• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

20. júla 2017 
@pici ....ja pôvodne z TT, ale teraz byvam v TO, ale dost často chodievavam do TT, mam tam maminu, brata, neterku, kamaratky.... :wink: ...a niekedy ak ideme do BA, tak chodievavame cez Senec...
25. apr 2011 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22 Ahoj, mojenko, takže zrelaxovana, oddychnuta, jaaaj, paradička, bolo krasne, aj ste si nejake tury urobili :confused: ...ja sa tiež snažim sem každy den nakuknut, lebo to tu toho potom byva ojojoooooj :slight_smile: ....
25. apr 2011 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22 prdky prdky.. pekne citaj :D mna ide tiez o zem hodit ked tu pol dna nie som co tu baby popisu :D
25. apr 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 jaaaaaaaaaaaaaaj u teba mam este kolac , nezabudla som mojenko... ja mam zase kamosku v to, takze si nemysli ze sa mi budes vyhybat :D
25. apr 2011 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici :rolling_eyes: ..no tak aky maš rada - kolač :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .....ja sa veeelmi potešim, ked napišeš, že sem ideš na navštevu :wink: ....no počkat, ale to bude musiet byt maxikolač pre mamu a dve fazulky :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. apr 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici @katy33 srdienka drzim Vam zajtra velke palceky, tfuj tfuj tfuj, nech mate krasne vysledky obe :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Cmuky cmuk a letim pozerat ruzoveho pantera :grinning: Katarinka potom sms :wink:
25. apr 2011 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 kozenka :D
25. apr 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7834 jasne.. aj ja to kukam... dakovala...
25. apr 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7834 Dakujem, srdienko moje , za palčeky, bude ich treba, určite dam vediet :wink: .....ideme aj my na ruž.pantera :wink:
25. apr 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 to je neskutocna pi.ovina... sak to sa neda kukat...
25. apr 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici :grinning: :grinning: :grinning: ...aj mne to mm prepal na stv2 a pozera nejaky staaaaaryyy film...idem sa odšuchtat do spalne niečo si tam najst na dobru noc :wink:
25. apr 2011 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 ja som si nalakovala nechty a trochu si citam... dam sprchu a idem do pelechu :D
25. apr 2011 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko! ách jo... :frowning2: ako bolo doma dobre ,človek si hned privykne :dizzy_face: počasíčko tu je usmoklené :confused: to bude deň?!snád bude fan :slight_smile:
@pici
@katy33 dnes na vás myslíme!!! včera som sa musela odpojiť nešla mi "mrcina" inernet :angry: bola asi preťažená sieť ... :confused: tak ked prídem z práce tak ma tu budú čakať najsamlepšie správičky :wink: :wink: :wink:
26. apr 2011 o 07:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 akujem :grinning:
26. apr 2011 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko cibuľky,
@katy33
@pici bambule dneska len dobré správy chceme počuť držím prsty. :wink: :grinning:
My sme sa objednali do Helíku na 5.5. :grinning: :grinning: :grinning:
26. apr 2011 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici no tak dík, takže mam večer čo robiť, ale viem že dnes mas ist na krv, tak ukrutánsko držím päste.
@katy33 a aj tebe dnes držím päste nech HCG je veliké. ja som si oddýchla riadne, bolo to to pravé orechové musela som už vypnuť. pochodili sme toho dosť, aj trošku adrenalínu bolo. :grinning: , len škoda, že dnes som už musela do práce, vo štvrtok čaká mrchu a v piatok hajde do BA na HP. nech sa môžem niekam pohnuť.
26. apr 2011 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22
@aby
@apolenka6 Kuriatenka moje, dakujem mooooc, no neviem, či sa k dr. dostanem, ja sa tak bojim, že ma od rana prehana :confused: :grinning: ....dufam, že nebudem musiet liezt na kozenku, lebo to sa potom fakt nalakam :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...idem sa nachystat, nech to už mam za sebou :wink: ...ste zlatunke, moje :astonished:
@aby ...supiš-pupiš, takže z teba nam bude tehulka majovka-junovka :wink:
26. apr 2011 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 mňo to si ešte počkám dúfam že aspoň žiadosť vyplníme a pošleme :unamused: :slight_smile: lebo boh vie kolko budeme čakať
26. apr 2011 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici ahojky, tu soooom......no vcera bol u nas blazninec, takze som nemala vobec cas prist sem....ale ty ako???? dnes je velky den...som strasne moc zvedava na vysledok z krvicky....taaaaaaaaaak mooooooooooc drzim palce:slight_smile:
26. apr 2011 o 09:30  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 ahojky....tak ako???? neviem sa dockat vyledku:slight_smile: drzkam moc palce!!!!!
26. apr 2011 o 09:31  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 akurat som sa pozerala do tabulky a zistila som ze mame skoro rovnaky vekovy rozdiel od nasich poloviciek :grinning:
DRZIM PALCISKA...
26. apr 2011 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala ahojky, nebojkaj..ver si...ak si citila nieco ine v sebe...tak tomu ver, ze sa to podarilo a neriad sa len bolestou prs...mna nikdy nebolia...takze ti ani neviem povedat..ze ci raz bolia a potom nie....kedy teda budes testovat???? drzkam moc palce
26. apr 2011 o 09:40  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici som zvedava :sweat_smile: na tie dobre spravy...to sa asi nedozvieme este, ci budu dve? juuuuj....drzim palec
26. apr 2011 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 drz sa, nech ti lekar povie len a len dobre spravicky...a tej kozenky sa neboj, vsetko pre nase male fazulky :wink:
26. apr 2011 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 @pici dievčatá moje držím vám palce, silno, silno, silno!!!!!!!!!! Nech vám to pekne krásne vyjde!!!!!!!!!! A pekne nám napíšte len tie najsamlepšie správičky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
26. apr 2011 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala zlatko mna prsia boleli iba v noci, aj to nie vždy. Inokedy som si ich ani necítila. tak sa neboj Nie každu tehuľku musia bolieť prsia! Mna nebolia ani teraz, vobec, vobec.

@aby jeeej, vy ste objednaní na 5.5 a my o den neskoršie. No, mohli sme sa vychytať :0). Držím vám palčeky!!!
26. apr 2011 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik mňo škoda by som sa potrebovala nakaziť :grinning: :grinning: :grinning:
no som zvedavá aj mrcha by mala prísť tak zajtra :wink:
26. apr 2011 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aby tak toto je len pre teba TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT a ešte TTTTTTTTTTTTTTTTTTT...nech ti pomožu!!!!
26. apr 2011 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
26. apr 2011 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niečo z našich jarných fotiek.Tvárime sa ako debílkovia :0)
26. apr 2011 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok