IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

Podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.
zuzancek22
8. nov 2010
@strelicia no veru aj moja, potrebujem aby to tu už niekto odpálil !!!
jankaknm
8. nov 2010
Dievcata, citala som, ze ste po IUI mali rozne dlhe a roznej intenzity mrchy, akoby ine ako obvykle, ale vy beriete asi lieky a tie hormony to mohli sposobit, nie? Aku mate skusenost? Alebo je to taky zakrok, ze telo na to takto reaguje? Lebo mne nedali ani injekcie ani tabletky a po obidvoch IUI mi trvala mrcha10 dni, co som pretym nikdy nemala. Hlavne to spinenie prve 3 dni, potom 2 silne a 5 to znovu slabne. A pripada mi to, ze sa toho nemozem zbavit. Idem pozajtra do centra na sono a mozno aj na ten krvny test, co som tu pisala.
aby
8. nov 2010
@zuzancek22 jj no ako som čakala nič s toho zrasty ohromné 😞
a nič ako obyčajne :-S No nič mrcha už ide takže čakáme že bude druhé a posledné IUI :-S
ale hádam konečne úspešné 🙂
jankaknm
8. nov 2010
@katy33 prepac, dlhsie som tu nebola, tak som ti hned nereagovala, ale az tuto stredu budem mudrejsia, ze kolko budu trvat vysledky, ak mi ten test vlastne urobia, a na 3 IUI idem a neberiem nic. Mam sice to stastie, ze sa tvori folikul ale ci vajicko aspon 1 uspesne docestuje, alebo v com je problem nevieme. 😞
jankaknm
8. nov 2010
@aby ake zrasty? co ti sonom nieco zistovali?
zuzancek22
8. nov 2010
@aby ale čo je toto za spravodlivosť, kde vlastne je, snažíme sa, staráme sa a príroda ide proti nám
zuzancek22
8. nov 2010
@zuzancek22 juj dnes mam akusi depresívnu náladu, to bude asi tým počasím
apolenka6
8. nov 2010
@zuzancek22 nie si sama,došla som z práce a som znechutená s kolegýň sama faloš...nie je nič horšie!!! |-| ]-(
apolenka6
8. nov 2010
@aby mojenko to mi je ľúto 😞 a nie a nie to prelomiť ]-( ved už to niektorá musí dať!!pôjdeš na druhé a nás potešíš a nie ,len ty 😉
apolenka6
8. nov 2010
@petuska123 ak chodíš do Heliosu MT tak bud bez obáv robia tam aj v sobotu,nedelu 😉 ved my si nevyberáme ako nám padá MC
jankaknm
8. nov 2010
@zuzancek22 mne sa dnes z nicoho nic slzy kotulaju po licach, nejaka precitlivenost...staci, ze je nieco dojemne v telke alebo si spomeniem na tuto nespravodlivost a uz 😢
katy33
8. nov 2010
Ahojte kočeny moje...@aby tak ja utekam po schodoch na byt, drahy na mna pozera, že či som ok, len aby som už bola na pc a tešila sa stebou a s babenkami, že je to tam.....a ono toto |-| Mrzi ma to, kuriatko, ale to bola len predohra 😉 to 2IUI už musi vyjst....juj, som rada, že to berieš pozitivne, lebo tak to treba brat a ked bude maminka kludna a spokojna, tak sa aj fazulke bude mooooc páčit :-p Zlatko plno elanu do toho druheho, nech sa tie hormony už ozaj poburia :-N
katy33
8. nov 2010
@jankaknm Mojenko, nespravodlivost bola a vždy bude, ......ale aj my budeme už čoskoro tehulky a maminy, uvidiš to, len treba verit 😉 A ešte k tomu ani to počasie napomaha, brrrrr :-S , ale slniečko opät vyjde a potom to roztočime my 😃
katy33
8. nov 2010
@apolenka6 Ach jaj, mojenko, tak tie tvoje ,,drahe,,kolegyne by som teda veeelmi rada videla ]-( Joj, tak by som ich utasala, hlava-nehlava, čo radšej hlava-hlava :-p Prtkaj na ne, na potvory, vieš čo treba robit....salaaam-parky 😃
katy33
8. nov 2010
Babulky, my sme boli dnes v BA - bola som si urobit dobre nakupmi 😃 , joj , ale som ja hiiikala pri tych detskych vecičkach ako taky somar ]-( Už nech nakupujeme vybavičku, hned, včul a zaraz ]-(
Inak to vajco jedno hnusne, stale boli ako svina, neviem, čo sa mu nepači ]-(
Inak babulky, ked ste šli na 1.kontrolne sono na 10DC, aj ste si vzali so sebou pre istotu pregnyl, či ako =-)
apolenka6
9. nov 2010
@katy33 ja,že či si nešla na pohotovosť? to mi odľahlo :-p tak si sa nám bola zaodieť?ak máš peknú figúru tak výber je veľký x-) ja obchodíky detské z daleka obchádzam |-| a tie kolegyne?ak by si ich videla tak by si ani nepovedala,že sú také zákerné :-S až na jednu ktorá mi to povedala 😞 normálne som znechutená ani sa mi nechce do práce! ]-( vykúpilo by ma ,len tehotenstvo....a vajo?! nech ťa netrápi!!!čo sa nemôže zmestiť do kože? 😃
apolenka6
9. nov 2010
dnes som mala nočnú moru!!!!snívalo sa mi,že mužíček mal dieťa s druhou... 😞 brrrr nočná mora ešteže to bol,len sen inak to by bola riadna rana pre mňa v živote
zuzancek22
9. nov 2010
@apolenka6 ja so túto noc konečne tvrdo spala celú noc, lebo v poslednej dobe mam riadne divné sníčky :-N
aby
9. nov 2010
@jankaknm jj či náhodou nie som v tom :-|

@zuzancek22 presne to, ale niečo také, že kto ho má mať tak ho bude mať a kto nie tak nie , tak toto neberiem ]-(
my sme baby mi to zvládneme 😉
@apolenka6 jasné, že pôjdeme na ďalšie 😃
mrcha sa dostavila tak od štvrtka zas začíname 😉
aby
9. nov 2010
@katy33 jj presne to optimizmu, ale svokra mi robí nervy ]-( no nič musím kašlať na ňu, ale hádam to víde konečne 😃
mrcha už došla tak od štvrtku začíname musím si vypočítať a zavolať do Helíku a objednať sa 😃
petuska123
9. nov 2010
ahojte baby tak @aby nabuduce to uz musi vyjst😉
aby
9. nov 2010
@petuska123 no to teda musí, nám všetkým 😉 😃
petuska123
9. nov 2010
@aby tak v to dufam!!!!!!!!!!!takze ak nevynde ani nam prve iui netreba dat pauzu??hned po mrche sa ide do dalsieho kola,?
aby
9. nov 2010
@petuska123 jj presne to 😃
v555
9. nov 2010
Baby všetkym vam držím palce😠carmenuska,@strelicia,@zuzancek22,@aby,@fomarik,@petuska123,@katy33,@apolenka6,@jankaknm,aby sme mali tie najkrajšie Vianoce 😉
v555
9. nov 2010
Dufam,že som nezabudla na niektorú a ak ano tak mi to prepáčte. 😃 😃 😃
strelicia
9. nov 2010
@v555 dakujeme. 🙂
uz sa neviem dockat toho druheho kola. zas velka nadej u mna, dufam ze sklamanie zvladnem.
katy33
9. nov 2010
Čaute kočenky moje krasne, no dnes mame už aj to počasičko o niečo krajšie 😎 Tak , hor sa na krasny dnik 😉 Dufam, že všetky su doružova vyspinkane a s chutou do prace,bleee....tak to už trepem, praca, e -e :-p
katy33
9. nov 2010
@apolenka6 Ahoj, moja, 😃 veru nevie sa vmestit do kože :-N Ked ležim , tak sa mi po chvili troška ulavi, ale ako nahle som na nohach, tak mam pocit, že prasknem :-| Ale ja dufam, že to znači, že tam rastu vajka - musia ]-(
Viem presne, ako ti je a s akym pocitom rano vstavaš, ked vieš, že musiš ist do prace - zírat na tie ksichtiky :-N Mala som to tak v byvalej robote, a preto som aj nakoniec odišla, nech si tam bačuju tie potvory same :-p
S tymi nočnymi morami - tvoj mužíček bude mat dietatko s tebou, tak ja neviem, čo sa tam ta druha potvora vsunula, pomylila si snik, mala si ju utasat 😃 Zlatko, nech ti to v praci ubehne a už si domka 🙂
katy33
9. nov 2010
@v555 Dakujeme moja, Vianoce budu krasne, musia byt, ved bojujeme o život :-o

Začni písať odpoveď...

Odošli