IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

zuzancek22
8. nov 2010

@strelicia no veru aj moja, potrebujem aby to tu už niekto odpálil !!!

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
aby
8. nov 2010

@zuzancek22 jj no ako som čakala nič s toho zrasty ohromné ☹
a nič ako obyčajne 😖 No nič mrcha už ide takže čakáme že bude druhé a posledné IUI 😖
ale hádam konečne úspešné 🙂

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzancek22
8. nov 2010

@aby ale čo je toto za spravodlivosť, kde vlastne je, snažíme sa, staráme sa a príroda ide proti nám

zuzancek22
8. nov 2010

@zuzancek22 juj dnes mam akusi depresívnu náladu, to bude asi tým počasím

apolenka6
8. nov 2010

@zuzancek22 nie si sama,došla som z práce a som znechutená s kolegýň sama faloš...nie je nič horšie!!! 😔 😠

apolenka6
8. nov 2010

@aby mojenko to mi je ľúto ☹ a nie a nie to prelomiť 😠 ved už to niektorá musí dať!!pôjdeš na druhé a nás potešíš a nie ,len ty 😉

apolenka6
8. nov 2010

@petuska123 ak chodíš do Heliosu MT tak bud bez obáv robia tam aj v sobotu,nedelu 😉 ved my si nevyberáme ako nám padá MC

jankaknm
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katy33
8. nov 2010

Ahojte kočeny moje...@aby tak ja utekam po schodoch na byt, drahy na mna pozera, že či som ok, len aby som už bola na pc a tešila sa stebou a s babenkami, že je to tam.....a ono toto 😔 Mrzi ma to, kuriatko, ale to bola len predohra 😉 to 2IUI už musi vyjst....juj, som rada, že to berieš pozitivne, lebo tak to treba brat a ked bude maminka kludna a spokojna, tak sa aj fazulke bude mooooc páčit 😝 Zlatko plno elanu do toho druheho, nech sa tie hormony už ozaj poburia 😅

katy33
8. nov 2010

@jankaknm Mojenko, nespravodlivost bola a vždy bude, ......ale aj my budeme už čoskoro tehulky a maminy, uvidiš to, len treba verit 😉 A ešte k tomu ani to počasie napomaha, brrrrr 😖 , ale slniečko opät vyjde a potom to roztočime my 😀

katy33
8. nov 2010

@apolenka6 Ach jaj, mojenko, tak tie tvoje ,,drahe,,kolegyne by som teda veeelmi rada videla 😠 Joj, tak by som ich utasala, hlava-nehlava, čo radšej hlava-hlava 😝 Prtkaj na ne, na potvory, vieš čo treba robit....salaaam-parky 😀

katy33
8. nov 2010

Babulky, my sme boli dnes v BA - bola som si urobit dobre nakupmi 😀 , joj , ale som ja hiiikala pri tych detskych vecičkach ako taky somar 😠 Už nech nakupujeme vybavičku, hned, včul a zaraz 😠
Inak to vajco jedno hnusne, stale boli ako svina, neviem, čo sa mu nepači 😠
Inak babulky, ked ste šli na 1.kontrolne sono na 10DC, aj ste si vzali so sebou pre istotu pregnyl, či ako 😕

apolenka6
9. nov 2010

@katy33 ja,že či si nešla na pohotovosť? to mi odľahlo 😝 tak si sa nám bola zaodieť?ak máš peknú figúru tak výber je veľký 😵 ja obchodíky detské z daleka obchádzam 😔 a tie kolegyne?ak by si ich videla tak by si ani nepovedala,že sú také zákerné 😖 až na jednu ktorá mi to povedala ☹ normálne som znechutená ani sa mi nechce do práce! 😠 vykúpilo by ma ,len tehotenstvo....a vajo?! nech ťa netrápi!!!čo sa nemôže zmestiť do kože? 😀

apolenka6
9. nov 2010

dnes som mala nočnú moru!!!!snívalo sa mi,že mužíček mal dieťa s druhou... ☹ brrrr nočná mora ešteže to bol,len sen inak to by bola riadna rana pre mňa v živote

zuzancek22
9. nov 2010

@apolenka6 ja so túto noc konečne tvrdo spala celú noc, lebo v poslednej dobe mam riadne divné sníčky 😅

aby
9. nov 2010

@jankaknm jj či náhodou nie som v tom 😒

@zuzancek22 presne to, ale niečo také, že kto ho má mať tak ho bude mať a kto nie tak nie , tak toto neberiem 😠
my sme baby mi to zvládneme 😉
@apolenka6 jasné, že pôjdeme na ďalšie 😀
mrcha sa dostavila tak od štvrtka zas začíname 😉

aby
9. nov 2010

@katy33 jj presne to optimizmu, ale svokra mi robí nervy 😠 no nič musím kašlať na ňu, ale hádam to víde konečne 😀
mrcha už došla tak od štvrtku začíname musím si vypočítať a zavolať do Helíku a objednať sa 😀

petuska123
9. nov 2010

ahojte baby tak @aby nabuduce to uz musi vyjst😉

aby
9. nov 2010

@petuska123 no to teda musí, nám všetkým 😉 😀

petuska123
9. nov 2010

@aby tak v to dufam!!!!!!!!!!!takze ak nevynde ani nam prve iui netreba dat pauzu??hned po mrche sa ide do dalsieho kola,?

aby
9. nov 2010

@petuska123 jj presne to 😀

v555
9. nov 2010

Baby všetkym vam držím palce:@carmenuska,@strelicia,@zuzancek22,@aby,@fomarik,@petuska123,@katy33,@apolenka6,@jankaknm,aby sme mali tie najkrajšie Vianoce 😉

v555
9. nov 2010

Dufam,že som nezabudla na niektorú a ak ano tak mi to prepáčte. 😀 😀 😀

strelicia
9. nov 2010

@v555 dakujeme. 🙂
uz sa neviem dockat toho druheho kola. zas velka nadej u mna, dufam ze sklamanie zvladnem.

katy33
9. nov 2010

Čaute kočenky moje krasne, no dnes mame už aj to počasičko o niečo krajšie 😎 Tak , hor sa na krasny dnik 😉 Dufam, že všetky su doružova vyspinkane a s chutou do prace,bleee....tak to už trepem, praca, e -e 😝

katy33
9. nov 2010

@apolenka6 Ahoj, moja, 😀 veru nevie sa vmestit do kože 😅 Ked ležim , tak sa mi po chvili troška ulavi, ale ako nahle som na nohach, tak mam pocit, že prasknem 😒 Ale ja dufam, že to znači, že tam rastu vajka - musia 😠
Viem presne, ako ti je a s akym pocitom rano vstavaš, ked vieš, že musiš ist do prace - zírat na tie ksichtiky 😅 Mala som to tak v byvalej robote, a preto som aj nakoniec odišla, nech si tam bačuju tie potvory same 😝
S tymi nočnymi morami - tvoj mužíček bude mat dietatko s tebou, tak ja neviem, čo sa tam ta druha potvora vsunula, pomylila si snik, mala si ju utasat 😀 Zlatko, nech ti to v praci ubehne a už si domka 🙂

katy33
9. nov 2010

@v555 Dakujeme moja, Vianoce budu krasne, musia byt, ved bojujeme o život 😲

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre