IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

katy33
9. nov 2010

@aby Hmmm, tak svokru ti teda nezavidim, nesmieš ju počuvat, verim, že maš nervy z ocele a vydržííííííš 😀

aby
9. nov 2010

@katy33 no to hej niekedy to ale nejde no musím to vydržať 😝

v555
9. nov 2010

@strelicia,neboj moja,čo ťa nezabije to ťa posilní,sklamania patria k životu,no čo už 😝 ale raz to príde a to raz je tuuuuuuuu 😉
@katy33,veď hej,bojujeme a vydržíme a VYHRÁME 🙂 🙂 🙂 🙂

katy33
9. nov 2010

@aby No ja už svokru nemam, ani som ju takmer nepoznala, ale mam svokra ....a vidime sa ozaj len raz začas, ale on je fajn. Za to môj drahy ešte svokru ma a čulu k životu 😀 Ale aj tak stale vravi, že on má najlepšiu svokru na svete a to preto, že byva 70km od neho 😅 Ale viem, že zle môžu byt aj švagriny a to už je zasa o inom 🙄

aby
9. nov 2010

@katy33 no ona bola tiež fajn pokiaľ nepadla na hlavu, ale to je prechodom 😖 rozvedená baba a keĎ začne z huby perly vypúšťať tak to stojí za to 😒
heh ten je šťastný hlavne keď ju nemusí vidieť každý deň 😀
jj jednu takú mám je vyčúraná, také mrcha 😒 no čo rodinu si nevyberieš , aj ty máš takú???

katy33
9. nov 2010

@aby Aaaaa, ja s z teba umrem 😀 Mam zlato moje, mam, ale taku mrchu si nezažila...zakazala môjmu bratovi sa so mnou stretavat, dokonca nemohol prist ani na moju svadbu, ale ja vôbec neviem, čo jej je, čo je toho dôvodom, asi je aj ona v pechode 😀 Takže mam brata, s kt. som vyrastala, lubila sa a teraz ani neviem, ako vyzera....nuž, čo už, ale už som sa z toho otrepala, ked je vadna...asi jej tiež tie hormony špliechaju na majak 😀

aby
9. nov 2010

@katy33 to čo je za individum a brácho ju poslúcha? vieš keby to on nechcel tak to neurobí 😒ja v poslednej dobe zistujem, že rodina je len slovo.
No moja švagrina má domček v Ba s frajerom sa jej narodilo detsko, svokra ju zastáva že ona nič nemá tak jej v jej v dome ide urobiť byt len pre nu a to už nám sľubila nech si urobíme ako chceme a môžme sa nasťahovať od včera to zas neplatí . Ona má averziu na chlapov preto aj toto robí a tá krava ju začala vidierať, že tam nebude s malou chodiť.
Mrcha o nič sa nestará a teraz všetko dostane no nech si to zožerie, ale som povedala nech svokra nečaká odo mňa pomoc. A vieš čo ti povedala mangelíkovi, ale ja som tvoja mama ty sa musíš o mňa postarať 😀 som mrela

aby
9. nov 2010

@katy33 inak kedy začínaš s clos... bla bla? 😀 či už si?

katy33
9. nov 2010

@aby No to je presne tak, kto ma niečo, tak chce ešte viac...mamonari hnusni, juj, tfuj...no a zasa pluvam 😀 Nechaj, ked vy budete mat baby, tak som zvedava, čim ju bude potom vydierat 🙄 Kašli na nich, presne tak, nech si to všetko pekne užije, lenže najhoršie je to, že staru aj tak dochovate vy, lebo ona sa na nu vyprdne 😠
Ja dnes už končim s clost., a v piatok sa ide na sono, či sme niečo vypestovali, dufam, že hej...potom by som videla IUI na začiatku bud. tyždna 🙂 A tiež sa chystam zostat radšej niekolko dni doma, pre istotu 😝

aby
9. nov 2010

@katy33 jj a to ona je a lenivá ako vša necha si hovoriť pani ING. som sa smiala, chúďa 😀
Ja sa docela hambím za to, že chodíme do centra nikto s rodiny o tom neviem, lebo to nechcem no a ona? verím že by sa smiala ako krava 😒 no čo rodinu si nevyberieš.
Ja ju nedochovám som povedala nech si dobre rozmyslí čo chce, lebo ja som prišla do tej fázy že ju bez výčitiek hodím do starobinca , keď nám nepomôže, lebo toto neurobila 1x . No nič našlem na ne teraz sa zameriavam na Baby 😀
a dúfam, že budeme mať aspoň dvojčatá 😀
jee super ja vo štvrtok začnem 😀
Držím moc moc prsty nech to víde 😉 jj presne to zostaň chvíľu doma aspoň si odpočinieš 😉

katy33
9. nov 2010

@aby No tak to radšej, že to nevie, lebo by ta ešte aj to štvalo...a smiat sa z toho môže len kreten.
Tak ja ti prajem zo srdiečka tie dva kusky 😀 Starej vlasy vypadaju a mlada zošedivie 😀
A ako užívaš clost....?

zuzancek22
9. nov 2010

babulky, zle je nedobre ☹ , tento mesiac asi žiadna insiminácia 😠 , moj dr. tento mesiac memôže takže ak to nevybavím v inom centre, tak zmeškám ovulku

aby
9. nov 2010

@katy33 ona je škodoradostná chudera ona je ten typ človeka, všetko nám vždy závidela aj to že sme sa zobrali a ju nikto nechcel a boh vie koho je to bábo 😖
Ja už ich mám na saláme , konečne bo 13tich rokoch je zo mňa sebec a som na sebe hrdá 😀
Ja im len prajem nech sa majú radi, ale ako ich poznám tak jedna druhej vlasy vyšklbú 😀
no mám 3-7deň 2xdenne, teraz to už musí vísť lebo ak nie tak ma čaká už len IVF 😖 ale chcela by som tam potom aspoň 2vajká len neviem či to pôjde 😀 chcieť je dobrá vlastnosť 😀
ale my sme šikovné my do vianoc budeme v tom všetky 😀 najlepši darček na vianoce lebo na narodky to už musí byť riadna fazuľka 😀

aby
9. nov 2010

@zuzancek22 ježkove bambulka nemeškaj musíš to vybaviť 😉 neboj

zuzancek22
9. nov 2010

@aby no len kde ma zoberú ☹ , takto narýchlo na insimináciu mám ist o týždeň. a najhoršie natom je že keby som to chcela odložiť tak to môžem odložiť tak o 3 mesiace , lebo costil beriem 3 mesiac, takže si budem musieť dať pauzu.

aby
9. nov 2010

@zuzancek22 cibuľka treba skúsiť neboj sa, on ti nevedel niekoho poradiť???
ako to že 3mesiace?

katy33
9. nov 2010

@zuzancek22 Zlatko ako vravi ,,aby,, nevahaj a volaj. Naozaj nechceš skusit ine centrum? Skus aspon zavolat do MT, al. dakde a popisat im problem - ja si myslim, že by určite našli nejaky termin, ved ide o životik 😲 Držkam palce...vyjde to , určite sa to porieši....

katy33
9. nov 2010

@zuzancek22 Viem, ako ti je, lebo ja mam tiež tento mesiac posledny a potom musi byt pauza. Zuzi, šup-šup, telefon do ruky a obvolavaj, skušaj, ved za to nič nedaš. A možno bude kratšia pauza odd clostilu, myslim, že fomarik pisala, že budemat pauzu mesiac 😒

zuzancek22
9. nov 2010

@katy33 veď idem skušať iné centrá, mam blízko ten trenčín len som tam bola a riadne ma to odradilo. ☹ , uvidím poradím sa s mojím gynekológom, a možno aj blavu by sme skusili. veď uvidíme ako porastu vajka.

katy33
9. nov 2010

@aby žiadne IVF ne-bu-de, fazulka sa už teraz na teba teší a ty by si ju chcela ešte odložit 😵 Vianoce musia byt nadmieru plodne a hotovo 😎 Inak my sme tiež rozhodnuti ist na IVF, dokonca uvažujeme, že si hned teraz vypytame žiadost a dame do poist. Lebo sa dlho čaka, než to schvalia a potvrdena žiadost ma platnost 6 mesiacov, aspon myslim 😖 A to do polroka už určite pôjdeme na IVF, ak sa teraz nepodari.

katy33
9. nov 2010

@zuzancek22 A prirodzene nie je šanca, či ako...Vieš, že by ste na to s mužíčkom hupsli a keksikovali o sto-šest 😕 Hlavne sa nesmieš teraz stresovat, musiš si povedat, že sa to porieši a hotovo. Všetko vždy vyzera na začiatku zle a nakoniec to dopadne super, čo bude aj tvoj pripad 😉

zuzancek22
9. nov 2010

@zuzancek22 no presne ako som čakala ☹ ☹ ☹ už som volala do 2 centra a povedali mi ked ma dokrot nevydel,. tak to takto narýchlo bude ťažké, ale v Blave mi dala termín , že môžeme najskor prísť na konzultáciu ......mam hlavu v smútku

petuska123
9. nov 2010

@zuzancek22 preco ides zmenit centrum???

aby
9. nov 2010

@katy33 si zlatíčko, ale ja som akosi moc realistka mám tam zrasty a keby sa podarilo tak by to bol fakt zázrak 😉
nevravím, že sa nedejú ale .... 😀
JJ presne to aj ja som hovorila o žiadosti teraz keď pôjdme na IUI sa na to určite opýtame 😀
budem vešať na stromček fazuľky heh 😀
Ja im dám pol roka, ja nebudem čakať pol roka aby som mala zas viac cýst a zrastov! Baby tu niekde písali, že to trvá mesiac podľa poisťovňe 😉

@zuzancek22 neboj bude dobre, nehádž flintu do žita 😉

zuzancek22
9. nov 2010

@petuska123 centrum meniť nechcem len môj doki tam nieje má voľno takže tak,

katy33
9. nov 2010

@aby Ano moja, schvalenie trva zhruba tak mesiac, ale tu schvalenu žiadost môžeš potom použit len do pol roka 😉 No a....aj keby sme museli ist na IVF, len by som sa tešila, pretože tam je už určite ovela väčšia šanca na fazulku 😎 Ale my mame ešte teraz šancu 😀 , tak ju v žiadnom pripade nesmieme premrhat.....Ja už chcem na vIanoce mlsat všetko doradu bez vyčitiek, pretože by som sa mohla vyhovorit na fazulku, že to pre nu škrečkujem zasoby 😀 😅 😝 Som teraz presypala škoricu, mi to hned pripomenulo vianoce,hmmmm, perničky, ....mam gebriny ako nemecka doga 😅

katy33
9. nov 2010

@zuzancek22 Ale pôjdete do tej BA, ano. Možno sa ti zapači aj tam, a bude dobre. Kedyže mate termin,moja?

katy33
9. nov 2010

@fomarik A ty ako moja, ako sa citiME 😉 Dufam, že je všetko v najlepšom poriadku a fazulka sa zakutkala do maminkinej perinky 😲 Kedy bude testik hcg, sa neviem dočkat 😵

zuzancek22
9. nov 2010

@katy33 no mala by som ist bude 15-teho alebo 16-teho

katy33
9. nov 2010

@zuzancek22 A to by si mala mat akurat asi ovulku,však..

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre