• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

21. septembra 2017 
@tinasc a ostatne ti kto pichá?
20. máj 2011 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka ja sama :slight_smile:
20. máj 2011 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc šikulka.... mne stačilo tuto jednu pichnut samej :stuck_out_tongue_closed_eyes: a máš pregnyl? nie ten orgalutan či ako sa to volá :grinning:
20. máj 2011 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka mám pregnyl... ty si si nepichávala sama?
20. máj 2011 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc kamošku mám sestričku tak mi ona pichala :slight_smile: ale včera nebola doma tak som to zvladla sama :grinning:
20. máj 2011 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka no tak super, ja som nemala nikoho, kto by mi to pichal :slight_smile:
20. máj 2011 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a práve som sa dočítala vraj pregnyl sa môže podávať aj subkutánne teda podkožne, sranda, tak možno to zvládnem aj sama :grinning:
20. máj 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc inak pokial ja viem tak ti v gf daju papier na pohotovost aby ti pichli :slight_smile: do kelu napustila som si do vane vodu a muž mi do nej zaliezol :grinning: :grinning: fuuuu :angry: ešte aj sol do kupela som si tam dala :grinning:
20. máj 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka ja viem, že je to tak napísané... práve preto ma to škrie, že kde to dám pichnúť :slight_smile: aaa mužík ti obsadil vaňu... no tak šup za ním :wink: :wink: :wink:
20. máj 2011 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka tak to netusim ako to tam je ale ja chodim do GF a nelezala som a kocky co chodia do martina tak dokonca pri samotnej iui moze byt partner.. a oni tam tusim aj ostanu nejaku dobu lezat....
20. máj 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka bude vonavucky... kto zavaha... :grinning:
20. máj 2011 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc :grinning: ja som pregnyl pichala do svalu, ale ked sa da aj podkožu tak super radšej sa opitaj zajtra :slight_smile: nech sa kupe aspon dopozeram panelák :grinning:
20. máj 2011 o 21:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka aj ja kukám panelák :wink:
20. máj 2011 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka polezis si asi desat minut po zakroku....trva to v podstate len chvilocku...prajem vam, nech vam to vyjde a pribudne sesternica alebo bratranec :grinning: a iste to vsetko zvladnes uplne ukazkovo, neboj :wink:
20. máj 2011 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas ja som nikdy po iui neležala, hneď som išla dolu :confused:
20. máj 2011 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka ja chodim do iscaru v mt a tam sa lezi po zakroku...ale mm nemohol byt pri tom, cakal ma na izbe...kde som sa pripravovala na zakrok. :slight_smile:
20. máj 2011 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa veru bude vonavučký :grinning:
@tinasc to je zvlastne, ja som absolvovala 3x, len jedno v centre, ale pri vsetkych ma nechali takych 10-15 minut lezat na koze s nohami hore...
@oknosmas mňa nie, ale to je asi všade iné :wink:
20. máj 2011 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
20. máj 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc asi hej...
20. máj 2011 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@oknosmas ja im odtial nezlezem :grinning: :grinning: aspon 15 minut
20. máj 2011 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka vyborne rozhodnutie
20. máj 2011 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas ahoj mna caka iui buduci mesiac ako to v iscare mt prebieha? ako dlho to trva a kolko sa lezi po zakroku?
20. máj 2011 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@oknosmas
@tinasc
@alibabaa idem do tej vane, nachystat tričko a papučky na zajtra :slight_smile: potom pridem ešte kuk :wink: :grinning:
20. máj 2011 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja už idem, tak dobrú noc :slight_smile:
20. máj 2011 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka @oknosmas IUI prebieha v Heliose v Martine tak, že počas zavádzania spermií je manžel pri Vás a keď to skončí, tak Vás prikryjú nahriatou plachtou. Desať minút si poležíte v príjemnom prítmí :D oddýchnete si, my sme sa s mm neskutočne zo všetkého rehlili jak kone :D. Potom príde doktorka Vás skontrolovať, či je všetko OK, zaželá príjemné tehotnenie a idete domkov :D
20. máj 2011 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzanka7834 asi najviac k nemu.mne sa páčila aj Gaťová vedela tak všetko povedat na rovinu aj vysvetlit. :wink: niekedy som mala pocit že krajko na všetko dlho čaká a čaká.až sa aj ona čudovala a pohnala ma dopredu.som zvedáva čo v utorok povie a mám na neho aj zopár otázok som zvedavá či mi odpovie a bude mat čas.tak mi potom napíš ako si pochodila držím palce. :astonished:
20. máj 2011 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak baby dobru noc vam prajem :wink: zajtra večer sa ozvem :slight_smile: paaaa
20. máj 2011 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kaaaty no ano da sa sama na seba :frowning2: moje telo berie moje vlastne vajicka aj pripadne odpodnene ako cudzi objekt.. nevie to vraj rozoznat :frowning2: :frowning2: ale berme prednison uz mesiac a to by malo utlmit moju imunitu:slight_smile:. Zatial nevidim az tolko vedlajsich ucinkov ako strasia... ja priberam sporadicky uz pol roka od inych hormonov ci dovodov :unamused: Najprv mi davali clostyl ale posledne IUI bolo stimulovane Merional injekciami a potom ta hcg injekcia ovitrell ale pri prvom to bol pregnyl:slight_smile: Tak drzim palceky .. ja mam dens den 5 po IUI:slight_smile: neviem ci mozem ist na bicykel alebo radsej nie.... nechcem nic riskovat ale zase doma cely den sa mi nechce byt. ...
21. máj 2011 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok