• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

29. mája 2017 
@zuzanka7834 ako dopadla konzultácia?
no nemám veľa vajok, neviem čo sa stalo... ale snáď aj to málo bude dobré, stále neviem kedy bude punkcia, lebo dnes som musela ešte dopichnúť a zajtra mám zvýšenú dávku... a v sobotu kontrola... sa mi to naťahuje...
19. máj 2011 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc no dufam že su niekde skované vajušká tvoje :wink:
@lea101 inekcia pichnutá :grinning: bola to rychlovka
19. máj 2011 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka dúfam aj ja :grinning:
19. máj 2011 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidiiiis , super , tesim sa a drzim palce . :slight_smile: papa
20. máj 2011 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirus11 tak to som rada, je to krasne...svadba je naozaj asi najkrajsi den zivota u zeny, pokym sa jej nenarodi babatko, vsak,??? :slight_smile:
20. máj 2011 o 09:22  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas ano, zmenila, viacere kocky ma tu na to nahovarali, tak som to urobila :slight_smile: no ako sa mas ty??? uz bolesti presli????
20. máj 2011 o 09:24  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hope2011 jáááj ty máš zmenený pas, super, hneď je to krajšie keď tam svieti takáto informácia :slight_smile:
20. máj 2011 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc :slight_smile: ano zmenila som si ho, lebo ma kocky do toho tak troska dotlacili :slight_smile: ale je to tak...je to taka motivacia :slight_smile: ako sa mas????
20. máj 2011 o 09:44  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hope2011 dobre sa mám, ďakujem za opýtanie :slight_smile: zajtra idem na kontrolu, dúfam, že sa už dozviem, kedy bude punkcia :slight_smile:
20. máj 2011 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc budem ti drzat palceky
20. máj 2011 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hope2011 tak mi sme sa rozhodli tento mesiac vynechat... asi to tak ma byt... tak mozno ten buduci mesiac a potom zas dame pauzu kvoli pracovnym povinnostiam. vcera mi volali, ze mame schvalenu ziadost na IVF. ale skor ako v oktobri to nechcem planovat, lebo mavam viac prace a povinnosti , to by som bola nervozna a to by zjavne vajickam a folikulom a neviem comu este neprospelo...
20. máj 2011 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa ďakujem :slight_smile:
20. máj 2011 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hope2011 :slight_smile: hej, uz je celkom dobre... som len unavena...ale to z deticiek...kedze teraz chodim domov vzdy okolo 16:30. vcera sme napriklad boli cele popoludnie vonku a hoci som davala pozor na deti, natierala ich a hnala do chladku, ja som si pozor nedala a zrejme som mala taky slabsi upal, lebo vecer som mala zvysenu teplotu, hlava mi sla puknut od bolesti...no hroza... ale dnes je uz dobre...nestazujem si... :grinning: :grinning: :grinning:
20. máj 2011 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc tak super, budem moc, moc drzat palce.....tesim sa ked uz sa aj teba aj ostatnym kockam podari babatko :slight_smile:
20. máj 2011 o 17:34  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa hmmmmm, tak som troska prekvapena, ze to idete tento mesiac vynechat...ale asi to tak ma byt...vsak vy si rozumiete najlepsie....a mozno sa ani nenazdate a babatko pride samo :slight_smile: to by som ti priala najviac :slight_smile:
20. máj 2011 o 17:38  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas juuuuj, tak to je neprijemne...dufam, ze ti je uz dobre a ze nemas upal.....ide vikendik, treba oddychovat a uz len par dni a dozvieme sa krasnu spravu od teba!!!!
20. máj 2011 o 17:39  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hope2011 hej, uz mi je dobre...uz fungujem naplno :grinning: ... no veru, uz len par dni a vieme verdikt... pripravena som na vsetko.. a cez vikend sa naozaj chystam riadne oddychovat... :wink:
20. máj 2011 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas tak to som rada, velmi.....pekne si oddychni, lebo sa priprav, ze buduci tyzden bude pre vas zlomovy....budu // uvidis!!!!
20. máj 2011 o 17:48  •  čaká bábätko, termín má v januári 2012  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@hope2011 no...ved uvidime :wink:
20. máj 2011 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@lea101 ahoj no ja mam tie protilatky na spermijky...od januara beriem prednison....a to sa da mat aj sama na seba....no nerozumiem tomu :confounded: ....tak drzim palceky..... a cim si stimulovala na IUI?
Ja idem v pondelok k dr. dufam ze mi uz vysadi lieky {antikocepciu :angry: } a ked dostanem normalnu mrchu tak pojdeme opat na IUI....
20. máj 2011 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby kedy sa začína brat utrogestan ? hned po iui? :slight_smile:
20. máj 2011 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka hej, hned v ten vecer... :wink:
20. máj 2011 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas ahoj už čakam zajtrajšok :sweat_smile: ale aj bojím ešte som iui nemala tak neviem čo ma čaká :slight_smile: a aj si tam poležím trochu či hned idem ? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. máj 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka ničoho sa neboj, všetko zvládneš :slight_smile:
20. máj 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ahoooj :slight_smile: mám trochu nervy, :sweat_smile: ale hned po iui ideme k mojej drahej sestričke má 2 tyždnoveho chlapčeka tak budem pestovat strašne je krasny naspapanie :grinning: musime mu zaobstarat bratrančeka alebo sesternicu :grinning:
20. máj 2011 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka podla toho do akeho centra chodis...
20. máj 2011 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka jasné, pekne ho popestuj, pohladkaj... neboj aj bratranček alebo sesternička bude :slight_smile:
20. máj 2011 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa aha no tak som zvedavá :slight_smile: chodím do iscare
20. máj 2011 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc ideš zajtra na kontrolu?
20. máj 2011 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka idem len neviem, kto mi pichne pregnyl... netuším ani kam na pohotovosť mám ísť...
20. máj 2011 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok