• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

22. februára 2017 
@strelicia no veru aj moja, potrebujem aby to tu už niekto odpálil !!!
8. nov 2010 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dievcata, citala som, ze ste po IUI mali rozne dlhe a roznej intenzity mrchy, akoby ine ako obvykle, ale vy beriete asi lieky a tie hormony to mohli sposobit, nie? Aku mate skusenost? Alebo je to taky zakrok, ze telo na to takto reaguje? Lebo mne nedali ani injekcie ani tabletky a po obidvoch IUI mi trvala mrcha10 dni, co som pretym nikdy nemala. Hlavne to spinenie prve 3 dni, potom 2 silne a 5 to znovu slabne. A pripada mi to, ze sa toho nemozem zbavit. Idem pozajtra do centra na sono a mozno aj na ten krvny test, co som tu pisala.
8. nov 2010 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22 jj no ako som čakala nič s toho zrasty ohromné :frowning2:
a nič ako obyčajne :confounded: No nič mrcha už ide takže čakáme že bude druhé a posledné IUI :confounded:
ale hádam konečne úspešné :slight_smile:
8. nov 2010 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 prepac, dlhsie som tu nebola, tak som ti hned nereagovala, ale az tuto stredu budem mudrejsia, ze kolko budu trvat vysledky, ak mi ten test vlastne urobia, a na 3 IUI idem a neberiem nic. Mam sice to stastie, ze sa tvori folikul ale ci vajicko aspon 1 uspesne docestuje, alebo v com je problem nevieme. :frowning2:
8. nov 2010 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aby ake zrasty? co ti sonom nieco zistovali?
8. nov 2010 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aby ale čo je toto za spravodlivosť, kde vlastne je, snažíme sa, staráme sa a príroda ide proti nám
8. nov 2010 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22 juj dnes mam akusi depresívnu náladu, to bude asi tým počasím
8. nov 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22 nie si sama,došla som z práce a som znechutená s kolegýň sama faloš...nie je nič horšie!!! :pensive: :angry:
8. nov 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aby mojenko to mi je ľúto :frowning2: a nie a nie to prelomiť :angry: ved už to niektorá musí dať!!pôjdeš na druhé a nás potešíš a nie ,len ty :wink:
8. nov 2010 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 ak chodíš do Heliosu MT tak bud bez obáv robia tam aj v sobotu,nedelu :wink: ved my si nevyberáme ako nám padá MC
8. nov 2010 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22 mne sa dnes z nicoho nic slzy kotulaju po licach, nejaka precitlivenost...staci, ze je nieco dojemne v telke alebo si spomeniem na tuto nespravodlivost a uz :cry:
8. nov 2010 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočeny moje...@aby tak ja utekam po schodoch na byt, drahy na mna pozera, že či som ok, len aby som už bola na pc a tešila sa stebou a s babenkami, že je to tam.....a ono toto :pensive: Mrzi ma to, kuriatko, ale to bola len predohra :wink: to 2IUI už musi vyjst....juj, som rada, že to berieš pozitivne, lebo tak to treba brat a ked bude maminka kludna a spokojna, tak sa aj fazulke bude mooooc páčit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zlatko plno elanu do toho druheho, nech sa tie hormony už ozaj poburia :sweat_smile:
8. nov 2010 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankaknm Mojenko, nespravodlivost bola a vždy bude, ......ale aj my budeme už čoskoro tehulky a maminy, uvidiš to, len treba verit :wink: A ešte k tomu ani to počasie napomaha, brrrrr :confounded: , ale slniečko opät vyjde a potom to roztočime my :grinning:
8. nov 2010 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 Ach jaj, mojenko, tak tie tvoje ,,drahe,,kolegyne by som teda veeelmi rada videla :angry: Joj, tak by som ich utasala, hlava-nehlava, čo radšej hlava-hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes: Prtkaj na ne, na potvory, vieš čo treba robit....salaaam-parky :grinning:
8. nov 2010 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky, my sme boli dnes v BA - bola som si urobit dobre nakupmi :grinning: , joj , ale som ja hiiikala pri tych detskych vecičkach ako taky somar :angry: Už nech nakupujeme vybavičku, hned, včul a zaraz :angry:
Inak to vajco jedno hnusne, stale boli ako svina, neviem, čo sa mu nepači :angry:
Inak babulky, ked ste šli na 1.kontrolne sono na 10DC, aj ste si vzali so sebou pre istotu pregnyl, či ako :confused:
8. nov 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 ja,že či si nešla na pohotovosť? to mi odľahlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak si sa nám bola zaodieť?ak máš peknú figúru tak výber je veľký :dizzy_face: ja obchodíky detské z daleka obchádzam :pensive: a tie kolegyne?ak by si ich videla tak by si ani nepovedala,že sú také zákerné :confounded: až na jednu ktorá mi to povedala :frowning2: normálne som znechutená ani sa mi nechce do práce! :angry: vykúpilo by ma ,len tehotenstvo....a vajo?! nech ťa netrápi!!!čo sa nemôže zmestiť do kože? :grinning:
9. nov 2010 o 06:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes som mala nočnú moru!!!!snívalo sa mi,že mužíček mal dieťa s druhou... :frowning2: brrrr nočná mora ešteže to bol,len sen inak to by bola riadna rana pre mňa v živote
9. nov 2010 o 06:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 ja so túto noc konečne tvrdo spala celú noc, lebo v poslednej dobe mam riadne divné sníčky :sweat_smile:
9. nov 2010 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jankaknm jj či náhodou nie som v tom :unamused:

@zuzancek22 presne to, ale niečo také, že kto ho má mať tak ho bude mať a kto nie tak nie , tak toto neberiem :angry:
my sme baby mi to zvládneme :wink:
@apolenka6 jasné, že pôjdeme na ďalšie :grinning:
mrcha sa dostavila tak od štvrtka zas začíname :wink:
9. nov 2010 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 jj presne to optimizmu, ale svokra mi robí nervy :angry: no nič musím kašlať na ňu, ale hádam to víde konečne :grinning:
mrcha už došla tak od štvrtku začíname musím si vypočítať a zavolať do Helíku a objednať sa :grinning:
9. nov 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby tak @aby nabuduce to uz musi vyjst:wink:
9. nov 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 no to teda musí, nám všetkým :wink: :grinning:
9. nov 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aby tak v to dufam!!!!!!!!!!!takze ak nevynde ani nam prve iui netreba dat pauzu??hned po mrche sa ide do dalsieho kola,?
9. nov 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@petuska123 jj presne to :grinning:
9. nov 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby všetkym vam držím palce:@carmenuska,@strelicia,@zuzancek22,@aby,@fomarik,@petuska123,@katy33,@apolenka6,@jankaknm,aby sme mali tie najkrajšie Vianoce :wink:
9. nov 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dufam,že som nezabudla na niektorú a ak ano tak mi to prepáčte. :grinning: :grinning: :grinning:
9. nov 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v555 dakujeme. :slight_smile:
uz sa neviem dockat toho druheho kola. zas velka nadej u mna, dufam ze sklamanie zvladnem.
9. nov 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute kočenky moje krasne, no dnes mame už aj to počasičko o niečo krajšie :sunglasses: Tak , hor sa na krasny dnik :wink: Dufam, že všetky su doružova vyspinkane a s chutou do prace,bleee....tak to už trepem, praca, e -e :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. nov 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@apolenka6 Ahoj, moja, :grinning: veru nevie sa vmestit do kože :sweat_smile: Ked ležim , tak sa mi po chvili troška ulavi, ale ako nahle som na nohach, tak mam pocit, že prasknem :unamused: Ale ja dufam, že to znači, že tam rastu vajka - musia :angry:
Viem presne, ako ti je a s akym pocitom rano vstavaš, ked vieš, že musiš ist do prace - zírat na tie ksichtiky :sweat_smile: Mala som to tak v byvalej robote, a preto som aj nakoniec odišla, nech si tam bačuju tie potvory same :stuck_out_tongue_closed_eyes:
S tymi nočnymi morami - tvoj mužíček bude mat dietatko s tebou, tak ja neviem, čo sa tam ta druha potvora vsunula, pomylila si snik, mala si ju utasat :grinning: Zlatko, nech ti to v praci ubehne a už si domka :slight_smile:
9. nov 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@v555 Dakujeme moja, Vianoce budu krasne, musia byt, ved bojujeme o život :astonished:
9. nov 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok