• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

20. novembra 2017 
@apolenka6 ja som úplne stratila motiváciu a to zajtra začínam... zatiaľ sa tu nikomu z ivf nezadarilo... ach jaj...
26. apr 2011 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22 ahoj! chcela som ťa pozdraviť :grinning: už si tu dávno nebola :confused:
26. apr 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc no ved to??! :confused: tak musíš byť medzi prvými ktorá to na tejto téme dá :grinning: ja nie som rozhodnutá ísť na IVF,ale motiváciu tu zatiaľ nevidím :unamused: a,že aká veľká úspešnosť je ?! :frowning2:
26. apr 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 dúfam, že dám :slight_smile: :grinning:
26. apr 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dzuli08 Ako krásne sa čítajú vaše tehulkovské "starosti " a ty už máš mená vybraté troška nás poteš :wink:
26. apr 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc Ked si už raz dala IUI -tak IVF bude pre teba malina :slight_smile:
26. apr 2011 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ursula5 Ahoj! vitaj medzi nami :slight_smile: zajtra ti budem držať palce ,čo to obnáša? :confused: zákrok sa dá prežiť trošku to bolí ,ale dá sa to zvládnuť každá to zvládame inak :wink: zajtra uvidíš ,výsledok budeš vedieť tak za 14 dní po zákroku záleží kde ti ho robia :confused: tam kde ja chodím sa na 14 deň od IUI robia krvné testy a iné centrá krv neberú a čakajú či dostaneš MS a musíš si spraviť teh.test ..tak zajtra veľa šťastia a ozaj ?! :confused: poznám aj takú holku čo IUI dala na jeden krát :slight_smile:
26. apr 2011 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 v to pevne verím :slight_smile:
26. apr 2011 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 :D :D Zlaťunká si. No s menami u nás je to katastrofa. Vôbec sa nevieme rozhodnúť a to máme 2 favoritov na chlapčenské meno: Adrián a Patrik a na dievča asi 10 kandidátov. Ale zatiaľ sa nám to ešte nejak nechce riešiť. Asi si počkáme čo to bude a potom to rozhodovanie bude jednoduchšie :D :grinning: Ja si aj tak myslím a cítim, že to bude chlapček :D :D. Moja ja ťa obdivujem, že si taká pokojná a že si nechávaš aj čas na takéto pauzičky. Ja som zase hŕŕŕŕŕ do všetkého.
26. apr 2011 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 neboj... KET nam uz urcite vide:D
26. apr 2011 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc jasné pevne v to ver!!! :wink:
26. apr 2011 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dzuli08 že pokojná?! :confused: :grinning: čo mi iné zostáva na silu mi to tuším dáko nejde tak čo mám robiť :unamused: aj ja by som chcela byť hŕŕŕŕ tehotná :grinning: no čo pekne čakáme v zázrak :wink:
To je fakt na mená máte ešte čas :confused: ale menší prieskum nie je zlé mať :slight_smile: tak máš pocit ,že je to chlapčisko? :grinning: som zvedavá
26. apr 2011 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici podarí sa,mrazáčikov máš tuším dosť :wink:
26. apr 2011 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc prosim ta, vobec nestracaj nadej...tu sa to musi prelomit a zacat s tehulkovanim:slight_smile: takze hlavu hore a treba mat kraaasnu motivaciu, ze coskoro bude babatko v brusku:slight_smile:
26. apr 2011 o 22:06  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@strelicia pocuvaj!!! co to tu citam!!! ziadne takeeee....pekne o tyzden nam napises tu najkrajsiu spravu......musis verit a nestracat nadej!!!!!
26. apr 2011 o 22:07  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hope2011 ale hej, budem myslieť pozitívne a myslieť len na to najlepšie :wink:
26. apr 2011 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ano mame tam 9 kuskov
26. apr 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem za vsetko
26. apr 2011 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici len nevešaj hlavu, viem že je to ťažké, ale máte tam mrazáčikov, tak určite sa z nich zadarí :slight_smile:
26. apr 2011 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc nevesam...
26. apr 2011 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici dobre :slight_smile: no idem ja spať, tak dobrú nocku :slight_smile: :slight_smile:
26. apr 2011 o 22:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc no vidis...to je spravny pristup...treba naozaj verit...ono to urcite pride...ja si to tiez tak hovorim:slight_smile:
27. apr 2011 o 06:44  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ďakujem za povzbudenie, strach nemám ani bolesti sa nebojím ale chcela by som aby to vyšlo :slight_smile: čo je asi veľmi malá pravdepodobnosť, robiť mi to idú v Heliose v Martine tak uvidím, výsledky ak budú presne na 14 deň tak by to bol krásny darček pre manžela na narodeniny. Tak za chvíľku cestujem. Pekný deň všetkým snažilkám :slight_smile:
27. apr 2011 o 07:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 no nebola som tu len 4 dni, bola som si trošičku oddýchnuť, dovolenkovali sme 4 dni v tatrách.
27. apr 2011 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22 niekto sa ma, co? ale nie.. aj oddych je potrebny
27. apr 2011 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hope2011 ďakujem moc aj ja držím palce Vám aby sa to podarilo, určite napíšem pocity a dojmy :slight_smile:
27. apr 2011 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pici už som to potrebovala, bo v robote blázinec, nosím si prácu aj domov. tak takto som uplne vypla, lebo ako sa poznám tak keby som zostala doma, určite by mi to nedalo.
27. apr 2011 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pomooooc, neviem najst ten suhlas na notara... myslite, ze by som to mohla najst aj niekde na nete??
27. apr 2011 o 08:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. apr 2011 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa eviem asi ani nie.. zavolaj si do centra nech ti to poslu
27. apr 2011 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok