• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

25. septembra 2017 
@fomarik tak nech vám to pekne vyjde ako si to želáte a aby aj mužík mohol byť pri tom, hoci neviem či pri cisárskom... no uvidíš ako vám to lekári povolia... no a to že sa nebojíš pôrodu, to je super... ja som sa tiež nebála a došlo mi to až na pôrodnom stole :pensive: ale u vás to bude rýchlovka :slight_smile:
18. júl 2011 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aby ahoooj, tak uz mam v brusku 2 krasne silne embryjka. Embryologicka mi povedala, ze dnes by mali byt 6 az 8 bunkove a nase boli 8. Krasne nieco... uz len cakat 2 tyzdne na krv.... to bude doba :slight_smile:
18. júl 2011 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (6)
@fomarik dakujeeem moja... v brusku mam krasne silne embryjka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. júl 2011 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta no tak supeeeer... len nech sa pekne zahryznú :slight_smile:
18. júl 2011 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta tak to je krásne, a u teba im bude prijemne 9 mesiacov. kolko si mala vajíčok? mala si predĺženú kultiváciu?
18. júl 2011 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta takže 8 bunkové pampúšiky su u maminky v brušku? :grinning: :grinning: :grinning: Tak si ich len pekne opatruj, hladkaj bruško,a nenamáhaj sa!! :wink:
18. júl 2011 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc veru, to si teraz zelame najviac :slight_smile:
18. júl 2011 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@fomarik nie veru, ziadne namahanie nebude... su uz u mna v domceku, nech sa len pekne zabyvaju :slight_smile:
18. júl 2011 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22 ahoj, vajka boli 3, oplodnili sa 2 a tie mi vlozili... a nebola ziadna predlzena kultivacia, naco aj?
18. júl 2011 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta supeeer už len dobrá správička :wink:
no ja idem ešte vo štvrtok na kontrolu pohovor s embriologičkou a šup šup na odber neviem či cez víkend :grinning: :grinning: :grinning:
18. júl 2011 o 17:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta Drzim Ti palceky. Davaj na seba pozor :wink:
18. júl 2011 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta silno držím palčeky, nech sa o 2 týždne môžeme tešiť s tebou :astonished:
18. júl 2011 o 18:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta drzim ti moc palce aby vam to vyslo :astonished: :astonished: :astonished: a hned na dvojicky :grinning: :grinning: :grinning:
18. júl 2011 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta ved práve ked sa tak krásne delili? u vás je vlastne aký problém?
18. júl 2011 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zubrienocka ahoj moja... konzultuj s lekárom, neviem Ti poradiť... ja som inak dnes taká, ako keby na mňa niečo šlo.. nejaká chrípka,.... bolí ma hlava, mám nádchu, nemôžem poriadne dýchať... a tiež neviem, či si môžem dať aspom paralen alebo acylpyrin, zatiaľ pijem len čajiky a keď to neustupi tak budem musieť tiež ísť k lekárke...
...... a máš nejaké tehu príznaky??? ja nie, okrem toho, že som stále nafúknutá z utrošu a trošku ma bolia prisia, tak nič... kedy ideš na ultrazvuk??? ja sa veľmi bojím, či bude všetko ok, neviem sa toho utz dočkať....
18. júl 2011 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta držím päste, nech sa im v novom domčeku veľmi páči... :slight_smile: :slight_smile: a nech je všetko v poriadku :slight_smile:
18. júl 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aby no bodaj by si isla na odber... to je nic, to je pohodka, uspia ta a hotovko ... drzim silno palce :slight_smile: a kam chodis? sorry, stale zabudnem
18. júl 2011 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zubrienocka vdaka mojka, ano, budem si davat pozor... toto je pre mna vsetkym momentalne
18. júl 2011 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@little_miracle ahojky, bodaj by si mala pravdu... tie dva tyzdne budu dlheeeee, no vydrzat musim :sunglasses:
18. júl 2011 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@adikasala fuuuu, veru, keby hned dvojcata, to by bolo... moc by som sa tesila a moj muz este ako :slight_smile:
18. júl 2011 o 20:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzancek22 no, problem bol trosku aj vo mne a aj v mm... ale chvalabohu existuje IVF a mozno nam to vyjde :slight_smile:
18. júl 2011 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ketere dakujem krasne, velmi si to aj ja zelam :slight_smile:
18. júl 2011 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@walta ja viem už som raz bola :unamused: mňo do Heliosu a ty neboj tiež som sklerotická :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
18. júl 2011 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aby ja chodim do ISCARE do BA.... ty si uz raz bola? no teraz ti to uz musi vyjst- velmi ti to prajem
18. júl 2011 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta ku komu chodíš v ISCARE? Ja som bola už aj u Petrovej (IUI), u Valkyho (IVF) a v stredu som objednana k Lattakovej :grinning:
18. júl 2011 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aby tak gratulujem a nech všetko dobre dopadne :slight_smile: dúfam,že aj mne sa už konečne zadarí :astonished:
18. júl 2011 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta aké možno, určite to víde !!!!
19. júl 2011 o 05:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@little_miracle no, chodim k docentovi, gro vysetreni mi robil on, aj IUI, a potom dr.Lattakova ho zastupuje, ked tam nie je, vcera mi vkladala embryjka ona, inak je zlata.... s dr.Petrovou skusenost nemam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. júl 2011 o 07:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zubrienocka zlatík, tak ako dopadlo sono pampúšika? Dufam že n1* :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A srdiečko ste už videli???? teším sa na tvoje správičky :wink: Myslím na teba.
19. júl 2011 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@walta u dr.petrovej rodila moja kamaratka a bola s nou spokojna :slight_smile:
19. júl 2011 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok