarik teraz mi iui robil Galo a bol velmi ale fakt velmi zlaty. Dokonca cely cas co som cakala v kludovej polohe cakal so mnou a rozpravali sme sa... Povedal, ze ked som uz vyskusala vsetkych troch lekarov, on musi byt uspesny 😉 Idu sa rozsirovat a ked dostavaju dalsie priestory otvoria pobocku aj v BB, aspon take su plany. Tak som zajasala, ze ich budem mat blizsie a on sa zasmial, ze ved ja ich uz nebudem potrebovat po tomto zakroku 😉

Pouzil aj tie americke klieste (to pouzil aj Krajko naposledy - ako som si precitala v sprave) a tiez som z nich krvacala v den iui. Mozno sa mi tam nieco na krcku nezahojilo poriadne a vcera som nevedomky spravila nejaky pohyb a ruplo to? Tej krvi bolo strasne vela pri tom jednom cikani (aj v mise) a pri dalsom uz iba na papieri, od vtedy klop klop klop nic. 😕 Od vcera vecera utros papam, tiez 3x1. Bodaj by to malo rovnaky vysledok ako u Teba 🙂

Babulky, tak ma napadlo, piseme si sem dost haklive veci, nespravime si sukromnu temu? 😎

hope2011
10. apr 2011

@pici no, ved ja tiez nemam silnu...len tak priserne bolestivu, ze som nesla vydrzat od bolesti....uvidime ako dlho mi bude trvat...od zajtra stimulujem...a ty ako sa mas,???? co nove u teba???,

hope2011
10. apr 2011

@oknosmas a do akeho centra chodite???? mna moj gynekolog absolutne odbil so vsetkym s cim som za nim prisla...taka som na neho nahnevana, mohlo sa so mnou nieco robit uz ovela skor, ale on len to svoje...vsetko je zo stresu....esteze su tieto centra🙂

pici
10. apr 2011

@hope2011 ja sa mam fajn... zajtra mam OPU tak snad to bude lepsie lebo vajecniky ma posledne dva dni neskutocne boleli.. ale to preto ze rasti vajka...

hope2011
10. apr 2011

@zuzanka7834 ahojky, tak som rada, ze sa ti to ukludnilo, teraz uz vsetko bude dobre, uvidis....a teba to s tymi kliestami bolelo???? bojim sa, ze aj mna to caka,. lebo skoro mi museli krcok uchytit aj pri tom prvom IUI.....takze moc to boli????, ale ta krvicka naozaj mohla byt z toho, ze na krcku vznikla mozno nejaka ranka....ale ak uz nekrvacas, tak je to len dobre...moc, moc drzkam palce...dufam, ze toto IUI bude pre tebe uspesne a ako ti doktor povedal, uz ziadne centrum v BB nebudes potrebovat....🙂

hope2011
10. apr 2011

@pici prepac, este nie som taka zbehla v tych skratkach, co je to OPU?

petuska123
10. apr 2011

@hope2011 nie nepvedali doki povedal ze cca do 2 mesiacou kym sa schvali ziadost no a potom sa ide do toho

pici
10. apr 2011

@hope2011 to je punkcia.. teraz mi odoberu vajka ktore mi narastli a zacnu ich oplodnovat

petuska123
10. apr 2011

@pici tak ty uz ides zajtra na odber?tak daj vediet kolko vybrali vajok a aj o narkoze,drzim palce

pici
10. apr 2011

@petuska123 ano zlatik zajtra ideme na to. samozrejme dam info ako sme dopadli... :D

sijust
10. apr 2011

@pici moja,moc drzim palce,nech to dobre dopadne...ja sa zajtra dozviem vysledok,ci bola 1.IUI uspesna...neverim,aj ked dufam...tak myslime na seba a bude nam snad lahsie 😉

sijust
10. apr 2011

@hope2011 nie si v tom zlatko sama,ja som stastna,ze som pochopila rozdiel medzi IUI a IVF...mm sa v tom stale straca 😀 zeny,ktore mozu mat dietatko prirodzene si ani neuvedomuju,ake maju stastie...aj ty mas chut vyhodit telkac von z okna,ked v spravach davaju,ze zeny tyraju svoje deti,vyhadzuju ich do kontajnerov a podobne...? 😠

dzuli08
10. apr 2011

@zuzanka7834 No ja som mala to špinenie na 4 alebo 5 deň po iui a trvalo to asi 5 dní. Ale fakt to bolo len špinenie. Aj všade kde som čítala sa písalo, že pri uhnizďovaní vajka môže žena špiniť a nie krvácať.
Ale každá sme iná a možno naozaj budeš tehu :D

hope2011
10. apr 2011

@petuska123 no dva mesiace, to sa da vydrzat...inak to je sila, ze tolko si clovek zaplati a este aj treba cakat....ale si rada, nie???? vies, pytam sa aj na vsetko ohladom IVF, lebo ak by nam nevyslo druhe IUI, tak nas to caka tiez...tak aby som vedela, na co sa pripravit.....

hope2011
10. apr 2011

@pici cize budes uspana, ze???? ozaj a nepocitujes, ze by sa ti prestimulovali vajecniky??? toto mi dr hned povedal, ze sa mi to moze stat...hlavne ked mam PCO....toho sa najviac bojim....takze zajtra mas veeeeeelky den, budem na teba mysliet, hlavne aby si to vsetko dobre zvladla a prosim ta napis mi ako si to prezivala, dobre??? naozaj budem ti zajtra posielat vela pozitivnej energie, aby ti to vsetko dobre dopadlo...aby bolo vajok co najviac a aby sa ich co najviac podarilo oplodnit.....🙂

hope2011
10. apr 2011

@sijust ach, to mi ani nehovor...to ma ide rozdrapit od zlosti...ale ja tomuto principu nerozumiem..ludia, ktori tuzia péo babatku sa musia tolkio snazit a niektori, ktori ho vobec ani nechu, ho proste maju ani nevedia ako...ja mam niekolko prikladov vo svojom okoli,ale nebudem to komentovat....ozaj a ako sa citis dnes???, zajtra ides na krvicku, tak sa tesim na pozitivny vysledok, to mi hned daj vediet!!!!!! budem cely den cakat ako ti to dopadlo...ale myslim, ze ty si tehu, ked mas tolko priznakov a od zaciatku......vlastne sa uz mozes tesit....a testik si si nerobila????

oknosmas
10. apr 2011

@hope2011 chodime do iscaru v martine...

@pici drzim palec, nech to dopadne dobre...a potom este lepsie 😉

pici
10. apr 2011

@sijust tak na teba budem mysliet a urcite daj vediet... aky bol vysledok

hope2011
10. apr 2011

@oknosmas tak to sa tam mozno niekedy aj stretneme, aj my tam chodime...velmi sme tam zatial spokojni🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre