• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

IUI úspešne hneď na prvýkrát. Podarilo sa vám to?

21. júla 2017 
A my zajtra smer Helios .. na prietoky. Som zvedavá kolko váži naša babula :wink: :wink: :wink: :wink: len nech nie je tak teplo...lebo ma picne :angry:
19. júl 2011 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik tak nech je všetko v poriadku :slight_smile:
19. júl 2011 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, takže tripple testik negativny :slight_smile: ...utz nam dnes nerobili , iba nas prehmatali a dr. povedala, že sme krasne podrastli, rano som sa škerila, ako sa ta hrčka na brušku zväčšuje :grinning: ...môj ranny ritual, odokryt, stiahnut gate a šmirovat malinke :grinning: :sunglasses:
@walta Zlatko moje, velmi držim palčeky a gratulujem ku krasnym enbrijkam, myslim, že je jasne, že tentokrat sa fazulky budu u maminky držat o sto-dvesto, kraaaaaaasne - že 8-bunkove :wink: ..určite sa už nevedeli dočkat, kedy už budu u maminky v brušku a teraz sa tam krasne červičky zavrtavaju :slight_smile: Davajte na seba pozor :wink: :astonished: :astonished:
@fomarik Slniečko, tak zajtra budete vidiet princezničku, ale už posledny krat cez obal :grinning: ..o chviločku bude pri vas, božinku, ved je to tu už raz-dva :slight_smile: :wink: Mojenko, chcem sa spytat, nevieš , ake si mala hodnoty z toho AFP testu? Ja som to teraz študovala :confused:
19. júl 2011 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@katy33 tak super, že AFP dopadli dobre... zase si o kus kľudnejšia :slight_smile: a bruško pekne rastie, takže všetko je ako má byť... a ty už cítiš aj pohyby?
19. júl 2011 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta jj bola mali sme 7vajok ale po predĺženej kultivácii zostali len 2 schopné a nevišlo no čo už teraz už musí :grinning: :grinning: :grinning: ja viem, že raz nám všetkým to víde :wink:
@majca55 joj ešte moc negratuluj :wink:
@fomarik joj držím prsty mňo nechceš ísť vo štvrtok by som ťa na živo videla :grinning: :grinning: :grinning: :wink:
19. júl 2011 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tinasc cez vikend som po 1x - citila taky zvlaštne tahanie v brušku, a ked som sa na neho pozrela, mala som na nom obrovsku hrču :grinning: ...malinky asi dovadzal, tak som priložila ruku a vtedy som pocitila, ako take bublinkovanie, ale odvtedy nič...ved aj to pride :slight_smile: A ty sa mi ako citiš, mojenko?
19. júl 2011 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zubrienocka ahoj mojka tak ako ? mala žubrienka sa už ukazala? :grinning:
19. júl 2011 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alibabaa moze byt, tak urcite vsetci lekari v centre su spicky, o tom ja nepochybujem
19. júl 2011 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aby my sme si neali predlzenu kultivaciu, snad sa embryjka budu pekne vyvijat aj u mna... a drzime si palce navzajom :wink: :wink: :wink:
19. júl 2011 o 14:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@katy33 ahojky katka... no, snad sa zahniezdia a budu pekne rast. To cakanie dva tyzdne na hcg test bude strasneeee. Manzel mi uz dopredu zakazal kupit si tehu test :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , ze mam vydrzat do krvneho testu. Lenze ja uz spekulujem, ako sa testnut :grinning: :grinning: :grinning:
19. júl 2011 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
19. júl 2011 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik zlatino, drzim palceky aj ja :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. júl 2011 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@katy33 veru, poslednýkrát cez obal bruška. Katuška moja, ja už nevládzem ani chodiť, iba sa hompáľam zo strany na stranu..ako sloník :wink: . Neskutočne bolia kríže a prevrátiť sa v posteli je pre mm doslova humoreskou :angry: . V piatok zase ideme na monitor srdiečka, teda už každý piatok až do porodu. Ja už to odpočítavam na dni a je ich skutočne mmmááááállliinkoooo :sunglasses: .
Neviem ti povedať aku hodnotu AFP som mala,ale tiež to bolo negativuš :wink: Som rada, že tripple testíky su v poriadku. Inak ja tiež skor nevstanem z postele, pokým ma babula nekopne. A ty sleduješ, ako sa ti urobí hrčka? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. júl 2011 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik
@zambilka
@ketere
Ahojte dievcata, ja uz mam po svojom prvom tehu usg :grinning: . Zubrienocka ma 2,8 mm, zodpoveda 6 tt a je uhniezdena tam, kde ma byt :dizzy_face: . Srdiecko sme nevideli, 4.8. ideme na dalsi ultrazvuk,tak sa tesim :grinning: :grinning: :grinning:
19. júl 2011 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (2)
@fomarik ako si dopadla v Heliku? Prietoky su OK? Kolko uz vazi malicka? :dizzy_face:
19. júl 2011 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@aby anjelik, tak ty ideš vo štvrtok???? Juj, aká škoda. Povodne sme mali ísť v piatok, ale mm nemože z práce. No škoda mojenko, tehu virusiská by sa ti zišli. Ale posielam ti aj tak, z celého srdca TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :grinning:
19. júl 2011 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@ketere Tehu priznaky nemam ziadne. Akurat dnes som sa pytala lekara, ci je to normalne a povedal mi,ze mozem byt stastna :slight_smile:. Brusko ma dnes uz neboli. Aj som sa zabudla na to opytat :sweat_smile: . Ale furt ho mam ako balon. Manzel sa mi smeje, ze darmo chcem utajit,ze som tehu, ked to hned kazdy vie, ked sa mi pozrie na brusko :grinning: :grinning: :grinning:. Asi by som lieciky neskusala, ale tiez sa spoliehala na cajiky, cesnak a kopec ovocia. Drzkaj sa a liec sa nam :slight_smile:
19. júl 2011 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zubrienocka supeeer :grinning: :grinning: ja nemám dobré správy moje hcg klesá kedže dnes som si urobila test a je už len slabunká čiaročka :angry: takže v piatok tam dr nič nenajde :unamused: :unamused: :pensive: dufam že to odíde samo a nebudem musiet ist na kyret :unamused: tušila som že to nízke hcg na začiatku nebolo dobré znamenie :pensive:
19. júl 2011 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka Naozaj? Ja dufam,ze je to len "nevydarena seria testu" a vsetko bude OK. Uz ked sme spolu zacali, tak musime spolu aj dobojovat. :grinning: V piatok mas narodeninky, tak dufam,ze budu plne radosti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. júl 2011 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zubrienocka až zajtra ideme :wink: mojenko.
19. júl 2011 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zubrienocka Jééééj,videla si tvoju zubrienočku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Huráááá... aje tam, kde má byť. Teším sa veľmi.
19. júl 2011 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@zambilka a bola si na krvičke,ked vieš ze hcg klesá? :frowning2:
19. júl 2011 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zubrienocka mojka aj ja čakam ešte na zázrak :slight_smile:
19. júl 2011 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta ešte chvilinku vydrž zlatinko..... i ked, mna by to určite tiež lákalo :wink: neboj, všetučko je v poriadku :dizzy_face: a embryjka sa pekne zabývali. :sweat_smile:
19. júl 2011 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik mojka kupila som si ešte tehu testík koli tomu že som trocha krvacala a špinila a je tam uplne len tienik a to bol v piatok ešte krásne pozitívny tá istá značka tak mi manžel utekal kupit ešte jeden že čo ked bol pokazený :unamused: ale žial nie aj druhý len tienik takže hcg kleslo :pensive: ešte sa može stat zazrak v piatok ? no neviem :cry:
19. júl 2011 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik zatial sa citim dobre, nic mi nie je, tak snad je aj "v domceku" vsetko v poriadku :slight_smile:
19. júl 2011 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zambilka Zázraky sa deju!!!! Uvidiš v piatok. Prihovorím sa anjelikom, aby fazulka bola u maminky v brušinku :wink:
19. júl 2011 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@walta co sme tehu v tejto téme, ani jednej z nás nič na zač. tehu nič nebolo... sme bezpríznakové. To preto,lebo sme tužobne očakávali na naše babatenká :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
19. júl 2011 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik dakujem mojka aj ja dohovaram fazulke nech pekne rastie a nech ma neopušta :slight_smile:
19. júl 2011 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@fomarik jj a uvidí sa kedy bude odber, jééééé ďakujem za vírusiky bublinka :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
19. júl 2011 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok