IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

petra2505
30. júl 2008

podarilo sa vam niektorej hned na prvy pokus otehotniet?Ak ano v ktorom CAR vam IUI robili? Velka vdaka.

dzuli08
13. júl 2011

No kočeny ja som mala včera tiež riadny poplach. Včera naša malá tak v brušku vyvádzala a večer keď som vstala z gauča, tak som dostala taký kŕč, že som myslela, že ani do postele nedôjdem a potom ma celý večer tak divne bolelo podbruško. No a dnes žiaden pohyb. Troška som sa vyľakala, tak som utekala k dr. no a ten kŕč som dostala z toho, že naša malá urobila v brušku doslovne akrobatický kúsok. Doteraz bola pozdĺž brucha a keď som dostala ten kŕč, tak sa otočila hlavičkou dole. Dr. sa smial, že sa nečuduje, že som išla do kolien. No a teraz má hlavičku skoro dole, má tam málo miesta a nohy má nad pupkom, kde má miesta habadej, preto ju necítim 😀 😀 No a teraz sa mi zdá, že sa znova nejak divne otočila,lebo zase ma kope naboku. Ja som z nej magor už teraz 🙂 🙂

fomarik
14. júl 2011

@zambilka tehulky kontroly zo sociálky nemávaju vôbec. mám TO OVERENé. lEN NA KLADENKE OD pn MUSíš MAť DIAGNOZU GRAVIDITA RESP. RIZIKOVá GRAVIDITA

fomarik
14. júl 2011

@dzuli08 tak aj tebe malá vyvádza? Su to riadne šidlá, však... a akúmaju silu, to by si jeden ani nepomyslel. Ked sa tak zrazu prekotí hlavičkou dolu, to bolí dosť. mne sa pretáčala postupne, tak som to necítila.No raz sa jej podarilo tak náhle pretočiť z priečnej polohy hlávkou dolu, a veru.... až do kolien ideš 😀 😀 😀 . Tvoja láska musí byť poriadne zhužvaná,ked má nožky pod pupkom.

fomarik
14. júl 2011

@walta anjelik, neboj sa......... len bud kludná. A cítila si aj taku nárazovú bolesť? -pichľavú?

fomarik
14. júl 2011

@dzuli08 inak aj mna často kope po bokoch a popri tom je hlávkou dole, tak si to tiež neviem predstaviť, ako je uložená....aj teraz...zhúžve sa mi vpravo pod rebrá, ale cítim, že hlávku ma dolu...tam dole mi tak zvláštne šramotí 😉

walta
14. júl 2011

@fomarik ahoj.... tak taku bolest som necitila, len ten hlien ma hneva- co to ma byt? a brucho ma stale pobolieva ako pred mrchou- presne take iste pocity

fomarik
14. júl 2011

@walta neviem, čím by to mohlo byť,a hlavne ked píšeš že špiníš už od nedele. Ved to je 4 dni. Ty,a čo ak sa predsa len čosi zahniezduje? Teraz ked stimuluješ a ak ste ma keksík, tak......?

zambilka
14. júl 2011

@walta ahoj mojka neboj sa ja ked som chodila na ivf tak som mala pred odberom vždy strašne vela hlienu ono tie vajká su v tom hliene to neznamena že praskli 🙂 a ovitrelle zabespečí aby nepraskly vajká do odberu len zajtra nič nerob hlavne nič nedvíhaj 😉 držkám palčeky 🙂

zambilka
14. júl 2011

@dzuli08 dakujem moja, ale stale slabučko špiním tak sa snažím nestresovat 😒

ketere
14. júl 2011

@zambilka mici len sa nestresuj, ležkaj s vyloženými nožičkami a fazulka bude v najsamlepšom porádečku 😀

zambilka
14. júl 2011

@ketere ahoooj tehulka ako? už máš nejake tehu príznaky? 😀

ludinka
14. júl 2011

ahojte baby a je tu vlasne niekto dalsi teraz po IUI ?? je to nuda cakat sama 😀

tinara23
14. júl 2011

@ludinka aj by som sa pridala k čakateľkám po IUI, ale moje IUi by malo byť až koncom budúceho týždňa a to ty už budeš vedieť aj výsledok 😉

tinasc
14. júl 2011

@walta no snáď ťa sledujú podľa krvi a sona a vedia, kedy to načasovať... dúfam, že neprasklo nerob si starosti...

tinasc
14. júl 2011

@zambilka určite to bude v poriadku, len sa pekne šetri 🙂

ketere
14. júl 2011

@zambilka Ahoj, nie nič nemám... som akurát nafúknutá z toho utrošu... a zhoršil sa mi ekzém na tvári. inak nič.. a Ty ako?? 😀 😀

zambilka
14. júl 2011

@ketere ahoj tak nieže zakríknem ale už od obeda vobec nešpiním 😉 a pichá ma dost spodok brucha 😅 tak dufam že je to ok 😕 zakial neuvidím fazulku neveríííím 😀

tinasc
14. júl 2011

@zambilka tak super, snáď je všetko na dobrej ceste, držím palce 🙂

zambilka
14. júl 2011

@tinasc ahoj mojka dufam že tam babetko bude 🙂 ja budem stresovat až do 12 tt kedže som už raz potratila v 10tt je to vo mne 😒

franina
14. júl 2011

ahojte dievcata, chcem sa len opytat ci ste spinili po iui a ci vas bolelo aj brusko ?

dzuli08
14. júl 2011

@fomarik No to fakt neviem ako sa tam vie dokrútiť ale teraz ju cítim kopať po celom brušku, už je to také krajšie. A ako cítiš kde má hlavičku? Ja keď vidím na sone ako tam má málo miesta, tak chúďatko moje by som ju najradšej ja otočila, aby jej bolo pohodlnejšie 😅 😅 .
A predstav si, predtým ako sa otočila, tak ma neskutočne bolel chrbát pod lopatkou, ale fakt veľmi ani z gauča som nemohla vstať. A teraz ho už skoro vôbec necítim. To je sila. Asi mi nejak na chrbát tlačila :D :D

fomarik
14. júl 2011

@franina ahoj. špinila som v den IUI a ešte den po tom a podbruško bolelo aj 4 dni 😉

dzuli08
14. júl 2011

@zambilka Verím, že sa bojíš. Toho strachu sa už nezbavíš. Vždy príde niečo, čo ťa bude znepokojovať. Treba mxslieť vždy pozitívne a ono to bude super

fomarik
14. júl 2011

@dzuli08 to ti vtedy možno tlačila na nejaký nerv a ked sa pretočila, tak ti to povolila.....z nej bude chiropraktička 😉
Ja cítim že je hlávkou dolu, tam si aj viem nahmatať také tvrdšie a nožičkami mi šramotí stále na pravej strane. Dnes som bola na tých pasoch a na sone a srdiečko mala nad pupíkom a labinky presne vpravo, ako vždy, vľavo má ritku. Taká je schulená....veru, aj samé by sme si ich pretočili do pohodlnejšej polohy. Ja jej často hovorím, že aká mi je statočná, ked vydrží byť dolu hlavkou, v takej veľkej tme, kde má málo miestečka a ešte všetky tie strašné zvuky z čriev... no, su to hrdinky 😉

dzuli08
14. júl 2011

@zambilka Nad tým ani neuvažuj. Moja známa potratila 3x v tom istom dni a teraz je už v 5 mesiaci. aj druhá kámoška už 2x a teraz super. tento rok je šťastný. Veľmi v to verím.

fomarik
14. júl 2011

@zambilka mojenko, to poznám...ja stresujem doteraz. Tiež som už potratila a nedalo sa toho zbaviť...je to vnás a strach je o to väčší. Toto dopadne dobre, uvidíš 😉

dzuli08
14. júl 2011

@fomarik No super. Statočnie naše. Ja by som bola z tej tmy už dávno pototo :D. Skúšala som si nahmatať niečo tvrdšie na brušku, ale nič som nenašla. Asi je ešte maličká.
A čo ti povedal doky, spucovala si ho?

zambilka
14. júl 2011

dakujem baby zajtra idem k mojmu dokimu na pokec kedže som špinila tak ma chce kuknut aj utroš potrebujem 🙂

dzuli08
14. júl 2011

a ešte som zabudla.
bola som dnes u zubára, nič ma nebolelo, to len s tým zubom, čo ma trápil pred týždňom a kvôli ktorému som bola v nemocnici no a doktorka to ukončila tak, že ho vytrhla. Takže malá mi už zobrala 2 zuby
potvorka 😅 .

fomarik
14. júl 2011

@dzuli08 no včera som bola u svojho dokyho a spucoval ho primár porodnice, že prečo mi dal poradnu až o 5 Týždnov a že prečo na pasy až v 39tt, kred uz budem rodiť. Takže už od bud. piatku chodím do porodnice na záznamy a porod bude pravdepodobne v 37tt. To mi povedali dnes na pohotovosti. Včera som tomu debilovi doktorovi musela pripomenuť, že mi má zobrať ster na kultiváciu. Ale tu poradnu mi aj tak nepreložil...NEVADÍ 😎 ... v stredu idem aj tak do HELIOSU na prietoky a meranie a od toho piatku som v porodnici na poradni u porodnika, takže ho možem dlabať! 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre