IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

tinasc
19. máj 2011

@zuzanka7834 ako dopadla konzultácia?
no nemám veľa vajok, neviem čo sa stalo... ale snáď aj to málo bude dobré, stále neviem kedy bude punkcia, lebo dnes som musela ešte dopichnúť a zajtra mám zvýšenú dávku... a v sobotu kontrola... sa mi to naťahuje...

zambilka
19. máj 2011

@tinasc no dufam že su niekde skované vajušká tvoje 😉
@lea101 inekcia pichnutá 😀 bola to rychlovka

tinasc
19. máj 2011

@zambilka dúfam aj ja 😀

lea101
20. máj 2011

no vidiiiis , super , tesim sa a drzim palce . 🙂 papa

hope2011
20. máj 2011

@mirus11 tak to som rada, je to krasne...svadba je naozaj asi najkrajsi den zivota u zeny, pokym sa jej nenarodi babatko, vsak,??? 🙂

hope2011
20. máj 2011

@oknosmas ano, zmenila, viacere kocky ma tu na to nahovarali, tak som to urobila 🙂 no ako sa mas ty??? uz bolesti presli????

tinasc
20. máj 2011

@hope2011 jáááj ty máš zmenený pas, super, hneď je to krajšie keď tam svieti takáto informácia 🙂

hope2011
20. máj 2011

@tinasc 🙂 ano zmenila som si ho, lebo ma kocky do toho tak troska dotlacili 🙂 ale je to tak...je to taka motivacia 🙂 ako sa mas????

tinasc
20. máj 2011

@hope2011 dobre sa mám, ďakujem za opýtanie 🙂 zajtra idem na kontrolu, dúfam, že sa už dozviem, kedy bude punkcia 🙂

alibabaa
20. máj 2011

@tinasc budem ti drzat palceky

alibabaa
20. máj 2011

@hope2011 tak mi sme sa rozhodli tento mesiac vynechat... asi to tak ma byt... tak mozno ten buduci mesiac a potom zas dame pauzu kvoli pracovnym povinnostiam. vcera mi volali, ze mame schvalenu ziadost na IVF. ale skor ako v oktobri to nechcem planovat, lebo mavam viac prace a povinnosti , to by som bola nervozna a to by zjavne vajickam a folikulom a neviem comu este neprospelo...

tinasc
20. máj 2011

@alibabaa ďakujem 🙂

oknosmas
20. máj 2011

@hope2011 🙂 hej, uz je celkom dobre... som len unavena...ale to z deticiek...kedze teraz chodim domov vzdy okolo 16:30. vcera sme napriklad boli cele popoludnie vonku a hoci som davala pozor na deti, natierala ich a hnala do chladku, ja som si pozor nedala a zrejme som mala taky slabsi upal, lebo vecer som mala zvysenu teplotu, hlava mi sla puknut od bolesti...no hroza... ale dnes je uz dobre...nestazujem si... 😀 😀 😀

hope2011
20. máj 2011

@tinasc tak super, budem moc, moc drzat palce.....tesim sa ked uz sa aj teba aj ostatnym kockam podari babatko 🙂

hope2011
20. máj 2011

@alibabaa hmmmmm, tak som troska prekvapena, ze to idete tento mesiac vynechat...ale asi to tak ma byt...vsak vy si rozumiete najlepsie....a mozno sa ani nenazdate a babatko pride samo 🙂 to by som ti priala najviac 🙂

hope2011
20. máj 2011

@oknosmas juuuuj, tak to je neprijemne...dufam, ze ti je uz dobre a ze nemas upal.....ide vikendik, treba oddychovat a uz len par dni a dozvieme sa krasnu spravu od teba!!!!

oknosmas
20. máj 2011

@hope2011 hej, uz mi je dobre...uz fungujem naplno 😀 ... no veru, uz len par dni a vieme verdikt... pripravena som na vsetko.. a cez vikend sa naozaj chystam riadne oddychovat... 😉

hope2011
20. máj 2011

@oknosmas tak to som rada, velmi.....pekne si oddychni, lebo sa priprav, ze buduci tyzden bude pre vas zlomovy....budu // uvidis!!!!

oknosmas
20. máj 2011

@hope2011 no...ved uvidime 😉

kaaaty
20. máj 2011

@lea101 ahoj no ja mam tie protilatky na spermijky...od januara beriem prednison....a to sa da mat aj sama na seba....no nerozumiem tomu 😖 ....tak drzim palceky..... a cim si stimulovala na IUI?
Ja idem v pondelok k dr. dufam ze mi uz vysadi lieky {antikocepciu 😠 } a ked dostanem normalnu mrchu tak pojdeme opat na IUI....

zambilka
20. máj 2011

ahojte baby kedy sa začína brat utrogestan ? hned po iui? 🙂

oknosmas
20. máj 2011

@zambilka hej, hned v ten vecer... 😉

zambilka
20. máj 2011

@oknosmas ahoj už čakam zajtrajšok 😅 ale aj bojím ešte som iui nemala tak neviem čo ma čaká 🙂 a aj si tam poležím trochu či hned idem ? 😝

tinasc
20. máj 2011

@zambilka ničoho sa neboj, všetko zvládneš 🙂

zambilka
20. máj 2011

@tinasc ahoooj 🙂 mám trochu nervy, 😅 ale hned po iui ideme k mojej drahej sestričke má 2 tyždnoveho chlapčeka tak budem pestovat strašne je krasny naspapanie 😀 musime mu zaobstarat bratrančeka alebo sesternicu 😀

alibabaa
20. máj 2011

@zambilka podla toho do akeho centra chodis...

tinasc
20. máj 2011

@zambilka jasné, pekne ho popestuj, pohladkaj... neboj aj bratranček alebo sesternička bude 🙂

zambilka
20. máj 2011

@alibabaa aha no tak som zvedavá 🙂 chodím do iscare

zambilka
20. máj 2011

@tinasc ideš zajtra na kontrolu?

tinasc
20. máj 2011

@zambilka idem len neviem, kto mi pichne pregnyl... netuším ani kam na pohotovosť mám ísť...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre