IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

strelicia
7. nov 2010

@aby drzim ti vsetky 4 palce, si moja nadej, bo aj ja sa chystam teraz na 2.IUI. po 1.IUI si mala to volno cele 2 tyzdne az do vysledkov? rozmyslam, ze aj ja sa hodim na PN po tomto IUI.....v praci je stres.

fomarik
7. nov 2010

@petuska123 Poisťovne si žiadajú minimálne 3 pokusy IUI, až potom môže byť žiadosť na IVF schválená. Nám to doky povedal hned pri 1 IUI...že tento zákrok je viacmenej záležitosť poisťovní .

fomarik
7. nov 2010

@aby Držím palce, uči , nos, prsty...proste všetko!!!!! Zajtra nám napíš, dobre??? Nemvaječník..... Aby, ja sa na tom fakt bavím...ale už by ťa mohol aj nembolieť 😉

fomarik
7. nov 2010

A to sa dá byť po IUI na PN-ke? Aj ja chceeeeem!!!!!!!!!!!!!!!!!! ja sa na to dokyho opýtam.

Inak ja som dnes vysávala o 100 šesť, zmývala.... už som mala taký brajgeľ, že sa na to nedalo ani pozerať. Som sa aj bála, či neublížim potencionálnej fazuľke 😉 . Počas stimulácie sa snažím nič nerobiť, nenamáhať sa, aby vajko predčasne neprasklo, po stimulke sa zase nenamáham, lebo sme po IUI....takže 3 týždne v keli, a naše bývaníčko sa začína podobať na sajgon.

apolenka6
7. nov 2010

@katy33 to je naša pohotovosť 😠 ja ked som si bola dať pichnúť pregnyl tiež nevedeli čo to je? asi tak...viem si to živo predstaviť 😒 ešte že ti to dobre všetko dopadlo 😉 teším sa a hurá na IUI inak ty si teda riadne číslo 😀

apolenka6
7. nov 2010

@fomarik aj ja som práve vyprevadila mužíčka do práce tak sme obe slamené "vdovy"

fomarik
7. nov 2010

@strelicia Zlatko, máš tak negatívne napísaný "pas" 😔 ...mojenko.....bublinka bude...uvidíš...veď predsa budeme všetky krásne vianocovať 😉

zuzancek22
7. nov 2010

@aby aby zatjta sa ti bude asi strááášne štikútať 😀 , lebo budeme všetky na teba myslieť a držať ti pršteky.

fomarik
7. nov 2010

@apolenka6 Mne je aj smutno, ked nie je doma. teraz robí veľmi veľa, aby nám zarobil peniažky. Robí 24 hod. službu, ráno o 10.00 príde domov a na druhý deň zase ☹ Dochádza 160km.... moje nervy sú v keli, lebo sa o neho bojím.... na cetse sa môže stať hocičo 😔

apolenka6
7. nov 2010

@fomarik to je smutné ked musia naši chlapi od nás odchádzať za korunkou.... 😔 ked peniažky potrebujeme a my sa musíme za našimi ratolesťami tak daleko nachodiť 😝 len nech sa nám to tu všetkým podarí 😵

apolenka6
7. nov 2010

tento víkend som mala určite ovulku nasvedčoval tomu hlien,bolest prav.strany asi pol dna 😕 len keby som vedela či je tam vajko a či dozrelo...?.zostáva mi len dúfať 😵 ked nie tak už konečne pôjdem na 2IUI

petuska123
8. nov 2010

ahojte baby aky ste mali vikend???? zaciatok tyzdna je uprsany bleeeeeee ☹ no ja za 3 dni mrchujem takze sa blizi navsteva do MT aj ked my maju robit HP na 3DC a to mi vychydza na sobotu takze asi z toho nic nebude 😒

strelicia
8. nov 2010

@fomarik 🙂 zlate. idem si to opravit. ved som uz v pohode. a dostala som take odporucanie ze: babatko si povedalo, ze sa nechce narodit takej depresivnej mame a tak si pocka, kym bude v pohode a az potom sa to podari. 🙂

strelicia
8. nov 2010

@fomarik to je divne s tou poistovnou, ze ziada 3 IUI pred IVF. Mne v heliku ani IUI neponukli, proste mi schvalili IVF a ja som prisla a povedala ze OK, ale este ak by sa dalo, chcela by som najskor skusit IUI, a oni ze tak OK. .....

petuska123
8. nov 2010

@strelicia no veru je to divne takze ked aj by som sa rozhodla ze mi prvykrat iui nezabere tak mozem zabudnut na ivf?,kym nebudem mat spravene 3krat iui??pekna hovadina 😠

strelicia
8. nov 2010

@fomarik ja idem na PN urcite po IUI aspon na 1 tyzden. a lezat s vylozenymi nohami. podla mna je to dolezite.

petuska123
8. nov 2010

@strelicia teba caka teraz dakedy prve iui??

strelicia
8. nov 2010

@petuska123 ja teraz clostilujem na 2. IUI, ktore bude predpokladam okolo 19.11. mohlo by to uz na druhykrat vyjst 🙂 a ty si teraz v akom stadiu? priprava na kolke IUI?

petuska123
8. nov 2010

@strelicia fu este ani priprava na iui..ja idem teraz v najblisej dobe na HP na 3 DC.takze vo stvrtok by mala dojst mrcha .neviem ale ako sa to ide spravit ked 3 DC mi vychadza na sobotu 😒 ci budem musiet cakat na dalsi cyklus cico

petuska123
8. nov 2010

@strelicia a aj na 1 iui si brala clostil??no mne zatial nepovedal nic o liekoch.az po vsetkych vysledkoch sa ide na iui ...

strelicia
8. nov 2010

@petuska123 a co je to to HP? som nejak mimo. ano, aj pred prvym IUI som brala clostyl. potom pred IUI mi doma pichli pregnyl a po IUI zas utrogestan som brala. furt na liekoch. urcite sa pytaj na IUI pred IVF. Kolkym to tak vyslo. Okrem toho, priprava na IVF je narocnejsia a viem ze si baby denne pichaju pred tym injekcie. takze treba skusat od najmenej komplikovaneho.

aby
8. nov 2010

@katy33 vieš čo asi to nem dobrý bol doky, keď sa ma opýtal a kde máte druhý vaječník 😀 heh som sa zasmiala, že doma som ho zabudla 😀 nejak sršia humorom, alebo to robia tie hormóny ??? 😀
@strelicia kujem ale asi to nevišlo ako som predpokladala ešte budem volať ale pochybujem aj doky povedal, keď kukal na sono, že nevidím tam to čo by som chcel vidieť 😖 no nič to bude ešte jedna šanca 🙂
@fomarik nemvaječník je niekedy mrcha lebo ma bolí keď mám ovuláciu ako vaječník 😲
kedysi som si s toho robila hlavu ale od vtedy keď ho mangel nazval nem vaječník tak no srandu si s toho sem tam robím 🙂
@zuzancek22 nemštikut len šarapata v brušku auuuu

Bambulky, ale veľmi pjekne vám ďakujem 😀 držím nám prsty :0))) 😀

aby
8. nov 2010

@strelicia rátam, že HP je hormonálny profil aj ja som minule rozmýšlala čo je CAR 😀

zuzancek22
8. nov 2010

ono tá príroda si robí čo chce, ale nie to čo chceme my.

strelicia
8. nov 2010

ahaaa, ano moze to byt hormonalny profil. hm, chcela by som byt v tej faze, ze sa patra este len po hormonoch. my uz sme si toho preskakali dost. najprv 2x zly spg, potom geneticka translokacia.....az sa bojime kazdeho dalsieho vysetrenia, ze urcite zas nieco najdu ako prekazku. no nic, treba myslet pozitivne a nevzdavat sa.

petuska123
8. nov 2010

@strelicia ano HP je horm.profil 😀

carmenuska
8. nov 2010

Petuska 123 ak ti vychadza 3 dc na sobotu, tak mozes ist aj v piatok, mne to tak robili. Povedali mi, ze keby mi vysiel na nedelu tak zas v pondelok, ze jeden den hore dole nevadi. Ale skus tam zavolat, ja do Heliosu nechodim. Vsetkym vam drzim prsty, my smesa rozhodli s muzom uplne inak a sme spokojni a kludni 🙂

petuska123
8. nov 2010

@carmenuska diky za radu a ako ste sa s mm rozhodli davate si pauzu??ja chodim do iscare

zuzancek22
8. nov 2010

@aby no čo moja už máš výsledok, čakáme na vysoku hodnotu HCG 😉

strelicia
8. nov 2010

@zuzancek22 aby uz moznoze oslavuje, teda dufam. verim tomu, ze to muselo vyjst. ona je moja nadej.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre