• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

20. júla 2017 
@fomarik Ahoj prvá tehulka :grinning: teraz si vás očíslujem.. ako sa máme nový sporák dobre varí?? teda Katy spôsobila riadny šok čoo?? :confused: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. apr 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka mojenko prepracované....ved ty sa nám zderieš v tej práci! Ale čaká ťa 4 dni volna. Katy ťa musí poriadne opľuť ( ale nemyslím to doslova :grinning: )....aby ste tie topolcianske chodniky brázdili spolu s kočíkami.
20. apr 2011 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici ja ti verím ,že budeš dalšia tehu aj adikasala a ešte kto čaká výsledoček?hope,strelícia ...júj to bude detičiek :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: ak ešte niekto tak ma doplň :grinning:
20. apr 2011 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no páni, to by bolo, keby sa tu roztrhlo vrece s tehuľkami :slight_smile: to by bolo super :slight_smile:
20. apr 2011 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7834 nechod preeec.. ani ja som neodisla.. :slight_smile: hoci niekedy mam pocit, ze sa ucitam k smrti skor ako porodim :grinning:
a aj tabulecku si nam zaviedla.. hm?
20. apr 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 aha...takže sme takto zaradené...podla postupnosti. Sporák varí, ale poviem pravdu, velmi na nom ešte nekuchtím. Neviem si nan zvyknut a aj tak som vacsinou teraz sama doma a pre seba si nevarím...sa mi nece.Máme sa dobre, dakujeme. Kopkáme si o sto šesť :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .
No teda, ti poviem, Katy to odpálila na celej čiare....asi aj preto, že trošku vypla amyslela len na to schvalenie žiadosti. Ale je to užasné!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nech jej fazulka pekne rastie a prospieva zo dna na den. To je dokaz toho, že Boýie cesty su nevyspitateľné
20. apr 2011 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ja idem na 2iui buduci tyzden :slight_smile:
20. apr 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik No dám si terapiu a budem ju navštevovať každý deň -povinné pľuvance ( ak by to malo pomôcť tak aj doslovne :grinning: :grinning: :grinning: ) no čo veru musí byť rok 2011 ten prelomový.....verím tomu....
dúfam ,že si nepozerala modré z neba :confused: lebo to nebolo vhodné pre tehotné :angry:
20. apr 2011 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa tak budeme moc,moc držať päste ....ja čakám na zázrak ako Katy verím,že sa ho raz dočkám :confused: a teraz mám dáku eufóriu radosti ,že sa to aj nám podarííííí :astonished: :astonished:
20. apr 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babule, už nevládzem pozerať na obrazovku, zatvárajú sa mi oči, idem spať, tak sa majte krásne a dobrú noc :slight_smile:
20. apr 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa držím palce na 2 iui :slight_smile:
20. apr 2011 o 21:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc dobru nocku... a sladké sničky!
20. apr 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 joj, pozerala som to... plakali sme aj s Mirkom spolu. jer to strašné aj som mu vravela, nech to prepne, ale..... Teraz pozerám o tých trojičkách. Tak tej rodinke Pán Božko skutočne dopriijal!
20. apr 2011 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik Júúj zlatinko ty budeš vždy jednička teba som spoznala ako prvú z MK :dizzy_face: škoda ,že bývaš daleko rada by som ťa opäť videla ...no ešte že je ten FB-MK a ta vidím ako sa ti darííí :dizzy_face: len nech malá kopká šikulka to bude :sunglasses:
veru Katy to priam explodovala to ku nej patrííí a pôjde to radom po takom výbuchu úspechu ...veru ako málo stačí vypnúť a je to :astonished: mm aj odpadne ked mu to poviem zajtra príde :grinning: už sa teším
20. apr 2011 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 aj ja si verim :D a potom budem plut aj ja :D
@apolenka6 Jeeej, Pepino je mimo, robi pizze a usmieva sa ako taky trudik, len nechcem, aby sa až tak tešil, nechcem to zarieknut....inj. si určite ešte necham, pre istotu....verim, že ich nebude treba, ale čert nikdy nespi :grinning: ....teraz Pepovi robi ritka osminky-som ho nabalachala, že čo ked ich bude viac? :grinning: :grinning: :grinning: ...tak rozmyšla, že kde pôjdu dve postielky a ja, že čo dve, čo ked budu tri , no a Pepovi sa čelo zarosilo a začal točit pizze rychlejšie, asi už ratal, kolko ich musi narobit, aby sme tri kusočky nakrmili :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@alibabaa no, tak rozbehnuté to tu máme... tak treba naskočiť na vláčik. Nech je ten buduci týžden plodný ako jablon! :dizzy_face:
20. apr 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc Dobrú nôcku !!! aj na mňa PC zaberá ,ale ešte vydržím
20. apr 2011 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik
@apolenka6 pcha, stači ked mi Magduška ukažeš v ruke bagetu a v tom momente mam gebriny ako bernardin a tak ta opluvam, že šefova kupi klimatizaciu si bude mysliet , ake tam mate teplo :grinning: :grinning: :grinning: ....
20. apr 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc pekne sniiicky :slight_smile:
20. apr 2011 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tina @formarik @apolenka6 dakujeeem :slight_smile: zajtra zacinam s clostikom.. mojim kamosom.. :grinning: uz sa tesim aka budem zasa nervava a bude to so mnou na nevydrzanieee :grinning:
20. apr 2011 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 jéé to viem aj môj mm mal už všetko premyslené za ten nádherný týždeň toho chudák naplánoval...ja to cítim a verím,že sa ti to podarí do toho nádherného uzlíčka dotiahnuť :astonished: :astonished: :astonished: al uzlíčkov?? :grinning: :grinning:
ked budeš kočárovať po meste budem tvoja,vaša osobná strážca :grinning: už vidím tie hnedé okále po tebe ako budú na mňa čubrneť ked sa budem prizerať zázraku Božiemu
20. apr 2011 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici ...no už aj možeš kludne začat flusat, ja to viem, že ty si nam tehulka :wink:
20. apr 2011 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa len si pekne mysli hned od začiatku si predstavuj ako krásne rastú vajká a fakt budú ...pozitívne myšlení je podstatné !!! aj aj mám clostil ,ale ten na mňa len kuká :confused: kedy ho začnem brať ,no ja nie a nie :grinning: a nie
a neviem či ho chcem :confused: ved ja ho nebudem potrebovať vajká budú rásť aj samé :dizzy_face: ked im rozkážem no nie!? :grinning:
20. apr 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ale zlatko moje, ty sa tiež budeš prizerať Božiemu zázraku...Tvojmu. Čochvíla sa zrazu všetko prehupsne len do toho najkrajšieho obdobia..tehulkovstva. Ved sama dobre vieš, že k zázraku nie je daleko......
Skoro som zabudla, idem si čeknúť loto, či som nevyhrala. Dnes som si bola zatipovať.
20. apr 2011 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 A ma teraz napadlo, že minuly tyžden som tu pisala, že sa mi snival sen, že som ocikavala tehu test a boli na nom // a ja som s nim behala ako šibnuta a ono to tak aj bolo :confused: :slight_smile:
A budeme si vymienat kočiky :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:...to by bola krasa, ja budem o tom snivat a ono sa to splni :wink:
20. apr 2011 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici tak sa uč pľuť na dialku :wink: ja tu budem,len chytať
20. apr 2011 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Takže loto nič. Nevadí. Doležitejšie su iné veci...zdravie pre našu bábiku...pre všetky bábiky!!!!!!!
20. apr 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 zlatko ale toto sa teraz snivalo mne.. ze test som ocikala a ze v momente boli dve // a ze som hovorila ze tomu testu drblo lebo to moc rychlo ukazal :D
20. apr 2011 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 len bosoruj.. tentokrat mozes
20. apr 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok