IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

pici
14. apr 2011

tak baby napiste kazda v akej ste faze, co vas caka a neminie, kto kedy testuje a poslite mi to do posty a ja spravim tabulku :D

co ja viem napriklad pici: 17dc, po OPU, v sobotu/ neviem datum narychlo/ vklad.. testovanie 25.4 / udaje som vymyslela/

petuska123
14. apr 2011

@pici 😉 superrrrrrrr

pici
14. apr 2011

@sijust ale tak... treba sa tomu postavit celom... inak sa obesis

sijust
14. apr 2011

@pici ved ja viem...co ine ostava...posielam udaje do posty 🙂

pici
14. apr 2011

idem ja teraz von s malym krsniakom a vecer spravim tabulku. kludne dopiste co mate za sebou a nejako to zosuladim nech mame prehlad ano?

pici
14. apr 2011

@sijust treba sa pozitivne naladit a nevzdavat sa.. v zivote bude este vela padov a mozno si s laskou a radostou spomenies pri vacsich problemoch ze ako nam bolo super ked sme riesili "len" toto

petuska123
14. apr 2011

@pici daj pozor aby ta neodfulko

pici
14. apr 2011

@petuska123 budem sa drzat kocara :D

hope2011
14. apr 2011

@pici hmmmm, no kto by bol stotozneny???? asi nikto len tak dobrovolne...mat vlastne babatko je proste mat vlastne!!!!!

hope2011
14. apr 2011

@sijust ahooooj, jasne ze som sa nenahnevala a za co???? som ti odpisala cez ip, len dnes mam taky den naozaj s velkym D, takze som nestihala nic...ani vas citat, ani poriadne odpisovat...toho sa nikdy nemusis bat, ze by som sa ja nahnevala....🙂🙂🙂 ved ste tu ako moje spriaznene duse.....🙂

zuzanka7834
14. apr 2011

@pici @petuska123 kocky ja uz som raz tabulku spravila a rada ju doplnim, len ju neviem vlozit do svojho albumu a este som sa nedostala k tomu, aby som napisala adminovi. Robila som to v powerpointe a podla mna je velmi utesena. Ak budem mat vecer cas tak sa na to dam, kuknem co tam je aby ste mi to posielali do IP.

@katy33 srdienko moje a fakt nemozes byt tehu? Neskusis jeden testik? Ja viem, ze som diablik pokusitel, ale ktoho vie?... Ja testujem buducu stredu, takze uz je to za menej ako tyzden, sa vytesujem, lebo som uz aj so sestrickou na gynde tu u nas dohodnuta aby som nemusela cakat, tak ma zavola dnuka 😉

@mirus11 uz som si vsimla, ze to mas aj v statuse. Pekne meno ste vybrali 🙂

hope2011
14. apr 2011

@zuzanka7834 ahaaaa, takze takto si to ty vymyslela, sikulka si ty!!!! tak oki, jasne ze budes oddychovat a s prenadhernym tehu bruskom....a ja-my s tebou!!!!! tak to veru bude....a spravime nejaku damsku jazdu s tehu bruskami, to by bolo 🙂

hope2011
14. apr 2011

@mirus11 tak to je uzasne....to som stastna, ze aspon niekomu🙂 takze sa veeeelmi vytesujete, vsak??? a manzel nemal ziadny problem?

hope2011
14. apr 2011

@pici ok, aj ja ti poslem🙂

pici
14. apr 2011

@zuzanka7834 dobre zlatko tak to posleme tebe napis co vsetko poslat ok?

alibabaa
14. apr 2011

@tinasc drabek ma dovolenku.. a citronova stava na mna posobi ako kedy.. ale tentokrat je to fakt mozne, lebo po utrosi sa kazdej do 2 dni spustila mrcha a ja stale nic..

katy33
14. apr 2011

@zuzanka7834 ...no zlatinko, nad tym ani len nepremyšlam, to by som začala premyšlat až keby mi neprišla ms po duph.....ale to je pms, sice pri stimulacii tabl.som nemala taketo bolesti, o to by to bolo zvlaštnejšie, ked ja som tento cyklus mala uplne, že čisty, bez tabl., bez inj.....čista som ako lalia 😀 ...až na ten dufik...ani neviem kolky den cyklu som...vôbec to akosi nevšimam...testikovat určite nie, si diabliček, ale ja sa ich už bojim ako čertik križa...a ty mavaš pms?...aky čas pred ms to citiš?

katy33
14. apr 2011

@alibabaa ...chcela by som vediet ten tvoj usmevček na tvari, ked cuckaš ten citroooonik 😀 😀 😀 ...ja som to tiež dakedy tak praktizovala 😝 😀 ...nebojkaj, určite pride vtedy, ako chceš , aby prišla 😉

katy33
14. apr 2011

@pici ...zlatino, ešte stale nevieš, čo je s drobčekmi, ako sa maju....ja som taka nedočkava, už by som chcela , aby si mala zajtra vklad a fazulky v brušku pekne chranila 😉

petuska123
14. apr 2011

tak a uz som doma z prace a zas sedim pri pc strasne 😀

katy33
14. apr 2011

@petuska123 ...ina droga ,čooooooooo 😀 😀 😝 .

alibabaa
14. apr 2011

@katy33 fakt drogaa

hope2011
14. apr 2011

@petuska123 ja mam PC stale otvoreny...toto forum a celkovo internet..hotova droga🙂

katy33
14. apr 2011

@hope2011 naaaapodobne, božinku, ja ked rano vstanem prve, čo urobim zapnem pc a medzitym, než nabehne, urobim kavičku a zasadnem pri neho, a ked mm rano vstava, tak presne vie, kde ma najde 😀 ...niekedy si už za to fakt nadavam, že radšej by som mohla robit niečo užitočnejšie, aleeeee....ked ja vas tu mam tak rada a vždy sa na vas tešim 😉 😠 😀

sijust
14. apr 2011

@katy33 srdcko,u mna je to rovnaky scenar len miesto kavicky cajicek 🙂

mirus11
14. apr 2011

@hope2011 no urcite sa teskame,a tato teraz este viac,ked vie,ze to bude chlapcek.manzel nemal ziadny,len ja.a u mna bolo este to,ze sa mi pri ovulke neuvolnovalo vajicko a preto nemohlo prist k oplodneniu.

aby
14. apr 2011

@zuzancek22 tak som asi nabrala ďalší dych včera som sa pekne odviazala pri mojich zlatíčkach pobočkala, vystískala a vysala ich heh a ty moja novinky?

@katy33 no konečne si sa dočkala juuu 😉
a ja neboj tiež všade vidím len brušká a bábatká a svokra ako by sa mi vysmievala stále ma vytáča ako to ona vie 😒

@pici držím pršteky a neboj podarí sa všetko ja si tiež dám zas dve teda ak budú 😉

Ale toho napíšete vždy keď zapnem tak zo 2 strany 😀 😀 😀

alibabaa
14. apr 2011

@aby to nie je pekne od tvojej svokry.. 😠

aby
14. apr 2011

@alibabaa ona má už svoje vysnívané vnúča jej je jedno ako je mne no čo už nečakám od nej žiadnu zmenu,
síce mi pomohla ale toto čo robí je .... no nič nech sa len má dobre 😒

katy33
14. apr 2011

@sijust 🙂 🙂 🙂
@aby ...takže druhy dych si ty nam chytila 😀 ....svokru nepočuvaj, čo si sa to za ten čas ešte nenaučila, viem, už davnejšie, že je to akasi ježibabka 😀 😀 😝 ...si spominala, ešte ju to neprešlo?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre