• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

21. júla 2017 
@katy33 Supéééééééééér Katarínka ! čo som ti hovorila??:hearts::hearts::hearts: moc,moc,moc sa tešííím srdiečko moje :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: zázraky sa dejú č,čakala som ,že mi napíšeš a ked si nepísala už som si myslela ,že je zle ,ale nie!! :grinning: :grinning: :grinning: dneska si bola taká smutnučká,no všetko prešlo a teraz sa už ,len teškaj :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Prepáč mi dnes v práci bol zhon a hlavne tam bol šéfko tak sa mi nedalo debatiť ako by som chcela ,on všetko sleduje :angry: neboj my si to vynahradíme :sweat_smile:
Tak ešte raz ta objímam a gratulujem !!! a pozdravuj tatina :grinning:
20. apr 2011 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7834 Zuzka moja škoda :unamused: neboj aj my budeme raz maminy ,len musí prísť náš čas :confused: :confused: viem ako sa cítiš ,čakali sme ja aj ty ked bolo posledné IUI úspešné ,že teraz to bude na 100% Som rada,že ideš dalej nás nič nezlomí ..jedine nalomí ,ale to čas napraví :wink:
20. apr 2011 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 no vidis....a tak si si neverila...boze je to naozaj zazrak a som stastna, prestastnsa aj za teba....je to nadhera ze to takto vyslo!!! a sladke mozno este na chut pride, to nikdy nevies:slight_smile:
20. apr 2011 o 19:16  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hope2011 tak už máš IUI za sebou :dizzy_face: 2 a 3 býva úspešnejšie :wink: ,ja som takú bolesť necítila ani pri jednom len na krátky čas tlak a trošku bolesti ,no každá máme prah bolesti inakší
20. apr 2011 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ano, ano...uz to mam za sebou...no vies, mna prve nebolelo ani troska, proste len ten tlak a take stipknutie...ale toto....no to sa neda ani opisat...bolelo to, naozaj velmi...dr sa tam nevedela dostat, lebo mam uzky krcok a naozaj to trvalo velmi dlho...takze preto to bolelo....a doteraz mam take bolesti....ako na ms
20. apr 2011 o 19:29  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7834 zuzka moja to je neuveritelne tak sotomu verila ze to bude tehuuuuu. :angry: :angry: som rda ze sa pozviechas a ide sa dalej...drzim palce aby ste nepotrebovali viac iui ani nic ine co zacina na iiii.nasa katuska je toho prikladom tak horsa do toho.... :wink: :wink:
20. apr 2011 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenkly budem tu neskor napisem vsetkym,teraz musim varit veceru mame hosta :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2011 o 19:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 :grinning: :grinning: :grinning: .....mne ked sestrička povedala, že gratulujem, ste tehotna, tak moja otazka bola, že ,, a čo teraz,, :grinning: :grinning: :grinning: ...sestrička sa začala smiat a odporučila sa mi tešit :wink: ....i tak mam taky ten vnutorny strach, ale mm mi zakazal robit, tak zajtra budem leharo...som dnes mala zasa troška taky bledulililinkoružovy hlienik, ale sestrička vravela, že to je v uplnom poriadku, tak snad to bude dobre....
V tej robotke, uplne som si spomenula na mna, ked ja som bola v byvalej robote, presne take iste stresy, brrrrr, by som toho ganiaceho šefa utasala :angry: ...musiš byt vyčerpana z tej prace :pensive:
20. apr 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 tak to je dobré, že čo teraz... no teraz budeš zdravo jesť, veľa vody piť, veľa spať, relaxovať, nestresovať a pozitívne myslieť :slight_smile: a hlavne tešiť sa :wink:
20. apr 2011 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 Aj si h videla ako gánil ?? :angry: no ten jeho pohľad mrazí tak o hodinku tam už nebol a to by sme so pokecali
To si pamätám tiež ked mi vtedy sestrička oznámila tehu bola milučká....ách jo :slight_smile: ja sa teraz budem sústrediť zhodiť kilečka ide leto mm chce ísť na dovolenku tak nemôžem byť na pláži ako veľryba :sunglasses: :grinning: :grinning: a veru nebojkaj strach bude vždy aj ked už bude :astonished: len si to užííívaj... a ozaj?! musím ťa dobehnúť s kým budeš kočárovať a pamätáš ked si mi písala,že moje bude maturovať a ty budeš ešte,len tehu a vidíš :dizzy_face: :dizzy_face:
20. apr 2011 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 Práve som hovorila s kámoškou a zajtra u lekárky sa chcem opýtať, či môžem užívať magneziu. Kámoška mi hovorila, že potom sa rodia múdre detičky :D
20. apr 2011 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 Videla som ho, aj to ako ganil...brrrrr...ideš netvor :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ......no, jasne, že velrybka, ale taka vyvrhnuta na sucho a dobre vycucnuta, ty maš od velrybky daleko, jedine, že by bol nejaky novy druh :confused: :grinning: ...že liliputanska velrybka :grinning: :grinning: :grinning: ....no tak, to si myslim, že ma dobehneš, no sama brazdit po meste vôbec, ale vôbec nemienim, takže der chlapa :grinning: :grinning: :grinning: ...a hlavne na dovolenke....tam aspon nebude šefina,šefino čubrnet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. apr 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dzuli08 ...daj potom vediet, tak to budem mat ako utrogestan 2x2, ked budu mudre detičky... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. apr 2011 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 super, gratulujeeeeeeem...........tesim sa s tebou.......a tolko si chcela pichat tie inj :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ako krasne sa citaju tieto uzasne spravy :slight_smile: aj ked vas tu nepoznam :slight_smile: ale moc ma to tesi :slight_smile: ja idem na krvicku zajtra rano, takze som zvedava, ci aj ja napisem do tejto temy IUI uspesne hned 1 krat :grinning:
20. apr 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 Tak drať chlapa?!?..hmmmm tak ty si ho dobre drala :grinning: :grinning:o platilo sa pamätám si ako si mi písala,že asi si mala ovulku :wink: :grinning: :grinning:
veru dnes sme sa narobili ako kone a aj zajtra ešte ,ale mi strašne rýchlo letí čas ked je robota :fearful:
20. apr 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marvilka Tak držime palčeky, verime, že krvička bude pozitivna a budeme čakat na tvoju spravičku :wink:
20. apr 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marvilka držím palce!!!nech si maminka :slight_smile:
20. apr 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hope2011 ja praveze naopak... prvy krat som velmi plna ocakavani...
20. apr 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marvilka tak držíme palce, aby si zajtra oznámila pozitívnu správu :slight_smile:
20. apr 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ...ale my sme minuly cyklus keksikovali len tušim 3 dni po sebe, kedy som si myslela, že by možno mohla byt ovu a inak nič, pretože ja som potom hned zostala chora, tak som nemala naladu :rolling_eyes: :grinning:
Veru drat,drat,drat, le nie že mu zostane zostruhana ceruzka :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...nedaj mu dychat :grinning:
Ešte, že zajtra posledny dnik a môžeš si ako-tak oddychnut, sice zasa budeš asi doma behat, ale doma je doma, nie? :wink:
20. apr 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaaaty :grinning: :grinning: :grinning: ...veru a ms som privolavala ako wuuuduuu :grinning: ...teraz ju odhanam, čo najdalej, nech ju ani len nenapadne :angry: :wink:
20. apr 2011 o 21:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. apr 2011 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte milaciciky... vas docitat... to je snad nemozne...
@katy33 tebe milacku zo srdca prajem aby vsetko dobre bolo a fazulenka rastla jak zerava u takej dobrej maminky :D
@zuzanka7834 nechoooooooooooood preeeeeeeeeeeeec, co tu budeme bez teba ha?
20. apr 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 že ceruzka :grinning: :grinning: :grinning: to by ma nenapadlo a náhodou 3 dni po sebe je pekný maratón :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tá choroba mala za príčinu nemyslie či sa to podarilo a ani sa ti nesnívalo,že na Vianoce budete traja :dizzy_face: :astonished: :dizzy_face: a čo Lacika?vytešuje sa ako to prežíva :confused: :confused: si ho viem predstaviť bude ta na rukách nosiť ..
V práci makáme a doma mi robota stojí taká som zmorená :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak o voľno mám postarané ,ale nebudem to prehánať :wink:
20. apr 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici Len čítaj,čítaj unavíš si očká a bude sa ti dobre spať :wink: vlastná skúsenosť....a ty ako ? nejaké príznaky či je ešte skoro :confused: neboj budeš tehu aj ostatné babulky
20. apr 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 zlatko, dokonca sa magneziuk odporuča. ja ho beriem 3x500mg + 250mg v šumáku. Je proti sťahom maternice, proti krčom, skorým porodom a samozrejme na znáženie tlaku.
...že gaťky na pol žrde..... skoro som sa pocikala od smiechu ty koťuha jedna...to ťa ako napadol taký šplech? :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 Ozaj ? injekcie ti zoberú naspäť do lekárne ?ved na čo by ti boli...jedine že by si ich mm pichal :grinning:
20. apr 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@marvilka vitaj medzi nami. Takže zajtra krvička? Držím epalce, aby si nám napísala len tie najpozitívnejšie výsledky!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
20. apr 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 nie nie nie... okrem bolesti cez den v podbrusku a bolesti prs nic.. ale prsia ma bolia snad uz dva tyzdne z tych hormonov vsetkych takze .,,,k nicomu to nepripisujem radsej...
20. apr 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok