IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

sijust
26. apr 2011

@hope2011 zlatik,ako sa citis?co nove? 🙂

sijust
26. apr 2011

@katy33 Katuska,je to na dobrej ceste,ja to tu furt omielam,co ma nikto nepocuva?? 😀 ako sa citis?

sijust
26. apr 2011

@alibabaa Moja,ako sa mas?kedy ides na IUI?

pici
26. apr 2011

@sijust ja viem... dakujem... nabuduce to vide...

sijust
26. apr 2011

@pici urcite!!!!vsetko bude dobre 🙂

pici
26. apr 2011

@sijust jojo... ine mi neostava

alibabaa
26. apr 2011

@sijust zajtra rano krv, sono.. a o 14,00 budem vediet co dalej.. len mam obavy, ze sliznica je mensia ako predtym.. ☹

katy33
26. apr 2011

@sijust ...verime tomu, že je to na dobrej ceste 😉 ....ja sa citim fantasticky, aj dr. sa ma dnes pytala, či nevraciam, či mi aspon niečo je.....iba vela hltam a prska bolia a to je všetko 😉 ....dnes som dr. vravela, že najradšej by som grckala každy den a mala všetky tehu priznaky - sa smiala, že nech si to uživama myslim už len pozitivne 😉 A ty mojenko, ako?

katy33
26. apr 2011

@alibabaa Mojenko, prečo by mala byt menšia, prečo si to mysliš? 😕

sijust
26. apr 2011

@katy33 no vidis,tak posluchni a uzivaj si to 🙂 aj ty chodis ku dr.Gatovej vsak?je velmi zlata...my mame podpisanu ziadost na IVFko,mam vybrate injekcie,ktorych nazov som zabudla,len co mi to povedala 😀 tak uz len na recept cakam...

sijust
26. apr 2011

@alibabaa a na krv preco?

katy33
26. apr 2011

@sijust ...ja som bola teraz u mojej dr. tu v TO, do MT ideme v pondelok, poväčšine chodime k dr.Krajkovičovi, ale už som bola aj u dr.Gatovej, je zlata, taky optimista neuveritelny 🙂 😉 ...injekcie asi maš menopur, al.merional 😕 😝 ..posielaju ti recept poštou? Ak ano, do dvoch dni ho maš doma, i mne ho tak poslali 😉

sijust
26. apr 2011

...ano,na M sa zacinaju 😀 este len pred tyzdnom sme podpisovali ziadost,tak to sa nacakam 😒

alibabaa
26. apr 2011

@sijust na krv a sono.. tak to bolo aj 1x.. v krvi asi HP a sono aka je sliznica a kolko je vajok - teda aspon tak si to myslim ja :o)

alibabaa
26. apr 2011

@katy33 1x som tam dolu mala vsetko volake velke.. a teraz to take velke nemam.... 😠 a niekde som citala ze ked beries clostil viackrat za sebou, tak sliznica klesa...

sijust
26. apr 2011

@alibabaa ja si to uz ani nepamatam 😀 ale verim ti 😉

alibabaa
26. apr 2011

@sijust 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tinasc
26. apr 2011

@katy33 tak to máš krásne čiarky, len tak ďalej, neboj sa hcg je riadne vysoké, žiadny stres 🙂

tinasc
26. apr 2011

@petuska123 to si ako predstavujú, to ju ani z centra neposlali, či čo????? krupica takto to naťahovať... 😠

petuska123
26. apr 2011

@tinasc ano presne este to tam neodoslali 😠

strelicia
26. apr 2011

@pici :( to ma mrzi, no ja ta budem asi o tyzden nasledovat. ale uz to tak neprezivam. bude - bude, nebude - nebude. pojde sa dalej. ja si musim hlavne vzdy najst nieco ine, coho sa chytim a nemyslim na toto vsetko. zamrazene mate?

pici
26. apr 2011

@strelicia nebudes ma nasledovat... tak nehovor... mrazene mame rybie prsty v chladnicke :D haha ale nie.. 9kuskov mame

katy33
26. apr 2011

@pici ...ty koky, nerob mi tu chute, hned mi začalo škrkat v tej mojej jaskyne, že rybie prsty, mnaaaam 😝 ...pridem domov a budem hrabat v mrazaku , mm si bude mysliet, že mi už ozaj vyšiva 🙄 😀

tinasc
26. apr 2011

@fomarik pekné jarné fotočky 🙂

apolenka6
26. apr 2011

@katy33 pchá aké čáročky // 😕 😵 😵 😵 to je ukážkový test !!!!nestresuj už 😠 😉 😀

apolenka6
26. apr 2011

@pici ja viem ,že ľútosť nemáš raada 😒 mrzí ma to ... a akú mám motiváciu ,zatiaľ čo sú tu babenky ktoré podstúpili IVF tak nič ..je toto možné?! ☹ ale snád sa všetko raz na dobré obráti 🙂 🙂 🙂

apolenka6
26. apr 2011

@fomarik Jééé 😨 😵 júúúú 😵 😕 ááááchh 😵 😵 taká krása ,si náááádhernáááá maminka ,tehulka aj tata je pyšný 😅 tehotenstvo ti pristane !!!!!

apolenka6
26. apr 2011

@strelicia Neboj ešte máš nádej! nič nemáš stratené -určite sa dieťatko zahniezduje 😉 😉 nádej bola aj bude 😉

apolenka6
26. apr 2011

@alibabaa mne clostil znižoval sliznicu ako som ho užívala, dovtedy som nemala problém ....sviňoš jeden 😉 potom som aj užívala estrimax na rast sliznice,teraz mám pauzu nič neužívam a "slizka" sa trošku spamätá 😕

apolenka6
26. apr 2011

@adikasala to potenie poznám ☹ ale vtedy ked som bola tehu som ho mala tiež 1x 😵 tak to nič neznamená všetko dobre dopadne 😉 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre