• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

27. júna 2017 

@fomarik jeee si zlatá, aký ste krásny :grinning: :grinning: :grinning:
26. apr 2011 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky moje, už som domka, stale nie je nič vidiet, ale vraj žiadne stresy, mysliet pozitivne, že ono ani v pondelok, ked pôjdeme do MT ešte nemusi byt nič vidiet...vzali krv a vysledky budu zajtra okolo tretej, no ja som, babulky nevydržala a testla som teraz s malilililnkatou dušičkou aaaaaa, mrknite do albumčeky, myslim-verim, že je to na dobrej ceste :wink:
26. apr 2011 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik ....Luci, ty si blazonko :grinning: ...ste prekraaaaaaaasnyyyyy, uuuuužaaaaasnyyyyy, dokonalyyyyyyy....ale maminka je aj tak najkrajšia :sunglasses: :slight_smile: :slight_smile: ...prenadherne brušinko, slniečko krasne, prenadherne :slight_smile:
26. apr 2011 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici ...zlatinko, sme nedočkave, ja viem i ty :wink: .....mysslime na teba :wink:
26. apr 2011 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky,ak nemusite, nerobte si test Rapiclear, mne sobotu ukazal len jednu čiarku, vystresoval ma....podla mna je nespolahlivy, všetky ostatne boli pozitivne :wink: ...no a tieto posledne, čo som si robila, mi pripadaju fajn ,,woman secret,, :wink:
26. apr 2011 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 Ani mne Rapiclear nikdy neukázal nič a to som už mala HCG poriadne vysoké...tiež ma len znepokojil!!!! Takže ho tiež neodporúčam!!!!!!!!!!!!
26. apr 2011 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 Ani mne Rapiclear nikdy neukázal nič a to som už mala HCG poriadne vysoké...tiež ma len znepokojil!!!! Takže ho tiež neodporúčam!!!!!!!!!!!!
26. apr 2011 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 už aj idem kuknuť ten albumík. Neboj sa zlatinko...... bude to dobré afazulka je už v brušku!!!!!
26. apr 2011 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 už som to omrkla. Krásne lyže máš :grinning: :grinning: . Kráááásaaaaaa!!!!!
26. apr 2011 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik Ja tomu verim, Lucinka moja, aj dr. mi sama vravela, že určite to tam je a nezaleži, aka je vysoka sliznica, i ked vraj pri tehu byva vyššia, ale je to individualne, len verit, že tam naša laska je a ja verim...vraj su ženy, u kt. bola fazulka vidiet až v 7tt a všetko bolo vporiadku, tak sa toho držim :wink: ...ved , ak by to malo byt mimomat., tak HCG by tolko nerastlo?...či...si aspon myslim...
26. apr 2011 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik :grinning: :grinning: :grinning: ...sa môže ist mm lyžovat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...Lucinka, ja strašidelne velmi papam a 1,5 kg som schudla :confused: ...tebe sa to nestalo?
26. apr 2011 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby...tak ako??@katy33 len tak dalej a co @pici?? my po starom :grinning:
26. apr 2011 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 No je to výýborné a teraz už žiadne stesy, hlavu v chládku a nohy v teple :D
26. apr 2011 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik Jééééj akí ste už veľkí a krásny. Už dlho máš také veľké bruško? Alebo ti len teraz tak poriadne vyhuplo? Ja už mám tiež dosť veľké, ale na tvoje sa ešte nechytá :D :D
26. apr 2011 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7834 moja, to musis zvladnut. bud silna. do dalsieho boja.
26. apr 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 zlatko moje, ja som na začiatku jedla veľmi málo. Mne veľmi nechutilo a tiež som na váhe schudla. Doteraz mám len 1kg navyše. Neboj sa mojenko, samozrejme, že fazuliatko je v brušinku an ie je mimo... vtedy by veru hcg tak nerástlo. Už o pár dní sa budete vytešovať z fotočky vašej bublinky!!!!!

@dzuli08 mne takto bruško vyhuplo od 20tt, ale ja som bola baculka aj pred tehu. Mne už malá poriadne tancuje, v noci sa jej asi čkalo..celu ma natriasalo. A už sa pekne vlní v brušku - je to už vidieť kedykolvek. Dokjonca mám pocikt, že častejšie je hore ako spí. A vy sa ako máte????
26. apr 2011 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici ahoj ako si na tom? ja asi zle :( stve ma to. doteraz som bola v pohode. a dnes som zacala spinit. ono to vlastne neni take naozajstne spinenie, ale taky hlien cervenkasty :( neviem co mam robit, ci niekam volat, alebo sa aj tak s tym neda nic robit a iba cakat...bojim sa. ty sa mas ako? dnes ma uz ani podbrusko neboli...:( cele zle.
26. apr 2011 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strelicia ahoj citim sa fajn. spinenie nemam. urcite si zavolaj. to ze spinis, pripadne krvacas neznamena este nic. kamoska tak mala a dnes ma mesacneho syna
26. apr 2011 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 ja budem vediet az po obede
26. apr 2011 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 teraz somo dosla. idem si pocitat trosku a po druhej dam vediet
26. apr 2011 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici ...tak pridem do prace a hned puštam pc, chcem tu vidiet krasne čisielko :wink:
26. apr 2011 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici aha a ty si dnes uz bola na krv?????? to som nevedela :slight_smile: tak to ti moc drzim palce. :slight_smile:
26. apr 2011 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 no uvidime milovana :D
@strelicia ano ja som mala krv dnes a mam aj v piatok
26. apr 2011 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici to ja idem na krv az v pondelok, ale asi aj tak zbytocne. volala som tam a povedali mi ze si mam zvysit davku utrogestanu....takze to asi nevyzera dobre. :( ako som bola doteraz v pohode, tak teraz som zacala poriadne panikarit. schvalne som si povedala ze na nic nebudem myslet, ani testovat sa, aby mi iba oznamili v pondelok bud ano alebo nie. a nechcem sa stresovat este vopred takymito vecami :( uvidime ci to prejde.
26. apr 2011 o 12:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fnuk moja ziadost este nieje ani v poistovni na schvalenie volala som do unionu :angry:
26. apr 2011 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strelicia ...mojenko a kolky den si po ET?...ja som mala take špinenie , ked mi mala prist ms a neprišla, ale to bolo take zvlaštne špinenie
26. apr 2011 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ katy33
dnes som 8. den po ET a 30.DC. ono to neni spinenie, ale normalny biely hlien a v nom krvavy pruzok....neviem co to moze byt je to cele take divne.
26. apr 2011 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strelicia nemoze sa to drobcek len uhniezdovat?
26. apr 2011 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas ja neviem, ako to mam vediet? nikto mi nic nepovedal :( uz ani nechcem nad tym rozmyslat, idem radsej citat. papa
26. apr 2011 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strelicia ....ja si tiež myslim, že by mohlo ist skôr o uhniezdovanie :wink: ...no ved aj ja som mala to iste...sem-tam som mala aj take doružova a aj dohneda :wink: ...nelakaj sa, strelka naša, dobre je to :wink:
26. apr 2011 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nam sa tiez zadarilo IUI na prvykrat , vdaka stopercentnemu kolektivu ISCARE v MARTINE. som v 38 tt. :slight_smile:
26. apr 2011 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok